شب زفاف دائم با...

فکرشو بکن یه دختر خیلی خوشگل و خوش هیکل رو یه جایی میبینی. وقت ازدواجته و شرایط مالیشم داری. با هزار امید و آرزو میری خواستگاری دختره و همه چیز به خیر و خوشی تموم میشه و شما ازدواج میکنید و میشه شب زفافتون. نکته ی انحرافی داستان اینه که دختره یه آلت مردونه داره این هوا! و به جای اینکه شما ایشونو بکنی... ایشون شما رو از پشت مورد عنایت قرار میده... و شما میمونید با کون سوزی بعدش...
حالا دکترها و مهندسها و فلانیها و بهمانیها هم در ظاهر بسیار شیک و زیبا اینجا هستن که به شما کمک کنن. شما با کلی امید و آرزو میرید پیششون که کارتونو راه بندازن اما متاسفانه کونتون گذاشته میشه... و شما میمونید با کون سوزی بعدش...
به نظر میرسه فرهنگ و جامعه ی ایرانی تبدیل شده به یه حجله ی ابدی که هر جاش تشریف ببری یکی قراره ترتیبتو بده... چطور میشه به این راحتی بودن یه دکتر بد رو قبول کرد؟ سطح توقع یعنی تا این حد پایینه؟ که اگه دکتر بد و قاتل هم شد ایراد نداره... ما دکتر خوب هم داریم... فقط نمیدونیم کیه...
وقتی یه زن میگه من زنم یعنی ازش انتظار آلت مردونه ندارید... حالا چطوره که یه دکتر میگه من دکترم اما راحت انتظار دارین که ندونه چیکار داره میکنه؟

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

زیاد زدی دیشبم نخوابیدی کس داری میگی

زیاد زدی دیشبم نخوابیدی کس داری میگی

ـــــــــــ

• 0

خدا رو شکر

نقل از: تک_گلوله زیاد زدی دیشبم نخوابیدی کس داری میگی

شما از غیب رسیدی! وقتی میفرمایند آدم! انتظار ادب و تربیت میره. شما با حرفی که زدی کاملا منو قانع کردی که حرفم اشتباهه! (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1456

• 6275

.

یادش بخیر شادی جان (biggrin) (rose)

یاد گذشته افتادم و سوزش و این حرفا و جنگ با آلت پریشا ! (devil) (biggrin)

با تشکر از آن عمام راحل و ادامه راهش توسط شما (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

از کدوم عمام حرف میزنی؟

نقل از: .Family4Ever. یادش بخیر **شادی جان** (biggrin) (rose) یاد گذشته افتادم و سوزش و این حرفا و جنگ با آلت پریشا ! (devil) (biggrin) با تشکر از آن عمام راحل و ادامه راهش توسط شما (biggrin)

بگو لاقل بدونم جهتم کدوم وره! یه وخ منحرف نشم از مسیر اون عمام بخصوصه راحل! (clap)

ـــــــــــ

• 0

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1456

• 6275

.

نقل از: eyval123412341234
نقل از: .Family4Ever. یادش بخیر **شادی جان** (biggrin) (rose) یاد گذشته افتادم و سوزش و این حرفا و جنگ با آلت پریشا ! (devil) (biggrin) با تشکر از آن عمام راحل و ادامه راهش توسط شما (biggrin)

بگو لاقل بدونم جهتم کدوم وره! یه وخ منحرف نشم از مسیر اون عمام بخصوصه راحل! (clap)

راستقیم ! مسیر آن عمام بود (devil)

ـــــــــــ

• 2

نقل از: .Family4Ever.

نقل از: .Family4Ever.

راستقیم ! مسیر آن عمام بود (devil)

(rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2193

• 2600

هر جا که نام از داده شدن ترتیب ملت است, نام...

هر جا که نام از داده شدن ترتیب ملت است, نام ایول1234 میدرخشد!!! (biggrin)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 1

این چه وضعشه؟

نقل از: axm432 هر جا که نام از داده شدن ترتیب ملت است, نام ایول1234 میدرخشد!!! (biggrin)

کلی وقت و انرژی گذاشتم واسه درست کردن کاربری اونوخ تو به چه جراتی دو تا 1234 شو میندازی؟ از ممدآباد خفتت کنم؟ انگار خیلی وقته دستی به سر و گوش تاپیکات نکشیدم روت زیاد شده (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2193

• 2600

نقل از: axm432 هر جا که نام از داده شدن ترتیب ملت است, نام ایول1234 میدرخشد!!! (biggrin)
کلی وقت و انرژی گذاشتم واسه درست کردن کاربری اونوخ تو به چه جراتی دو تا 1234 شو میندازی؟ از ممدآباد خفتت کنم؟ انگار خیلی وقته دستی به سر و گوش تاپیکات نکشیدم روت زیاد شده (rolling)

دیدم کامل بنویسم وزن شعر خراب میشه! شما هم که با این ممد آبادیا قرارداد داری! من مگه اینکه برم از ممد آباد زن بگیرم که دست از سرم بردارن (biggrin)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 1

اتفاقا

نقل از: axm432

دیدم کامل بنویسم وزن شعر خراب میشه! شما هم که با این ممد آبادیا قرارداد داری! من مگه اینکه برم از ممد آباد زن بگیرم که دست از سرم بردارن (biggrin)

یه دختر خوب از ممدآباد برات در نظر دارم که داره دندونهاشو برات سوهان میکشه!

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «