سکس خواهر و برادر.خوب یا بد؟!

• saniya_z20  

• عضو از
    1397/2/4

• پست‌ها: 697

• 2973

در چند سال اخیر سکس و یا علاقه جنسی بین خواهر و برادر به طرز عجیبی زیاد شده در ایران .

همیشه بحث هایی در مورد سکس بین برادر و خواهر شنیده میشه اما با توجه ب فانتزی ها و داستان های سکسی ایرانی مشخصه این موضوع روز ب روز طرفدار بیشتری پیدا میکنه !

گاهیم نوع پوشش تاثر گذاره توی این قضیه .مثلا مواقعی ک خودم لباس های سکسی و یا بدن نما استفاده میکنم ،نگاه خاص برادرمو حس میکنم

از نظر من ک نبود جنس مخالف و کمبود های جنسی باعث این قضیه است ک برادر برای ارضا جنسی خودش به خواهر خودش چشم داشته باشه و برعکس .قضیه ای ک در ایران اکثر جوونا درگیر اون هستن !

خود من به داداشم ب چشم ی تکیه گاه نگاه میکنم ک وقتی ب پناهگاهی نیاز داشته باشم اون پناهگاه داداشم باشه و بنظرم بوجود اومدن سکس بین ما دوتا خیلی عجیبه

اما طرفدارای سکس خواهر برادر ، سکس خواهر و برادر رو مثبت میدونن و از دلایلشون اینه ک خواهر امنییت جنسی داره و خطری اونو تهدید نمیکنه و....

نظر شما چیه؟سکس بین خواهر برادر خوبه یا بد؟دلیلتون چیه ؟و....؟

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 697

• 2973

"""سکس با محارم در ادیان مختلف"""

یهودیت بر طبق قوانین شرعی دین یهودی، فرد با انسان‌های زیر نمی‌توان ازدواج کند: پدر و مادر و جد و جده و خواهر و برادر و فرزندان و نوادگان، بنابراین دیگر، افراد در حوزهٔ محارم قرار نمی‌گیرند؛ و ازدواج با آنها مجاز است. مسیحیت دین مسیحیت نیز، افزون بر محارم آورده شده در دین یهودی، محارم دیگری را نیز در بر می‌گیرد، که عبارتند از: فرزندان عمو و عمه و دایی و خاله اسلام بنابر قوانین شرعی دین اسلام، افزون بر محارم تعیین شدهٔ دین یهود، کسان دیگری نیز، شامل محارم می‌شوند؛ پس فرد افزون بر محارم آورده شده در دین یهودی، با افراد زیر نمی‌تواند ازدواج کند: عمو و عمه و خاله و دایی. با توجه به اینکه تعدد زوجات در اسلام به رسمیت شناخته شده، ازدواج با دو خواهر در یک زمان نیز ممکن نیست؛ و مطابق نظری ازدواج با برادرزاده و خواهرزاده همسر نیاز به اجازه همسر دارد همین وضعیت در مورد خویشاوندان رضاعی نیز وجود دارد. مجازات آمیزش جنسی با خویشاوندان نسبی (مانند مادر و خواهر) در فقه شیعه، برای هر دو، اعدام است و بنا به نظر مشهور علاوه بر اعدام باید حد

ـــــــــــ

• 10

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

دلایل ممنوعیت ک دو فرضیه بزرگ دارد(ابتدا توضیح کلی)

فروید در اینجا فرضیه‌ای را مطرح می‌کند که از نظر علمی بررسی‌ناپذیر است. وی به فرضیه داروین مورد شکل ابتدایی زندگی اجتماعی انسان‌ها اشاره می‌کند. به اعتقاد داروین قاعدتاً نیاکان انسان‌ها در گله‌هایی زندگی می‌کردند که یک مذکر غالب چندین زن را تصاحب کرده و دختران خودش را هم به زنی گرفته و پسرانش را پس از بلوغ از گله طرد می‌کرد تا رقیبی برای او نباشند. فروید معتقد است می‌توان با تکمیل این فرضیه به ریشه توتم و تابو دست یافت؛ روزی پسران تبعیدی با هم متحد شده و پدر خود را می‌کشند. پسرانی که به اجبار مجرد مانده یا با زنی اسیر به صورت مشترک زندگی می‌کردند قاعدتاً روزی جرات این کار را پیدا می‌کنند. اما آنها نسبت به پدر خود احساس دوگانه‌ای داشتند از طرفی از او کینه داشتند و از طرف دیگر قدرت او را تحسین می‌کردند.. بین برادران درگیری پیش آمده و هر یک سعی می‌کرد تا زنها را برای خود تصاحب کنند. آنها برای تسکین احساس گناه خود حیوانی را به عنوان نماد پدر خود تعیین کرده و کشتن آن را ممنوع می‌کنند و نخستین توتم اینگونه شکل می‌گیرد. سپس به عنوان جریمه از رابطه جنسی با زنان گله (مادران و خواهران خود) خودداری می‌کنند. این دو ممنوعیت (توتم و تابو) نه تنها از نظر روانی بلکه برای حفظ جامعه آنها ضروری بوده است. چون تنها در این صورت می‌توانستند با هم زندگی کنند و نبردهای متوالی جوامع آنها را نابود نکند. این ممنوعیت گله‌ها را ناچار می‌کند تا برای ارضای جنسی و تولید مثل به سراغ گله‌های دیگر بروند و شبکه‌ای از گله‌های متحد در قالب یک قبیله پدیدار می‌شود و این آغازی بر ممنوعیت ازدواج و رابطه جنسی با محارم شد !!!

ـــــــــــ

• 15

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

1نظریه استحکام خانواده

.

مردم‌شناسانی چون برانیسلاو مالینوفسکی و لوی اشتراوس معتقدند تابوی ازدواج با محارم برای گسترش مناسبات اجتماعی و جلوگیری از ایجاد تعارض در خانواده و فروپاشی آن است. مالینوفسکی فرضیه پدرکشی باستانی فروید را با توجه به مشخصات زیستی و روانی انسان‌های اولیه بسیار نامحتمل می‌داند و معتقد است که حتی اگر چنین اتفاقی افتاده باشد هیچ مکانیسمی برای انتقال این عذاب وجدان به نسل‌های بعدی وجود نداشته است. فرض وجود یک «ناخودآگاه جمعی و وراثتی» مورد مخالفت قاطبه مردم‌شناسان و روان‌شناسان معتبر است و حتی با عقاید دیگر فروید هم سازگار نیست. وی همچنین این مسئله که عقده ادیپ ریشه فرهنگ بوده و بخشی از سیر رشد روانی انسان است را قبول ندارد چراکه در جوامع ملانزی که از ساختار مادرتبار برخوردارند و او سالها در آن اقامت داشته چنین عقده‌ای را مشاهده نکرده است پس نتیجه می‌گیرد که عقده ادیپ محصول تربیت جوامع پدرتبار مثل جوامع متمدن غربی است. مالینوفسکی ریشه فرهنگ را خانواده می‌داند که انتقال تجربیات و آموزش را ممکن کرده و ممنوعیت زنا با محارم را برای حفظ خانواده ضروری می‌داند. چون رابطه جنسی با خواهر و مادر به شدت بافت خانواده را تهدید می‌کند

ـــــــــــ

• 10

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

نظریه فوکو

میشل فوکو در نظریه‌ای متفاوت حساسیت تمدن غرب نسبت به زنا با محارم در دو سده اخیر را به بحث کشیده و به جای بررسی این ممنوعیت به بررسی دلایل تفسیر و تأکید بر این ممنوعیت می‌پردازد. از نظر وی از آن‌جا که تمدن معاصر غربی خانواده را کانون انحصاری روابط جنسی قرار داده برای حفظ سامانه وصلت که پدیدآورندهٔ خانواده است بایستی تظاهرات سکسوالیته در خانواده را در کنترل کامل خود نگاه دارد و یکی از این ابزارهای کنترلی تأکید و تبلیغ نظریه زنا با محارم است. وی معتقد است این که غربی‌ها ممنوعیت ازدواج با محارم را یک توافق همگانی، امر مطلق اجتماعی و مرحله‌ای لازم برای تکامل هر جامعه برای رسیدن به فرهنگ می‌دانند، راهی برای دفاع از نظام گسترده، عمیق و قدیمی وصلت است. از نظر او با تبدیل شدن خانواده به مرکز شکوفایی و کانون تحریک دائمی سکسوالیته، زنا با محارم اهمیتی محوری یافته و منع شدید آن راهی برای حفظ سامانهٔ وصلت است که با گسترش آنچه که او سامانهٔ سکسوالیته*می‌داند، در خطر قرار گرفته‌است. به این ترتیب پیدایش و پردازش بی‌وقفه نظریه ممنوعیت زنا با محارم در مردم‌شناسی از گفتمان‌های مولود سامانهٔ سکسوالیته ارزیابی می‌شود

ـــــــــــ

• 8

• Man_ye_jaghiam  

• عضو از 1397/3/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 54

• 40

.

.

ـــــــــــ

• 0

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

ارضا جنسی با خواهر یا برادر .درست یا غلط؟

ـــــــــــ

• 5

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

نقل از: not20

نقل از: not20 به نظر من اینایی که میان در مورد اینجور چیزا حرف میزنن یا میگن سکس داشتن......فقط در حد حرفه....واقعیت نداره

خب چرا باید ب همچین قضیه ای علاقمند بشن؟

ـــــــــــ

• 1

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

نظر حقوقدان فرانسوی

شارل دو مونتسکیو حقوقدان معروف فرانسوی در کتاب” روح القوانین “می نویسد؛

«علاقه ی خواهربرادری غیر از علاقه ی شهوانی بین زن و مرد است.» ایشان می گوید؛

« این عمل(ازدواج بامحارم) مخالف قوانین طبیعت است چرا که براساس قانون طبیعت اجتماع انسانی برای سعادت او شکل گرفته است. ولی آمیزش درون خانواده و منزل،غریزه عشق و محبت بین خواهر وبرادر را ازبین می برد.»

ـــــــــــ

• 9

• Jadogar_Sefid  

• عضو از 1396/4/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 606

• 770

:)جالب بود

جالب بود . ممنون میشم از تاپیک های منم دیدن کنی ... :)

ـــــــــــ

من سواد ندارم اثر انگشت میزنم :)

• 0

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

نقل از: Jadogar_Sefid

نقل از: Jadogar_Sefid جالب بود . ممنون میشم از تاپیک های منم دیدن کنی ... :)

(rose)

ـــــــــــ

• 3

• mohsen364  

• عضو از 1397/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 134

• 61

کمی فکر

اینها عقیده است و ما اینگونه بزرگ شده ایم و تغییر عقیده کار بسیار دشواری است مشکل مملکت از خواهر برادری گذشته الان عرب داره میکنه این مال حرام است .مال حرام نخوریم اگر بخوریم صد برابر آن را از دست میدهیم!! اما اگر یک گردن کلفت مملکت این مال که هیچ مال دیگران را ببلعد حرام نیست. تجاوز به ناموس مردم در اسلام اعدام است اما خودشون کاری میکنن که ملت صیغه عرب ها بشن نفت و ثروت مملکت رو عرب کیری میخوره بعد ناموس ملت رو هم میگن صیغه بشید طرف از عراق اومده کیرش بوی عراق میده. شاشیدم به طرز تفکر عده ای کوس مخ

ـــــــــــ

بترس آن زمان که عقل خودت کار نکنه و مجبور بشی عقاید دیگران رو قبول کنی و بهش عمل کنی

• 2

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

بی راهه رفتی

نقل از: mohsen364 اینها عقیده است و ما اینگونه بزرگ شده ایم و تغییر عقیده کار بسیار دشواری است مشکل مملکت از خواهر برادری گذشته الان عرب داره میکنه این مال حرام است .مال حرام نخوریم اگر بخوریم صد برابر آن را از دست میدهیم!! اما اگر یک گردن کلفت مملکت این مال که هیچ مال دیگران را ببلعد حرام نیست. تجاوز به ناموس مردم در اسلام اعدام است اما خودشون کاری میکنن که ملت صیغه عرب ها بشن نفت و ثروت مملکت رو عرب کیری میخوره بعد ناموس ملت رو هم میگن صیغه بشید طرف از عراق اومده کیرش بوی عراق میده. شاشیدم به طرز تفکر عده ای کوس مخ

من الان کاری ب بحثای دیگ ندارم .جدا از اسلام و عرب ،چرا توی اروپا و امریکا این نوع سکس مشکل داره؟و یا چرا ی عده طالب این نوع سکسن؟ اون ک نع بحث عربه نه اسلام

بعدم این تابیک واسه اینه ک این نوع سکس خوبه یا بد و ب چ دلیل !

ـــــــــــ

• 4

• mohsen364  

• عضو از 1397/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 134

• 61

پاسخ

به نظر من بده! چون اگه طرف سالم باشه و کشیده بشه به این کار واقعا آسیب میبینه مرد و زن خیلی با هم فرق دارن . وقتی دختری میتونه زندگی سالم و ازدواج موفقی داشته چرا باید با برادر یا محارم سکس کنه. اما اگه جنده باشه هیچ فرقی نداره که خودت بکنی یا دیگران ؛ فقط زمانی مهمه که جنده نباشه.

ـــــــــــ

بترس آن زمان که عقل خودت کار نکنه و مجبور بشی عقاید دیگران رو قبول کنی و بهش عمل کنی

• 1

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

نقل از: mohsen364

نقل از: mohsen364 به نظر من بده! چون اگه طرف سالم باشه و کشیده بشه به این کار واقعا آسیب میبینه مرد و زن خیلی با هم فرق دارن . وقتی دختری میتونه زندگی سالم و ازدواج موفقی داشته چرا باید با برادر یا محارم سکس کنه. اما اگه جنده باشه هیچ فرقی نداره که خودت بکنی یا دیگران ؛ فقط زمانی مهمه که جنده نباشه.

اوهوم پس میشه گفت مخالفی (rose)

ـــــــــــ

• 1

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

نقل از: saniya_z20
نقل از: not20 به نظر من اینایی که میان در مورد اینجور چیزا حرف میزنن یا میگن سکس داشتن......فقط در حد حرفه....واقعیت نداره

یکی از دلایلش اینه که تو محیط خونه با لباسایی که میپوشن اندام همدیگه رو راحتر میبینن....واسه اینه که تحریک میشن و به سمت این فکر میرن...حالا اگه یه جنس مخالف غربیه رو با لباس خونه ببینن...اون خیلی براشون جذابیت بیشتری داره تا خونوادشون

اما بازم واسم قانع کننده نیست ک کسی بخاطر دیدن لباس خونگی برادر یا خواهرش تحریک بشه .اینطوری یاد افکار آخوندا میفتم

ـــــــــــ

• 4

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

یکی از دلایلش اینه که تو محیط خونه با لباسایی که میپوشن اندام همدیگه رو راحتر میبینن....واسه اینه که تحریک میشن و به سمت این فکر میرن...حالا اگه یه جنس مخالف غربیه رو با لباس خونه ببینن...اون خیلی براشون جذابیت بیشتری داره تا خونوادشون

اما بازم واسم قانع کننده نیست ک کسی بخاطر دیدن لباس خونگی برادر یا خواهرش تحریک بشه .اینطوری یاد افکار آخوندا میفتم

نه دیگه همه خونه ها رو یکی ندون....خیلی ها هستن تو خونوادشون دموکراسی بیداد میکنه....اینقدر راحت جلو هم لباس میپوشن که حتی ما تو خلوت خودمون هم اونطوری نمیپوشیم......خو به هر حال دیدن بدن جنس مخالف تحریک کنندست...

منکر تحریکش نمیشم من .رفتار تحریک امیزم کلی تاثیر داره اما بازم قانع نمیشم خخخ (rose)

ـــــــــــ

• 2

عرض شود که

درمورد خوب یا بد بودن این قضیه نمیشه به طور قطعی چیزی گف.
این مقوله جزو تابوهای قراردادی اجتماعی‌ست و حالت معینی نداره که حکم کلی بشه واسش صادر کرد. چه بسا یه خواهر برادر بالغی خودشون به این نتیجه رسیدن که توافقی با هم سکس کنن، ولی در حالت دوم خواهری از نگاه جنسی برادرش در خانه احساس امنیت نکند و حالت سوم بلعکس.

ولی چش داشتن به محارم به دلیل پوشش باز اونا رو میتونم شخصاً رد کنم چرا که لاقل از دید خودم میدونم ابداً اینچنین نبوده و نیس.

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 2

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

نقل از: اسکلت حشری

این مقوله جزو تابوهای قراردادی اجتماعی‌ست و حالت معینی نداره که حکم کلی بشه واسش صادر کرد. چه بسا یه خواهر برادر بالغی خودشون به این نتیجه رسیدن که توافقی با هم سکس کنن، ولی در حالت دوم خواهری از نگاه جنسی برادرش در خانه احساس امنیت نکند و حالت سوم بلعکس.

ولی استدلال «چش داشتن به محارم به دلیل پوشش باز» رو میتونم شخصاً رد کنم چرا که لاقل برای خودم ابداً اینچنین نبوده و نیس.

اوهوممممممممم مرسی مرسی :-* (rose) (rose) (rose)

نظر خودت چیه خوب یا بد از نظر خودت؟

ـــــــــــ

• 1

عرض شود که

ولی استدلال «چش داشتن به محارم به دلیل پوشش باز» رو میتونم شخصاً رد کنم چرا که لاقل برای خودم ابداً اینچنین نبوده و نیس.

اوهوممممممممم مرسی مرسی :-* (rose) (rose) (rose) نظر خودت چیه خوب یا بد از نظر خودت؟

بهرحال همه چیز بسگی داره به خود اون خواهر و برادر.
واضحه اگه یکی از طرفین ناراضی باشد، اون یکی حق ابراز حشر ندارد. ولی اگه دو طرف عاقل و بالغ راضی بودن دیگه تصمیمگیری درمورد خلوتشون به ما دخلی ندارد.

نظر شخصی خودم: (چون جویا شدی) سکس محارم از هر نوعش مشمئزکننده‌س!

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 6

• saniya_z20  

• عضو از 1397/2/4

• 2973

اوهوممممممممم مرسی مرسی :-* (rose) (rose) (rose) نظر خودت چیه خوب یا بد از نظر خودت؟

بهرحال همه چیز بسگی داره به خود اون خواهر و برادر.
واضحه اگه یکی از طرفین ناراضی باشد، اون یکی حق ابراز حشر ندارد. ولی اگه دو طرف عاقل و بالغ راضی بودن دیگه تصمیمگیری درمورد خلوتشون به ما دخلی ندارد.

نظر شخصی خودم: (چون جویا شدی) سکس محارم از هر نوعش مشمئزکننده‌س!

اره دقیقا منم نظرم همینه ک اگ دو طرف بخوان قابل تحمله (rose) (rose) (rose)

نظرت غیر از این بود ک خفت میکردم ^__^

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻭﻗﻮﻉ ﺍﻧﻘﻼﺏ ، ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﭼﻪ ﺷﺨﺺ ﯾﺎ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺭﺍ به ﺩﺳﺖ ﮔﯿﺮﺩ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «