سکس و درد

• Baran1376  

• عضو از
    1397/8/5

• پست‌ها: 367

• 316

نظر در مورد شما خشونت در سکس چیه؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Loolita  
  • عضو از 1397/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 28

خیلی چرته

دلیل نداره الکی درد بکشم من که مگر اینکه درد خیلی کم با لذت تلفیق شه اونجوری واقعا حال میده

ـــــــــــ

بدون فانتزی بدون محدودیت تهرانی لطفا

• 4

• Shayan.bio  
  • عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 8

من کون لیس و کس لیس حرفه ای هستم ،
کیرم هم بلند...

من کون لیس و کس لیس حرفه ای هستم ، کیرم هم بلند نمیشه ، می ت‌نید با من تجربه اینو داشته باشید که بشینید رو صورتم و سوراخ کس و کونتون رو بلیسم،

بدون هیچ دردی ، لذتی ببرید که هیچکس تاحالا نبرده ،

تل.گرام Sh_safshekan

ـــــــــــ

• 0

• Baran1376  
  • عضو از 1397/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 367

• 316

نقل از: Shayan.bio

نقل از: Shayan.bio من کون لیس و کس لیس حرفه ای هستم ، کیرم هم بلند نمیشه ، می ت‌نید با من تجربه اینو داشته باشید که بشینید رو صورتم و سوراخ کس و کونتون رو بلیسم، بدون هیچ دردی ، لذتی ببرید که هیچکس تاحالا نبرده ، تل.گرام Sh_safshekan

کیرت بلند نشه چه فایده ای داری:))

ـــــــــــ

• 0

• Shayan.bio  
  • عضو از 1398/3/18

• 8

نقل از: Baran1376

نقل از: Shayan.bio من کون لیس و کس لیس حرفه ای هستم ، کیرم هم بلند نمیشه ، می ت‌نید با من تجربه اینو داشته باشید که بشینید رو صورتم و سوراخ کس و کونتون رو بلیسم، بدون هیچ دردی ، لذتی ببرید که هیچکس تاحالا نبرده ، تل.گرام Sh_safshekan

با زبونم جوری کستون رو میلیسم و جوری زبونم رو میکنم توی سوراخ کونتون و براتون میلیسم که هیچ وقت تجربه همچین ارضا شدنی رو نداشته باشید ،

ـــــــــــ

• 0

• Angus  

• عضو از 1393/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 310

• 449

گاهی خوبه ولی بشرطی ک طرف مقابل هم از این درد لذت...

گاهی خوبه ولی بشرطی ک طرف مقابل هم از این درد لذت ببره

ـــــــــــ

مگر آسمان فقط یک ماه نداشت؟

• 0

• tariki22  
  • عضو از 1389/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 12

why not

chera ke na!! jori bayad savar bod ro kar ke dardoo khob to badan taraf biarii, ta bishtar az yek lezat mamoli bashe

ـــــــــــ

• 0

• Shayan.bio  
  • عضو از 1398/3/18

• 8

در ضمن کارهای خشن هم می تونید باهام بکنید، یا حتی اگه دوست داشته باشید تو دهنم جیش هم بکنید.

ـــــــــــ

• 0

• Arash_097  

• عضو از 1398/2/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 157

• 351

برای تنوع عالیه
به شرطی که خشونت باعث کاهش لذت...

برای تنوع عالیه به شرطی که خشونت باعث کاهش لذت جنسی نشه و مورد توافق دو طرف باشه

ـــــــــــ

پایه صحبت درباره فانتزی ها هستی پی ام بده

• 0

• Ssaaeedd62  
  • عضو از 1398/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 54

• 17

خشونت که نه اما یکمش همیشه باعث لذت دخترهایی که...

خشونت که نه اما یکمش همیشه باعث لذت دخترهایی که باهاشون بودم شده

ـــــــــــ

• 0

• Pirf  
  • عضو از 1397/4/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 11

وحشیانه کردن

عالیه

ـــــــــــ

• 0

• KING134  
  • عضو از 1397/1/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 8

به نظر من بستگی به طرف داره یکی دوست داره یکی بدش...

به نظر من بستگی به طرف داره یکی دوست داره یکی بدش میاد من یه بار سکس خشن داشتم ولی طرفم راضی نبود اصلا حال نداد

ـــــــــــ

فک نکن خیلی شاخی حیوونا فقط شاخ دارن داداچ

• 0

مال من خیلی خوب بلند میشه

مال من عین جک ۱۰تن هم بلند میشه هم با خشونت میکنم که یادت بمونه .... درضمن مردهای ایرانی اگر هم بکن خوبی نباشن کس لیس های خوبین ... (biggrin) قطعا تجربه اشون کردی کم هم نیستن

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 0

• Baran1376  
  • عضو از 1397/8/5

• 316

نقل از: بکنکاربلد

نقل از: بکنکاربلد

مال من عین جک ۱۰تن هم بلند میشه هم با خشونت میکنم که یادت بمونه .... درضمن مردهای ایرانی اگر هم بکن خوبی نباشن کس لیس های خوبین ... (biggrin) قطعا تجربه اشون کردی کم هم نیستن

بله حالا چرا 10 تن

ـــــــــــ

• 0

• متولد66  

• عضو از 1396/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 53

اینکه مرد افسار رو بدست میگیره و داره لذت عجیبی...

اینکه مرد افسار رو بدست میگیره و داره لذت عجیبی میبره از کردن گاهی ضربه هاش میتونه خشن باشه و اگر دختر یا زن لذت ببره اره

هستن دخترایی که سکس خشن دوست دارن ولی خب باید از حدی رد نشه که بشه fail سکس.

ـــــــــــ

• 0

• Adamak73  

• عضو از 1398/5/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 59

بستگی به خود ادم

بستگی به خود ادم داره بعضی از مردها و زن ها از درد کشیدن لذت میبرن ولی توی یه سکس عادی اصلا نباید خبری از درد باشه برای هر دو طرف اگر با درد همراه باشه حتما به صورت کامل و صحیح انجام نشده

ـــــــــــ

• 0

• Jodan  
  • عضو از 1393/9/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 23

چرا

چراوقتی میشه ازهم لذت برد درد کشید

ـــــــــــ

مردتنها

• 0

• Baran1376  
  • عضو از 1397/8/5

• 316

نقل از: متولد66

نقل از: متولد66 اینکه مرد افسار رو بدست میگیره و داره لذت عجیبی میبره از کردن گاهی ضربه هاش میتونه خشن باشه و اگر دختر یا زن لذت ببره اره هستن دخترایی که سکس خشن دوست دارن ولی خب باید از حدی رد نشه که بشه fail سکس.

دقیقا سوال در مورد اون حده

ـــــــــــ

• 0

• Sara19901370  
  • عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 32

ریدم رو فرش

من داشتم میچتیدم انم گرفت حیفم اومد چتو ول کنم برم برینم یهو ان ازم زور شد ریخت، ریدم رو فرش الان فرش انی شده بو هم میده حالا چیکار کنم؟ خیلی ناراحتم. الان با این وضعیت حتی به قالیشویی هم نمیتونم زنگ بزنم چون اگه بیاد ببینه فرش انیه نمیبرتش کسی کمکی از دستش بر میاد؟

ـــــــــــ

من یک دختر ختنه شده هستم که شوهرم چوچولم رو بریده و الان چوچول ندارم . سکستل میکنم با تست رایگان

• 0

• mosiuu  
  • عضو از 1391/12/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 20

کیر من ۲۴ ساعته راسته خخ

ـــــــــــ

• 0

• Baran1376  
  • عضو از 1397/8/5

• 316

نقل از: mosiuu

نقل از: mosiuu

کیر من ۲۴ ساعته راسته خخ

اونم فایده نداره خخخ

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «