سکس محارم آری یا خیر

• @shab  

• عضو از
    1398/3/10

• پست‌ها: 71

• 123

سکس با محارم آری یا خیر
ببینید دوستان ما باید جنبه بحث کردن رو داشته باشیم منم نیومدم چیزی رو تبلیغ کنم یا عکس بذارم پس منطقی برخورد کنید و فقط نظر بدید
خب ازدواج با محارم در ادیان ابراهیمی یعنی یهودیت مسیحیت اسلام خلاف شرع هست و به طبعش سکسشم قطعا حرام
اینرو همه میدونیم پس کسی نیاد بگه گناه هست ایرو همه میدونیم حالا فرض میکنیم فردی دین نداره یا براش گناه کردن مهم نباشه لطفا با دلیل منطقی و علمی بگید نظرتون چیه خصوصا مخالفین وقتی موضوع دین رو کناربذاریم چه دلیلی برای رد دارن
خب ممکنه برخی بییان بگن پزشکی ثابت شده فرزند همچین سکسی اختلال خواهد داشت در پاسخ میگم اولا همین موضوع خیلی بهش ایراد وارد شده ولی ما اصلا بحث نمیکنیم و میگیم درسته خب حالا اگر دو خواهر برادر با استفاده از وسایل جلوگیری مانع بارداری بشن نظرتون چیه
دیگه واقعا وقتی موضوع دین و این استدلال پزشکی رد بشن چه چیزی مانع سکس با محارم هست
توجه کنید من حتی از خوبیهای همچین رابطه ای که به نظرم فراوونه چیزی نگفتم پس بم حمله نکنید و قانعم کنید بد هست.
میخوام نظر خانمها رو هم بدونم اگر برادرتون بهتون پیشنهاد بده چه فکری دربارش میکنید

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

سکس با محارم و دوست دارم کاری به گناه و دینش ندارم...

سکس با محارم و دوست دارم کاری به گناه و دینش ندارم تاحالا انجام ندادم ولی دوس دارم انجام بدم

ـــــــــــ

• 0

• Mrkouch  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 104

• 115

من خودم به سکس به محارم آری میگم درصورتی که دو طرف...

من خودم به سکس به محارم آری میگم درصورتی که دو طرف واقعا به یه رابطه جنسی نیاز داشته باشن و از کارشون پشیمون نشن یه مثال میزنم یه زن 40 سالشه و شوهرش 50. شوهر قوای جنسیشو از دست داده ولی زن به شدت احساس نیاز میکنه گناهی هم نداره تو اون سن زن حس شادابی و جذاب بودن میکنه. یه پسر 20 ساله هم دارن. خب وقتی که مادر و پسر میتونن به هم کمک کنن و از خیانت و آبروریزی جلوگیری کنن چرا نکنن؟؟ هم پسر دنبال ناموس مردم نمیره هم زن دنبال کیر نمیگرده. به همدیگه محرم هم که هستن

ـــــــــــ

سرتون باید رو شونتون باشه نه تو کون مردم!

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 123

نقل از: محمد۲۱ساله

نقل از: محمد۲۱ساله سکس با محارم و دوست دارم کاری به گناه و دینش ندارم تاحالا انجام ندادم ولی دوس دارم انجام بدم

اینجا نخواستم امتیازاتش رو بگم که بی طرف باشم اگر شد یه تاپیک خوبیهاش رو میگم بعد مقایسه کنید

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 123

نقل از: Mrkouch

نقل از: Mrkouch من خودم به سکس به محارم آری میگم درصورتی که دو طرف واقعا به یه رابطه جنسی نیاز داشته باشن و از کارشون پشیمون نشن یه مثال میزنم یه زن 40 سالشه و شوهرش 50. شوهر قوای جنسیشو از دست داده ولی زن به شدت احساس نیاز میکنه گناهی هم نداره تو اون سن زن حس شادابی و جذاب بودن میکنه. یه پسر 20 ساله هم دارن. خب وقتی که مادر و پسر میتونن به هم کمک کنن و از خیانت و آبروریزی جلوگیری کنن چرا نکنن؟؟ هم پسر دنبال ناموس مردم نمیره هم زن دنبال کیر نمیگرده. به همدیگه محرم هم که هستن

اینم یک استدلال خوب دیگه. حدود هفت هشت دلیل محکم عقلی برای مثبت بودنش هست مرسی بابت حضورت

ـــــــــــ

• 2

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 123

کسی نبود نظر بده

کسی نبود نظر بده

ـــــــــــ

• 1

• Davood383838  
  • عضو از 1397/3/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 220

• 167

من ۱۳ ساله سکس محارم دارم با خواهرزادم ،
هر...

من ۱۳ ساله سکس محارم دارم با خواهرزادم ، هر دوتامون خیلی هم راضی هستیم و هیچوقت مشکلی نداشتیم فقط بعد از اولین بار یکم عذاب وجدان داشتیم که دفعه بعد اون هم نداشتیم همین والا

ـــــــــــ

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 123

نقل از: Davood383838

نقل از: Davood383838 من ۱۳ ساله سکس محارم دارم با خواهرزادم ، هر دوتامون خیلی هم راضی هستیم و هیچوقت مشکلی نداشتیم فقط بعد از اولین بار یکم عذاب وجدان داشتیم که دفعه بعد اون هم نداشتیم همین والا

عضاب وجدان ترس استرس و... بار اول طبیعیه کم کم همه اینها جاشون رو به لذت صرف میدن. لذت ببر

ـــــــــــ

• 1

• Davood383838  
  • عضو از 1397/3/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 220

• 167

نقل از: @shab

نقل از: @shab
نقل از: Davood383838 من ۱۳ ساله سکس محارم دارم با خواهرزادم ، هر دوتامون خیلی هم راضی هستیم و هیچوقت مشکلی نداشتیم فقط بعد از اولین بار یکم عذاب وجدان داشتیم که دفعه بعد اون هم نداشتیم همین والا
عضاب وجدان ترس استرس و... بار اول طبیعیه کم کم همه اینها جاشون رو به لذت صرف میدن. لذت ببر

دقیقا

ـــــــــــ

• 1

• hijabi_fucker  
  • عضو از 1398/6/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 13

در صورت لذت دو طرف بسیار مثبت و سازنده است

در صورت لذت دو طرف بسیار مثبت و سازنده است

ـــــــــــ

هرچی کوس عشقی / زیر چادر مشکی

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• 123

نقل از: hijabi_fucker

نقل از: hijabi_fucker در صورت لذت دو طرف بسیار مثبت و سازنده است

فوایدش بسیار زیاده اگر شد در تاپیکی بش میپردازم. مرسی که نظر دادی

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «