سکس چقدر باید طول بکشد

سکس چقدر باید طول بکشد؟
پاسخ را اینجا بیابید؛ این موضوع می‌تواند به شکل و حالت کیر مربوط باشد

سکس باید مثل دوی سرعت باشد یا دوی ماراتن؟ پاسخ این پرسش می‌تواند به شکل کیر مربوط شود

by Zahra Mulroy
May 30, 2018

ما انسان‌ها دائماً درمورد سکس حرف می‌زنیم و هنگامی هم که ساکت هستیم پرسش‌هایی درمورد سکس، ذهنمان را مشغول می‌کند، پرسش‌هایی مانند: «سکس چقدر باید طول بکشد؟»

اگر Sting یا Puff Daddy باشید از نظر شما سکس حداقل باید یک آخر هفته طول بکشد! ولی اگر یک نوجوان بی‌تجربه هستید، اگر سکس‌تان به اندازه‌ی یک آهنگ Ariana Grande هم طول بکشد شانس آورده‌اید.

خوشبختانه علم دوباره به کمک ما آمده تا بفهمیم سکس‌مان چقدر باید طول بکشد.

منظور از آغاز و پایان سکس چیست؟

دکتر 'برندن' (Dr. Brendan Zietsch) استاد دانشگاه کویین می‌گوید: «پاسخ این پرسش به کیر مردان مربوط می‌شود!»

به زبان ساده؛ سکس از دخول آغاز و با انزال مردان به پایان میرسد.
دکتر برندن ۵۰۰ زوج را مورد بررسی قرار داد تا مدت زمان متوسط یک سکس نرمال را پیدا کند. از شرکت کنندگان خواسته شد تا با کمک یک تایمر زمان بین دخول تا انزال را اندازه بگیرند.

شاید خیلی‌ها معتقد باشند سکس در شرایط آزمایشی باعث استرس زوج می‌شود و مدت زمان بدست آمده نشان دهنده‌ی یک سکس نرمال و طبیعی نیست ولی باید یادمان باشد که علم هم مثل هر چیز دیگری بی‌نقص نیست و این روش بهترین گزینه برای محاسبه‌ی زمان متوسط سکس است.

ولی سکس که فقط دخول و انزال نیست

قطعاً همینطور است ولی این دو تنها معیاری هستند که می‌توان آنها را اندازه‌گیری کرد.

دکتر برندن می‌گوید: «اگر شما مانند من یک پژوهشگر نباشید قطعاً بعضی اوقات بعد از سکس به دیواره‌ی تخت تکیه داده‌اید و از خود پرسیده‌اید یک سکس معمولی چقدر باید طول بکشد، ولی به عنوان یک دانشمند من این پرسش را به صورت دیگری از خودم می‌پرسم؛ انزال ناشی از دخول چقدر طول می‌کشد؟»

او ادامه می‌دهد: «می‌دانم که سکس فقط شامل گذاشتن دخول و انزال شدن نیست ولی نمی‌توان سایر اجزای سکس مثل بوسیدن، نوازش کردن و... را به صورت علمی تعریف کرد. پس برای سادگی و دقیق بودن کارمان تنها می‌توانیم روی زمان دخول تا انزال تمرکز کنیم.»

بالاخره سکس چقدر باید طول بکشد؟

نتایج بدست آمده نشان می‌دهد سکس به طور متوسط چیزی حدود 5.4 دقیقه به طول می‌انجامد.

همچنین مشخص شد که برخلاف باور عمومی، مردان مسن‌تر زمان انزال‌شان از مردان جوان طولانی‌تر نبود. همچنین استفاده از کاندوم یا ختنه بودن یا نبودن تاثیری روی عملکرد مردان نداشت.

یکی از نتایج جالب بدست آمده این بود که زوج‌های مسن‌تر سکس کوتاه‌تری داشتند که برخلاف باورهای پیشین محققان بود.

چرا بعضی از مردان سکس طولانی‌تری دارند و دیرتر به انزال می‌رسند؟

دکتر برندن معتقد است شکل کیر روی مدت زمان سکس تاثیر دارد.

در پژوهشی که در سال 2003 با استفاده از کیر و کص مصنوعی به همراه اسپرم مصنوعی انجام شد مشخص شد که شیار اطراف سر کیر این قابلیت را دارد تا اسپرم را از کص خارج کند.
این قابلیت نوعی روش اولیه بوده است که کمک می‌کرده تا مردان پیش از انزال، اسپرم مردان دیگر را از کص خارج کنند تا اطمینان حاصل کنند که اول اسپرم‌های آنها به تخمک‌ها می‌رسند.

مردانی که اضافه‌وزن دارند سکس طولانی‌تری داشتند

پژوهشی که در دانشگاه ترکیه انجام شده است نشان می‌دهد مردانی که اضافه‌وزن دارند دیرتر به انزال می‌رسند.

این پژوهش با عنوان "نگاهی بر زمان انزال: رابطه‌ی معکوس مدت زمان انزال با وزن افراد" منتشر شد. این پژوهش رابطه‌ی بین اضافه‌وزن و مدت زمان انزال را بررسی می‌کند.

طبق این تحقیق مردانی که چربی بیشتری در ناحیه‌ی شکم داشتند و شاخص توده‌ی بدنی بالاتری داشتند به طور متوسط برای انزال به 7.3 دقیقه نیاز داشتند.

منبع:

mirror.co.uk/life/sex-relationships/how-long-should-sex-last-7693252

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 265

• 400

مرسی عالی بودمردان اضافه وزن دارش جالب بود

مرسی عالی بود مردان اضافه وزن دارش جالب بود

ـــــــــــ

• 1

• Mexixor  

• عضو از 1398/2/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 135

نقل از: Baaran98

حس میکنم تجربشو داشتی (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• jefri.641641  

• عضو از 1397/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 92

;))

انگار زوج تو اضافه وزن داره که با این قسمتش حال کردیا ;))

ـــــــــــ

یکی به دادم برسه واویلا!

• 0

• hatihot  
  • عضو از 1388/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 7

به نظرات دیگران چیکار دارین ؟ مال خودشه میده به...

به نظرات دیگران چیکار دارین ؟ مال خودشه میده به سنگین وزن یکی هم میخواد کل روز بده مطلب رو بخونین وقت گذاشته ایینجا پست کرده لطفا تو مسایل آدمها دخالت نکنید

ـــــــــــ

• 1

• Magic_cock4  
  • عضو از 1398/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 3

برای همین

برای همین خیلی از خانمها از مردهای شکم دار خوششون میاد.

ـــــــــــ

• 0

• ali63kh  

• عضو از 1395/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

شاید باورتون نشه،ولی سکس من و همسرم تا یک ساعت و...

شاید باورتون نشه،ولی سکس من و همسرم تا یک ساعت و نیم طول میکشه.از هیچ گونه مواد افیونی و غیرافیونی هم استفاده نمیکنیم.از لحظه ای که معاشقه رو شروع میکنیم تا لحظه ارگاسم و بعد از ارگاسم،یک ساعت و نیم طول میکشه.از دخول تا ارضا شدن هم تقریبا نیم ساعت.خانمم رو توی این یک ساعت و نیم،پنج یا شش بار و شاید هم بیشتر ارضا میکنم.از تمام روش های سکس هم استفاده میکنیم.دهانی،مقعدی،واژنی،لیسیدن،ساک زدن،درمالی و غیره.خلاصه ما توپ سکس میکنیم.سکس برای حکم آب حیات داره و تقریبا هفته ای پنج بار و شاید هم هر روز سکس داریم.هر روش سکسی که بگید امتحان کردیم.از همون اول شروع به دخول نمیکنم.نزدیک به نیم ساعت شاید لب گرفتن،ماساژ،مالیدن سینه،خوردن سینه،مالیدن لای پا،مالیدن کص،مالیدن گوش و...هر چیزی که فکرشو بکنید انجام میدیم.شاید باورتون نشه،ولی توی همین مالیدن ها،دوبار خانمم رو ارضا میکنم.حال دادنمون هم نوبتیه.یعنی یک طرفه نیست که یکی حال بده،یکی دیگه حال کنه.به نوبت به هم حال میدیم.الان بعد سیزده سال زندگی،به نظر من سکسمون پررنگ تر شده و البته خانمم خوشگل،خوش هیکل،خوش اندام،و شهوتی هست.خودمم همینطور ما قبل از اینکه سکس رو شروع کنیم،اول اسپیکر رو روشن میکنیم و چن تا آهنگ ملایم و رمانتیک رو پخش میکنیم.بعد یک عدد عود خوشبو کننده هوا هم روشن میکنیم که جو خونه دلنشین و خوشبو بشه.یه لامپ کم نور هم روشن میکنیم که رمانتیک تر بشه.قبل از سکس هم هر شب بدون هیچ استثنایی هر دومون حموم میریم و خودمون رو تر و تمیز میکنیم.و در آخر زن و شوهری میشینیم فیلم سکسی با هم میبینیم و میریم توی فاز.خلاصه کلام اینکه سکس ما مثل مرغ و خروس نیست.ما بسیار رمانتیک هستیم و اصلا برای هم کم نمیزاریم.هر کاری لازم باشه در حین سکس انجام میدیم و مثل بعضی ها نمیگیم چندشه یا بدمون میاد.هر چیزی که لازم باشه میخوریم و‌میلیسیم و فقط و فقط به فکر این هستیم که دوتاییمون حال ببریم.من همیشه سعی میکنم تا قبل از تموم شدن سکسمون،خانمم چند بار ارضا بشه،که حداقل سه بار روی شاخشه.شما هم سعی کنید اینحوری باشید تا حال کنید.

ـــــــــــ

در رابطه جنسی،اگه لذت میخوای،باید لذت بدی،و گرنه فرقی با مرغ و خروس نداریم

• 3

• Samso1980  
  • عضو از 1398/2/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 3

سوال

من قبلا تا ۱۰ دقیقه یا ۱۵ طول میکشید تو سکس تا ارضا بشم اما یه مدت هست شده تا ۴۰ یا یک ساعت طول میکشه به نظرتون میخاد برم دکتر یا نه

ـــــــــــ

• 0

• blind_owl  

• عضو از 1397/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 296

دلیل اینکه مردایی که چربی دارن دیرتر ارضا میشن اینه که چربی باعث اختلال نعوظ میشه! یعنی چربی باعث میشه کیر مردا خوب شق نشه و طبیعتاً زمان سکس میره بالا... هر چقدر کیرت شق تر باشه نشون دهنده ی اینه که حشری تر هستی و در پی اون آبت زود میاد! تناقضی ست برای خودش

ـــــــــــ

• 3

• Mandil.hot  

• عضو از 1398/6/21

• 293

تشکر از موضوع مناسب و مفید

موضوع و بحث بسیار جالبی بود. متشکرم

ـــــــــــ

آرزوی سلامتی و شادکامی احترام متقابل

• 0

• esf20  

• عضو از 1398/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 14

جالب بود .دیگه آقایون انقد به شکم تختشون ننازن....

جالب بود .دیگه آقایون انقد به شکم تختشون ننازن. ولی از نظر من دخول زیر نیم ساعت اصلا حال نمیده حالا نمیدونم کی با 3 الی 4 دقیقه سیر میشه؟ حتما خود پژوهشگرا

ـــــــــــ

• 0

من ۲ دقیقه

من ۲ دقیقه

ـــــــــــ

• 1

• Mandil.hot  

• عضو از 1398/6/21

• 293

تمرین های کگل

نقل از: پسرشجاح۸ من ۲ دقیقه

تمرین های کگل را انجام بده تا زمان سکست دست خودت باشه. یعنی هر وقت دلت خواست ارضاء شی. البته برای کوتاه مدت از کاندم تاخیری یا ژل ها و اسپری های تاخیری هم میتونی استفاده کنی.

ـــــــــــ

آرزوی سلامتی و شادکامی احترام متقابل

• 0

نقل از: Mandil.hot

نقل از: Mandil.hot
نقل از: پسرشجاح۸ من ۲ دقیقه
تمرین های کگل را انجام بده تا زمان سکست دست خودت باشه. یعنی هر وقت دلت خواست ارضاء شی.

تمرین کگل چیه؟

ـــــــــــ

• 0

• pouya lovelace  
  • عضو از 1393/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 10

نقل از: esf20

نقل از: esf20 جالب بود .دیگه آقایون انقد به شکم تختشون ننازن. ولی از نظر من دخول زیر نیم ساعت اصلا حال نمیده حالا نمیدونم کی با 3 الی 4 دقیقه سیر میشه؟ حتما خود پژوهشگرا

نیم ساعت باید یه ضرب بکننت تا حال کنی؟! خدایی تو فیلم سوپرم طرف نیم ساعت نمیکنه!!

ـــــــــــ

• 0

٤٥دقیقه‌ تا یكساعت

٤٥دقیقه‌ تا یكساعت

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Arash17cmkoloft

نقل از: Arash17cmkoloft ٤٥دقیقه‌ تا یكساعت

چه خبره

ـــــــــــ

• 0

• esf20  

• عضو از 1398/7/21

• 14

نقل از: pouya lovelace

نقل از: esf20 جالب بود .دیگه آقایون انقد به شکم تختشون ننازن. ولی از نظر من دخول زیر نیم ساعت اصلا حال نمیده حالا نمیدونم کی با 3 الی 4 دقیقه سیر میشه؟ حتما خود پژوهشگرا
نیم ساعت باید یه ضرب بکننت تا حال کنی؟! خدایی تو فیلم سوپرم طرف نیم ساعت نمیکنه!!

چرا بوده من دوست پسر سابقم فوق العاده بود ما تا 40 دقیقه هم دخول داشتیم اون خیلی کمرش سفت بود بدون قرص و اسپری

ـــــــــــ

• 0

• pouya lovelace  
  • عضو از 1393/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 10

دمش گرم

چرا بوده من دوست پسر سابقم فوق العاده بود ما تا 40 دقیقه هم دخول داشتیم اون خیلی کمرش سفت بود بدون قرص و اسپری

پس تجربشو داری. کوفتت بشه! الان که فکرشو میکنم می بینم بدم نمیاد نیم ساعت توی طرف باشم! (erection) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• esf20  

• عضو از 1398/7/21

• 14

پس تجربشو داری. کوفتت بشه! الان که فکرشو میکنم می بینم بدم نمیاد نیم ساعت توی طرف باشم! (erection) (biggrin)

چرا کوفتم بشه خب؟ نوش جونم. آره خیلی حال میداد ولی تو باید طرفت هات باشه اکثر زنا همون 5 دقیقه واسشون کافی و از حال میرن بعدش.

ـــــــــــ

• 2

• Ginglz  

• عضو از 1398/7/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 159

• 73

من بار اولش زودی میاد ولی دومش دیر
حدود چهل دقیقه

من بار اولش زودی میاد ولی دومش دیر حدود چهل دقیقه

ـــــــــــ

فاعلم..جنوب تهران تنها زندگی میکنم ، واحدم نزدیک متروهه ، ولی بچه شهرستانم..29،فاعلم..ساکر یا مفعول مودب و مطمن، موقت یا ترجیحا دایمی میخاستم.. لطفا زیر22بیاد..به تلم پیام بدید. ginglz@

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

گرایش جنسی شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «