سکس با زن برادر زن ،،،،،

کسی تا حالا با زن برادر زنش سکس کرده

اگه سکس کردین توضیح بده

لطفا بیجنبه ها فحش و توهین نکنن
ممنون

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

من خودم انجام دادم

یسال باهش دوست بودم،،بعد کم...

من خودم انجام دادم

یسال باهش دوست بودم،،بعد کم کم طبیعی شدیم و اومد خونمون اولین سکسو کردیم،بعدشم دوبار من رفتم خونشون و سکس کردیم

درضمن خیلی هم همو دوست داریم

خیلی هم خوشتیپ و خوش سکسه

ـــــــــــ

• 5

• mansour_tehran  

• عضو از 1397/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 73

• 120

من که جدیداً بدجوری دارم وسوسه میشم زن برادر زنمو...

من که جدیداً بدجوری دارم وسوسه میشم زن برادر زنمو بکنم...فقط نمیدونم از کجا شروع کنم ):

ـــــــــــ

• 1

نقل از: mansour_tehran

نقل از: mansour_tehran من که جدیداً بدجوری دارم وسوسه میشم زن برادر زنمو بکنم...فقط نمیدونم از کجا شروع کنم ):

خیلی لذتبخشه خداییش سکس بااقوام خیلی حال میده

بخصوص اول خواهرزن،بعدش زن برادر زن،بعدش زندایی

ـــــــــــ

• 5

• Kaka666007gaga  
  • عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 10

من سه ساله تلاق گرفتم

همچنان دارم زن علی رضا برادر زن سابقم و میکنم حد اقل هفته ای سه بار آخه منشی خودم

ـــــــــــ

• 6

• sohrab9866  
  • عضو از 1398/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 1

چقذم عالی

نقل از: منه.کون.سفید من خودم انجام دادم یسال باهش دوست بودم،،بعد کم کم طبیعی شدیم و اومد خونمون اولین سکسو کردیم،بعدشم دوبار من رفتم خونشون و سکس کردیم درضمن خیلی هم همو دوست داریم خیلی هم خوشتیپ و خوش سکسه

با همین کون سفیدت گاییدیش؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: sohrab9866

نقل از: sohrab9866
نقل از: منه.کون.سفید من خودم انجام دادم یسال باهش دوست بودم،،بعد کم کم طبیعی شدیم و اومد خونمون اولین سکسو کردیم،بعدشم دوبار من رفتم خونشون و سکس کردیم درضمن خیلی هم همو دوست داریم خیلی هم خوشتیپ و خوش سکسه

با همین کون سفیدت گاییدیش؟

اره باهمین کیر و کون سفیدم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: saeidjoon60

نقل از: saeidjoon60 من تا مرز کردن پیش رفتم با برادر زنم و خانومش رفتیم جنوب خیلی حال میداد ولی جرات نداشتم بهش دست بزنم مرکز خرید هم خودشو به من میمالید ولی حیف جراتشو نداشتم بمالمش هر وقت میبینمش حسرت میخورم که چرا نکردمش ولی الان دیگه نمیده خاک بر سر من

خیلی اشتباه کردی که نکردی

ـــــــــــ

• 1

نقل از: بابسفناجی

نقل از: بابسفناجی من یه دونه دارم شاه کسیه سینه هاش و کونش محشره اما نتونستم بکنم کلا مادرزن و خواهرزن و عروسشون رو باید کرد

مادرزن رو نه

ولی خواهرزنو زن برادر زنو و زن دایی رو باس کرد

البته اینم بگم که یبار با یکی از زندایی های زنم سکس کردم

ـــــــــــ

• 2

نقل از: منه.کون.سفید
نقل از: mansour_tehran من که جدیداً بدجوری دارم وسوسه میشم زن برادر زنمو بکنم...فقط نمیدونم از کجا شروع کنم ):
خیلی لذتبخشه خداییش سکس بااقوام خیلی حال میده بخصوص اول خواهرزن،بعدش زن برادر زن،بعدش زندایی

واقعا به مورد های عالی اشاره کردی

حال میده با اینجور افراد

ـــــــــــ

• 0

• karezel  

• عضو از 1398/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 150

• 146

بعید بدونم لذتی بالاتر از این وجود داشته باشه

بعید بدونم لذتی بالاتر از این وجود داشته باشه

ـــــــــــ

• 2

• karezel  

• عضو از 1398/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 150

• 146

نقل از: karezel بعید بدونم لذتی بالاتر از این وجود داشته باشه
کدوم لذت؟

عشقای ممنوع دیگه . حالا میخواد زن دایی باشه زن برادر زن باشه یا زن پسرخاله باشه .ما رو همه کراش داریم

ـــــــــــ

• 4

• amirreza201  

• عضو از 1397/12/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 172

• 79

س

س.منم بازن برادرخانمم دارم خیلی صمیمی هستیم درددل میکنیم.ولی نمیدونم چرانمی تونم بهش بگم سکس کنیم

ـــــــــــ

• 2

نقل از: amirreza201

نقل از: amirreza201 س.منم بازن برادرخانمم دارم خیلی صمیمی هستیم درددل میکنیم.ولی نمیدونم چرانمی تونم بهش بگم سکس کنیم

وقتی باهم صمیمی هستین و چت میگنین کم کم پیشنهادشو بده ولی مستقیما نرو سر بحث سکس ولی پیشنهاد بغل و ماچ رو بده

ـــــــــــ

• 1

• lezzatesex37  
  • عضو از 1392/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 16

جفتشونو

جفتشونو باهاشون سکس کردم کوچیک رو خانمم فهمید.... صداشو در نیاورد....

ـــــــــــ

لذت سکس ID telegram: @can_u_hear_me

• 1

• amir-iran31  
  • عضو از 1398/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 23

دوسش دارم

من دوتا زن برادر سکسی و لوند دارم.بایکیشون الان ارتباط قطعه و شهره دیگه زندگی میکنن و شخصیتش هم جوریه فکر نکنم بتونم و حتی بخوام بکنمشصورتش زیبا نیست ولی یه بار یه عکس با شورت تنگ ورزشی و سوتین به طور اتفاقی روگوشی خانمم فرستاده بود دیدم که اندامشو نشون بده و بگه لاغر شده.کص گنده و بدن سفیدی داشت.اما زیاد تو فکرش نیستم....اما با این یکی که اسمش شراره هست خیلی لوند و سکسیه.کون و ممه اش گنده نیست اما بدن سفیدی داره و من عاشق صورت زیبا لبهای سکس و مدل موهاش وحرکات بسیار عشوه گرانه اش هستم.مطمینم کص صورتی و قشنگی داره.یه بار هم داشت لباس عوض میکرد من اتفاقی از آیینه روبه اتاق رد شدم بالاتنه سفید و جذابش رو دیدم با سوتین.باهم رابطه گرم و صمیمی داریم.اون شوهرکصخلش خیلی ذلیلشه وظاهرا عاشقشه و حواسش بهش هست اما خودش زیاد به شوهرش اعتنا نمیکنه و در عرض سه سوت گاهی میرینه بهش تو جمع یا یه بار از دستش عصبانی بود نشست پیش من زیرلب جوری که من بشنوم کلی فحشش داد.زیاد پیش من میشینه چندبار تو ماشین پاهاشو چسبونده بهم گاها لباسای باز میپوشه خط سینه اش رو زیاد دیدم با شلورای تنگ و موهای کوتاه طلاییش که من عاشق فیس بانمکشم.مطمئنم روش کار کنم و باهاش صمیمیتر بشم بدسش نمیاد منتهی من یه جوری توخانواده زنم رفتارکردم قطعا اون خیلی جرات نکرده جلوبیاد چون همه اونجا فکر میکنن من خیلی بدم میاد از این چیزا.البته زنم هم کلا خیلی تیزه و حواسش جمع هست میترسم ازش کلا رو هوا میزنه مورد مشکوک رو .خیلی فرز و تیزه واسه همین باید خیلی حرفه ای باشم. راجع به خواهر زن هم حرف زدید اینجا من عاشق کون بسیار گنده و ممه های 90 خواهر زنم هستم و به شوخی چندبار پیش زنم اشاه کردم که اونم سریع فهمید و به شوخی جدی حالیم کرده که میدونم تو کف خواهرمی ولی هم زنم حواسش هست هم به دلیل شخصیت بسیار محکم و قاطع خواهرزنم که 15 سال هم ازم بزرگتره هم اعتقادات خیلی محکمش اصلا حتی وقتی حواسش هست نمیتونم دیدش بزنم ولی یواشکی خیلی کونشو دید میزنم.زن داییم هم یه مدت خیل بهم پیام میداد خیلی گرم گرفته بود حتی آخرین بار از روابط جنسیش هم به نوعی شکایت کرد که داییم خیلی سرش گرم کاره شبا میاد من دلم میخواد اما اون زود میخوابه و ... کاملا داشت نخ میداد اما من داییم سنش به من نزدیکه از بچگی مثل داداشم بوده خیلی دوسش دارم و الانم هم خیلی پشت و پناهه هیچ وقت بهش نامردی نمیکنم.باوجودی که زن داییم خیلی ممه گنده و سکسیه اما جوابشو ندادم و کم کم رابطمو باهاش کم کردم و جواب پیاماشو نمیدادم یا دیر جواب میدادم و خیلی کوتاه.خودش فهمید خوشم نیومده دیگه پیام نمیده ولی تو جمع باهم همچنان گرم هستیم و شوخی خنده زیاد براه هست که کسی شک نکنه یهو باهم سرد شدن.چقدر پیامم طولانی شد (biggrin)

ـــــــــــ

(rose)

• 5

• amirreza201  

• عضو از 1397/12/2

• 79

س

نقل از: amir-iran31 من دوتا زن برادر سکسی و لوند دارم.بایکیشون الان ارتباط قطعه و شهره دیگه زندگی میکنن و شخصیتش هم جوریه فکر نکنم بتونم و حتی بخوام بکنمشصورتش زیبا نیست ولی یه بار یه عکس با شورت تنگ ورزشی و سوتین به طور اتفاقی روگوشی خانمم فرستاده بود دیدم که اندامشو نشون بده و بگه لاغر شده.کص گنده و بدن سفیدی داشت.اما زیاد تو فکرش نیستم....اما با این یکی که اسمش شراره هست خیلی لوند و سکسیه.کون و ممه اش گنده نیست اما بدن سفیدی داره و من عاشق صورت زیبا لبهای سکس و مدل موهاش وحرکات بسیار عشوه گرانه اش هستم.مطمینم کص صورتی و قشنگی داره.یه بار هم داشت لباس عوض میکرد من اتفاقی از آیینه روبه اتاق رد شدم بالاتنه سفید و جذابش رو دیدم با سوتین.باهم رابطه گرم و صمیمی داریم.اون شوهرکصخلش خیلی ذلیلشه وظاهرا عاشقشه و حواسش بهش هست اما خودش زیاد به شوهرش اعتنا نمیکنه و در عرض سه سوت گاهی میرینه بهش تو جمع یا یه بار از دستش عصبانی بود نشست پیش من زیرلب جوری که من بشنوم کلی فحشش داد.زیاد پیش من میشینه چندبار تو ماشین پاهاشو چسبونده بهم گاها لباسای باز میپوشه خط سینه اش رو زیاد دیدم با شلورای تنگ و موهای کوتاه طلاییش که من عاشق فیس بانمکشم.مطمئنم روش کار کنم و باهاش صمیمیتر بشم بدسش نمیاد منتهی من یه جوری توخانواده زنم رفتارکردم قطعا اون خیلی جرات نکرده جلوبیاد چون همه اونجا فکر میکنن من خیلی بدم میاد از این چیزا.البته زنم هم کلا خیلی تیزه و حواسش جمع هست میترسم ازش کلا رو هوا میزنه مورد مشکوک رو .خیلی فرز و تیزه واسه همین باید خیلی حرفه ای باشم. راجع به خواهر زن هم حرف زدید اینجا من عاشق کون بسیار گنده و ممه های 90 خواهر زنم هستم و به شوخی چندبار پیش زنم اشاه کردم که اونم سریع فهمید و به شوخی جدی حالیم کرده که میدونم تو کف خواهرمی ولی هم زنم حواسش هست هم به دلیل شخصیت بسیار محکم و قاطع خواهرزنم که 15 سال هم ازم بزرگتره هم اعتقادات خیلی محکمش اصلا حتی وقتی حواسش هست نمیتونم دیدش بزنم ولی یواشکی خیلی کونشو دید میزنم.زن داییم هم یه مدت خیل بهم پیام میداد خیلی گرم گرفته بود حتی آخرین بار از روابط جنسیش هم به نوعی شکایت کرد که داییم خیلی سرش گرم کاره شبا میاد من دلم میخواد اما اون زود میخوابه و ... کاملا داشت نخ میداد اما من داییم سنش به من نزدیکه از بچگی مثل داداشم بوده خیلی دوسش دارم و الانم هم خیلی پشت و پناهه هیچ وقت بهش نامردی نمیکنم.باوجودی که زن داییم خیلی ممه گنده و سکسیه اما جوابشو ندادم و کم کم رابطمو باهاش کم کردم و جواب پیاماشو نمیدادم یا دیر جواب میدادم و خیلی کوتاه.خودش فهمید خوشم نیومده دیگه پیام نمیده ولی تو جمع باهم همچنان گرم هستیم و شوخی خنده زیاد براه هست که کسی شک نکنه یهو باهم سرد شدن.چقدر پیامم طولانی شد (biggrin)

س.منم توهمچین موقعیتی هستم.بازن برادرخانمم باهم صمیمی هستیم.بین حرف

ـــــــــــ

• 0

نقل از: lezzatesex37

نقل از: lezzatesex37 جفتشونو باهاشون سکس کردم کوچیک رو خانمم فهمید.... صداشو در نیاورد....

میشه تعریفش کنی که چجوری فهمید و چرا چیزی نکفت

و دومی رو چجوری کردی و الان رابطت با هردوشون چجوریه همچنین رابظت با خانومت

ـــــــــــ

• 0

• amirreza201  

• عضو از 1397/12/2

• 79

منم

منم بازن برادرخانمم راحتم.وقتی کنارهم هستیم دست میزنیم به پاهای هم بین حرف زدن. همیشه میرم انجا.میگه همیشه پهلوی شوهرم تعریفتومیدم..خیلی مهربونه.باهام درددل میکنه میگه توبابقیه فرق داری

ـــــــــــ

• 0

• ta abad eshgh  

• عضو از 1394/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 132

نقل از: amir-iran31

نقل از: amir-iran31 من دوتا زن برادر سکسی و لوند دارم.بایکیشون الان ارتباط قطعه و شهره دیگه زندگی میکنن و شخصیتش هم جوریه فکر نکنم بتونم و حتی بخوام بکنمشصورتش زیبا نیست ولی یه بار یه عکس با شورت تنگ ورزشی و سوتین به طور اتفاقی روگوشی خانمم فرستاده بود دیدم که اندامشو نشون بده و بگه لاغر شده.کص گنده و بدن سفیدی داشت.اما زیاد تو فکرش نیستم....اما با این یکی که اسمش شراره هست خیلی لوند و سکسیه.کون و ممه اش گنده نیست اما بدن سفیدی داره و من عاشق صورت زیبا لبهای سکس و مدل موهاش وحرکات بسیار عشوه گرانه اش هستم.مطمینم کص صورتی و قشنگی داره.یه بار هم داشت لباس عوض میکرد من اتفاقی از آیینه روبه اتاق رد شدم بالاتنه سفید و جذابش رو دیدم با سوتین.باهم رابطه گرم و صمیمی داریم.اون شوهرکصخلش خیلی ذلیلشه وظاهرا عاشقشه و حواسش بهش هست اما خودش زیاد به شوهرش اعتنا نمیکنه و در عرض سه سوت گاهی میرینه بهش تو جمع یا یه بار از دستش عصبانی بود نشست پیش من زیرلب جوری که من بشنوم کلی فحشش داد.زیاد پیش من میشینه چندبار تو ماشین پاهاشو چسبونده بهم گاها لباسای باز میپوشه خط سینه اش رو زیاد دیدم با شلورای تنگ و موهای کوتاه طلاییش که من عاشق فیس بانمکشم.مطمئنم روش کار کنم و باهاش صمیمیتر بشم بدسش نمیاد منتهی من یه جوری توخانواده زنم رفتارکردم قطعا اون خیلی جرات نکرده جلوبیاد چون همه اونجا فکر میکنن من خیلی بدم میاد از این چیزا.البته زنم هم کلا خیلی تیزه و حواسش جمع هست میترسم ازش کلا رو هوا میزنه مورد مشکوک رو .خیلی فرز و تیزه واسه همین باید خیلی حرفه ای باشم. راجع به خواهر زن هم حرف زدید اینجا من عاشق کون بسیار گنده و ممه های 90 خواهر زنم هستم و به شوخی چندبار پیش زنم اشاه کردم که اونم سریع فهمید و به شوخی جدی حالیم کرده که میدونم تو کف خواهرمی ولی هم زنم حواسش هست هم به دلیل شخصیت بسیار محکم و قاطع خواهرزنم که 15 سال هم ازم بزرگتره هم اعتقادات خیلی محکمش اصلا حتی وقتی حواسش هست نمیتونم دیدش بزنم ولی یواشکی خیلی کونشو دید میزنم.زن داییم هم یه مدت خیل بهم پیام میداد خیلی گرم گرفته بود حتی آخرین بار از روابط جنسیش هم به نوعی شکایت کرد که داییم خیلی سرش گرم کاره شبا میاد من دلم میخواد اما اون زود میخوابه و ... کاملا داشت نخ میداد اما من داییم سنش به من نزدیکه از بچگی مثل داداشم بوده خیلی دوسش دارم و الانم هم خیلی پشت و پناهه هیچ وقت بهش نامردی نمیکنم.باوجودی که زن داییم خیلی ممه گنده و سکسیه اما جوابشو ندادم و کم کم رابطمو باهاش کم کردم و جواب پیاماشو نمیدادم یا دیر جواب میدادم و خیلی کوتاه.خودش فهمید خوشم نیومده دیگه پیام نمیده ولی تو جمع باهم همچنان گرم هستیم و شوخی خنده زیاد براه هست که کسی شک نکنه یهو باهم سرد شدن.چقدر پیامم طولانی شد (biggrin)

دمت گرم از توضیح طولانی و مفصلت

ـــــــــــ

گی و بی متاهلی دوطرفه

• 2

• kavehbahar  
  • عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 1

من 6 تا دارم (biggrin)

یکی دو تاشون نخ میدن ولی...

من 6 تا دارم (biggrin)
یکی دو تاشون نخ میدن ولی تخمم هم حسابشون نمیکنم.....شب یلدا خونه پدرخانومم وسط همشون کلی رقصیدم,دهن شوهراشون سرویس شد (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

تو چند سالگی اولین بار پورن دیدی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «