سکس 3 نفره با زنم و دوست صمیمیم

• iiboon  

• عضو از
    1394/12/19

• پست‌ها: 17

• 11

سلام
من یه مدته خیلی دلم میخواد زنم و صمیمی ترین دوستم با هم سکس داشته باشن ولی نمیدونم چطور این مسئله رو مطرح کنم و اینکه زنم تقریبا مذهبیه و نمیدونم چطور راضیش کنم به این کار اگه کسی تجربه ای داره یا راه حلی میشناسه خوشحال میشم کمکم کنه

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ashkan756  

• عضو از 1393/2/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 379

• 87

یه بار که سکس می کنی وقتی شهوتش میزنه بالا همونطور...

یه بار که سکس می کنی وقتی شهوتش میزنه بالا همونطور که می کنی حرفت رو هم بگو

بعد خودش میاد دنبال حرفت

ـــــــــــ

• 0

• kirkoloft-051  

• عضو از 1394/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 10

سلام

کار خیلی سختیه ولی فیلم های سکس گروهی ببین ... خیلی موثره

ـــــــــــ

کیر کلفت هستم از مشهد .. تلگرام ایدی بدین پیوی

• 0

• iiboon  
  • عضو از 1394/12/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 11

نقل از: ashkan756

نقل از: ashkan756 یه بار که سکس می کنی وقتی شهوتش میزنه بالا همونطور که می کنی حرفت رو هم بگو بعد خودش میاد دنبال حرفت

ممنون از راهنماییت حتما امتحانش میکنم

ـــــــــــ

• 1

• iiboon  
  • عضو از 1394/12/19

• 11

نقل از: kirkoloft-051

نقل از: kirkoloft-051 کار خیلی سختیه ولی فیلم های سکس گروهی ببین ... خیلی موثره

چندبار خواستم این کارو کنم ولی خیلی به دیدن فیلم علاقه نداره

ـــــــــــ

• 0

• kirkoloft-051  

• عضو از 1394/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 10

فیلم بزار

نقل از: iiboon

موقع سکستون قبل خواب روشن کن ... بگو بیا فیلم ببینیم ... بعدم بگو من خیلی دوس دارم ازینجور فیلم ها

ـــــــــــ

کیر کلفت هستم از مشهد .. تلگرام ایدی بدین پیوی

• 0

• iiboon  
  • عضو از 1394/12/19

• 11

موقع سکستون قبل خواب روشن کن ... بگو بیا فیلم ببینیم ... بعدم بگو من خیلی دوس دارم ازینجور فیلم ها

مرسی از راهنماییت

ـــــــــــ

• 0

• saeedfarid  
  • عضو از 1392/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 275

• 1409

دوست عزیز اینکار نیاز به آماده کردن شرایط برای...

دوست عزیز اینکار نیاز به آماده کردن شرایط برای انجامشو داره. مهمترین شرطش هم رضایت کامل همسرته. برای جلب رضایتش باید خیلی تلاش بکنی. تو بهترین حالت ممکنه فقط راضی کردنش به فکر کردن تو این مورد ممکنه 6 ماه طول بکشه. پس حتما باید صبور باشی. موقع سکس از فانتزی گفتن شروع کن. اوایل فانتزیهای خیلی ساده. بعد کم کم ببرش به سمت سکس سه نفره. اصلا هم نباید عجله کنی. برنامت هم اول این باشه که دوستت فقط شاهد سکس کردن شما باشه یا بتونه سکس شمارو دید بزنه از یه جایی که خودش معلوم نباشه. از سکستون وب دادن هم میتونه خوب باشه. البته با رضایت همسرت. که کم کم به دوستت عادت کنه. خلاصه راهها زیاده و هر کس روش خودشو داره. فقط این نکترو فراموش نکن که هیچوقت کارای ریسکس انجام ندی و به اینکه همسرتو تو عمل انجام شده قرار بدی فکر نکنی

ـــــــــــ

• 2

• iiboon  
  • عضو از 1394/12/19

• 11

نقل از: saeedfarid

نقل از: saeedfarid دوست عزیز اینکار نیاز به آماده کردن شرایط برای انجامشو داره. مهمترین شرطش هم رضایت کامل همسرته. برای جلب رضایتش باید خیلی تلاش بکنی. تو بهترین حالت ممکنه فقط راضی کردنش به فکر کردن تو این مورد ممکنه 6 ماه طول بکشه. پس حتما باید صبور باشی. موقع سکس از فانتزی گفتن شروع کن. اوایل فانتزیهای خیلی ساده. بعد کم کم ببرش به سمت سکس سه نفره. اصلا هم نباید عجله کنی. برنامت هم اول این باشه که دوستت فقط شاهد سکس کردن شما باشه یا بتونه سکس شمارو دید بزنه از یه جایی که خودش معلوم نباشه. از سکستون وب دادن هم میتونه خوب باشه. البته با رضایت همسرت. که کم کم به دوستت عادت کنه. خلاصه راهها زیاده و هر کس روش خودشو داره. فقط این نکترو فراموش نکن که هیچوقت کارای ریسکس انجام ندی و به اینکه همسرتو تو عمل انجام شده قرار بدی فکر نکنی

ممنون از راهنمایی خیلی خوبت همسرم با این دوستم خیلی صمیمی هستن ولی خب خیلی کار سخیته که به این کار راضی کنمشون

ـــــــــــ

• 0

سلام

کافیه لب تر کنی ، دوستت قطعا از خداشه ، ولی راضی کردن زنت یه پروسه دراز و طویله ، و شاید غیر ممکن ، آدم های مذهبی هیچوقت نمیتونن این نوع سکس رو حضم کنن ، با داستان ، فیلم و حرف و ... پیش زمینه ذهنی براش ایجاد کن ولی زیاد امیدوار نباش

ـــــــــــ

• 0

• saeedfarid  
  • عضو از 1392/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 275

• 1409

نقل از: saeedfarid دوست عزیز اینکار نیاز به آماده کردن شرایط برای انجامشو داره. مهمترین شرطش هم رضایت کامل همسرته. برای جلب رضایتش باید خیلی تلاش بکنی. تو بهترین حالت ممکنه فقط راضی کردنش به فکر کردن تو این مورد ممکنه 6 ماه طول بکشه. پس حتما باید صبور باشی. موقع سکس از فانتزی گفتن شروع کن. اوایل فانتزیهای خیلی ساده. بعد کم کم ببرش به سمت سکس سه نفره. اصلا هم نباید عجله کنی. برنامت هم اول این باشه که دوستت فقط شاهد سکس کردن شما باشه یا بتونه سکس شمارو دید بزنه از یه جایی که خودش معلوم نباشه. از سکستون وب دادن هم میتونه خوب باشه. البته با رضایت همسرت. که کم کم به دوستت عادت کنه. خلاصه راهها زیاده و هر کس روش خودشو داره. فقط این نکترو فراموش نکن که هیچوقت کارای ریسکس انجام ندی و به اینکه همسرتو تو عمل انجام شده قرار بدی فکر نکنی
ممنون از راهنمایی خیلی خوبت همسرم با این دوستم خیلی صمیمی هستن ولی خب خیلی کار سخیته که به این کار راضی کنمشون

آره واقعا کار سختیه. ولی اگه با دوسست راحت هستی و آدم مطمعنیه، اول با اون سعی کن در میون بزاری. احتمالا اولش شوکه میشه یا عکس العمل غیر قابل پیش بینی از خودش نشون میده. ولی احتمالا با صحبتهای تو راضی میشه. حداقل اینطوری میتونی از فکری که داری با دوستت دو نفری لذت ببرید و شاید بتونید دونفری همسرتو راضی به این کار بکنی. نمیدونم چقدر جدیه این تصمیمت ولی باید تمام جوابنشو در نظر بگیری. اصلا ببین خواستت چیه از این نوع رابطه. اگه فقط سکس مد نظرته به روشی که انتخاب میکنی حواست باشه. مثلا حواست باشه دوستت و خانومت رابطه عاشقانه شروع نکنن. جون ممکنه از کنترلت خارج بشه. خلاصه قبلش حتما خواسته های خودتو مرور کن تا بعدا چیزی پیش نیاد که نتونی کنترلش کنی

ـــــــــــ

• 0

• iiboon  
  • عضو از 1394/12/19

• 11

کسی دیگه نظری نداره؟

کسی دیگه نظری نداره؟

ـــــــــــ

• 0

• iiboon  
  • عضو از 1394/12/19

• 11

کسی دیگه نظری نداره؟

کسی دیگه نظری نداره؟

ـــــــــــ

• 0

خاک:/

خاک:/

ـــــــــــ

• 0

اتفاقا منم زنم مذهبیه نمیتونم بهش بگم برای ضربدری...

اتفاقا منم زنم مذهبیه نمیتونم بهش بگم برای ضربدری خیلی دوس دارم بهش بگم ولی میترسم

ـــــــــــ

• 1

• koslis92  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 52

خخخخ

براش سرکتاب باز کن اگر خوب اومد ادامه بده

ـــــــــــ

• 1

• F_Farjad  
  • عضو از 1392/4/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 14

سلام به همه
اگر کسی ۱ نفر سوم خوب و با کلاس برا...

سلام به همه اگر کسی ۱ نفر سوم خوب و با کلاس برا خانمش خواست من برا MFM هستم JJ_Prim Telegram

ـــــــــــ

• 0

• Shayan_n1  

• عضو از 1397/6/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

داداش ؟؟؟

به خودت بیا

مرد باش

غیرت داشته...

داداش ؟؟؟

به خودت بیا

مرد باش

غیرت داشته باش

ـــــــــــ

• 0

• ali_horny_ac  
  • عضو از 1397/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

Age khasti man hastam mored etminan va ok az hame lahaz

Slam age khasti mnhastam hme jure okeyam

ـــــــــــ

• 0

• afihashar  

• عضو از 1397/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 7

کافیه یه موقعیتی فراهم کنی که چند شب با هم باشین ....

کافیه یه موقعیتی فراهم کنی که چند شب با هم باشین . مثل مسافرت سه نفره .

ـــــــــــ

• 3

تنها راهش اینه منو به زنت معرفی کنی تا مخشو بزنم.....

تنها راهش اینه منو به زنت معرفی کنی تا مخشو بزنم.. چون تو زدن مخ زنهای مذهبی تخصص دارم (biggrin)

ـــــــــــ

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ... ای هیچ بکن تو کوس تا نشی گوزپیچ!

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بیشتر با کمک چی جلق می زنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «