سکس با محارم درست یا اشتباه

• Mr.crow  

• عضو از
    1397/11/22

• پست‌ها: 25

• 31

دوستان من به شخصا با سکس با محارم مخالف بودم همیشه اما میبینم‌ دوستانی هستند که فانتزیشونه یا انجامش دادن و راضی هستن اگر با این کار مخالف یا موافقید لطفا با دلیل راجبش توضیح بدید?

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

بنیان خانواده رو از هم میپاشه. وقتی شما یا خواهرت...

بنیان خانواده رو از هم میپاشه. وقتی شما یا خواهرت یا مادرت سکس کنی دیگه برات خواهر و مادر نمیشن.

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 1

• moadbbiad  

• عضو از 1397/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 483

• 346

بزغاله

بزغاله

ـــــــــــ

29جنوب تهران تنها زندگی میکنم. واحدهم نزدیک متروهه.. لطفاا مودب و مطمن زیر22 بیاد..تلگر امم khande2613@

• 0

• iBigBoy  
  • عضو از 1397/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

??

خیلی موارد رو باید در نظر گرفت و امکان پذیر هست مطمئن هستم که دارم اینطوری بیان میکنم

ـــــــــــ

• 0

• SAEED137114  

• عضو از 1398/2/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 34

سلام بستگی داره اون محارم چطور رفتار میکنن
مثلا...

سلام بستگی داره اون محارم چطور رفتار میکنن مثلا خواهری که به همه بده بهتر نیست به برادرش بده و نیازش رو با برادرش تامین کنه

ـــــــــــ

• 0

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2951

• 8801

توضیح نمیدم فقط میگم مخالفم

توضیح نمیدم فقط میگم مخالفم

ـــــــــــ

• 0

• k2500  

• عضو از 1397/12/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 21

دوستان سلام به همه

راجع سکس با محارم هرکی یه نظری داره اما سوال اینجاس در این سایت ما همه برای چی اومدیم؟ یکی برای کردن یکی برای دادن یکی برای فیتیش یکی برای و ... خوب سکس با محارم هم برای یکسری جذابه هرکی یجور دوست داره پس کلا هیچ دسته و گروهی نباید اون یکی رو بد بدونه و مال خودشو خوب آیا درست می گم یا نه؟

ـــــــــــ

• 0

• goodman22  
  • عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 232

• 95

نقل از: Agrin_kostala

نقل از: Agrin_kostala
نقل از: k2500 راجع سکس با محارم هرکی یه نظری داره اما سوال اینجاس در این سایت ما همه برای چی اومدیم؟ یکی برای کردن یکی برای دادن یکی برای فیتیش یکی برای و ... خوب سکس با محارم هم برای یکسری جذابه هرکی یجور دوست داره پس کلا هیچ دسته و گروهی نباید اون یکی رو بد بدونه و مال خودشو خوب آیا درست می گم یا نه؟
خوشم اومد عالی گفتی. من خودم سکس با محارم داشتم و اولین سکسم با محارمم شروع شد اصلا پشیمون نیستم چون خیلی لذتبخش بود و به اوج رسوندم ضمن اینکه به قول خودت هرکسی واسه چیزی اینجاست.

با کی سکس کردی

ـــــــــــ

ماساژ حرفه ای

• 0

• Darkman69  

• عضو از 1398/1/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 89

موافقم

وقتی هر دو طرف راضی باشن دیگه بقیه خر کین ک بگن درسته یا اشتباه؟

ـــــــــــ

قبل از تو زندگی می‌کرد مرا...

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «