سکس با خواهرم هاجر 2

• Ahmadms  

• عضو از
    1397/5/14

• پست‌ها: 97

• 191

دوسه روز از اون شب گذشته بود  درسته توی ی شب دوبار باخواهرم هاجر سکس داشتم ولی حتی یک کلمه باهم حرف نزدیم حس عجیبی بود  همه چیز عادی بود مث قبل بعدازظهرا باهم برش میزدیم   نمیدونستم چجور سر حرف رو باز کنم  ی هفته گذشت صبرم سر اومده بود گفتم ابجی امشب بیام خونتون  بعد کمی مکث گفت میخوای بیا ولی رها خونه است گفتم پس چیکارکنیم گفت درکت میکنم اما نمیشه گفتم تو کفم  دلم میخواد ی اخمی کرد گفت نمیخوام درموردش حرف بزنیم دیگه اینقدر بی پرده حرف نزن .  سه هفته گذشت بود معلوم بود خودشم  دلش میخواد  رو ی کاغذ یاداشت براش نوشتم  خونه دوستم رو بگیرم بریم اونجا زیرش نوشته بود بی غیرت من خواهرتم جنده نیستم پسرای دیگه به دوست دخترشونم همچین پیشنهاد نمیدن  معلوم بود بهش برخورده  چند روز سر سنگین بود   دلم کس میخواست نمیشد اخر هفته دیگه صبرم سر اومد رفتم دم خونشون میدونستم ابجی هاجر کارگاهه بچه رو سوار کردم بردم خونه مادرم پیاده کردم و برگشتم کارگاه هیچی نگفتم تا ساعت 7.5 به ابجی گفتم میرسونمت گفت بچه ها خونه هستن میدونی که گفتم بله در حد ی لیوان  اب میشینم  رسیدیم گفتم  ماشینو پارک کردم  میام تا پیاده شد زنگ زدم به مادر گفتم برشمون طول میکشه 9 تا 9.5 میایم کلید انداخت به در و رفت تو رفتم داخل بچه ها رو صدا زد گوشیشو در اورد زنگ بزنه به رها که جریان براش گفتم  .رفت بالا اماده بشه  .رفتم پشت در  اتاقش لخت شدم با شورت رفتم تو  روبروی اینه  با تاپ و شلوار لی ابی داشت ارایش میکرد  منو دید گفت مادر منتظره  باید بریم گفتم میدونه تا 9.5 نمیریم  به رو نیاورد  از پشت بغلش کردم سینه توپولشو گرفتم  شروع کردم به خوردن لاله گوشش  چیزی نگفتم کم کم رام شد  بردمش رو تخت وخوابیدم روش  سینه بزرگ و مث برفش لیس میزدم  شلوارشو در اوردم و شروع کردم گاز گرفتن کسش از روی شورت . ناله هاش شروع شده بود  شورتشو رر اوردم شروع کردم به لیس زدن کسش موهاس کسش ی کمی بلند شدن بودن  10 دقیقه کس خواهرم هاجر رو لیس زدم   سرمو از بدنش جدا کرد فهمیدم خواهرم کیر میخواد گفتم ساک نمیزنی جوابمو نداد کیرمو  دم کسش کشیدم روشو برگردند با ی خجالتی گفت  دفعه قبل زخم شده بود ارومتر لطفا  اروم اروم فرو کردم راست میگفت واقعا تنگ بود و دردش میگرفت اروم اروم تکون میدادم دیدم خودشم همکاری میکنه ولی من اروم حرکت میداد  عصبی شده بود ی چنگ محکم از رونم گرفت بی محلی کردم میدونست چی میخواد  صبرش تمام شد و گفت کثافت تندش کن  من سرعتمو زیاد کردم  محکم تلمبه میزدم با عربده بلند ارضا شد و منم بلا فاصله کیرمو ته اخر فشار دادم کس خیس خواهرمو پر از اب کردم  عجب سکس خوبی بود  باهم حمام رفتیم و اماده شد  و رفتیم سمت خونه  مادرم . دم ی گلفرشی ایستادم ی شاخ گل براش گرفتم و تقدیمش کردم  دستش توی دستم بود بهش گفتم واقعا دوستش دارم و  ربطی به سکسش نداره سالهاست دنبال همچنین رابطه بودم . خندید وگفت اینده همچیزو ثابت میکنه داداش کوچکیه  تو خونه مرتب بهم لبخند میزد . شب همونجا موندن نزدیکا ساعت 11   توی اتاقم خوابم بود که با ی بوسه مهربون بیدارشدم خواهر هاجر گفت داداشی  صبحانه بخور و مارو برسون لباشو بوسیدمو گفتم ناهار که کباب مهمون منی باید تقویت بشی  قبل از این که از اتاق بره بیرون ی دستی رو کونش کشیدم   شلوار خونگیش اندامشو واقعا چشم نواز  کرده بود  مخصوصا کون بزرگ و خوشفرمش.....

ادامه دارد

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 97

• 191

.

دوستان بی نیستم لطف توهین نکنید البته از نظرات که مودبانه و در راستای بهتر نوشتن داستان باشه استقبال میکنم

ـــــــــــ

• 0

• Hoooseen  
  • عضو از 1399/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 1

.

ممنون منتظر قسمت های بعد هستیم

ـــــــــــ

• 0

• Momincest  

• عضو از 1398/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

۱

عالی بود مثل همیشه ادامه بده

ـــــــــــ

بی نیستم

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

.

ممنون دوستان عزیزم

ـــــــــــ

• 0

• Hoooseen  
  • عضو از 1399/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 1

.

قسمت بعدی کی پخش میشه

ـــــــــــ

• 0

• zeero  
  • عضو از 1397/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 48

نویسنده

آقا یکم بیشتر دقت کن تا داستانها مخاطبان اذیت نکنه.قسمت اول گفتی مجردی و خونه ۸۰ متری خریدی خوب اونجا میبردیش.

ـــــــــــ

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

.

نقل از: zeero آقا یکم بیشتر دقت کن تا داستانها مخاطبان اذیت نکنه.قسمت اول گفتی مجردی و خونه ۸۰ متری خریدی خوب اونجا میبردیش.

ممنون از نظر خوبتون درست میگید ولی مشکل اینجاست که اولا هاجر بخاطر ابرورش فقط داخلش خونه خودش سکس میکنه دوما من شنبه تا چهارشنبه صبح سرکارم و پنج شنبه وجمعه بچه های هاجر خونه هستن سوما خونه بخاطر شرایط اقتصادی خونه رو دادم رهن کامل دوساله

ـــــــــــ

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

.

نقل از: Hoooseen قسمت بعدی کی پخش میشه

احتمالا فردا شب

ـــــــــــ

• 0

• haiko  

• عضو از 1398/3/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 684

• 1033

نقل از: Ahmadms

نقل از: Hoooseen قسمت بعدی کی پخش میشه
احتمالا فردا شب

دوست عزیز عالی است ادامه بده موفق باشی

ـــــــــــ

من کارم ماساژ هست رایگان

• 0

• Kami766  

• عضو از 1399/1/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 2

بیا منم دستی به کونت بکشم

کاری با راست دروغش ندارم سکس بو محارم اخر حرامزادگیه

ـــــــــــ

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

.

نقل از: آبجیبازم سلام من از خواندن خاطرات دوست دارم و خودم هم. ابجی میکنم تو قرنطینه چپ و راست اونم. از کون فقط. جلو پلمپه ولی توپه

ممنون دوست عزیز از پیامهای انرژی بخشت امیدوارم بهترین لذت های رو از رابطه با خواهرت تجربه کنی

ـــــــــــ

• 0

• zeero  
  • عضو از 1397/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 48

نقل از: zeero آقا یکم بیشتر دقت کن تا داستانها مخاطبان اذیت نکنه.قسمت اول گفتی مجردی و خونه ۸۰ متری خریدی خوب اونجا میبردیش.

ممنون از نظر خوبتون درست میگید ولی مشکل اینجاست که اولا هاجر بخاطر ابرورش فقط داخلش خونه خودش سکس میکنه دوما من شنبه تا چهارشنبه صبح سرکارم و پنج شنبه وجمعه بچه های هاجر خونه هستن سوما خونه بخاطر شرایط اقتصادی خونه رو دادم رهن کامل دوساله

ممنون از توضیحات.کاش همون جا که گفتی وضع اقتصادیت بد شده اشاره میکردی خونه دادی رهن. خسته نباشی

ـــــــــــ

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

.

نقل از: zeero

ممنون از توضیحات.کاش همون جا که گفتی وضع اقتصادیت بد شده اشاره میکردی خونه دادی رهن. خسته نباشی

چشم بخاطر شما دوست عزیز الان قسمت اول رو اصلاح میکنم

ـــــــــــ

• 0

• Sexxxzoj  

• عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 178

• 74

عالی

رابطه ی عاطفی بین خواهر و برادر خیلی زیباست. اما اینکه باهم رابطه ی سکس هم داشته باشن دیگه خیلی زیباست. من خودم عاشق اینم که با یکی از خواهرام که خیلی زیبا و سکسیه رابطه داشته باشم اما خانواده ما و شوهرش خیلی مذهبی هستن و اصلا نمیشه حرکتی زد

ـــــــــــ

اگه اهل دلی باما صفا کن

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

.

نقل از: Sexxxzoj رابطه ی عاطفی بین خواهر و برادر خیلی زیباست. اما اینکه باهم رابطه ی سکس هم داشته باشن دیگه خیلی زیباست. من خودم عاشق اینم که با یکی از خواهرام که خیلی زیبا و سکسیه رابطه داشته باشم اما خانواده ما و شوهرش خیلی مذهبی هستن و اصلا نمیشه حرکتی زد

اشتباه جز از زندگی ماست گاهی اشتباهات لذت بخش ترین قسمت زندگیه

ـــــــــــ

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

.

نقل از: cunt034 سی دخت هاجرو ; خودمه تو گل میپلکونوم محض رضای دخترو ; خودمه تو گل میپلکونوم چند شوه ای خدایا ; خواب یاروم می بینوم له ته لیتو ; لیته لیتو هاااا آهنگ بندری _ جوونوم ! کیراتونا ول کنید بیایین وسط !

؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

.

نقل از: cunt034
نقل از: cunt034 سی دخت هاجرو ; خودمه تو گل میپلکونوم محض رضای دخترو ; خودمه تو گل میپلکونوم چند شوه ای خدایا ; خواب یاروم می بینوم له ته لیتو ; لیته لیتو هاااا آهنگ بندری _ جوونوم ! کیراتونا ول کنید بیایین وسط !

؟؟؟

آهنگ "عشق بندر" از سندی.

خدایا شفای عاجل

ـــــــــــ

• 0

• Ahmadms  
  • عضو از 1397/5/14

• 191

قسمت جدید

بابت تاخیر در انتشار قسمت جدید از دوستان معذرت میخوام

ـــــــــــ

• 0

• A26.20cm  

• عضو از 1397/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 41

باز هم بنویس

باز هم بنویس

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

موقع خوندن یه داستان، اول چی رو در نظر می‌گیرین؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «