سگ عباس! سگ رقیه!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 4303

• 4829

بدون شرح! ویدیو در پایین صفحه!

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4303

• 4829

**واقعا اون چشمهای گریان آدمو منقلب...

واقعا اون چشمهای گریان آدمو منقلب میکنه!

• 5

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

نقل از: Dorsa.80

نقل از: Dorsa.80 عکس اولیه رو (rolling) (rolling) (dash)

برای استتار عینک آفتابی زده! داداشمون حرفه ایه! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

نقل از: Nafas-

نقل از: Nafas- سین سین سین گفتنشون کم بود؟ابُبدِلا دیگه چیه (dash) (dash)

من بیشتر تو کف حس اون کچلم! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

ـــــــــــ

• 1

یه مشت کسخول افراطی

واقعا با همین افکار پوسیده گند زدن به ایران ، کی گفته فلانی سگ میخواد که مثل کرم میخزی میری این خودش کلا حماقته

ـــــــــــ

کیرم و میخوای بیا تلگرامم نشونت بدم h5755_1

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

نقل از: آقا_مهنـــدس

نقل از: آقا_مهنـــدس واقعا با همین افکار پوسیده گند زدن به ایران ، کی گفته فلانی سگ میخواد که مثل کرم میخزی میری این خودش کلا حماقته

به نظر شما آیا بقیه دنیا نباید ما رو هو کنن؟ چه چیز این واقعا قابل دفاعه؟

ـــــــــــ

• 0

• Bokontehran  

• عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 108

• 111

نقل از: axm432

نقل از: آقا_مهنـــدس واقعا با همین افکار پوسیده گند زدن به ایران ، کی گفته فلانی سگ میخواد که مثل کرم میخزی میری این خودش کلا حماقته

اگه ب هو کشیدن باشه باید کار اون هندیو محکوم کرد ک میمون میپرسته مگه این عزادارا با ما کاری دارن ک هعی میگیم؟ طرب اعتقادش اینه مگه هعی نمیگیم باید ب اعتقاد هم احترام گذاشت؟؟؟؟؟پس چرا اونارو محکوم میکنید؟ چجوره ک طرف پست نیذارا من ماده سگم ی ارباب میخوام؟؟؟من برده زوج میشم بیاید اربابم شید؟؟؟؟چرا اونارو محکوم نمیکنید؟

ـــــــــــ

• 1

• As-pikc  
  • عضو از 1398/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 911

به نظرم این کار نشات میگیره از عشق زیادی و...

به نظرم این کار نشات میگیره از عشق زیادی و افراط کاری به درست و غلطش ندارم

اما قطعا اون بزرگوارا جونشون رو‌ ندادن که پیروانشون بخوان این رفتارارو از خودشون نشون بدن

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Bokontehran

اگه ب هو کشیدن باشه باید کار اون هندیو محکوم کرد ک میمون میپرسته مگه این عزادارا با ما کاری دارن ک هعی میگیم؟ طرب اعتقادش اینه مگه هعی نمیگیم باید ب اعتقاد هم احترام گذاشت؟؟؟؟؟پس چرا اونارو محکوم میکنید؟ چجوره ک طرف پست نیذارا من ماده سگم ی ارباب میخوام؟؟؟من برده زوج میشم بیاید اربابم شید؟؟؟؟چرا اونارو محکوم نمیکنید؟

اونم یه نوع افراط گریه من از اونم بدم میاد به شخصه ، این مسخره بازی های ارباب و این چیزها کی رخنه کرد تو مردم نمیدونم انحراف جنسیه ، اینم انحراف مذهبیه اعتقاد نیست هیچ فرقی هم با انحراف جنسی نداره هر دو محکومن .

ـــــــــــ

کیرم و میخوای بیا تلگرامم نشونت بدم h5755_1

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

داداش کار هندیه هم خوب نیست!

در ایران فرقش اینه که حکومت دست اون کسی که میگه "من ماده سگم ارباب میخوام" نیست! بودجه مملکتی رو بهش نمیدن که بیاد این رو تبلیغ کنه! متوجه فرقش هستی؟ این کارها و نمایش ها که انجام میشه خیلیش از جیب من و شماست حالا مستقیم یا غیر مستقیم! و برای من و شما هم تبعات داره! اگه صرفا تو خونه خودش میزد تو سر خودش والا اگه کسی کاریش داشت! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

نقل از: As-pikc

نقل از: As-pikc به نظرم این کار نشات میگیره از عشق زیادی و افراط کاری به درست و غلطش ندارم اما قطعا اون بزرگوارا جونشون رو‌ ندادن که پیروانشون بخوان این رفتارارو از خودشون نشون بدن

نه برادر من. کلا آدمیزاد علاقه داره به نمایش! ربطی به عشق زیاد به شخص خاصی واقعا نداره. شما مراسم هالووین رو ببین که اروپاییها و آمریکاییها خودشون رو به چه شکلی در میارند. یکجور بالماسکه و کارناوال هست....کارناوال ریو رو ببین باز هم همینه! مثال زیاد هست... مال ما هم ماهیت و ذاتش همینه اما به دلایل مختلف در قالب مذهبی خودش رو نشون میده!

اشکال کار این نیست که این دوستان میخوان بگن من سگ فلانی هستم. اشکال اینجاست که پس فردا حکومت میگه: عزاداریهای باشکوه حسینی رو دیدین؟ دیدین چقدر همه عاشق حسین و فرهنگ شهادت هستند؟ پس بریم یه جنگ دیگه راه بندازیم!!!

یعنی این حرکات یک انتخاب صرفا فردی نیست و تبعاتی داره برای همه ما!

ـــــــــــ

• 0

کیر تو وجودشون

(dash)

ـــــــــــ

شیرازی ، بدنساز فیتنس .

تل : mind_10@

• 0

• mehdi80m80  

• عضو از 1398/6/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

اینطور نبوده

اصن عزاداری اینطور نیست اخه یه کاری دارین میکنین درستش انجام بدین اصن عزاداری اینطور بوده که یه چیز خونده میشد اروم بر روی سینه میزدن همین تمام این چرندیات تو صد سال اخیر درست شده و اصن معنی نداره در ضمن تو صد سال اخیر دین داره دچار تغییرایی میشه که خیلی بده به فرعیات بیشتر از اصل ها اهمیت داده میشه اخلاق و ادب و انسانیت و اینارو ول کردن چسبیدن به چیزای دیگه حاجی اخلاق نداشته باشی روزی هزار رکعتم نماز بخونی فایده نداره

ـــــــــــ

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند بگذار بمانند که زما هیچ ندانند ...

• 1

• キング  

• عضو از 1398/4/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 98

• 145

.

همتون رو محکوم میکنم

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

نقل از: キング

نقل از: キング

همتون رو محکوم میکنم

اون خانمه اون زیر اگه محکوم کنه پایم! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• حیرتزده  
  • عضو از 1397/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 406

• 344

سگ

این سگ عباس و رقیه است که ملت غذا میدهند، پس باید مثل سگ باشی تا یکی جلوت زود مرغ و گوشت بذاره، مفت خور پس چیه؟

همه با هم میگن: امشب حسین را میکشن، آتش زدن بر خرمنم، خر منم ای خرمنم

خریت نه تنها علف خوردن است، این همه الاغ چرا آخوندها سوار نشن؟

ـــــــــــ

عاشق ایران

• 2

اونوخ

من میگم آگوست به من اسپنک بزنه دوستان میفرمایند دیوونه ای. من دیوونه ام یا اینی که صورتشو به آسفالت میماله جان من؟ (rolling) ماشالله همه از دم بی دی اس ام کار!

ـــــــــــ

• 2

راستی این عکس اولیه

نمیری از گشنگی؟ آفریقایی صد پشت گشنه از این شیک تر غذا میخوره.

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

نقل از: ali_tehran_1398

نقل از: ali_tehran_1398 تازمانی که ادمای کوته بینی مثل شما هستن که به جای دیدن اینهمه ادم با نیت های پاک فقط ایراد ادما و نخاله هاررو میبینند و با استفاده از اینها میخوان در مورد یک دین قضاوت میکنند اوضاع مملکت همینه

دوست عزیز میشه به ما بگین که اون نیت های پاک دقیقا چی هستند؟ عده ای جمع میشن و برای اتفاقی که در 1300 و خرده ای سال پیش بین دو گروه از اعراب افتاده به سر و روی خود میزنن, زنجیر میزنن, چهار دست و پا راه میرن. قمه به سر خودشون میکوبن...آخر سر هم غذای مجانی میخورند و بعد دوباره برمیگردند به یک زندگی پر از دروغ و حقه بازی!

و اما اون اتفاق:

واقعا! وجدانا! انصافا! به من بگو که داستان حسین و یارانش چه اهمیتی داره و از اون مهمتر چه ربطی به ما داره؟

یه بابایی با حاکم وقت بیعت نکرده و شبانه از شهر فرار کرده این در عرف اون زمان اقدامی شبیه کودتا در زمان حال بوده! ضمنا رفته از کوفه یارگیری کرده که شورش کنه. اما عمال حاکم نذاشتن و توی راه خفتش کردن. طرف مرتب گفته آقا تو رو خدا بذارین من برگردم یا برم یه جای دیگه...اونها هم نذاشتن و کشتنش. این تمام داستان هست! بقیش شاخ و برگ هایی هست که بعدا اضافه شده و هیچ ارزشی هم نداره.

شما دقیقا چه چیز ویژه ای در این داستان میبینی؟

تاریخ ایران و جهان مشحون هست از داستانهایی به مراتب حماسی تر, قهرمانانه تر, پرشکوه تر و با نتایجی به مراتب بهتر.

اگه شما از اون داستانها آگاه نیستی به من بگو تا چند نمونش رو برات تعریف کنم که خودت مقایسه کنی.

ضمنا امیدوارم دقت کرده باشی که من شما رو کوته بین خطاب نکردم...حالا کمی به عبارات بالا فکر کن.

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 4829

نقل از: eyval123412341234

نقل از: eyval123412341234 من میگم آگوست به من اسپنک بزنه دوستان میفرمایند دیوونه ای. من دیوونه ام یا اینی که صورتشو به آسفالت میماله جان من؟ (rolling) ماشالله همه از دم بی دی اس ام کار!

یه چیز جالب! یه روانشناسی تحلیل کرده بود که تمایلات مازوخیستی و BDSM ریشه همه این داستان هست و چون مذهب اینجا بهانه خوبی بهشون میده اینجوری خودش رو نشون میده...حسین بهانست اینجا! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

داستانی می خوانید که نویسنده آن از نویسنده های مطرح سایت یا دوست شما است و از داستان خوشتان نمی آید. واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «