شب قدر با استرانگ بوی

• strong_boy  

• عضو از
    1397/8/1

• پست‌ها: 547

• 1246

خب نوبتی هم باشه نوبت شب قدره. شبی که سرنوشت یک ساله مردم در اون نوشته میشه. من میگم چرا سرنوشتمون اینقد تخمی شده خوب معلومه چون تو یه شب عجله عجله نوشته میشه. اگه ما به جای شب قدر ماه قدر داشتیم شاید وضعمون بهتر بود.>
حالا اینکه علما میگویند که شب قدر یکی از سه شبیه که امثال بنده به مناجات میپردازند خب یکی نیست بگه بابا چرا گل یا پوچ بازی می کنید با ما بگید که انرژیمونو تو یه شب صرف کنیم طبیعتاً نتیجه بهتری خواهیم گرفت>
بدترین قسمت شب قدر برای من عر و گوز کردن مداح های دو هزاریه طرف پولشو گذاشته تو جیبش و به شدت گریه میکنه خب خرس گنده بزرگترین گناه تو بعد از کون دادن همین پولیه که از مردم میچاپی کالیبر کونتو کم کن طول سال کار کن که دچار گناه نشی و اینطوری به گوه خوردن و گریه کردن نیوفتی>.
شب قدر مسابقه بین انسان و شیطان است. انسانی که در مسابقه ای شبیه به فوتبال در طول سال گلهای زیادی از شیطان خورده و حالا فرصتی برای کامبک زدن پیدا میکند. دقیقا شبیه به بازی معروف بین لیورپول و بارسلونا. اون کرنر کذایی رو یادتونه؟ احسنت مومن همون شب قدره واسه ماهه خیلیم خوبه شما میتونید در طول سال کون خلق الله بزارید و در یک شب با غلط کردم و گوه خوردم همرو یه جا جبران کنید زیبا نیست؟ واقعا به جای شب قدر شایسته نیست بگوییم شب کامبک؟>
موازی با این شبها عده ای در جبهه مقابل به شغل شریف گوهحوریه شب قدر میپردازند و ما تحت خود را پاره کرده که بگویند شب قدر دروغ است و سعی میکنند شرکت کنندگان را از این فیض عظیم محروم کنند. به این کسخلان هم باید گفت که آقا، سرور، عزیز، جاکش، پفیوز خب به تو چه. یکی دوست داره تا صبح بیدار بمونه و توبه کنه گوهخوریش به تو نیومده که انگار شرکتکنندگان در شب قدر قصد دارند تا صبح روی نوامیس این عزیزان تلمبه بزنن در همین حد به ما تحتشان فشار می آید و از دلایل علمی و منطقی گرفته تا انواع و اقسام توهینات را به کار میبرند تا این شب را از بین ببرند. در کل دنیا مراسمات مذهبی زیادی وجود دارد و تقریبا تو همه ادیان وجود دارد و به ندرت میتوان با عقل منطقی توضیحی برای آنها ایجاد کرد این یه شبم روش شل کنید باو... >
در پایان خدمت شرکتکنندگان در این مراسم کامبک گونه عرض میکنم که اگه قرار تا صبح توبه توبه کنید و از همین فردا دوباره شروع کنید کون خلق الله بزارید بیخیال شید بهتره که یه شب که هیچی صدتا شبم واسه امثال شما کافی نیست. اما اگر بتوانید به بهانه این شبها کمی به اخلاقیات انسانی فکر کرده و تلاش کنید که در سال آینده به انسان بهتری تبدیل شوید به حق که باید شما را با تیم لیورپول مقایسه کرد.>
استرانگ بوی

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 198

• 193

مثلا فکر می کنی خیلی زرنگی؟!

یکی به میخ میکوبی یکی به نعل ... اولش به قول خودت گه خوری می کنی و شب قدر و زیر سوال می بری و بعدش به اونایی که شب قدر رو زیر سوال می برن می تازی؟ الان کلا حرف حسابت چیه؟!

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 0

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 431

• 264

من دیشب درباره همین موضوع تاپیک زدم و بحث کردیم...

من دیشب درباره همین موضوع تاپیک زدم و بحث کردیم ولی تا الان به هیچ نتیجه ای نرسیدیم.از آخرین تاپیک من دیدن کن و اگه خواستی مشارکت کن

ـــــــــــ

26 سالمه - سکس رو دوست دارم - زوج یا زن - هر کی پایه بود خصوصی بده - گی نیستم
عشق من Nicole Aniston

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 547

• 1246

نقل از: KamiKrKlft

نقل از: KamiKrKlft یکی به میخ میکوبی یکی به نعل ... اولش به قول خودت گه خوری می کنی و شب قدر و زیر سوال می بری و بعدش به اونایی که شب قدر رو زیر سوال می برن می تازی؟ الان کلا حرف حسابت چیه؟!

ببین به زبون شمبول به سری صحبت میکنم که متوجه بشی. الان حضرتعالی دو جنسگرا هستی به قول خودت. یعنی سولاخ باشه فرقی نداره واست. در بین مذهبیون و غیر مذهبیون همیشه افراد افراطی وجود دارند که برای بنده حکم همون سولاخارو دارن و باید مورد عنایت قرار بگیرند. منظور از افراطی کسایی که احساس میکنن باید عقایدشونو به بقیه تحمیل کنند. پس یه جورایی همکاریم (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1246

نقل از: payam9

نقل از: payam9 من دیشب درباره همین موضوع تاپیک زدم و بحث کردیم ولی تا الان به هیچ نتیجه ای نرسیدیم.از آخرین تاپیک من دیدن کن و اگه خواستی مشارکت کن

ممنون دوست عزیز عقیده واسه من یه موضوع کاملا شخصیه و هیچ وقت علاقه ای به اثبات یا رد ییک عقیده دینی ندارم. مرسی

این تایپیکم یه نوع نقد در مورد رفتارهای مختلفی که بروز داده میشه در مورد این شب

ـــــــــــ

• 1

• Nirvana1999  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 382

• 975

خوبه دگ،یکسال گناه میکنن و بعداز بیداربودن یه شب...

خوبه دگ،یکسال گناه میکنن و بعداز بیداربودن یه شب همه گناهاشون پاک میشه اگر برفرض نبود بهشت وجهنم حداقلش از عذاب وجدان راحت میشن

ـــــــــــ

پشت دیوار باکرگی, دختری با روان و تن بیمار منتظر مردان ابله است

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1246

نقل از: Nirvana1999

نقل از: Nirvana1999 خوبه دگ،یکسال گناه میکنن و بعداز بیداربودن یه شب همه گناهاشون پاک میشه اگر برفرض نبود بهشت وجهنم حداقلش از عذاب وجدان راحت میشن

بازم خوبه اگه به کارای زشتشون فک کنن (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• dr.om  
  • عضو از 1398/2/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 46

خدام دیگه نمی دونه چیکار کنه اگه گناه ها رو نبخشه...

خدام دیگه نمی دونه چیکار کنه اگه گناه ها رو نبخشه می گن چه دیکتاتور و خشنه اگه می بخشه میگن چرا می بخشه ..

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1246

نقل از: dr.om

نقل از: dr.om خدام دیگه نمی دونه چیکار کنه اگه گناه ها رو نبخشه می گن چه دیکتاتور و خشنه اگه می بخشه میگن چرا می بخشه ..

حالا این وسط خودمونم یکم تلاش کنیم انسان باشیم هم بی تاثیر نیست احتیاج به بخشش هم نخواهیم داشت (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• dr.om  
  • عضو از 1398/2/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 46

نقل از: strong_boy

نقل از: dr.om خدام دیگه نمی دونه چیکار کنه اگه گناه ها رو نبخشه می گن چه دیکتاتور و خشنه اگه می بخشه میگن چرا می بخشه ..
حالا این وسط خودمونم یکم تلاش کنیم انسان باشیم هم بی تاثیر نیست احتیاج به بخشش هم نخواهیم داشت (biggrin)

فقط انسانم ارزوست شب و صبح دعا کنی قران به سر بگیر و روزه یا هر اعمال دینی دیگه اگه اخلاق نداشته باشیم هیچه حرفتون رو قبول دارم سعی کنیم به هم دیگر محبت داشته باشیم

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1246

فقط انسانم ارزوست شب و صبح دعا کنی قران به سر بگیر و روزه یا هر اعمال دینی دیگه اگه اخلاق نداشته باشیم هیچه حرفتون رو قبول دارم سعی کنیم به هم دیگر محبت داشته باشیم

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• Arashmajidi  
  • عضو از 1396/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 141

قبولت دارم

قبولت دارم

ـــــــــــ

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1246

نقل از: Arashmajidi

نقل از: Arashmajidi قبولت دارم

قربانت

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «