سکس تو ماشین‌ م (عکس)

کی تجربه داره؟
خاطرات کی زنده شد؟
نظر بدید ?

ـــــــــــ

اینجا شده کونی سرا / فاعل، مفعول، دوجنسگرا _ کیون فوت و کیون دریده / روی کیونت کی ریده

• 16

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

چه حالی میده سکس ماشینی اونم با ترس لذت بخش تر...

چه حالی میده سکس ماشینی اونم با ترس لذت بخش تر میشه..

ـــــــــــ

خانم محترم و رازدار از آبادان يا خرمشهر پيام بده...

• 1

نقل از: آبادانيم

نقل از: آبادانيم چه حالی میده سکس ماشینی اونم با ترس لذت بخش تر میشه..

سلام اره هر تلمبه که میزنی یه نگاه بالا میکنی بینم کسی نیست ? خوشحال میشم بگی از خاطرات و تجربه ت

ـــــــــــ

اینجا شده کونی سرا / فاعل، مفعول، دوجنسگرا _ کیون فوت و کیون دریده / روی کیونت کی ریده

• 2

تلخ ولی ادم نشدم

یادمه تازه شلوارو کشیده بودیم پایین داشتیم شروع میکردییم که گشت سر رسسید و... البته اون اتفاق اصن باعث نشد ادم ببشم،فقط باعث شد خلاقتر بشم (biggrin)

ـــــــــــ

مربی بدنسازی هستم

به تفکر و شخصیت هم احترام بگذاریم

• 1

من تو ماشین فقط ساک زدم که خاطره خوبی هم...

من تو ماشین فقط ساک زدم که خاطره خوبی هم ندارم @Samanhole

ـــــــــــ

• 8

نقل از: علی-تهرانی

نقل از: علی-تهرانی یادمه تازه شلوارو کشیده بودیم پایین داشتیم شروع میکردییم که گشت سر رسسید و... البته اون اتفاق اصن باعث نشد ادم ببشم،فقط باعث شد خلاقتر بشم (biggrin)

(biggrin) اوه خدا قسمت نکنه :) حداقل میکردی هم بهتر بود :D

ـــــــــــ

• 0

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 728

• 516

يه بار روی صندلی شاگرد پرايد داشتم يه دختره رو...

يه بار روی صندلی شاگرد پرايد داشتم يه دختره رو ميکردم. دختره نشسته بود روی من رو به من. يه کارگر ساختمونی وسط کار اومده بود داشت ديد ميزد از زاويه اي که دختره نميديد. منم گفتم بيخيالش بشم چيزی نگم که دختره راحت بده. تازه اون موقع بچه بوديم فکر کنم در حد لاپايی و اينا بود.

خلاصه آقاهه ديد من از رو نميرم با کمال پر رويی اومد زد به شيشه ماشين. طفلک دختره يهو خيلی ترسيد چون دقيقا زد به شيشه شاگرد بغل گوش دختره.

رو هم رفته ماشين برای ساک مناسبتره.

اوه الان يادم اومد يه بارم توی کوچه پر رفت و آمد يکی داشت برام ساک ميزد ماشين گشت قشنگ اومد کنارمون وايساد. از کون آوردم که گير نداد رفت. واقعا به فرشته نگهبان ايمان آوردم.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون.

• 1

• dadyar59  
  • عضو از 1389/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 109

آرش

من همیشه شبها اینکارو میکردم تاحالا هم گیر نیفتادم. آخرین بار یه مادر 50 ساله رو جلوی دختر متأهلش تا مقصد مالوندم ولی زیاد حال نداد چون یه دستم به فرمون بود یه دستم لاپای زنه.

ـــــــــــ

• 1

• mahdi.6990  
  • عضو از 1397/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 17

اینم یکی از خاطرات من مال پارساله

ـــــــــــ

• 4

• goodman22  
  • عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 232

• 95

یه بار یه مشتری زنگ زد گفت ماساژ میخوام و پرند...

یه بار یه مشتری زنگ زد گفت ماساژ میخوام و پرند هستم و مبلغ رو با توجه به مسافت گفتم اوکی داد وقتی رفتم پرند گفت بیا فلان جا جلوی نانوایی رفتم دیدم یه خانم با مشخصات ایشون اونجا ایستاده سوار ماشین شد گفتم منزل کجاس گفت جا ندارم و هزار تا داستان آخرش زدیم بیابون اتوبان ساوه و سکس در ماشین البته به درخواست اون خانم

ـــــــــــ

ماساژ حرفه ای

• 1

• mamali_shz97  
  • عضو از 1394/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 202

• 78

ajab kooni

ajab kooni

ـــــــــــ

tele @ suckmybigcock

• 1

• porya66  

• عضو از 1398/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 158

یه شب کوس دوست دخترم گذاشتم تو ماشین تو یکی از...

یه شب کوس دوست دخترم گذاشتم تو ماشین تو یکی از خیابونای تهران خیلی حال داد هرچند استرس خودشم داشت ماشینو کلا بخار گرفته بود شده بود شبیه تایتانیک

ـــــــــــ

زندگی به خیلیامون چند قرن ارامش بدهکاره

• 1

نقل از: elephunk

نقل از: elephunk يه بار روی صندلی شاگرد پرايد داشتم يه دختره رو ميکردم. دختره نشسته بود روی من رو به من. يه کارگر ساختمونی وسط کار اومده بود داشت ديد ميزد از زاويه اي که دختره نميديد. منم گفتم بيخيالش بشم چيزی نگم که دختره راحت بده. تازه اون موقع بچه بوديم فکر کنم در حد لاپايی و اينا بود. خلاصه آقاهه ديد من از رو نميرم با کمال پر رويی اومد زد به شيشه ماشين. طفلک دختره يهو خيلی ترسيد چون دقيقا زد به شيشه شاگرد بغل گوش دختره. رو هم رفته ماشين برای ساک مناسبتره. اوه الان يادم اومد يه بارم توی کوچه پر رفت و آمد يکی داشت برام ساک ميزد ماشين گشت قشنگ اومد کنارمون وايساد. از کون آوردم که گير نداد رفت. واقعا به فرشته نگهبان ايمان آوردم.

عجب (biggrin) یا فرشته نگهبان خودت میدونی بی مکانی بیداد میکنه (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

نقل از: نرگس.متاهل.هات

نقل از: نرگس.متاهل.هات سکس توی ماشین که همش استرس داره خوب نیست ولی دوران عقد زیاد با مالش با شوهرم همو ارضا کردیم

درست خیالت راحت باشه اوکیه ولی مزه ش به استرسشه (biggrin) خلاصه آدم خاطره اینجور داشته باشه خوبه :)

ـــــــــــ

• 0

نقل از: ک ی ر کلفت

نقل از: ک ی ر کلفت من تو ماشین فقط ساک زدم که خاطره خوبی هم ندارم @Samanhole

دوس داشتی تعریف کن تا ما انجام ندیم :)

ـــــــــــ

• 0

من یه دختری رو تو تاکسی چند سال پیش خیلی مالیدم...

من یه دختری رو تو تاکسی چند سال پیش خیلی مالیدم دوس نداشتم برسیم و پیاده بشیم ولی حیف مسیر کوتاه بود وقتی پیاده شدم یه جق مجلسی افتادم جاتون خالی

ـــــــــــ

اگه دیدی چیزی نمیگم و تو فکرم بدون تو فکر کوس و کونتم

• 1

نقل از: dadyar59

نقل از: dadyar59 من همیشه شبها اینکارو میکردم تاحالا هم گیر نیفتادم. آخرین بار یه مادر 50 ساله رو جلوی دختر متأهلش تا مقصد مالوندم ولی زیاد حال نداد چون یه دستم به فرمون بود یه دستم لاپای زنه.

سکس کامل یا مالوندن فقط؟ جوری نو میگی زوری نه ها ؛ طرفت باشه خوبه. خلاصه دوس داشتی تعریف کن یکیش رو

ـــــــــــ

• 0

نقل از: mahdi.6990

نقل از: mahdi.6990 []()

عالی (rose) صندلی های جلو انجام دادی یا عقب؟ من خودم عقب ماشین راحت ترم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: goodman22

نقل از: goodman22 یه بار یه مشتری زنگ زد گفت ماساژ میخوام و پرند هستم و مبلغ رو با توجه به مسافت گفتم اوکی داد وقتی رفتم پرند گفت بیا فلان جا جلوی نانوایی رفتم دیدم یه خانم با مشخصات ایشون اونجا ایستاده سوار ماشین شد گفتم منزل کجاس گفت جا ندارم و هزار تا داستان آخرش زدیم بیابون اتوبان ساوه و سکس در ماشین البته به درخواست اون خانم

(rolling) عجب به حق چیزهای ندیده :) حالا ماشینش چی بود حالا ؟ چطوری کردین

ـــــــــــ

• 0

نقل از: porya66

نقل از: porya66 یه شب کوس دوست دخترم گذاشتم تو ماشین تو یکی از خیابونای تهران خیلی حال داد هرچند استرس خودشم داشت ماشینو کلا بخار گرفته بود شده بود شبیه تایتانیک

افرین (clap) از بخاری که گفتی معلوم داد اینکاره ایی :) بخار میگره کسی هم نمیبینه (biggrin) کار خداس نه !!

ـــــــــــ

• 2

نقل از: کوسلیس۲۰

نقل از: کوسلیس۲۰ من یه دختری رو تو تاکسی چند سال پیش خیلی مالیدم دوس نداشتم برسیم و پیاده بشیم ولی حیف مسیر کوتاه بود وقتی پیاده شدم یه جق مجلسی افتادم جاتون خالی

این حساب نیست (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «