سکس آنال کیمیا1

• Kimiaass  

• عضو از
    1397/10/27

• پست‌ها: 174

• 2496

سلام
ظهر همگی بخیر
ایشالا ک روز خوبی داشته باشین و خواهید داشت
امروز اومدم ی تاپیک بزنم
بعضی از دوستان پرسیدن سکس آنال داشتم
منم امروز چندتا عکس از سکس آنالمو براتون میزارم
امیدوارم ک خوشتون بیاد و نظر هم بدین
راستی با اینکه توی دو تاپیک قبلی گفتم درخواست دوستی نفرستین اما بازم دارن بعضیا پیام میدن و درخواست دوستی میخوان
آقایون محترم دکترا و مهندسا و ماساژورا و پولدارای لاکچری خواهش میکنم درخواست ندین بنده تمایلی ب دوستی ندارم.ب هیچ عنوان قبول نمیکنم پس خواهش میکنم نفرستین ک فلانم و بیسارم و تنهام و من با بقیه ف ق میکنم و فقط ی چندتا پیام بدیمو نمیدونم از این حرفا
اگه ادامه پیدا کنه مجبور میشم خصوصیمو ببندم و دیگه تاپیک هم نزنم چون اینجا واسه سرگرمی میام و اگه باعث آزار و اذیتم بشه دیگه نمیتونم ادامه بدم این نکته رو رعایت کنین
هر سوالی انتقادی حرفی باشه جواب میدم با احترام و مودبانه و هر نوع انتقادی رو هم میپذیرم و سعی میکنم بهتر شم
نزارین حق بعضی از دوستان ضایع بشه ک میان و تو خصوصی احوال بنده رو جویا میشن و دقایقی رو باهاشون صحبت میکنم
ب خدا بعضی از دوستان واقعا شعور و منزلت بالایی دارن و واقعا لذت میبرم ک باهاشون هم کلام میشم ک تعداد این افراد کم هم نیس اسم نمیبرم چون نمیخوام دلخوری پیش بیاد اما این عزیزان ک ازشون واقعا مچکرم ب بنده کمک میکن چ در مورد تاپیکام یا هر چیز دیگه ایی.
در آخرم بگم ک ممنونم از عزیزانی ک با نظراتشون بنده رو خوشحال میکنن و باعث دلگرمی میشن هم در مورد تاپیکام و هم چیزای دیگه.
روز همگی ب شادی
دوستتون دارم
بوچ بوچ

از هر کدوم از عکسا خوشتون اومد بگین ببینم کدومشون خوب شده و حشری تره
میسی

ـــــــــــ

</br

• 56

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 4995

• 6546

ایشالا همیشه پاها بالا....توش ک بره قِنج بره دلها....

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 4

• poolit  
  • عضو از 1391/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 3

عالی

عکسها خوبن فقط کاش کمی از عقب تر بگیرن. عکس 7 تحریکم کرد. خوش باشی.

ـــــــــــ

• 1

• farid.hot.boyyy  

• عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 152

• 166

اوووووف

انقدر کوس و کونت سکسیه ادم نمیتونه انتخاب کنه. چقدر تمیزه سوراخات اونی که شورتتو دادی پایین منتظر کیری عالیه

ـــــــــــ

سکس یه نیاز طبیعیه ، بهش احترام بذاریم و با اون کسی رو آزار ندیم

• 0

• Kimiaass  
  • عضو از 1397/10/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 174

• 2496

مرسی

نقل از: T-N-T ایشالا همیشه پاها بالا....توش ک بره قِنج بره دلها.... -

خخخخ مرسی استاد عزیز (clap) (rose)

ـــــــــــ

</br

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1980

• 3520

*** ببین داداش کوچولو اصلا خوب نیس عکس یه نفر دیگه...

ببین داداش کوچولو اصلا خوب نیس عکس یه نفر دیگه رو برداری کراپ کنی افکت بذاری و به اسم خودت جا بزنیا

ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش

• 0

خیلی سکسی هستی فکر کنم بدن حوریا باید مثل تو باشه...

خیلی سکسی هستی فکر کنم بدن حوریا باید مثل تو باشه ، خیلی تو نازی جیگر ، آدم تورو بکنه 20 سال جوون میشه اونی که میکنتت باید بدجوری قدرتو بدونه (inlove) (preved) (rose) (erection) (wanking)

ـــــــــــ

• 0

عکساتم عالیه همشون فقط یکم نورشون زیاده یا شاید...

عکساتم عالیه همشون فقط یکم نورشون زیاده یا شاید چون خیلی سفیدی این مدلیه !

ـــــــــــ

• 0

• parvaz54  
  • عضو از 1397/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

عالی

ضمن تبریک بخاطر وضعیت ایده ال و هوس انگیز باسن مبارکتون به عرض میرسانم در تصاویر نور زیاد باعث شده از جدابیت عکسها کم بشه و پوزیشن تصاویر هم هرکدومشون زیبایی خاص خودشو داره و با سلیقه های مختلف هم خونی داره. خدا حفظتون کنه

ـــــــــــ

• 0

• bestkir28  
  • عضو از 1392/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 124

عرض کنم که اونطوری که از شواهد پیداس کون ، کون گرد...

عرض کنم که اونطوری که از شواهد پیداس کون ، کون گرد و توپلی و خوش فرمی هس . فقط میتونم بگم که خوشبحال بکنش

ـــــــــــ

عاشق خانم های هات و سن بالا و تنها و شیطون

• 0

• mr_amir.021  

• عضو از 1396/12/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 206

• 150

عالی بود ۲تای اخر ترکوند

عالی بود ۲تای اخر ترکوند

ـــــــــــ

@mr_amiro_r

• 0

• shahvanii139797  
  • عضو از 1397/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 462

• 420

جووون خوشبحال اون کسی تو رو کرده از کون کاش منم...

جووون خوشبحال اون کسی تو رو کرده از کون کاش منم بتونم

ـــــــــــ

• 0

• sou_m  
  • عضو از 1391/10/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 234

• 101

مرسي از عكسهات اما هيچي معلوم نميشه فقط سفيده

مرسي از عكسهات اما هيچي معلوم نميشه فقط سفيده

ـــــــــــ

• 0

• Maloo2  

• عضو از 1397/8/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 85

• 68

با اجازه میخوام باعکسای کونت بزنم...خواستی زنده...

با اجازه میخوام باعکسای کونت بزنم...خواستی زنده بیا تلگرام برات بزنم و ابمو بریزم

ـــــــــــ

• 1

• miead11  

• عضو از 1394/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 303

• 188

یکی مونده به اخری و اخری قشنگتر بودن

یکی مونده به اخری و اخری قشنگتر بودن

ـــــــــــ

• 0

• Kimiaass  
  • عضو از 1397/10/27

• 2496

هه

نقل از: Korkak *** ببین داداش کوچولو اصلا خوب نیس عکس یه نفر دیگه رو برداری کراپ کنی افکت بذاری و به اسم خودت جا بزنیا ***

من تاپیک قبلی عکس با نوشته و اسم و تاریخم زدم حالا میای میگی من فیکم باشه اصلا هرچی تو بگی امثال شما رو حتی اگه با شناسنامه هم عکس بزاری میگن خودت نیستی آقای محترم بنده مجبورت نکردم تاپیکامو نگاه کنی فک هرجور ک فک میکنی بکن لطف کن بنده رو بلاک کن ممنون

ـــــــــــ

</br

• 0

خوبه عکس 4&7&8عالی هستند
خیلی خوبه ک خودتون آنال...

خوبه عکس 4&7&8عالی هستند خیلی خوبه ک خودتون آنال را دوست دارید اکثر خانوما خوششون نمیاد

ـــــــــــ

• 0

• Kimiaass  
  • عضو از 1397/10/27

• 2496

نقل از: Korkak

نقل از: Korkak *** ببین داداش کوچولو اصلا خوب نیس عکس یه نفر دیگه رو برداری کراپ کنی افکت بذاری و به اسم خودت جا بزنیا ***

در ضمن اینم بگم ک عکس نیستن اینا و فیلم بوده چون بنده دوس ندارم فیلممو بزارم از روی فیلمم عکس گرفتم و گذاشتم توی تاپیکم.توی تایپکم اسممو و تاریخ بروز ب همراه عکسام گذاشتم توی تاپیک و واسه همه ثابت شد ک بنده فیک نیستم حالا شما خودتو قانع کن ک بنده فیکم.مهمم نیس ک چی فکر میکنین.توی تاپیکای بعدیمم عکسامو با نوشته میزارم همونجور ک تو تاپیک قبلی گذاشتم.البته واسه کسایی ک بنده رو قبول دارم نه شمایی ک میخوای واسه کسی حاشیه درست کنی موفق باشین

ـــــــــــ

</br

• 2

• Mind_Freak  

• عضو از 1397/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 148

• 649

با سلام

نقل از: Kimiaass
من تاپیک قبلی عکس با نوشته و اسم و تاریخم زدم حالا میای میگی من فیکم باشه اصلا هرچی تو بگی امثال شما رو حتی اگه با شناسنامه هم عکس بزاری میگن خودت نیستی آقای محترم بنده مجبورت نکردم تاپیکامو نگاه کنی فک هرجور ک فک میکنی بکن لطف کن بنده رو بلاک کن ممنون

شما خودشو اذیت نکن :|

ـــــــــــ

• 0

• Amiracid  

• عضو از 1397/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 66

سلام حالت عکس گرفتنتون به نظر من اشتباهه با اون...

سلام حالت عکس گرفتنتون به نظر من اشتباهه با اون باسن سفید و خوشفرمی که داری حیفه از این عکسای مبتدی و تکراری بذاری. اگه کسی رو ندارید که ازتون عکس بگیره خیلی راحت میتونید تو آینه عکس بگیرید ضمنا بعد از اینکه عکس رو گرفتید خیلی راحت میتونید با برنامه ویرایش عکس خیلی حرفه ای عکس رو ادیت کنید. راسای از جلوت هم عکس بذار?

ـــــــــــ

• 0

• ali.tab.71  
  • عضو از 1397/2/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 111

• 115

عالی، نوش جون بکنش

عالی، نوش جون بکنش

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «