سکس ضربدری درست یا غلط

• mf15906  

• عضو از
    1391/12/9

• پست‌ها: 23

• 9

شاید همه ما در ظاهر با این پدیده بخاهیم موافق باشیم اما من فکر میکنم در انتهای وجودمون مخالفتمون بیشتره چون هیچ وقت هیچ مردی راضی نمیشه جلوی چشمانش هیچ کسی به شریک جنسیش تجاوز کنه و اون ازین کار لذت ببره در طول تاریخ شما مبینید زمانی که اقا محمد خان قاجار خانواده لطفعلی خان زند را به اسارت میگیره جلوی چشمای این مرد دستور تحاوز به خاندانش و صادر میکنه و در طول تاریخ این کار هیچ وقت به این شکل حتی برای مجازات هم پسندید نبوده و نخواهد بود. ممکنه همسر من یا دوست من غیز از من شریک جنسی دیگری داشته باشد اما به دور از چشم همسر است. اختیار کردن شریک جنسی با سکس ضربدری چیزی متفاوت است و لذت به تجاوز به ناموس در جلوی چشمان مرد به نظرم یه بیماریه به نظر من مرد باید روی همسرش و شریک جنسیش غیرت داشته باشه نظر شما چیه؟

ـــــــــــ

همه ی ادمها با گفته هاشون فرق میکنن !!!!

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

الان چیکار ب اون مرحوم آقا محمد خان دارید

الان چیکار ب اون مرحوم آقا محمد خان دارید

ـــــــــــ

ب دنبال خانومی و یا زوجی از قم هستم عکس پروفايل برای خودمه ويا اونايي ک میتونند بیان قم پیم بدن مچکرم اینم ایدیمه headed22@

• 0

• mf15906  
  • عضو از 1391/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 9

نقل از: یکی_از_قم_

نقل از: یکی_از_قم_ الان چیکار ب اون مرحوم آقا محمد خان دارید

کاریش ندارم منظورم اینه که ار به نظر شما درسته یا غلط

ـــــــــــ

• 0

نقل از: mf15906

نقل از: یکی_از_قم_ الان چیکار ب اون مرحوم آقا محمد خان دارید
کاریش ندارم منظورم اینه که ار به نظر شما درسته یا غلط

آق ممد خان رو تخماش رو کریم کشید اعصاب نداشت جبران کرد ولی نمیشه گفت درست يا غلط یکی دوست داره یکی نداره

ـــــــــــ

ب دنبال خانومی و یا زوجی از قم هستم عکس پروفايل برای خودمه ويا اونايي ک میتونند بیان قم پیم بدن مچکرم اینم ایدیمه headed22@

• 0

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 224

• 315

آخه کسخل

مگه تو ضربدری به شریک جنسی همدیگه تجاوز می کنن؟!

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 0

• mf15906  
  • عضو از 1391/12/9

• 9

نقل از: KamiKrKlft

نقل از: KamiKrKlft مگه تو ضربدری به شریک جنسی همدیگه تجاوز می کنن؟!

نه میشنین تماشا میکنن (dash)

ـــــــــــ

• 0

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 224

• 315

با رضایت کامل با هم رابطه جنسی برقرار می کنن به این که نمی گن تجاوز ... مجید دلبندم!

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 2

• mf15906  
  • عضو از 1391/12/9

• 9

من فکر میکنم این نوع ارتباط یه ارتباط غلطیه بازم...

من فکر میکنم این نوع ارتباط یه ارتباط غلطیه بازم چه با رضایت چه بی رضایت

ـــــــــــ

• 0

• ashkan.behdad  
  • عضو از 1395/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 19

منم زن ازاده میخام

عالی ترین موقعیت سکسی سکس ضربدریه

ـــــــــــ

زن باید جنده باشه و خواهان سکس با دوست پسرش

• 0

• mf15906  
  • عضو از 1391/12/9

• 9

نقل از: ashkan.behdad

نقل از: ashkan.behdad عالی ترین موقعیت سکسی سکس ضربدریه

من موافق نیستم ولی نظر شما محترم دوستم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• mf15906  
  • عضو از 1391/12/9

• 9

نقل از: ashkan.behdad

نقل از: ashkan.behdad عالی ترین موقعیت سکسی سکس ضربدریه

من موافق نیستم ولی نظر شما محترم دوستم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Ashegh_Kir100  

• عضو از 1398/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 156

• 131

من حرف شما رو قبول ندارم ما الان یه رابطه ضربدری...

من حرف شما رو قبول ندارم ما الان یه رابطه ضربدری داریم که هر چهارنفرمون خیلیم راضی هستیم و با میل خودمون هم داریم انجام میدیم و بهمون هم خیلی خوش میگذره حتی زمانیکه چهارتایی با همدیگه هستیم و موازی داریم انجام میدیم از سکسمون باز لذت بخشه و شهوتی تره و هر وقت هم بخوایم تمومش میکنیم اون چیزی که شما میگید زوری هستش که فکر نکنم کسی بخواد و دوست داشته باشه

ـــــــــــ

بالاترین حس و لذت تو دنیا کون دادنه

• 0

• zoj.sexii  
  • عضو از 1398/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 86

• 216

به عنوان زوجی که دوبار این تجربه رو کردیم :بار اول...

به عنوان زوجی که دوبار این تجربه رو کردیم :بار اول پشیمانی و عذاب وجدان شدیدی سراغمون اومد ولی بار دوم واقعا سراسر لذت و شهوت بود. و این هیچ ربطی به غیرت پیدا نمیکنه چون این تفکر میاد سراغت که وقتی یه غریبه داره عزیز دل تو رو میکنه تو هم همزمان داری عزیز دل یکی دیگه رو میکنی .فقط یک نکته اینکه توی انتخاب زوج بلید بیشتر دقت کنین اگه نه خیلی عواقب بدی در انتظارتونه

ـــــــــــ

• 1

• Ahlvladreza  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 161

• 227

نظر شخصی من اینه که اگه کسی تمایل به سکس با افراد...

نظر شخصی من اینه که اگه کسی تمایل به سکس با افراد مختلف داره و در واقع تنوع طلبه بهتره ازدواج نکنه،من به شخصه نمیتونم به خودم بقبولونم که کسی رو دوست دارم ولی برم با کس دیگه ای سکس کنم یا مثلا تیریپ روشن فکری بردارم که زنم دوست داره اینکار رو بکنه پس من باهاش همراهی کنم این لذت رو ببره،کلا هم درک نمیکنم این فانتزی های غیر معمول رو و قصدم ندارم کسی رو با این حرف ازینکار منع کنم ...

ـــــــــــ

در حیرتم از مرام این مردم پست ..!

• 0

• mf15906  
  • عضو از 1391/12/9

• 9

نقل از: Ahlvladreza

نقل از: Ahlvladreza نظر شخصی من اینه که اگه کسی تمایل به سکس با افراد مختلف داره و در واقع تنوع طلبه بهتره ازدواج نکنه،من به شخصه نمیتونم به خودم بقبولونم که کسی رو دوست دارم ولی برم با کس دیگه ای سکس کنم یا مثلا تیریپ روشن فکری بردارم که زنم دوست داره اینکار رو بکنه پس من باهاش همراهی کنم این لذت رو ببره،کلا هم درک نمیکنم این فانتزی های غیر معمول رو و قصدم ندارم کسی رو با این حرف ازینکار منع کنم ...

من با نظر تو دقیقا موافقم

ـــــــــــ

• 0

• golepesarr  
  • عضو از 1397/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 85

• 86

با رضایت کامل با هم رابطه جنسی برقرار می کنن به این که نمی گن تجاوز ... مجید دلبندم!

نمیفهمه ، دست خودش نیست

ـــــــــــ

• 0

این نوع رابطه بعید میدونم حتی تو کشورهای اروپایی ...

این نوع رابطه بعید میدونم حتی تو کشورهای اروپایی و امریکایی هم توجیهی داشته باشه

ـــــــــــ

• 0

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 873

• 716

وات د فاز دوست عزیز؟تجاوز کجا بوده؟همون‌طور که...

وات د فاز دوست عزیز؟ تجاوز کجا بوده؟ همون‌طور که طرف از داشتن پارتنر سکسی یواشکی لذت میبره، اینجا از کام گرفتن از پارتنر سکسی جدید و دادن این لذت به صورت متقابل به پارتنر اصلیش هم میتونه لذت ببره، با این تفاوت مثبت که چون همچین فضایی به پارتنرش داده، میتونه خیالش بابت خیانت و پنهون کاری، نسبت به بقیه راحتتر باشه، چون دلایل و عوامل خیانت و پنهون کاری رو نسبت به بقیه زوجها، با این کارش به حداقل رسونده

ـــــــــــ

فقط زوج‌های باحال و پایه برای آشنایی و رابطه آزاد و صمیمی ولی بدون فانتزی,ما زوجیم از مشهد

• 1

• Ashegh_Kir100  

• عضو از 1398/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 156

• 131

نقل از: Coolcouple1396

نقل از: Coolcouple1396

وات د فاز دوست عزیز؟ تجاوز کجا بوده؟ همون‌طور که طرف از داشتن پارتنر سکسی یواشکی لذت میبره، اینجا از کام گرفتن از پارتنر سکسی جدید و دادن این لذت به صورت متقابل به پارتنر اصلیش هم میتونه لذت ببره، با این تفاوت مثبت که چون همچین فضایی به پارتنرش داده، میتونه خیالش بابت خیانت و پنهون کاری، نسبت به بقیه راحتتر باشه، چون دلایل و عوامل خیانت و پنهون کاری رو نسبت به بقیه زوجها، با این کارش به حداقل رسونده

دقیقا موافقم

ـــــــــــ

بالاترین حس و لذت تو دنیا کون دادنه

• 1

چه ربطی به تجاوز داره
این و اون 100درجه با هم...

چه ربطی به تجاوز داره این و اون 100درجه با هم فرقشونه اگر زوج هایی که تجربه داشته باشن هم ببینن کسی داره به همسرشون تجاوز میکنه زمین و زمان رو به هم میدوزه پس اصلا نمیشه با هم قیاس کرد در مورد این تجربه و فانتزی هم تا زمانی که تجربه نکردید فکر میکنید چه چیز بزرگ و باورنکردنی و البته نشدنیه اما تجربه که میکنید میبینید که حتی از سکس زناشویی خودتون هم راحت تر و دوستانه تر و با حال تره و هیچ چیز عجیبی هم اتفاق نمی افته

ـــــــــــ

• 0

• mf15906  
  • عضو از 1391/12/9

• 9

نقل از: mta55

نقل از: mta55 به راحتی نمیشه نظر داد در کل بله کار درستی نیست مثل اعتیاد میمونه میدونی ضرر داره و هزار بلا سرت میاد ولی اون لحظه که تو مخته نمیشه کاریش کرد. ولی در کل این کار که با رضایت هم انجام میشه هم زمان یکی داره عزیزتو میکنه تو هم داری عزیز طرف رو میکنی. و این خیلی بهتر از خیانته. بنظر من کثیف تر از خیانت کاری وجود نداره. چه زنش چه مردش فرقی نمیکنه. اونکه میخواد تنوع داشته باشه چه بهتر که ضربدری باشه که طرف فکر نکنه فقط خودش میتونه و از همه مهمتر با هم هستن

من هیچ وقت تجربه نکردم دوستم ندارم تجربه کنم هرجوری با خودم فکر میکنم میبینم شاید ته دلم از کردن عزیز دل یکی لذت ببرم اما دوست ندارم کسی عزیز دل من و بکنه و ازش لذت ببره

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مهمترین علت وضعیت بد اقتصادی از نظر شما

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «