داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

سکس با ماسک جهت پیشگیری از کرونا

1399/05/06

۵ نفر میگویند سکس با ماسک تنفسی به صورت چه احساسی دارد
«ما مجبور بودیم از مراحل مقدمه (عشقبازی) صرف نظر کنیم و مستقیم به سراغ اصل مطلب برویم که هر دو کاملاً برهنه بودیم و ماسک بر صورت داشتیم.»

از: Carina Hsieh
در: Jul 3, 2020

با وجود این که آمار مداوماً موج‌های جدیدی از مبتلایان به ویروس کرونا را گزارش می‌دهند و آخرین اخبار از این دست همین دیروز اعلام شد. حالا بیش از هر زمانی اهمیت دارد که مردم ماسک به صورت بزنند تا از پخش ویروس COVID-19 جلوگیری کنند. البته پس از یک مدت زمان چندماهه ماندن اجباری در خانه که مصادف بود با باز شدن تدریجی مراکز مختلف اجتماعی حالا سکس‌های بیشتری نسبت به چند ماه گذشته که همه در خانه‌هایشان پنهان شده بودند اتفاق می‌افتاد. (همه‌ی ما عملاً توافق کرده بودیم که برای حفظ سلامتی و بهداشت جامعه چند ماه گذشته را مانند راهبه‌ها سوگند دوری از سکس بخوریم! مگرنه؟) اگر شما همین الان ماسکی به صورت ندارید حتماً ماسک بگذارید. به عنوان تذکر روزانه این مطلب مهم همینجا گفته می‌شود که ماسک برای جلوگیری از کرونا موثر است و باید حتماً و حتماً ماسک به صورت داشته باشید. حتی اگر برای سلامتی خودتان هم حاضر به این کار نیستید برای سلامتی افراد دیگری که در اطراف شما هستند (خانواده) این کار را انجام دهید.

برای بیشتر مردم منطقی، این مطلب به آن معناست که در آینده وقتی می‌خواهند با غریبه‌ای سکس داشته باشند در هنگام سکس ماسک بر صورت خود بزنند. اداره‌ی بهداشت شهر نیویورک سکس به همراه ماسک را به لیست مواردی که لازم است در هنگام گسترش ویروس کرونا برای داشتن یک سکس امن‌تر رعایت شود اضافه کرده است.
در این دوران گسترش بیماری باید به ماسک به عنوان کاندومی از بالاترین درجه‌ی کیفیت برای حفظ بهداشت و امنیت عمومی نگاه کنید. اگر مدتی است که در یک رابطه‌ی کاملاً جدی و منحصر به یک شریک جنسی، که در چند ماه گذشته در قرنطینه با او به سر برده‌اید هستید شاید در امان باشید وگرنه بهتر است که احتیاط را رعایت کنید تا بعداً پشیمان نشوید. برعکس بیماری‌هایی که در نتیجه‌ی سکس منتقل می‌شوند ویروس کرونا هیچ درمانی ندارد و به آسانی بیشتر و بدون این که خودتان آگاه باشید به دیگران منتقل می‌شود.

باوجوداین‌که تحقیقات در این زمینه که آیا ویروس کرونا می‌تواند از طریق مایعات ترشح شده در هنگام سکس مانند منی منتشر شود هنوز به نتیجه‌ی قطعی نرسیده، دکترها می‌گویند تا این لحظه بزرگترین ریسک آلودگی از طریق ذرات تنفسی است پس لطفاً حتماً ماسک بزنید. اگر شما کنجکاو هستید که بدانید سکس در هنگام ماسک زدن چه احساسی دارد؟ (مثلا سلام، آن مکالمه در مورد زدن ماسک در هنگام سکس چطور پیش رفت؟ آیا سکس با ماسک احساس دیگری داشت؟) پاسخ را در ادامه خواهید یافت…

۵ نفر که با داشتن ماسک بر صورت سکس کرده‌اند حقیقت این مطلب که چگونه ماسک زدن به صورت، سکس را تغییر خواهند داد برای ما شرح داده‌اند:

۱. آقای اسریکی — ۲۹ساله: «من با دختری که در سایت Hinge با او آشنا شده بودم و قبل از آمدن کرونا و قرنطینه دو ماه باهم چت کرده بودیم خوابیدم. قبل از آمدن ویروس کرونا ما چند باری با هم در مکان‌های عمومی و با رعایت فاصله قدم زده بودیم. اما هر دویمان می‌خواستیم که رابطه‌مان را به مرحله بعد ببریم. قبل از انجام سکس در مورد استفاده از ماسک هیچ حرفی بین ما رد و بدل نشده بود اما وقتی که به خانه‌ی من رسیدیم و ماسک را از صورتم برداشتم متوجه شدم که او درمورد برداشتن ماسک از صورتش تردید دارد. در آخر هر دو به این نتیجه رسیدیم که بهتر است ماسک را روی صورتمان نگه داریم این که نمی‌توانستیم مراحل اولیه سکس یا همان عشقبازی را انجام دهیم برایمان عجیب و متفاوت بود زیرا آن کارها نیاز به استفاده از دهان داشت (بوسیدن، ساک زدن، کُسلیسی و…)
هردویمان احساس عجیبی داشتیم و حتی فکر می‌کردیم سکس‌مان مانند انسانهای اولیه است! (یعنی مستقیماً سراغ اصل کاری یا همان فرو کردن کیر در کُس رفته بودیم) مراحل اولیه‌ی سکس که برای انجام شدنشان به برداشتن ماسک نیاز داشتیم طبیعتاً قابل اجرا نبودند پس مستقیماً به سراغ مرحله‌ای رفتیم که هر دو کاملاً برهنه بودیم. البته به جز ماسک‌های روی دهانمان! تصور کنید دارید با کسی سکس می‌کنید که لخت مادرزاد است اما هنوز جوراب‌هایش پایش است، فقط به جای جوراب ما ماسک بر صورت داشتیم! نمی‌توانستیم کُسلیسی و ساک‌زدن را برای یکدیگر انجام دهیم و باید برای جایگزینی مراحل اولیه با چیزهای دیگر ابتکار به خرج می‌دادیم. —واضح بود که باید از کاندوم استفاده می‌کردیم فقط یک لحظه تصور کنید ماسک داشته باشیم و کاندوم نه!— در ضمن از پوزیشن داگی زیاد استفاده کردیم، چون فکر می‌کردیم اگر نفس‌هایمان به هم نخورد طبیعتاً ایمن‌تر هستیم!»

۲. آقای کریس — ۲۶ساله: «دوست دختر من چون به تازگی از یک سفر خارج از کشور برگشته بود، طبیعتاً ۱۴ روز اول را تنها در قرنطینه گذراند. خودمان هم برای اطمینان خاطر بیشتر یک روز اضافه‌تر صبر کردیم بعد از روز پانزدهم هر دوی ما توافق کردیم که برای سکس ماسک به صورت بگذاریم.
او ماسک خود را در تمام مدت بر روی صورت خود نگه داشت، اما انجام عمل سکس دهانی با ماسک امکان‌پذیر نبود و تنفس کردن هم وقتی در سکس هیجان بیشتر می‌شد و کار شدت می‌گرفت به دلیل وجود ماسک سخت‌تر می‌شد. برا همین در وسط سکس ماسک را برداشتیم و چند دقیقه به خودمان استراحت دادیم. هر بار یکی از ما ماسکش را برمی‌داشت بعد از چند دقیقه تنفس دوباره آن را بر صورت خود می‌گذاشت که امنیت و سلامتی‌مان به خطر نیفتد و تا جایی که مربوط به تجربه‌مان می‌شد هم جالب بود هم معذب‌کننده و در عین حال عجیب و غریب. اما با وجود اقدام‌های احتیاطی باز هم واقعاً ارزش انجام دادن را داشت. با توجه به این که هیچ درمانی برای کرونا وجود ندارد، برای نگرفتن نفستان و عدم نیاز به برداشتن ماسک، اگر سکس را به آهستگی و با سرعت کم انجام دهید مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد. سکس با ماسک اصلاً سخت نبود اما یک تجربه‌ی کاملا جدید بود. دلیل این که این مطالب را می‌گویم این است که اگر مردم فکر می‌کنند به علت ریسک بسیار بالای گسترش ویروس باید اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام دهند، پس بهتر است اصلاً با یکدیگر سکس نداشته باشند تا این که با ماسک اقدام به انجام عمل سکس کنند، در اشتباه هستند. درست است که در ابتدای کار این روش قدری عجیب و غریب است ولی ما باید در زمان‌های غیر عادی از راه‌حل‌های غیر عادی استفاده کنیم. این هم فکر خوبی است که در مورد استفاده از ماسک در هنگام سکس قبل از انجام هر کاری با شریک جنسی‌تان حرف بزنید. چون مانند هر چیز دیگری در سکس بهتر است شریک جنسی‌تان را در عمل انجام شده قرار ندهید یا چند ثانیه قبل از انجام کار به او خبر ندهید (از قبل به او بگوئید تا فرصت فکر کردن داشته باشد)»

۳. خانم راشل — ۳۰ساله: «در mid-May (جزیره ای در اقیانوس آرام که ترجمه اسم آن بین راه است و جزو خاک آمریکاست) من از طریق نرم افزار Tinder با مردی که او هم به تنهایی در قرنطینه زندگی می‌کرد آشنا شدم. نرم افزار تیندر اعلام کرده بود که مشخصات ما با هم مطابقت دارد. ما قرار گذاشتیم که با هم ملاقات کنیم و در حضور یکدیگر خودارضائی کنیم. در همان ابتدای کار مشخص شد که لمس کردن یکدیگر آن هم وقتی لخت در حضور هم هستیم بسیار دشوار است. کشش جنسی ما نسبت به یکدیگر زیاد بود و من هم مدتهای طولانی بود که سکس نداشتم.
هر دوی ما با ماشین‌های خودمان به خانه‌ی او رفتیم. هر دوی ما ماسک بر صورت داشتیم. پس از رسیدن به گاراژ خانه او رفتیم جایی که او یک تشک به همراه ملحفه روی زمین گذاشته بود. من چهار دست و پا شدم و او به پشت من رفت و کیرش را داخل کُس من فرو کرد (پوزیشن داگی) اینطوری هیچ کدام از ما روی صورت دیگری تنفس نمی‌کردیم. در تمام مدت سکس ما ماسک را بر صورت خود نگه داشته بودیم.
این باعث شد سکس ما حالتی عجیب و متفاوت داشته باشد و در عین حال راحت‌تر بودیم زیرا وقتی دهان‌هایمان توسط ماسک پوشیده شده بود فراموش کردن بوسیدن راحت‌تر بود.
این یک ماجراجوئی جالب بود چون به نوعی ممنوعه (تابو) به شمار می‌آمد. درضمن به طرز عجیبی متفاوت بود چون حس خلاقیت و جدید بودن را داشت.
اگر شما در نظر دارید که سکس همراه با ماسک را امتحان کنید به یاد داشته باشید که تمام قوانین سابق داشتن یک سکس امن و با توافق طرفین در اینجا هم باید اجرا شوند یعنی: هر دو طرف سکس از همان ابتدا باید با انجام آن موافق باشند. به مرزها و خط قرمزهای یکدیگر احترام بگذارند و به آسانی با یکدیگر درمورد خواسته‌هایشان در سکس گفتگو کنند.»

۴. آقای کارلوس — ۴۵ساله: «تصمیم گرفتم که وقتی شوگرمامی را برای اولین بار ملاقات می‌کنم حتما ماسک بزنم. به این دلیل که روی رعایت قوانین بهداشتی که برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19 وضع شده بسیار حساس هستم. دختر نیز هنگام ملاقات ماسک بر چهره زده بود. پیش از این که همدیگر را ملاقات کنیم از او خواستم با ماسک به دیدن من بیاید و و او با خوشحالی با تقاضای من موافقت کرد. پیش از ملاقات حضوری با یکدیگر چت می‌کردیم و من خیلی رک از او پرسیدم او با این که هر دوی ما به هنگام سکس ماسک بر صورت داشته باشیم مشکلی ندارد؟ او بلافاصله با تقاضای من موافقت کرد. ما یکدیگر را نبوسیدیم و تمام مدت ماسک‌هایمان را بر چهره نگه داشتیم. تنها استثناء زمانی بود که من کُس او را خوردم و یا او برای من ساک زد (کسی که آلت تناسلی دیگری را می‌خورد ماسکش را برداشته بود ولی کسی که آلتش خورده می‌شد ماسکش را بر چهره داشت) این که ما نمی‌توانستیم یکدیگر را ببوسیم رمانتیک بودن سکس را بسیار کمتر کرده بود، ولی من فکر می‌کنم ماسک بر چهره داشتن نیز جذابیت‌های خودش را داشت مانند فیلم The Eyes Wide Shut (فیلمی از ‘استلی کوبریک’ که در آن صحنه‌ی سکس گروهی با ماسک وجود دارد.)»

۵. خانم الیسون — ۲۲ساله: «من و شریک جنسی‌ام در حالی که هر دو ماسک بر چهره داشتیم با یکدیگر سکس داشتیم. زیرا او یک آتشنشان بود و به خاطر کارش نمی‌توانست در قرنطینه بماند. او در محل کارش به شدت مسائل بهداشتی را رعایت می‌کرد. اما من به اندازه‌ی او از نظر بهداشتی در امنیت نبودم. برای همین هر دوی ما توافق کردیم که نباید روی به خطر انداختن سلامتی‌مان ریسک کنیم. استفاده از ماسک مسلماً از میزان عاطفی بودنِ سکس کم می‌کند. به همین دلیل بعد از این که شروع کردیم که به صورت منظم و دائمی برای COVID-19 تست بدهیم. دیگر ماسک را کنار گذاشتیم.
اگر شما می‌خواهید با ماسک سکس کنید مطمئن شوید که قبل از انجام هر کاری به صراحت در این مورد با شریک عاطفی‌تان حرف بزنید. دلایل خود را برای استفاده از ماسک در هنگام سکس با او مطرح کنید مخصوصاً اگر او شخصی باشد که در معرض تماس با افراد آلوده به COVID-19 بوده است. (مثلاً در بیمارستان کار می‌کند)

پاسخ‌های این ۵ نفر به مقداری بسیار اندک برای مفهوم بودن بیشتر و طولانی بودن بیش از حد تصحیح شده است. نامها نیز تغییر یافته‌اند.

منبع:
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/a33026171/sex-with-face-mask/

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-27 16:00:58 +0430 +0430

حاجی ما میخوایم حرف بزنیم با ماسک نفسمون میگیره دیگه چه جوری سکس کنیم‌😂😂
مرسی از تاپیک

0 ❤️

2020-07-27 19:44:54 +0430 +0430

باید ماسک مخصوص کوس و کون و کیر بسازن ، بعد با فشار بزنی توش جوریکه جر بخورن ماسکها ، اینجوری میشه کرونا رو تو سکس شکست داد🧐😁

0 ❤️

2020-07-28 00:53:31 +0430 +0430

ایوووول داری زیز…ممنون مطلب جالبی بود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom