سکس دیشب من و شوهرم

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 7170

• 21374

خانم‌ها/آقایون عزیز؛ هر آدمی سلیقه و روحیات خودش رو داره و فقط تا حدی می‌تونه به خاطر ما، به سلیقه‌هامون نزدیک بشه. اینطور نیست که طرف مقابل، صد در صد بتونه خودش رو با سلیقه و روحیات ما سازگار کنه. اگه بخواهیم طرف مقابلمون رو در تمام ابعاد، مثل خودمون بکنیم، بیشتر از همه باعث دور شدنش خواهیم شد. ما ازدواج کردیم که مسیر زندگی رو با همراهی یک همسر، طی کنیم. نه اینکه سوار همسرمون بشیم و زنجیر به گردنش بندازیم.

فرض کنید که همسر شما در سکس هیچ مشکلی ندارد اما مطابق سلیقه‌ی شما نیست. اصلا خودم رو مثال می‌زنم تا منظورم رو دقیق متوجه بشین. آرین سکس آروم و رمانتیک دوست داره. توی سکس خیلی لطیف و ملو رفتار می‌کنه. بیشتر از خودش، لذت و آرامش طرف مقابلش براش اهمیت داره. حتی این براش تبدیل به یک وسواس شده. اگه بفهمه که نتونسته من رو ارضا کنه، عصبی میشه و خودش رو سرزنش می‌کنه. از نظر آرین، سکس زیاد از کیفیت سکس کم می‌کنه. هفته‌ای دو و گاهی هفته‌ای یک بار دوست داره که سکس داشته باشه. از نظر آرین، یک سکس با کیفیت و طولانی بهتر از سکس‌های زیاد و پشت هم است. اما من دقیقا نقطه‌ی مقابل آرین هستم. دوست دارم تو سکس بهم صدمه بزنه و بی رحم باشه. دوست دارم اصلا مراعات ارضا شدن من رو نکنه و حتی توی سکس تحقیرم کنه. دوست دارم توی سکس، به معنای واقعی شبیه به یک برده باهام رفتار کنه و حتی یک درصد هم به من فکر نکنه. دوست دارم هر وقت و هر جا و هر مدل که عشقش کشید با من سکس کنه. دوست دارم من رو وادار به هر کاری بکنه که فقط خودش دوست داره و چند مورد دیگه...
خلاصه کلام میشه گفت که ما از نظر بُعد سکسی، نقطه مقابل همدیگه هستیم. آرین بارها سعی کرده اونطور که من دوست دارم باهام سکس کنه. مخصوصا در چند سال اول زندگی‌مون. حتی تو اون لحظه، از ترکیب خشونت و سکس لذت هم می‌بره اما نهایتا این مدل سکس به روان آرین صدمه میزنه. خیلی وقته که دیگه ازش سکس خشن همراه با صدمه زدن نمی‌خوام، چون به خودش فشار می‌آورد و من اینقدر خودخواه و عوضی نبودم که به خاطر شهوتم به شوهرم صدمه روانی بزنم. شوهرم نهایتا من رو به خوبی ارضا می‌کنه و حواسش به هرمون‌های جنسی من هست و این مهم ترین نکته در بُعد رابطه‌ی جنسی ماست.

• عِند بی شرافتی و پست فطری است که من با وجود این همه نکته‌ی مثبت در زندگی‌ام، چُس‌ناله کنم که چرا شوهرم، دقیق دقیق اونطور که دوست دارم، من رو نمی‌کنه!

• عِند بی شرافتی و پست فطری است که من به خاطر خودخواهی و سلیقه‌ی شخصی‌ام به شوهرم خیانت کنم!

• عِند بی شرافتی و پست فطری است که من و شما با علم به موارد بالا، مخ طرف مقابلمون رو بزنیم و به بهونه‌ی سلیقه‌ها و تمایلات شخصی، سعی کنیم طرف مقابلمون رو وادار به خیانت کنیم.

دیشب سکس نسبتا طولانی و خوبی داشتیم. آرین بعد از سکس و توی حموم ناراحت بود. علت ناراحتی‌اش رو پرسیدم و فهمیدم عذاب وجدان داره که چرا نمی‌تونه سلیقه‌ی من رو توی سکس انجام بده. یک لحظه از خودم بدم اومد. با تمام وجودم بغلش کردم و گفتم: «توی عوضی همین یک ساعت پیش این همه با من عشق بازی کردی و این همه تو کصم تلمبه زدی. جوری من رو ارضا کردی که الان به زور وایستادم. تو بعد از ده سال، همچنان با لذت و احساس باهام سکس می‌کنی. گور بابای من و سلیقه‌های تخمیم. اصلا من تو رو همینطوری دوست دارم. اگه بفهمم داری از خود واقعیت دور میشی، دیگه نمی‌تونم ازت لذت ببرم.»

نکته: این تاپیک ربطی به زوج‌هایی که نمی‌تونن همدیگه رو ارضا کنند، ندارد. بحث زوج‌هایی که از پایه در روابط جنسی مشکل دارند، متفاوت و جدا است.

دلورس

ـــــــــــ

• 36

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• unest_2  
  • عضو از 1398/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 113

• 127

کاش زنا و مردای سرزمینمون اینو درک کنن
و برای...

کاش زنا و مردای سرزمینمون اینو درک کنن و برای خیانت، دنبال بهانه نگردن

ـــــــــــ

شنا کردن همه زندگیمه

• 12

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7170

• 21374

نقل از: unest_2

نقل از: unest_2 کاش زنا و مردای سرزمینمون اینو درک کنن و برای خیانت، دنبال بهانه نگردن

دقیقااااا خیانت هیچ توجیهی ندارم.

ـــــــــــ

• 9

• Yellowtrinket  
  • عضو از 1399/2/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 21

دمت گرم

دمت گرم

ـــــــــــ

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ‌

• 3

چقدر قشنگ بود تاپیکت واقعا لذت بردم عین حقیقت

چقدر قشنگ بود تاپیکت واقعا لذت بردم عین حقیقت

ـــــــــــ

• 4

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21374

نقل از: Yellowtrinket

نقل از: Yellowtrinket دمت گرم

(rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21374

نقل از: Mostafajooon1998

نقل از: Mostafajooon1998 چقدر قشنگ بود تاپیکت واقعا لذت بردم عین حقیقت

مرسی عزیزم. (rose)

ـــــــــــ

• 2

نقل از: دلورس

نقل از: دلورس
نقل از: Mostafajooon1998 چقدر قشنگ بود تاپیکت واقعا لذت بردم عین حقیقت
مرسی عزیزم. (rose)

(rose)

ـــــــــــ

• 2

• Adolph  

• عضو از 1398/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 30

kesafat
chera enghadar...

kesafat chera enghadar khoobi mercccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiii

ـــــــــــ

I love sex

• 3

• Raptor1  

• عضو از 1398/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 461

• 2535

1

ولله چه عرض کنم ؟ همه نوعش خوبه لامصب (rolling)

ـــــــــــ

(love) هیچ کاربری همچون لیدیا نمی تواند بلوم باشد(love)

• 5

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 21374

نقل از: Adolph

نقل از: Adolph kesafat chera enghadar khoobi mercccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiii

لطف داری گلم. (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Daakoo3  

• عضو از 1399/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 297

• 632

خوب بود هرچند مجردم ولی دوست داشتم و جالب بود

خوب بود هرچند مجردم ولی دوست داشتم و جالب بود

ـــــــــــ

فقط بخاطر خودت ;-) حرف های پشت سرم حرف نیست عُقده ست ;-)

• 4

• mohsenhot60  

• عضو از 1395/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 36

بسیار عالی دمت جیززز، همسر منم مث شما توان ازخودگذشتگی داره، بازم ممنون از تاپیک سراسر مثبتت وهمچنین ازخودت

ـــــــــــ

دوای دردمشتاقان طبیب عام نشناسد مگر لیلی کند درمان غم مجنونه شیدا را

• 4

• Mohammad_fmx  

• عضو از 1397/4/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 54

کاملا درسته.
خیلی جالب بود برام.

کاملا درسته. خیلی جالب بود برام.

ـــــــــــ

باز بامن اشتباه کن ،زندگی خود را تباه کن...

• 3

• Amirjenoobi1983  

• عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 768

• 581

آفرین بانو

البته که بهتره حتی بر خلاف میل خودمون و بنا به سلیقه طرف مقابلمون، گاهی کارهایی انجام بدیم که طرفمون دوس داره حتی اگه خیلی بدمون بیاد، و نباید بذاریم طرفمون متوجه بشه که ما به خاطر احساسات اون همچین کاری رو کردیم باید وانمود کنیم که برای لذت خودمون بودخ

ـــــــــــ

شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزی است که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی

• 3

• shabkhon  

• عضو از 1391/11/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 88

• 44

خیلی عالی بهم حس خیلی خوبی داد

خیلی عالی بهم حس خیلی خوبی داد

ـــــــــــ

• 1

• M7r5h  
  • عضو از 1397/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 10

درود

خانم ها محترم هر کسی دنبال لباس های متنوع برای تحریک طرف مقابل ش هس بیاد تلگرام کلی تنوع دارم مدل درخواستی هم  میپذیرم  ایدی تل من mrh7597

ـــــــــــ

• 0

• sportboy2007  

• عضو از 1397/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 28

ب تخمم

ب تخمم

ـــــــــــ

• 1

حرف حساب زدی آفرین

حرف حساب زدی آفرین

ـــــــــــ

• 1

• Sureal  

• عضو از 1399/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 188

• 632

کاش...

کاش همه زوجهارو مجبور میکردن این تاپیکو بخونن که بفهمن به حس همدیگه احترام بزارن

ـــــــــــ

امضا نقاش سورئال

• 3

• Daakoo3  

• عضو از 1399/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 297

• 632

ای جقی ها

نقل از: Chuck_Lorre کاش حداقل توانایی اینو داشته باشم که وقتی ازدواج کردم یه سکس طولانی داشته باشم! ما جقیا که تو دو دقیقه آبمون میاد (angry) (dash) (dash) (angry) (angry)

کمتر بزن مگه محبورت کردن جق بزنی :-D من هفته ای یک بار الکسیس تگزاس رو میکنم بعد بیدار میشم میرم دوش میگیرم میام دوباره میخوابم حالا اگه خوش شانس بودم که الکسیس جون برنمیگرده ولی شده یه بار کردمش بعد سه ساعت لعنتی دوباره برگشت و مجبورم کرد دوبار برم حموم. آخرشیم همین دیشب بود کردمش جاتون خالی بچه ها لامصب فقط کونش اندازه نصف هیکل من بود. اووووف

ـــــــــــ

فقط بخاطر خودت ;-) حرف های پشت سرم حرف نیست عُقده ست ;-)

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

توی رابطه کدومش «بیشتر» برات مهمه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «