سکس در میان نوجوانان

آمارای جدید نشون میده تعداد نوجوونایی که سکسو تجربه کردن به مقدار قابل توجهی در ۲۵سال اخیر کمتر شده.

تعداد نوجوونای بین ۱۵ تا ۱۹سالی که سکسو تجربه کردن در دخترا ۱۴٪ و در پسرا ۲۲٪ طی ۲۵سال گذشته کاهش پیدا کرده ، این آمارو سازمان کنترل و پیشگیری به کمک مرکز ملی اطلاعات سلامت منتشر کرده. طبق گزارشی جدید که در اون از نتایج نظرسنجی بین سالای 2011 تا 2013 اسفاده شده، ۴۴٪ از دخترای نوجوون گفتن که حداقل یه بار سکسو تجربه کردن، این آمار برای پسرا ۴۷٪ـه.
این گزارش نشون میده در سالای اول نوجوونی، احتمال داشتن سکس برا پسرا، از دخترا بیشتره ولی در سن ۱۷سالگی احتمال داشتن سکس برا دخترا و پسرا به یه اندازه‌س. بیشتر نووجونا گفتن که نکات ضدبارداری رو رعایت کردن. نتایج نظرسنجی انجام شده بین سالای 2011 تا 2013 نشون میده ۷۹٪زنان و ۸۴٪مردان در اولین تجربه‌ی سکسشون از روشای پیشگیری‌کننده بهره بردن که اسفاده از کاندوم از همه رایج‌تر بوده. این نتایج همچنین نشون میده ۶۰٪ دخترای نوجوون برا پیشگیری از پارتنرشون خواستن که آلتشو موقع انزال دربیاره [روش "سریع بکش بیرون"] و ۵۴٪ گفتن از قرصای ضدبارداری اسفاده کردن. این آمار نشون میده احتمال حامله شدن دخترای نوجوونی که در اولین سکسشون از روشای ضدبارداری اسفاده نکردن، دو برابرِ دخترایی هس که از قرصای ضدبارداری اسفاده کردن.
همچنین آمار ۱۰سال اخیر نشون میده تعداد دخترای نوجوونی که از روشای ضدبارداری اضطراری استفاده کردن از ۸٪ در سال 2002 به ۲۲٪ در سال 2013 افزایش پیدا کرده.

آمارای سازمان های فدرال نشون میده نرخ حاملگی دخترای نوجوون رو به کاهشه که احتمالن به دلیل کاهش روابط جنسی و افزایش اسفاده از روشای ضدبارداریه. دلیل این‌که چرا روابط جنسی نوجوونا کاهش پیدا کرده مشخص نیس ولی متخصصان سلامت معتقدن که این کاهش به دلیل اسفاده بیشتر از روشای ضد بارداری، آموزش بیشتر و کاهش هزینه‌های روشای ضدبارداری‌ست. ولی هنو گزارش‌ها نشون میدن این نرخ‌ها در مقایسه با دیگر کشورهای توسعه یافته بیشتره.

✒️ منبع:
time.com/3966364/teen-sex

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Amirreza018  
  • عضو از 1396/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 225

• 31

من 19سالمه هنوزم سکس نداشتم
عجب اماری

من 19سالمه هنوزم سکس نداشتم عجب اماری

ـــــــــــ

• 2

• Gosh.aria  

• عضو از 1396/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 42

چی بگیم والا

نقل از: Amirreza018 من 19سالمه هنوزم سکس نداشتم عجب اماری

چی بگیم والا منم مثل شما

ـــــــــــ

• 0

• aria313  
  • عضو از 1396/11/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

جون بابا

راس میگه من ۱۹سالمه تا الان تقریبا بالای ۵۰بار سکس داشتم که اولینش ۱۶سالگی بود

ـــــــــــ

• 0

• ARADDARA  
  • عضو از 1396/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 3

اينا آمار خارجي هاس

اينا آمار خارجي هاس

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

هدف شما از خواندن داستان سکسی در شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «