سکس خانمها با مردان فامیل

سلام.خانمهایی که توسط آقایون فامیل گاییده شدن،از سن خودتون و طرف بگید.ونسبت فامیلیتون چی بوده و چگونگی پیش امدنش رو تعریف کنید.

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• sana_kazami  
  • عضو از 1394/7/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 3

سکس

محرمانه هستش

ـــــــــــ

• 4

• Mah.mahi  
  • عضو از 1397/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 68

چه تاپیک باحالی زدی
منم متاهلم ولی تا حالا پیش...

چه تاپیک باحالی زدی منم متاهلم ولی تا حالا پیش نیومده با فامیل سکس کنم و با دوس پسرای سابقم سکس داشتم. الانم دنبال یه باباییه سن بالام که وقتایی شوهرم نیس کوس دختر کوچولوشو اروم کنه.کسی هست؟؟؟

ـــــــــــ

ﺩﺭﺱ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻋﺮﻭﺳﮑﯽ ﻣﯿﻬﻦ ﺑﯿﺎﻣﻮﺯ ... ﺑﺨﻨﺪ، ﺣﺘﯽ ﺍﮔﻪ ﭼﻮﺑﯽ ﺩﺭﮐﻮﻧﺖ ﻓﺮﻭ ﮐﻨﻨﺪ...

• 16

نقل از: mahsa.63

نقل از: mahsa.63 28 سالم بود تو یه عروسی تو باغ مشروب خورده بودم، شوهرم رفته بود با برادرش دنبال کارای شام من و پسرعموش (39 ساله) گرم صحبت قدم زنون از ته باغ سر دراوردیم کلی لب بازی کردیم منم براش ساک زدم. یه بارم تو یه مهمونی آخرشب عروسی 26 سالم بود موقع رقص چراغا رو کم نور کردن به جای شوهرم پسرخالش که 40 سالش بود دستمو از رو شلوار زدم به کیرش

کلا دوست داشتی؟ حست به شوهرت تغییری کرد؟

ـــــــــــ

• 4

نقل از: zahra_az78

نقل از: zahra_az78 معمولا تو عروسیا دستمالی شدن عادیه ولی زیاد رو نمیدم به فامیل

حسش براتون خوب هست؟

ـــــــــــ

• 0

• Supergirl  

• عضو از 1395/3/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 523

• 476

فامیل که نه ولی مورد تجاوز آشنا قرار گرفتم

فامیل که نه ولی مورد تجاوز آشنا قرار گرفتم

ـــــــــــ

• 7

• Supergirl  

• عضو از 1395/3/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 523

• 476

نقل از: mahsya

نقل از: Supergirl فامیل که نه ولی مورد تجاوز آشنا قرار گرفتم
مال چند وقت پیش بوده

تابستون دوسال پیش

ـــــــــــ

• 1

• 33pol  

• عضو از 1396/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 22

واقعا تاپیک جالبیه

اتفاقا خیلی خانمها و اقایون که فامیل هستند ، به بستگان خود مثل پسر خاله،پسر عمه،پسر دایی از دوران کودکی حس دارند ولی بدلیل مسایل شرعی، ناگهان در سن 9 سالگی به دختر و در سن 15 سالگی به پسر میگویند که از این لحظه با هم نامحرم هستید و همین محرومیت از دیدار هم و یا پوشش ها باعث عقده هایی میشه که در خاطرات باقی میمونه. بعضی ها واقعا منتظر فرصتی هستند که یکبار هم که شده با دوست و هم بازی قدیمی خودشون تجربه سکسی داشته باشند. خانمها لطفا بنویسید و از حستون به انجامش و یا بعدش بگویید.

ـــــــــــ

• 1

• مهسا90  

• عضو از 1392/10/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 185

پاسخ

تک پر بودن بهترین حالته و ادم احساس ارامش میکنه

ـــــــــــ

• 18

مال چند وقت پیش بوده

تجاوز کار احمقانه ای هست اگر طرف خودش بخواد باز یک حرفی

ـــــــــــ

• 0

نقل از: mansorbahrami-02
نقل از: mahsa.63 28 سالم بود تو یه عروسی تو باغ مشروب خورده بودم، شوهرم رفته بود با برادرش دنبال کارای شام من و پسرعموش (39 ساله) گرم صحبت قدم زنون از ته باغ سر دراوردیم کلی لب بازی کردیم منم براش ساک زدم. یه بارم تو یه مهمونی آخرشب عروسی 26 سالم بود موقع رقص چراغا رو کم نور کردن به جای شوهرم پسرخالش که 40 سالش بود دستمو از رو شلوار زدم به کیرش
کلا دوست داشتی؟ حست به شوهرت تغییری کرد؟

نه. چه تغییری! شوهرم خیلی خوبه. فقط سر و گوشش زیاد می جنبه

تا توهه جنده رو داره میخوای سرو گوشش نجنبه (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• faride-@  
  • عضو از 1393/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 17

نقل از: Mah.mahi

نقل از: Mah.mahi چه تاپیک باحالی زدی منم متاهلم ولی تا حالا پیش نیومده با فامیل سکس کنم و با دوس پسرای سابقم سکس داشتم. الانم دنبال یه باباییه سن بالام که وقتایی شوهرم نیس کوس دختر کوچولوشو اروم کنه.کسی هست؟؟؟

فريد هستم ٣٢ ساله دنبال خانوم ١٧ تا ٣٠ بابت ى شب سكس يك ميليون ميدم هركى مايل بود بياد تلگرام artin3555@

ـــــــــــ

• 0

• faride-@  
  • عضو از 1393/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 17

فريد هستم ٣٢ ساله دنبال خانوم ١٧ تا ٣٠ بابت ى شب...

فريد هستم ٣٢ ساله دنبال خانوم ١٧ تا ٣٠ بابت ى شب سكس يك ميليون ميدم هركى مايل بود بياد تلگرام artin3555@

ـــــــــــ

• 1

• sasan953  
  • عضو از 1392/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 156

• 97

سلام
من ساسان هستم 38 ساله از تهران تمایل به...

سلام من ساسان هستم 38 ساله از تهران تمایل به دوستی و سکس با یه خانم از تهران دارم که مثل خودم داغ و شهوتی باشه و ترجیحا بین 25 تا40 ساله از مشخصات خودم : قد 175 وزنم 82 و متاهلم در ضمن من دنبال یه دوست واقعی میگردم و متاهل یا مجرد بودنش برام خیلی فرق نمیکنه چون خودمم متاهلم ولی اینکه برای همدیگه احترام قائل بشیم و با آبروی هم بازی نکنیم برام ازهمه چیز مهمتره و اینکه چرا دنبال دوست میگردم هم بعد از آشنائی بیشتر بهتون میگم فقط بدونید دنبال تنوع طلبی نیستم در ضمن دنبال رابطه پولی هم نیستم ، البته که برای یه دوست خوب همه کاری که از دستم بر بیاد انجام میدم اما دلم نمیخواد رابطم بر اساس پول پایه گذاری بشه من شرایطمو با صداقت کامل گفتم و همین توقع رو هم از طرف مقابل دارم اگر تمایل به آشنائی بامن داری میتونی یا خصوصی برام پیام بذاری یا از طریق تلگرام @MR19821360

ـــــــــــ

• 0

• kambiz55  

• عضو از 1396/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 3889

• 10425

بابا دمت گرم

نقل از: Mah.mahi چه تاپیک باحالی زدی منم متاهلم ولی تا حالا پیش نیومده با فامیل سکس کنم و با دوس پسرای سابقم سکس داشتم. الانم دنبال یه باباییه سن بالام که وقتایی شوهرم نیس کوس دختر کوچولوشو اروم کنه.کسی هست؟؟؟

ای‌ول،خیلی باحالی جانم :-*

ـــــــــــ

Keep cool; "Happy wife" makes the "Happy life"..... ; no doubt

• 0

• Sara.33.dez  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 82

خخخخ چه جالب

من ۲۰ سالم بود پسرعموم خیلی نگاهش به بدنم بود ۳ سال هم از من کوچیکتر بود.منم بهش امار دادم که یه روز خونمون تنهام.اما با دوستام هماهنگ کردم و وسایلشون هم بیارن که بیان پیشم ولی تو اتاق بابا و مامانم قایم بشن.پسر عموم هم از همه جا بیخبر اومد بوسم کرد و کلی لمسم کرد.بهش گفتم اگه میخوای باهم از اینکارا کنی باید لخت بشی دست و پاهاتو ببندم.اونم ساده حرف گوش داد.بعد گفتمش قنبل کن از پشت کیرتو بلیسم.اونم قنبل کرد.اما من سریع دیلدو رو بستم با دیلدو کونشو کردم.گریه میکرد و میگفت غلط کردم.بعدش دوستامو صدا زدم اونا هم دیلدو به کمر اومدن و پسرعموی منو کردن.کلی هم خندیدیم.کلی هم با شلاق زدیمش.

ـــــــــــ

امضا

• 6

نقل از: Supergirl

جزئیاتش رو بگو

ـــــــــــ

• 0

• Love.to.love  
  • عضو از 1397/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 113

• 68

خانمها و آقایون متاهل که علاقه به شخص سوم دارید...

خانمها و آقایون متاهل که علاقه به شخص سوم دارید تلگرام oh_king بیاید

ـــــــــــ

• 0

• Sexy._.queen  

• عضو از 1397/5/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 246

به فامیل نمیشه رو داد چون بعدش تا یه عمر پارت...

به فامیل نمیشه رو داد چون بعدش تا یه عمر پارت میکنن

ـــــــــــ

• 6

نقل از: مهسا90

نقل از: مهسا90 تک پر بودن بهترین حالته و ادم احساس ارامش میکنه

حالا تک پر کی بودی تو؟

ـــــــــــ

• 0

فامیل پررو

نقل از: Sexy._.queen به فامیل نمیشه رو داد چون بعدش تا یه عمر پارت میکنن

خخخخخ.چرا؟ یعنی چی؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «