سکس با مادرزن

• koloft22cm  

• عضو از
    1398/6/10

• پست‌ها: 5

• 1

سلام
من یک فکری توی ذهنمه که رهام نمیکنه.اونم سکس با مادرزنمه.خیلی خوش کس و کونه و پستوناشم بزرگه
بارها بهش دست زدم به کون وپستونش
خوشش میاد ومیخنده بعضی وقتا هم اخم کرده.اخیرا ازم کمی دوری میکنه
بشدت فکر سکس باهاش توی ذهنمه و بارها براش جق زدم.
از متاهلینی که مثل من فکر میکنن میخام که بیان تا در مورداین فکر اظهار نظر کنند وهمفکری داشته باشیم.
کلی هم ازش عکس گرفتم که به دلیل عذاب وجدان پاکشون کردم وفقط یه دونه ازش دارم...

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• shekarchi49  
  • عضو از 1398/6/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 5

اون یه دونه عکسی که داری . بدون چهره بذار . لطفا...

اون یه دونه عکسی که داری . بدون چهره بذار . لطفا . ودر رابطه این که گفتی اخیرا دوری میکنه . حتما اینکاره س . فقط فکر میکنه شاید زندگیه دخترش خراب بشه دوری میکنه . و البته یه امکان دیگه هم داره . شاید یبار که داشتی کونش یا سینه شو میمالیدی کسی دیده و متوجه نشدی ‌. سوتی دادی .

ـــــــــــ

• 0

• koloft22cm  
  • عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 1

ممنونم

نقل از: shekarchi49 اون یه دونه عکسی که داری . بدون چهره بذار . لطفا . ودر رابطه این که گفتی اخیرا دوری میکنه . حتما اینکاره س . فقط فکر میکنه شاید زندگیه دخترش خراب بشه دوری میکنه . و البته یه امکان دیگه هم داره . شاید یبار که داشتی کونش یا سینه شو میمالیدی کسی دیده و متوجه نشدی ‌. سوتی دادی .

فکر کنم همینه که میگی هر دو موردش. هم زندگی دخترش و هم اینکه سوتی دادم وبقیه فهمیدن. یعنی واقعا میدونم همه فهمیدن که نسبت بهش حس دارم و خ هم. از این موضوع ناراحت شدم. منتها بازم میخامش... خ اندامش برام محرکه خیلی سه تا دختر داره تار موی خودش نمیشن... نمیدونم چرا هیچیشون به این نبرده.همه چیشون به باباهه رفته

ـــــــــــ

• 0

• koloft22cm  
  • عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 1

اگر

مایل باشید و استقبال باشه میگم ماجرامون از کجا شروع شد اصلا وچه ماجراهایی داشتیم و تا حالا چی شده و چرا به سکس نرسیده

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «