سکس دیشبم با یکی از خانم های شهوانی

2ساعت و 20 دقیقه طول کشید فول سکس بیشتر انال کردیم 2بار انزال شد و 1بار اورگاسم خدایش کار درست بود ایول داری مهسا

ـــــــــــ

دوستانی که برای افزایش سایز سوال میپرسن جواب سوالتون کتاب طب سنتی حکیم ابن سیناس که خود من اونجا جواب گرفتم البته اگه کتابش پیدا بشه خودم پزشکی(اورولوژی)میخونم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kshw  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1962

• 1017

درین عکس کاملن هویداست ک چ سکس سنگینی...

درین عکس کاملن هویداست ک چ سکس سنگینی داشتین

ـــــــــــ

• 0

• خیارطلا  

• عضو از 1397/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 22

نقل از: Jadogar_Sefid

نقل از: Jadogar_Sefid توی قسمت امضا نوشته:(دوستانی که برای افزایش سایز سوال میپرسن جواب سوالتون کتاب طب سنتی حکیم ابن سیناس که خود من اونجا جواب گرفتم البته اگه کتابش پیدا بشه خودم پزشکی میخونم) . دو تا شبهه داره 1-نوشته جواب سوالتون توی کتاب طب سنتی حکیم ابن سیناس ، خب اگر خودش جواب رو میدونست که بقیه رو پاس نمیداد به یه کتاب ، خودش جواب رو میگفت ، پس در فیک بودن اختلاف نظر هست :-? 2-نوشته خودم پزشکی میخونم ، درصورتی که طبق متن پروفایلش نوشته(تازگیا تو داروخانه مشغول شدم) ! آخه پزشکی رو چه به داروخونه :| صاحب تاپیک ، ببخچید دیگه گفتم تا حسش نپریده یکم انتقاد کنم خخخخ

برادر عزیز دراینکه شما باهوشی شکی نیست ولی لطفا قبلش سوال بپرسید اگر توجیه نشدین هر چی دلتون خواست بگین با وجود اینکه حکیم ابن سینا همدانی هستن اما بدلیل برجسته بودن عطارها و طبیب های زمان گذشته مشهد وعلاقه به این علم وپیگیر بودن راهای درمانی حکیم بعضی از بچه های شهوانی که ساکن مشهد هستن نسخه هایی از راهای درمانی حکیم رو دارن اما نه بصورت کامل پس هستن کسایی که صفحاتی از این کتاب حتی بصورت کپی داشته باشن و سوال دوم شما در مورد اینکه داروخانه کار میکنم بله حق با شماست ولی مگه من گفتم ربط داره؟من برای خرج اجاره ی خونم و خرج تحصیلم بصورت ازاد و درخواست خودم در داروخانه مشغول شدم وهیچ ربطی به رشته تحصیلیم نداره برادر عزیز اینو به کاربرای دیگه هم گفتم

ـــــــــــ

دوستانی که برای افزایش سایز سوال میپرسن جواب سوالتون کتاب طب سنتی حکیم ابن سیناس که خود من اونجا جواب گرفتم البته اگه کتابش پیدا بشه خودم پزشکی(اورولوژی)میخونم

• 0

• خیارطلا  

• عضو از 1397/4/13

• 22

نقل از: arash-1112

نقل از: arash-1112 عکس بهتر بزار یا ویدیو بزار از سکست

چشم دوست عزیز من اینجا میام بخاطر شما تا لذتمو با شما تقسیم کنم متاسفانه اجازه فیلم گرفتن بهم نمیدن اگر اجازه بدن مطمئن باش که کوتاهی نمیکنم

ـــــــــــ

• 0

• خیارطلا  

• عضو از 1397/4/13

• 22

نقل از: خیارطلا
نقل از: Jadogar_Sefid توی قسمت امضا نوشته:(دوستانی که برای افزایش سایز سوال میپرسن جواب سوالتون کتاب طب سنتی حکیم ابن سیناس که خود من اونجا جواب گرفتم البته اگه کتابش پیدا بشه خودم پزشکی میخونم) . دو تا شبهه داره 1-نوشته جواب سوالتون توی کتاب طب سنتی حکیم ابن سیناس ، خب اگر خودش جواب رو میدونست که بقیه رو پاس نمیداد به یه کتاب ، خودش جواب رو میگفت ، پس در فیک بودن اختلاف نظر هست :-? 2-نوشته خودم پزشکی میخونم ، درصورتی که طبق متن پروفایلش نوشته(تازگیا تو داروخانه مشغول شدم) ! آخه پزشکی رو چه به داروخونه :| صاحب تاپیک ، ببخچید دیگه گفتم تا حسش نپریده یکم انتقاد کنم خخخخ

برادر عزیز دراینکه شما باهوشی شکی نیست ولی لطفا قبلش سوال بپرسید اگر توجیه نشدین هر چی دلتون خواست بگین با وجود اینکه حکیم ابن سینا همدانی هستن اما بدلیل برجسته بودن عطارها و طبیب های زمان گذشته مشهد وعلاقه به این علم وپیگیر بودن راهای درمانی حکیم بعضی از بچه های شهوانی که ساکن مشهد هستن نسخه هایی از راهای درمانی حکیم رو دارن اما نه بصورت کامل پس هستن کسایی که صفحاتی از این کتاب حتی بصورت کپی داشته باشن و سوال دوم شما در مورد اینکه داروخانه کار میکنم بله حق با شماست ولی مگه من گفتم ربط داره؟من برای خرج اجاره ی خونم و خرج تحصیلم بصورت ازاد و درخواست خودم در داروخانه مشغول شدم وهیچ ربطی به رشته تحصیلیم نداره برادر عزیز اینو به کاربرای دیگه هم گفتم

طبق علم پزشکی و سکسولوژی ، برای افزایش سایز آلت تناسلی ، راهی جز عمل جراحی نیست ، برای حجیم شدن گاهی رووغن خراطین اثرگذار هست ، این حرف شما با اون کتاب مثل یک ورد جادویی میمونه ، و از اونجایی که پیدا کردن این کتاب مثل پیدا کردن سوزن توی انبار کاه هست ، پس یعنی هیچ راهی واس افزایش سایز آلت تناسلی وجود نداره ، و وقتی شما میگی من از اون استفاده کردم ، پس قطعا باید دستورالعملش رو هم بلد باشی بدون نیاز به کتاب :)!

درمورد دومی هم ، طبق قانون نظام پزشکی ، هیچ دانشجوی پزشکی حق شاغل بودن در بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی رو نداره و داروخونه هم جز یکی از اوناست ، پس فکر نمیکنم داروخونه ای دنبال دردسرباشه که یک دانشجوی پزشکی رو استخدام کنه پس یا توی دانشجوی پزشکی بودن شک هست یا توی داروخونه بودن شما:)!

البته اینارو به چشم جدال و روکردن دست و این چیزا نبین ، کلا من آدم ریزبینی هستم ، شاید شما هم راست میگی و من اشتباه میکنم ، به هرحال گفتم که گفته باشم خخخ.

حق با شماست دوست عزیز امیدوارم با اهدافتون رسیده باشین همیشه سربلند و پیروز باشید

ـــــــــــ

• 0

• خیارطلا  

• عضو از 1397/4/13

• 22

نقل از: kshw

نقل از: kshw درین عکس کاملن هویداست ک چ سکس سنگینی داشتین -

دقیقا افرین به شما که حس ششم قوی دارین دقیقا 2ساعت و 20 دقیقه

ـــــــــــ

• 0

دوست دختر و پسر هستیم ۲۸ و ۲۴ ساله دنبال یک زوج ...

دوست دختر و پسر هستیم ۲۸ و ۲۴ ساله دنبال یک زوج یا دو دوست از تهران هستم @mr1397iran

نفر سوم فقط دختر یا خانوم میخوایم لطفا پسر تنها پیام نده ;)

ـــــــــــ

• 0

• خیارطلا  

• عضو از 1397/4/13

• 22

نقل از: mohammadreza1397

نقل از: mohammadreza1397 دوست دختر و پسر هستیم ۲۸ و ۲۴ ساله دنبال یک زوج یا دو دوست از تهران هستم @mr1397iran نفر سوم فقط دختر یا خانوم میخوایم لطفا پسر تنها پیام نده ;)

الان چه ربطی به پست من داشت؟ تبلیغاتتو ببر در خونه خودت عمویی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان رضایت شمااز عملکرد شهوانی در قبال متخلفان؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «