سکس واقعی در فیلم سینمایی

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 2890

• 4522

بیست فیلم‌ سینمایی که صحنه‌های سکس آن واقعی بوده است. یعنی هنرپیشه آقا راستکی فرو نموده در هنرپیشه خانم.

نکته: اکثر این فیلم‌ها از نظر هنری، کار قوی محسوب نمی‌شود.
نکته: به غیر از این لیست، فیلم‌های دیگه‌ای هم هست. من سعی کردم که مهم ترین فیلم‌ها رو بذارم.
نکته: تنها نقطه مشترک این فیلم‌ها، صحنه‌های سکسی واقعی است و معیار دیگه ای در این تاپیک لحاظ نشده است.

01- Nymphomaniac: Vol. I 2013
02- Nymphomaniac: Vol. II 2013
03- In the Realm of the Senses 1976
04- Antichrist 2009
05- Little Ashes 2008
06- The Obscure Spring 2014
07- Shortbus 2006
08- Love 2015
09- Intimacy 2001
10- Wetlands 2013
11- Caligula 1979
12- Lie with Me 2005
13- Romance 1999
14- Sexual Chronicles of a French Family 2012
15- Now & Later 2009
16- The Brown Bunny 2003
17- Nine Songs 2004
18- Art History 2011
19- Diet of Sex 2014
20- All About Anna 2005

ـــــــــــ

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1407

• 834

یعنی سکسشونو نشون میده

یعنی سکسشونو نشون میده

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 2890

• 4522

نقل از: mohammad321

نقل از: mohammad321 یعنی سکسشونو نشون میده

بله، آنقدر که بیننده هم متوجه واقعی بودن صحنه سکس میشود.

ـــــــــــ

• 0

اینو یادت رفت ..

Last Tango in Paris 1972 فیلم خوبیم نبود از نظر من .. یعنی خیلی از فیلم هایی که اسم بردی من دیدم .. چرت بودن

واقعاً حیف مارلون براندو ... خودشم یه جایی میگه من از بازی تو این متنفر بودم و ای کاش تو این فیلم بازی نمیکردم

ـــــــــــ

• 4

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

نقل از: آلت-قتاله

نقل از: آلت-قتاله Last Tango in Paris 1972 فیلم خوبیم نبود از نظر من .. یعنی خیلی از فیلم هایی که اسم بردی من دیدم .. چرت بودن واقعاً حیف مارلون براندو ... خودشم یه جایی میگه من از بازی تو این متنفر بودم و ای کاش تو این فیلم بازی نمیکردم

تو آخرین تانگو سکس واقعی ندارنا. من کامل و دقیق دیده‌ام. فیلمش رو هم دوست داشتم. مخصوصا آخرش. :)

ـــــــــــ

• 2

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 354

• 210

سلوم بدا اموزي داره هاا فكر كنم بعد ده سال هدف...

سلوم بدا اموزي داره هاا فكر كنم بعد ده سال هدف هاليوود حول محور سكس و لختي ميشه نميدونم شايدم ما برامون عادي شده ! M‎:)

ـــــــــــ

چشمان بی حیا، خود را جلوی همه خیس می کند.

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

نقل از: Litel._.boy

نقل از: Litel._.boy سلوم بدا اموزي داره هاا فكر كنم بعد ده سال هدف هاليوود حول محور سكس و لختي ميشه نميدونم شايدم ما برامون عادي شده ! M‎:)

اروتیک همیشه جزئی از هنر بوده. به نظر من پدیده‌ی جدیدی نیست.

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

۵۰۰

۵۰۰ خیر ندیده

ـــــــــــ

• 0

• haiko  

• عضو از 1398/3/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 373

• 689

Nymphomaniac: Vol. I 2013 بله دیدمبخصوص قسمت دوم...

Nymphomaniac: Vol. I 2013 بله دیدمبخصوص قسمت دوم بیشتر انها بخصوص این هنر پیشه با دو تا کیر سیاه پوست میکنند https://www.xnxx.com/video-4v39ee6/charlotte_gainsbourg_-nymphomaniac_vol_2_2013

ـــــــــــ

من کارم ماساژ هست رایگان

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

نقل از: haiko

نقل از: haiko Nymphomaniac: Vol. I 2013 بله دیدمبخصوص قسمت دوم بیشتر انها بخصوص این هنر پیشه با دو تا کیر سیاه پوست میکنند https://www.xnxx.com/video-4v39ee6/charlotte_gainsbourg_-_nymphomaniac_vol_2_2013_

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 354

• 210

نقل از: دلورس

نقل از: Litel._.boy سلوم بدا اموزي داره هاا فكر كنم بعد ده سال هدف هاليوود حول محور سكس و لختي ميشه نميدونم شايدم ما برامون عادي شده ! M‎:)

يكم زيادي اروتيكش !

ـــــــــــ

چشمان بی حیا، خود را جلوی همه خیس می کند.

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

يكم زيادي اروتيكش !

راستش تا این حد واقعی رو منم موفق نشدم درک کنم.

ـــــــــــ

• 0

• a.4247  
  • عضو از 1398/5/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 105

room in rome

میشه این فیلمم بزاری بی زحمت؟ اون سری اون سایتی که گفتی برم دنبالش بگردم و رفتم ولی پیداش نکردم اگه ممکنه خودت بزار اینجا مرسی

ـــــــــــ

من اگر خوبمو گر بد تو برو خود را باش

• 1

• shahavizzerooo  

• عضو از 1398/11/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 12

فیلم های قشنگی هستن اما از نظر من بعضی هاشون فیلم...

فیلم های قشنگی هستن اما از نظر من بعضی هاشون فیلم حساب نمیشن (biggrin)

All About Anna ایروتیک هست تا فیلم با مفهوم یا داستان

ـــــــــــ

• 1

• Alipacino409  
  • عضو از 1397/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 31

صحنه کره

نقل از: آلت-قتاله Last Tango in Paris 1972 فیلم خوبیم نبود از نظر من .. یعنی خیلی از فیلم هایی که اسم بردی من دیدم .. چرت بودن واقعاً حیف مارلون براندو ... خودشم یه جایی میگه من از بازی تو این متنفر بودم و ای کاش تو این فیلم بازی نمیکردم

تو آخرین تانگو سکس واقعی ندارنا. من کامل و دقیق دیده‌ام. فیلمش رو هم دوست داشتم. مخصوصا آخرش. :)

کاملا واقعیه

به طوری که حتی ماریا اشنایدر بعدا از برتولوچی و براندو بابت اینکه بهش گفته نشده بوده و تجاوز صورت گرفته شکایت می کنه

ـــــــــــ

• 1

• Eric_200  
  • عضو از 1398/10/14

• 21

اتفاقا یه خوبشم داره ، ولی سوراخ و کیر رو نشون میده ، از اینجا میشه فهمید واقعی بوده ، که بازیگر زنه بعدش از مارلون و کارگردان شکایت می‌کنه ، تو یه مصاحباتی هم کارگردان تایید کرده که سکس واقعی بوده ، اون قسمتی که به سکانس( کَرِه )معروفه

ـــــــــــ

P

• 1

• Eric_200  
  • عضو از 1398/10/14

• 21

کالیگولا داستان خیلی خوبی داره ، فقط حیف که طراحی...

کالیگولا داستان خیلی خوبی داره ، فقط حیف که طراحی صحنه و لباس به قدری افتضاح و تخمی هستش که بیننده رو از دیدنش منصرف می‌کنه

ـــــــــــ

P

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

نقل از: a.4247

نقل از: a.4247 میشه این فیلمم بزاری بی زحمت؟ اون سری اون سایتی که گفتی برم دنبالش بگردم و رفتم ولی پیداش نکردم اگه ممکنه خودت بزار اینجا مرسی

بعدا یه تاپیک در مورد فیلمای اروتیک می‌نویسم. اینم قطعا بینشونه.

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

نقل از: shahavizzerooo

نقل از: shahavizzerooo فیلم های قشنگی هستن اما از نظر من بعضی هاشون فیلم حساب نمیشن (biggrin)

موافقم

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

نقل از: Alipacino409

نقل از: Alipacino409

کاملا واقعیه

به طوری که حتی ماریا اشنایدر بعدا از برتولوچی و براندو بابت اینکه بهش گفته نشده بوده و تجاوز صورت گرفته شکایت می کنه

پس من نسخه اصلی رو ندیدم.

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4522

نقل از: Eric_200

نقل از: Eric_200

اتفاقا یه خوبشم داره ، ولی سوراخ و کیر رو نشون میده ، از اینجا میشه فهمید واقعی بوده ، که بازیگر زنه بعدش از مارلون و کارگردان شکایت می‌کنه ، تو یه مصاحباتی هم کارگردان تایید کرده که سکس واقعی بوده ، اون قسمتی که به سکانس( کَرِه )معروفه

ممنون عزیزم. نمی‌دونستم.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «