سکس من و لی لی قد بلند و خوش اندام عزیزم

• hamed04  

• عضو از
    1394/11/30

• پست‌ها: 30

• 8

​سلام اسم من امیر 28 سالمه و قدم 198 و وزنم هم 115 ورزشکارم و بدن خوبی دارم.

بعد چند سال بدن سازی اعتماد به نفس خوبی داشتم خیلی خوشگل نیستم اما زشت هم نیستم خیلی دنبال دختر نیستم اما روابط خوبی با دختر ها دارم.
چون چند سالی استانبول زندگی کرده بودم دوست داشتم تور لیدر باشم متوجه شدم یک برنامه بخشی داره برای پیدا کردن همسفر (که بعد یه مدت بست اون بخش رو) خلاصه اونجا اطلاع دادم برای همسفری ترکیه از فردای اونروز تماسها شروع شد خانم های زیادی پیغام دادن پسر های زیادی پیغام دادن متوجه شدم تمام پسر ها گی هستن و تمام خانم هم دنبال سکس پولی تا اینکه یه دختری به اسم لیلی تماس گرفت و از من کمک خواست که برای خودش و مادرش زمان بزارم تا ببرمشون استانبول وقت سفارت کانادا بگیرن و میخوان از ایران برن برای همیشه.

ما چند روزی با هم صحبت کردیم و صمیمی شدیم تا اینکه شب ها میگفت من حمام هستم و صحبت میکرد من تجربه داشتم تو این موارد معمولا به سکس چت منتهی میشه اما در مورد لیلی گفتم زود قضاوت نکنم. تا اینکه یکشب خودش گفت کاش بودی و ماساژ میدادی که همه بلد هستید یه سکس چت حسابی کردیم و در آخر گفت دوست دارم ازنزدیک ببینمت و سکس کنیم.
من تو میدان ونک برج آسمان دفتر داشتم و دعوتش کردم به اونجا حالا قبلش در مورد لیلی بگم یک دختر با قد 185 بدن زیبا و عالی رون کشیده سینه بزگ و سفت و خوشگل.
من قبول کردم بیاد اما دو احتمال دادم. 1- اون عکس دروغه و یک دختر زشت میاد فردا 2- عکس ها واقعیه ولی من سرکارم از طرف دوستان (شوخی های پسرونه) و فردا حسابی ضایع میشم.
فردا رسید از اونجا که باور نداشتم به این قرار رویایی، تو برج نگار نزدیک میدون ونک تو کافی شاپ بودم ساعت 11 قرار داشتیم دم دفتر من، سر ساعت 11 لیلی زنگ زد با تعجب جواب دادم جانم ؟ گفت من پشت درم گفتم واقعا ؟ گفت اره مگه تو نیستی ؟ گفتم پایین برجم و بدو بدو رفتم سمت دفتر وقتی در اسانسور باز شد و پشتش به من بود و وقتی برگشت دیدمش یک لحظه فشارم افتاد. از عکسش هم زیباتر بود در رو باز کردم دعوتش کردم تو، دفتر خالی بود در رو قفل کردم و رفتم سمتش گفتم چیزی میخوری گفت الان نه، مانتو و شالش رو در آورد یه تاپ مشکی نیم تنه آستین حلقه ای با یک ساپورت مشکی که میتونستم ورم کسش رو ببینم پوشیده بود.
هنوز تو شک بودم هی تو دلم میگفتم امکان نداره این داستان واقعی باشه یه جای کار میلنگه که نشت رو مبل سه نفره و صدام کرد کجایی ؟ نمایی پیش مهمونت ؟ رفتم نشستم کنارش بعد چند ثانیه سکونت ناخواسته لباش رو بوسیدم احساس میکردم لبهاش شیره داره و طولانی ترین بوسه زندگی رو زدم تو چشمهاش نگاه کردم و تاپشو کندم و دوباره بوسیدمش این دفعه دستم رو گذاشت رو کسش با اشاره فهموند که بمال تمپل ترین کسی بود که تا حالا میدیدم چند دقیقه همدیگرو بوسیدیم تا اینکه دیگه کیرم داشت میشکست از فشار تو شرت بلند شدم و شلوار رو در اوردم پشتبندش هم شرتم رو، من کیرم 18 سانته و کلفته و تا کیرم رو دید گفت جون کیر میخوام گفتم بیا عزیزم شروع کرد به ساک زدن خیلی خوب ساک میزد کیرو میکرد تو گلوش در میاورد بعد تخم هام رو میخورد تا اینکه پاشد لختش کنم، تاپ رو در آورد باورم نمیشد سوتین نبسته و این سایز سینه اینقدر سفت وایساده ناخواسته وحشاینه شروع کردم به خوردن سینه هاش همینطور که هاشو میخوردم اروم کیرمو گذاشتم لای پاش و تو بغل گرفتمش گفت امیر کسمو بخور گفتم چشم .
انداختمش رو مبل و پاشو دادم بالا وقتی کسش رو دیدم آتیشم صد برابر شد یه کس سفید تپل باد کرده که توش پر آب کسه مثل یه وحشی لیس زدم و یه حورت کشیدم تمام آب کسشو خوردم شروع کردم خوردن چوچول و میک زدن کسش که دیدم داره از حال میره سوراخشو لیسیدم داد میزد کیر میخام که رو زانو وایسادم و کله کیرو مالیدم لای کسش شروع کرد به نالیدن و میگفت جون کیر کلفته من بکن توش کله کیرو کردم تو دیدم واقعا چه کس داغ و تنگی داره انگار دارم یه دختره باکره میکنم سینه هاشو گرفتم دستم و شروع کردم آروم آروم تلمبه زدن که چند ثانیه گذشت که گفت داگ استایل دوست دارم و برگشت، گون قلبه و گردی داشت کیرو کشیدم لای کونش و گذاشتم روی سوراخ کون که گفت نه اونجا ممنوعه عزیزم با دست کرد تو کسش باسنشو دو دستی گرفتم و شروع کردم به تلمه زدن صدای ناله هاش کل دفتر رو گرفته بود چند دقیقه تلمبه زدم و دیدم دارم منفجر میشم تا کیرم رو در آوردم آب پاچید رو موهاش پشتش کمرش و مبل تو همون حال خوابیدم کف دفتر اونم از رو مبل خودشو انداخت رو من بعد چند دقیقه سکوت گفت خیلی خری با تعجب گفتم چرا گفت من به زور ارضا میشم الاغ زیر تو 3 بار ارضا شدم و اشاره کرد به ساعت که 2.30 رو نشون میداد که یعنی ما تقریبا نزدیک به 3 ساعت بود داشتیم سکس میکردیم. نا نداشتم حرف بزنم هنوز باور نداشتم این کس زیبا با من سکس کرده ما اونروز بار ها و بارها سکس کردیم و ساعت 9 شب به زور تلفن لیلی از دفتر خارج شدیم.
بعد اون جریان من با لیلی 1 سال سکس های زیادی داشتیم انواع فانتزی هارو تجربه کردیم تا اینکه لیلی واقعا رفت استانبول و الان کاناداس اگر این داستان رو میخونی بدون بهترین سکسم رو با تو داشتم عزیزم.
من از اون سایت با نفرات زیادی آشنا شدم سکس های زیادی کردم اما لیلی تک بود.
با زن شوهر دار خوابیدم با ترنس خوابیدم با ذوج یه سه روز رفتیم شمال و خیلی خاطرات دیگه
خاطرات زیادی دارم شاید بد نوشته باشم اما همه واقعی بود سوژه جلقم نبود.
اگر خوشتون بیاد و قابل بدونید باز مینویسم.
موفق باشید، امیر

ـــــــــــ

کس خوب رو دوست دارم بخورم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

دختری که قدش185باشه مگه داریم از نسل هابیل قابیله؟

دختری که قدش185باشه مگه داریم از نسل هابیل قابیله؟

ـــــــــــ

..........

• 0

• hamed04  

• عضو از 1394/11/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 8

نقل از: مهرسانام

نقل از: مهرسانام دختری که قدش185باشه مگه داریم از نسل هابیل قابیله؟

بعضی وقت ها مترو سوار شو پس. ببین نسلشون زنده شده دوباره

ـــــــــــ

• 0

نقل از: hamed04

دختر دیگه خیلی قدش بلند باشه که خشکلش نشونش بده 175 .اینی که تو گفتی بیستر شبیه زرافس :|

ـــــــــــ

..........

• 0

• hamed04  

• عضو از 1394/11/30

• 8

دختر دیگه خیلی قدش بلند باشه که خشکلش نشونش بده 175 .اینی که تو گفتی بیستر شبیه زرافس :|

من دو تا دختر قد بلند دیدم یکیش نه ولی لیلی یه چیز دیگه بود. تو مترو هم یکیو دیدم خیلی ناز بود تا برسم در بسته شد. هست دیدم که میگم

ـــــــــــ

• 0

• hamed04  

• عضو از 1394/11/30

• 8

نقل از: sommer

نقل از: sommer باشه،تو که راست میگی،تازه،فیل هم پرواز میکنه،خروس هم تخم میزاره...

میتونی باور نکنی. از قبل میدونستم افرادی مثل تو میان و این حرف رو میزنن.

ـــــــــــ

• 0

• hamed04  

• عضو از 1394/11/30

• 8

نقل از: sommer

نقل از: sommer باشه،تو که راست میگی،تازه،فیل هم پرواز میکنه،خروس هم تخم میزاره...

و فکر نمیکنم از دروغ گفتن من و باور کردن شما سودی به من برسه و مبلغی پرداخت کنن به من

ـــــــــــ

• 0

نقل از: rdsf

نقل از: rdsf
یه سوال راجع به یه نفری ازتون داشتم

کی؟

ـــــــــــ

..........

• 0

• Sanaz.i  

• عضو از 1395/5/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 5

ما یه دختری داشتیم توی مدرسه ، قدش ۱۷۹ بود...

ما یه دختری داشتیم توی مدرسه ، قدش ۱۷۹ بود دقیقا خیلی هم خوش هیکل بود تنها بدی قد خیلی بلند واسه دختر اینکه که پسر بلندتر از خودش کم پیدا میشه وگرنه اصلا زشت نیست

ـــــــــــ

• 0

• hamed04  

• عضو از 1394/11/30

• 8

نقل از: Sanaz.i

نقل از: Sanaz.i ما یه دختری داشتیم توی مدرسه ، قدش ۱۷۹ بود دقیقا خیلی هم خوش هیکل بود تنها بدی قد خیلی بلند واسه دختر اینکه که پسر بلندتر از خودش کم پیدا میشه وگرنه اصلا زشت نیست

دقیقا ...

ـــــــــــ

• 0

• hamed04  

• عضو از 1394/11/30

• 8

نقل از: Liight

نقل از: Liight بیا برو اوسکول جفنگ تحویل نده

تو همون برو دنبال فیلم سوپر بگرد عزیزم

ـــــــــــ

• 0

• hamed04  

• عضو از 1394/11/30

• 8

..........

..........

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تغییر رژیم در ایران وضعیت کشور را بهبود می‌دهد؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «