سکس در حمام

1399/09/14

نحوه‌ی انجام سکس زیر دوش: راهنمای ایمنی حتی برای کم‌تجربه‌ترین افراد


سکس در حمام می‌تواند داغ و جذاب باشد، اما بطور همزمان می‌تواند خطرناک هم باشد. این راهنمایی‌ها و پوزیشن‌هایی پیشنهادی برای شماست که کارتان به اورژانس بیمارستان کشیده نشود.

سکس در حمام جایی است که صحنه‌های عشقبازی‌ جذاب و جادویی هالیوودی در آن رخ می‌دهد. اگرچه در دنیای واقعی، از آن چیزی که فکرش را می‌کنید سخت‌تر است – منظور این است که، حرکت‌ها‌ی یوگای خود را به پارتنرتان در حمام نشان ندهید!{۱} در غیر این صورت کارتان به اوژانش خواهد کشید. وقتی حرف از رفتار‌های زمان سکس و پوزیشن‌هاست، سکس در حمام ثابت می‌کند که سکس چیزی بیشتر از دخول است. به عنوان مثال، اگر شما روی زانو‌هایتان نشسته باشید احتمال این که سر بخورید وجود ندارد؛ و از آنجایی که درحمام هستید، بسیار آسان است که بعد از سکس خودتان را تمیز کنید و بشویید.

شما باید در مورد روش‌های پیشگیری سدی{۲}، نه فقط کاندوم‌ها و سد‌های دهانی{۳}، بلکه چیزهایی مثل زیرانداز‌های ضد لغزش و سر خوردن برای حمام هم نیز فکر کنید، چراکه باعث می‌شوند وقتی روی آنها هستید خیالتان از بابت سر خوردن راحت باشد. به علاوه روان‌کننده‌هایی وجود دارد که می‌تواند دخول در حمام را لذت‌بخش‌تر کند. این تازه شروع این که خوبی سکس در حمام چیست؟ می‌باشد – زمانی که بدانید آن را چطور به شکل درستی انجام دهید، می‌تواند واقعا عالی باشد! ما در مورد اینکه سکسی‌ترین و ایمن‌ترین روش‌های انجام سکس در حمام چیست با متخصصان حوزه‌ی سکس صحبت کرده‌ایم:

بهترین‌ پوزیشن‌ها برای سکس در حمام کدام است؟
افرادی که حمام‌های بهتری دارند به سادگی یک مزیت غیرعادلانه! برای سکس در حمام دارند، حداقل وقتی صحبت از فضای کافی و پوزیشن‌هاست (۱ درصد بالا یکبار دیگر برنده است). اگر حمام شما فضای کافی برای گذاشتن یک صندلی، یک نیمکت یا یک نرده که آن را نگه دارید، داشته باشد، احتمالا لذت خیلی بیشتری از سکس در حمام‌ خواهید برد؛ به این دلیل که شما یک جایی برای پوزیشن‌های نشسته‌ای مثل دختر گاوچران (cowgirl)، دختر گاوچران برعکس (reverse cowgirl) و سکس دهانی نشسته، در اختیار دارید.

برای جلوگیری از افتادن‌های ناگهانی و دردناک، ‘هولی ریچموند’ روانشناس سوماتیک و سکس‌تراپیست توصیه می‌کند که از نرده را بگیرید خصوصا اگر قرار است پاها را بلند کنید یا اگر پوزیشن‌هایی که نیاز به تعادل دارند را، امتحان می‌کنید. او می‌گوید: افراد می‌توانند بخاطر سر خوردن و افتادن صدمات و آسیب‌های جدی ببینند، یک زیرانداز [منظور صفحات ضد لغزش که در حمام استفاده می‌شود] یا انواع نرده‌ها همیشه کمک کننده هستند. در حالی که نصب کردن نرده زمانبرتر است، شما می‌توانید یک زیرانداز ضد لغزش را از آمازون به قیمت ۱۰ دلار خریداری کنید.

اگرچه، این به آن معنا نیست که آنهایی که حمام کوچکی دارند، نتوانند اوقات خوبی داشته باشند. ایمن‌ترین پوزیشن ایستاده در حمام از پشت است، چراکه هر دو پا روی زمین قرار دارد. سکسولوژیست ‘تیماری اشمیت’ می‌گوید: بجز وقتی که از نرده‌ها کمک می‌گیرید، زمان انجام پوزیشن‌های ایستاده، هر دو پای خود را روی زمین نگه‌ دارید.

اصلا چه کسی گفته است که حتما باید دخولی وجود داشته باشد؟ سکس دهانی نیز در حمام می‌تواند فوق‌العاده داغ و جذاب باشد، و لازم به ذکر است که برای افراد بدشانس [از نظر رخ دادن حادثه] کمی ساده‌تر است! (فقط حواستان باشد که آب حمام در گلویتان نپرد). همچنین امکان نیشگون گرفتن سینه‌ها، بوسیدن گردن، ماساژ دادن شانه‌ها و کتف و چیز‌های سرگرم‌کننده‌ی بسیار زیاد دیگری که می‌توانید فکرش را بکنید، وجود دارد.

چه نکاتی را در زمان استفاده از کاندوم‌ها حین سکس در حمام باید رعایت کنم؟
اگرچه استفاده از کاندوم‌ها در زمان سکس در حمام غیرممکن نیست، ولی معمولا راحت‌ترین هم نیست – یا حتی بدون اشکال‌ترین گزینه هم نیست. ‘اشمیت’ توضیح می‌دهد: کاندوم و دیگر روش‌های سدی به سادگی در دسترس‌تان باشد اما بخاطر داشته باشید که محصولات گرفته‌شده از روغن باعث خراب شدن و آسیب به لاتکس می‌شود {۴} پس حواستان به صابون‌ها و لوسیون‌هایی که استفاده می‌کنید باشد. اگر در یک رابطه‌ی آزاد و بدون پیشگیری هستید (به این معنی که هر دو برای بیماری‌های مربوطه آزمایش داده‌اید تصمیم گرفته‌اید که سکس بدون کاندوم داشته باشید)، سکس در حمام با نگرانی و مشکل کمتری همراه خواهد بود.


یکبار در دبیرستان فردی به من گفته بود که تو می‌توانی بدون باردار شدن در آب سکس داشته باشی چراکه آب تمام اسپرم‌ها را شسته و با خود می‌برد. جدا اگر چنین شایعه‌ای را شنیدید، باورش نکنید؛ این یک خبر و جمله‌ی نادرست است. ‘ریچموند’ می‌گوید: فکر نکنید بخاطر اینکه در آب هستید و خودتان را می‌شویید امکان باردار شدن یا گرفتن بیماری‌های مقاربتی وجود ندارد، شما قطعا می‌توانید باردار و یا مبتلا شوید. اگر شما در یک رابطه‌ی محدود از نظر تبادل مایعات جنسی هستید {۵} و نسبت به قابل اعتماد بودن کاندوم‌ها در حمام بدبین و نگرانید، می‌توانید بعد از کمی پیش‌نوازی و معاشقه در وان و حمام، موضوع را به اتاق‌خواب منتقل کنید.

بهترین روان‌کننده‌ها برای این کار چیست؟
روان‌کننده یک وسیله‌ی عالی (و بسیار کمک‌کننده) است که می‌توانید در هر فعالیت جنسی‌ای از آن استفاده کنید، البته چند نکته را برای زمانی که می‌خواهید از آنها در حمام استفاده کنید بخاطر داشته باشید.
برای سکس واژینال:
شما همچنان به روان‌کننده نیاز دارید، از آنجایی که آب همه چیز را می‌شوید، آب روان‌کننده‌ی طبیعی‌ای که واژن تولید می‌کند را نیز می‌شوید. ‘اشمیت’ توصیه می‌کند: روان‌کننده‌های بر پایه‌ی آب معمولا در این حالت بسیار بی مصرف می‌شوند، پس از روان‌کننده‌های بر پایه‌ی سیلیکون استفاده کنید.

برای سکس مقعدی:
اگر شما سکس مقعدی دارید، یادتان باشد که مقعد خود روان‌کننده‌ی طبیعی تولید نمی‌کند، در نتیجه شما باید از مقدار زیادی روان‌کننده چه در حمام و چه در خارج از آن برای این کار استفاده کنید. [در ادامه نویسنده دو برند تولید کننده‌ی روان‌کننده بر پایه‌ی سیلیکون را معرفی کرده است که لینک‌شان در مقاله اصلی موجود می‌باشد]

برای اسباب بازی‌ها:
علیرغم کمک آنها در حمام، روان‌کننده‌های سیلیکونی چند اشکال جزئی دارند. از آنها نباید به همراه اسباب‌بازی‌های سیلیکونی استفاده کرد چون که در این صورت سیلیکون باعث خرابی خود اسباب بازی می‌شود؛ پس اگر از یک اسباب‌بازی ضد آب سیلیکونی در حمام استفاده‌ می‌کنید، از انواع غلیظ‌تر روان‌کننده‌‌های بر پایه‌ی آب استفاده کنید.

حرف آخر …
ارزش اشاره کردن دارد که بدانیم یکی دیگر از گزینه‌های فوق‌العاده داشتن سکس با خودتان به کمک دست و یا اسباب‌بازی‌های جنسی ضدآب است. آنها حتی دیلدو‌هایی با انتهای چسبان {۶} ‌نیز برای سکس در حمام می‌سازند. خودارضایی نوعی سکس است و خودارضایی در حمام بهترین است! حتما امتحان کنید.

منبع

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیحات مترجم:
1. منظور نویسنده اینه که پوزیشن‌های عجیب غریب در حمام خطرناکه و میتونه باعث آسیب جدی بشه و بهتره از اونها پرهیز کرد.
2. به دسته‌ای از روش‌هایی پیشگیری گفته میشه که با جلوگیری از تماس مستقیم پوستی مانع انتقال بیماری‌ها میشن که انواع کاندوم‌ها جز شناخته‌ شده ترین اعضای این دسته هستن.
3. نوعی از کاندوم‌ها که برای سکس دهانی کاربرد داره و جز روش‌های سدی است.
4. لاتکس ماده‌ی اولیه و اصلی سازنده‌ی اکثر کاندوم‌هاس، در نتیجه وقتی روغن‌ها به لاتکس آسیب میزنن معنیش اینکه که کاندوم تاثیر و کارکردش رو در کنار محصولات دارای روغن از دست میده.
5. به روابطی که طرفین شناخت کافی از وضع سلامتی جنسی یکدیگر نداشته و سعی میکنند که با مایعات جنسی مثل آب منی و … یکدیگر تماسی نداشته باشند (و مثلا برای اینکار از کاندوم کمک میگیرن) گفته میشه.
6. نوعی از دیلدوها که انتهای اونها مثل بعضی جاصابونی‌ها بخش چسبناک داره و میشه به سطوح مختلفی مثل دیوار یا کف زمین اونها رو چسبوند (احتمالا در فیلم‌های پورن دیده باشید و اسمش هم اینه : suction cup dildo)

6600 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-05 12:15:08 +0330 +0330

اگ زیر اندازه 10 دلار باشه یعنی 260 باید به یه پلاستیک بدیم ک موقع کردن لیز نخوریم:/

1 ❤️

2020-12-05 13:00:17 +0330 +0330

وای من که عاشق سکس تو حمومم زیر دوش شورت ابجیمو بپوشم اووم زده بالا

0 ❤️

2020-12-05 14:54:15 +0330 +0330

↩ SexySmile
درود
خواهش می‌کنم، خوشحالم براتون مفید بوده؛
بله کاندوم‌های لاتکسی اگر با مواد روغنی و یا گرفته شده از روغن تماس داشته باشن باعث خوردگی‌‌ کاندوم میشه و نباید در کنار همدیگه ازشون استفاده کرد، بجاش در کنار کاندوم‌های لاتکسی از روان‌کننده‌های بر پایه‌ی آب یا سیلیکون استفاده کنید.

1 ❤️

2020-12-05 14:57:17 +0330 +0330

↩ cherrys
این زیرپایی‌های تو حموم چیز ارزونیه به نسبت و تو ایران هم هست، منظور از اینکه کمتر از ۱۰ دلاره! ارزونیشون بود (دلار رو به ریال تبدیل نکن اونجوری پول آب معدنی‌هاشون حداقل میشه ۶۰ ۷۰ تومن!)

1 ❤️

2020-12-05 15:28:40 +0330 +0330

“خود ارضایی نوعی سکس است”
خیلی ممنون از مطلب مفیدتون.
الفاتحه

1 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


Top Bottom