سکس با غیر شوهر

• radmehr4567  

• عضو از
    1397/12/29

• پست‌ها: 33

• 64

سلام اونایی که میگن دوست دارن سکس خانومشونو با یه نفر دیگه ببینن تا حالا انجامش دادن ؟
من و خانومم انجامش دادیم ولی الان پشیمونیم کسی تا حالا این تجربه رو داشته؟؟؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

سلام

ما هم‌زوجیم از مشهد و ۲بار mfm داشتیم.شما چرا پشیمونی؟

ـــــــــــ

• 2

• hmd_hard  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 29

میشه بگی برای چی پشیمونی؟

میشه بگی برای چی پشیمونی؟

ـــــــــــ

• 0

• radmehr4567  
  • عضو از 1397/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 64

تاثیر

تاثیر منفی در روابط زناشویی

ـــــــــــ

• 3

• .هانی.  

• عضو از 1398/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 70

بیشتر توضیح بده چرا پشیمونی دقیق بگو

بیشتر توضیح بده چرا پشیمونی دقیق بگو

ـــــــــــ

انواع سکس چت قیمت مناسب با اثبات تلم baron321

• 2

• سیمرغ2020  
  • عضو از 1398/6/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 4

میشه لطف کنی و دلیل پشیمونیتو بگی؟ما انجام ندادیم...

میشه لطف کنی و دلیل پشیمونیتو بگی؟ما انجام ندادیم و میخوایم امتحان کنیم.تو که تجربه داشتی دلایلتو بگو شاید نظرمون عوض شد

ـــــــــــ

• 0

• goodman22  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 532

• 244

قبل از هر کاری فکر کنید

قبل از هر کاری فکر کنید

ـــــــــــ

ماساژ حرفه ای

• 2

• artman67  

• عضو از 1397/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 16

ما یه بار داشتیم.

ما یه بار داشتیم.ولی نفرمون خوب نبود.ولی اگه کیس مناسب باشه دوست داریم

ـــــــــــ

• 6

• radmehr4567  
  • عضو از 1397/12/29

• 64

خب مفصله

بعد چند بار سکس دیگه اون رابطه گرم زناشویی رو با هم نداشتیم مثل اینکه سکس با اون بیشتر به خانوم حال میداد و کلا اخلاق و رفتارش فرق کرد

ـــــــــــ

• 5

• Chef.master  

• عضو از 1397/9/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 178

• 191

نقل از: Zoj_love_mash97

نقل از: Zoj_love_mash97 ما هم‌زوجیم از مشهد و ۲بار mfm داشتیم.شما چرا پشیمونی؟

همشهری هستی و من اینجا بیکار .چرا اخه؟؟

ـــــــــــ

• 1

• Mehran9988  
  • عضو از 1398/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 44

• 29

دم اون یارو گرم که تو رو اسکل فرض کرد و کوس خانمت...

دم اون یارو گرم که تو رو اسکل فرض کرد و کوس خانمت گذاشت و رفت تا تو باشی اینقدر هالو نباشی که هرگوهی این غربیا میخورن نخورید

ـــــــــــ

• 6

• naderkhan1360  

• عضو از 1398/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 8

نظر من

نقل از: Omadam.bokonamet
نقل از: radmehr4567 بعد چند بار سکس دیگه اون رابطه گرم زناشویی رو با هم نداشتیم مثل اینکه سکس با اون بیشتر به خانوم حال میداد و کلا اخلاق و رفتارش فرق کرد
خوب طرفت خیلی کس کش بوده که بجز سکس رابطه احساسی برقرار کرده و راحت دورت زده .

آفرین منم با این نکته موافقم . ولی انجام دادن اینجور کارا برای هرکسی هر آدمی با دیگری فرق داره همینجور که تمام این چند میلیارد آدم روی زمین منحصر به فرد هستند و شما نمیتونی دونفر مثل هم پیدا کنی شاید 99 درصد بشه ولی صد درصد نست . واما برای چنین کاری اگه اندکی حتی خیلی کم باهم مشکل دارید و سازش خوبی ندارید نباید انجامش بدید . ولی اگه واقعا عاشق هم باشید و همدیگرو صد درصد قبول دارین هیچ مشکلی پیش نمیاد و هیچ کسی نمیتونه به قول معروف قاپ زنتو بدزده و باید به این نوع سکس از دریچه نیاز نگاه کرد . یعنی چی؟ یعنی اینکه من اجازه میدم که زنم بایکی دیگه سکس کنه فقط و فقط به خاطر اینکه هم یه مرد دیگه رو تجربه کنه و از لذت سکس بهره ببره هم اینکه اونکاری رو که من نمیتونم و نکردم براش شاید با اون به اوج برسه و زمانی که کارشون تموم شد دیگه دنبال اونو نگیرن و تمام فکر زنه اون نشه . درست مثل غذا خوردن یکی با یک بشقاب سیر میشه یکی نه با دوتا سیر میشه و وقتی غذاشو خورد بره سرکارش نه اینکه بشینه بگه بازم میخوام بازم میخوام این میشه پرخوری و مریضی . حالا بگذریم که یه عده میان و میگن اون زن جنده و زن زندگی نیست و از این حرفا ولی نمیدونم چرا به خودشون نگاه نمیکنن که شاید در ماه با دوسه تا زن دیگه جز زن خودشون سکس میکنند و خیلی قشنگ زندگیشونم ادامه میدن و خللی در زندگیشون ایجاد نمیشه ولی اه زنه بخواد با یکی دیگه اونم فقط از سر هوس زودگذر ، برای خالی کردن اون شهوت سالها مونده در فکرش ، برای تجربه جدیدی توی سکس اگه انجام بده از نظر همون مرد دیگه به درد نمیخوره و خراب . ولی باور کنید اینطور نیست اگه باهم اول دوست و رفیق باشیم خیلی بهتره تا اینکه یواشکی خیانت کنیم .

به نظر من تنها کسی میتونه این کارو برای زنش بد و زشت بدونه و حق داره که این حرفو بزنه که خودش هم حتا به زن دیگه ای حتی فکر نکنه اگه چنین آدمی هستی حق با شماست ولی اگه غیر از اینه پس کلاه خودتو قاضی کن و پیش خودت فکر کن اونم انسان و غریزه داره و دوست داره مثل تو لذت با دیگری رو تجربه کنه .

در آخر اینم بگم اگه با کسی دوست شدی ( با شمام خانوم عزیز) تا دیدی حرفای عشقی و عاطفی میزنه زود حرفشو کات کن و بهش بگو من برای اینکار آدمشو دارم و من فقط برای تجربه سکس با تو هستم اگه غیر اینه خداحافظ.

ـــــــــــ

• 4

• zamzam2018  

• عضو از 1397/8/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 82

باید ببینی خانومت با اون مرد به شکل یک وسیله...

باید ببینی خانومت با اون مرد به شکل یک وسیله برخورد میکنه یا یک انسان
اگه اونو انسان حساب کنه بهر حال ممکنه عواطف هم مطرح بشه و مشکل پیش بیاد اما اگه اونو به شکل یک کیر ببینه (فقط و فقط) مساله پیش نمیاد

ـــــــــــ

• 3

• Tehran.mfm  

• عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 3

من نفر سوم بودم

باید زن و شوهر خیلی حساب شده پیش برن و جنبه شون خیلی بالا باشه. البته به نفر سوم هم بستگی داره که شعور داشته باشه و بفهمه با یه زوج چطوری رفتار کنه که فاصله بین زن و شوهر زیاد نشه

ـــــــــــ

زوجهای تهرانی یا خانومایی که همسرشون در جریان هست بیان تل آشنا شیم @travelerali

• 1

• MamaliiiX  
  • عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 4

سلام

رو مامان گوشتيم بي غيرتم

با عكساش سكس چت ميكنم

ـــــــــــ

• 2

• radmehr4567  
  • عضو از 1397/12/29

• 64

صد در صد

نقل از: Tehran.mfm باید زن و شوهر خیلی حساب شده پیش برن و جنبه شون خیلی بالا باشه. البته به نفر سوم هم بستگی داره که شعور داشته باشه و بفهمه با یه زوج چطوری رفتار کنه که فاصله بین زن و شوهر زیاد نشه

کاملا موافقم با حرفتون

ـــــــــــ

• 1

• radmehr4567  
  • عضو از 1397/12/29

• 64

سلام

نقل از: Omadam.bokonamet
نقل از: سیمرغ2020 میشه لطف کنی و دلیل پشیمونیتو بگی؟ما انجام ندادیم و میخوایم امتحان کنیم.تو که تجربه داشتی دلایلتو بگو شاید نظرمون عوض شد
سلام اگه پشیمون نشدی فقط یک بار میخوای انجام بدی و دیگه هر کسی بده دنبال زندگیش ی پیام بهم بده

رابطه از جنسی به احساسی کشیده شده حداقل من که اینطوری میبینمش

ـــــــــــ

• 0

• Jamshid.Bokon  

• عضو از 1397/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 120

• 150

معنی سکس

مردهای متاهل اینقدر کوسخول نباشین هیچ وقت یه خانم نفر سوم برای شما برای حال کردن نمیاره تا شما بکنیش پس چرا باید نفر سوم برای خانومتون بیارید؟

ـــــــــــ

• 7

• Seskiboy2001  

• عضو از 1397/6/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 8

اولا ک باید اون کسی ک باش رابطه برقرار میکنید رو...

اولا ک باید اون کسی ک باش رابطه برقرار میکنید رو کامل بشناسید و چند وقت از آشناییتون گذشته باشه دوم اینکه باید حواستون جمع باشه ک توی رابطه تون نفر سوم و خانومت ب هم حس نداشته باشن و فقط برای سکس باشه . اگ این وسط کوچیک ترین حسی ب وجود بیاد بعدا دردسر ساز میشه .

ـــــــــــ

• 1

• misMehrdad  
  • عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 4

پیشنهاد

اونایی که دوست دارن دادن زن شونو ببینن بهترین راه حل اینه که یکیو که استاد کار باشه پیدا کنن و غیر مستقیم بدون اینکه زنتون در جریان اگاهی شما باشه جوری برنامه ریزی کنین که کرده شدن زنتونو ببینین و در اوج لذت قرار بگیرین چون امتحانش کردم و به کمک یکی زنشو که مذهبی هم بود کردمش و شوهرش هم در خفا میدید البته کل داستان تا رسید به کردن سه ماه طول کشید و هر سه لذت بردیم و البته شوهرش از ما دوتا خیلی بیشتر . اینجوری دیگه زندگیتون تضمینه و روی زنتون هم تو روتون باز نمیشه .لذتش هم به مراتب بیشتر از همه روش هاست.اگه کسی واقعا خاست و جدی بود خصوصی پیام بده ،

ـــــــــــ

• 0

• radmehr4567  
  • عضو از 1397/12/29

• 64

سلام

نقل از: misMehrdad اونایی که دوست دارن دادن زن شونو ببینن بهترین راه حل اینه مه یکیو که استاد کار باشه پیدا کنن و غیر مستقیم بدون اینکه زنتون در جریان اگاهی شما باشه جوری برنامه ریزی کنین که کرده شدن زنتونو ببینین و در اوج لذت قرار بگیرین چون امتحانش کردم و به کمک یکی زنشو که مذهبی هم بود کردمش و شوهرش هم در خفا میدید البته کل داستان تا رسید به کردن سه ماه طول کشید و هر سه لذت بردیم و البته شوهرش از ما دوتا خیلی بیشتر . اینجوری دیگه زندگیتون تضمینه و روی زنتون هم تو روتون باز نمیشه .لذتش هم به مراتب بیشتر از همه روش هاست.اگه کسی واقعا خاست و جدی بود خصوصی پیام بده ،

طرف ما ادم خوبی بود مشکل از طرف خانوم من هست

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با توجه به مشکلات شهر تهران، نظرتان درباره تغییر پایتخت ایران چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «