شب قدر (به چالش کشیدن مسلمانان)

• payam9  

• عضو از
    1392/4/4

• پست‌ها: 431

• 263

سلام به همه دوستان
همان طور که همه میدونیم شب قدر در یکی از سه شب 19 - 21 - 23 رمضان است و همه طبق اون چیزی که بهمون القا کردند این شب شبی است پر از رحمت و سرنوشت یکسال و از اینجور کسشراست.و در ضمن باز هم میدونیم طبق گفته ها قرآن در این شب نازل شده است.حالا ابهامات و سوالات از این قسمت شروع میشه.مسلمونای شهوانی جواب بدید:
سوال اول : میگن شب قدر فقط یک شبه نه سه شب - چرا دقیقا نمیدونید و نمیگید کدوم شب است؟
سوال دوم : قرآن میگه همین قرآن در این شب (قدر) نازل شده اینجا 2 ابهام بوجود میاد اول اینکه الله همه رو به کیرش گرفته و همه رو اوسکل کرده یا اینکه محمد از خودش درآورده و حواسش بجای اینکه به الله باشه مشغول بچه بازی با عایشه بوده و نمیدونه قرآنی که از خودش درآورده کی به خودش نازل شده.
سوال سوم : کجای قرآن گفته باید تو این شب عزاداری کرد چرا مثل بچه آدم چیزی که میخواید رو براش تلاش نمیکنید که بدست بیارید؟
من مسلمان نیستم و من الله رو نمی پرستم
با منطق جواب بدید

ـــــــــــ

26 سالمه - سکس رو دوست دارم - زوج یا زن - هر کی پایه بود خصوصی بده - گی نیستم

عشق من Nicole Aniston

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

عزیز من،
مسلمون جماعت نه فهم و شعور داره و نه...

عزیز من، مسلمون جماعت نه فهم و شعور داره و نه قدرت تفکر. اصلن خود اسلام تفکر رو نفی کرده و به طرفداران خرش گفته که فکرنکنید.

ـــــــــــ

• 3

• Smd20  
  • عضو از 1398/2/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 199

• 158

هشام بن سالم از امام صادق پرسید کسی که به پیامبر...

هشام بن سالم از امام صادق پرسید کسی که به پیامبر ناسزا بگوید چه حکمی دارد؟امام فرمود پیش از آنکه او را به محضر امام برسانند افراد به ترتیب نزدیک بودن او را به قتل برسانند! الکافی ج ۷ ص ۲۵۹

غیر ازین شما چون از پدر و مادر مسلمان بدنیا آمده ای اگر بگویی مسلمان نیستی میشی مرتد ملی که حکمش به نقل از سایت حوزه نت بشرح زیر است: مردی که در یک خانواده اسلامی متولد شده، خواه پدر او مسلمان باشد یا خواه مادر یا هر دو، هر گاه پس از بلوغ مرتد شود، حتی اگر توبه کند پس از ثبوت ارتداد او نزد حاکم کشته می شود. چنین فردی را مرتد(فطری) می گویند

پس فعلا حواستو جمع کن دست مسلمانان سایت بهت نرسه جواب گرفتن ازشون پیشکش!!!

ـــــــــــ

واقعا چرا؟؟؟

• 2

جواب سوال اولت اینکه چون کرم کیون دارن پاسخ دومی...

جواب سوال اولت اینکه چون کرم کیون دارن پاسخ دومی اینکه د نوع نزول داریم تدریجی و همین الآن یهویی... قبلش تذریجی بوده بعد به خاطر اینکه یکی دو تا اشتباه تایپی موقع نزول رخ داده بوده خداوند متعال همین طوری یهویی نسخه نهایی قرآن به انضمام تمامی دی ال سی ها رو سند میکنه برای محمد. برای پاسخ به سوال سوم هم باید بگم یحتملکیون گشادی دلیلشه.

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 5

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 431

• 263

نقل از: Smd20

نقل از: Smd20 هشام بن سالم از امام صادق پرسید کسی که به پیامبر ناسزا بگوید چه حکمی دارد؟امام فرمود پیش از آنکه او را به محضر امام برسانند افراد به ترتیب نزدیک بودن او را به قتل برسانند! الکافی ج ۷ ص ۲۵۹ غیر ازین شما چون از پدر و مادر مسلمان بدنیا آمده ای اگر بگویی مسلمان نیستی میشی مرتد ملی که حکمش به نقل از سایت حوزه نت بشرح زیر است: مردی که در یک خانواده اسلامی متولد شده، خواه پدر او مسلمان باشد یا خواه مادر یا هر دو، هر گاه پس از بلوغ مرتد شود، حتی اگر توبه کند پس از ثبوت ارتداد او نزد حاکم کشته می شود. چنین فردی را مرتد(فطری) می گویند پس فعلا حواستو جمع کن دست مسلمانان سایت بهت نرسه جواب گرفتن ازشون پیشکش!!!

کیر منم نمیتونند بخورن

ـــــــــــ

عشق من Nicole Aniston

• 2

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• 263

نقل از: کیر ابن آدم

نقل از: کیر ابن آدم جواب سوال اولت اینکه چون کرم کیون دارن پاسخ دومی اینکه د نوع نزول داریم تدریجی و همین الآن یهویی... قبلش تذریجی بوده بعد به خاطر اینکه یکی دو تا اشتباه تایپی موقع نزول رخ داده بوده خداوند متعال همین طوری یهویی نسخه نهایی قرآن به انضمام تمامی دی ال سی ها رو سند میکنه برای محمد. برای پاسخ به سوال سوم هم باید بگم یحتملکیون گشادی دلیلشه.

لایک

ـــــــــــ

عشق من Nicole Aniston

• 0

• kiabiadige  
  • عضو از 1396/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 26

من مسلمان هستم ولی از این تضاد ها متاسفانه کم نیست...

من مسلمان هستم ولی از این تضاد ها متاسفانه کم نیست و خودم هم برام سواله. فقط شب قدر نیست درباره سوال سوم فقط اینکه میگن مثلا کسی که برای حضرت عباس اشک بریزه گناهانش بخشیده میشه. ولی خدا اگه یک ریال از یکی رو بخوری دخلتو میاره. یجورایی در تضاد هست. ولی اصل ماجرا اینه که اگه چیزی از خدا میخایم، یا اگه اشکی میریزیم، بعدش مثل آدم باشیم و براش تلاش کنیم یا دیگه گناهی انجام ندیم. نه اینکه شب قدر بگیم خدا یک بنز عنایت فرما ! و فردا عنایت فرماد !! درخواست کمک از خدا (یا هرمعبود دیگه ای) تو هر دینی وجود داره و دقیقا روزها یا آئین خاصی وجود داره که خدا (معبود) خواستت رو زودتر برآورده کنه. پس این موضوع برای اسلام نیست صرفا و جُک هم نیست که فردا بنز در خونت پارک بشه یا همه گناهان یک شبه بخشیده بشه !

اینارو متاسفانه بعضی از کسایی که خیر سر عمشون لباس پیامبر تنشون میکنن برای پول بیشتر بالا منبر گرم که میشن میگن و به فکر عواقبش زننده ترش نیستن که باعث میشه عقل آدم به این چیزا و کل ماجرای اسلام شک کنه !

ـــــــــــ

• 1

دوست عزیز

انگار یه عقل ناقصی چندین عدد کنار هم بنویسه،

بعد چند آدم عاقل بیان بشینن در مورد اعداد نوشته شده بحث ماتریس معکوس رو به میان بیارن

همین که خودشون با همون اعداد و ارقام خوشن براشون کافیِ، شما هر چی تلاش کنید و دلیل منطقی هم بیارید در هر صورت میشید یک کافر نفهم

ـــــــــــ

• 6

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• 263

نقل از: فامیل.دور

بعد چند آدم عاقل بیان بشینن در مورد اعداد نوشته شده بحث ماتریس معکوس رو به میان بیارن

همین که خودشون با همون اعداد و ارقام خوشن براشون کافیِ، شما هر چی تلاش کنید و دلیل منطقی هم بیارید در هر صورت میشید یک کافر نفهم

از استدلال های شما در هر تاپیک واقعا لذت میبرم

ـــــــــــ

عشق من Nicole Aniston

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1957

• 3250

نقل از: Smd20

نقل از: Smd20 هشام بن سالم از امام صادق پرسید کسی که به پیامبر ناسزا بگوید چه حکمی دارد؟امام فرمود پیش از آنکه او را به محضر امام برسانند افراد به ترتیب نزدیک بودن او را به قتل برسانند! الکافی ج ۷ ص ۲۵۹ غیر ازین شما چون از پدر و مادر مسلمان بدنیا آمده ای اگر بگویی مسلمان نیستی میشی مرتد ملی که حکمش به نقل از سایت حوزه نت بشرح زیر است: مردی که در یک خانواده اسلامی متولد شده، خواه پدر او مسلمان باشد یا خواه مادر یا هر دو، هر گاه پس از بلوغ مرتد شود، حتی اگر توبه کند پس از ثبوت ارتداد او نزد حاکم کشته می شود. چنین فردی را مرتد(فطری) می گویند پس فعلا حواستو جمع کن دست مسلمانان سایت بهت نرسه جواب گرفتن ازشون پیشکش!!!

برای همین ما میگیم مذهب تروریسم و ضد انسان و اختیار

ـــــــــــ

#قمبلعلی_خایمنی fuckputin

• 3

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• 263

up

up

ـــــــــــ

عشق من Nicole Aniston

• 0

• yasharamiri  
  • عضو از 1397/11/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 5

توکه مسلمون نیستی و خدا رو هم نمیشناسی بنظر من خفه...

توکه مسلمون نیستی و خدا رو هم نمیشناسی بنظر من خفه شدن بهترین راه حل هستش برات ،تو که دوزار سواد حرف زدن نداری مگه مجبوری خودتو بخوای علامه نشون بدی ،برو دوغ ات رو بخور عموجون

ـــــــــــ

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1957

• 3250

نقل از: yasharamiri

نقل از: yasharamiri توکه مسلمون نیستی و خدا رو هم نمیشناسی بنظر من خفه شدن بهترین راه حل هستش برات ،تو که دوزار سواد حرف زدن نداری مگه مجبوری خودتو بخوای علامه نشون بدی ،برو دوغ ات رو بخور عموجون

نمیدونم اینهمه مسلمان تو این سایت چه گلی میخورن؟مگه حضور تو این سایت روح عرفانیتون رو کیری نمیکنه ؟ مگه گناه نیست؟ پس چرا باید اینجا باشید شماهایی که عالم و آدم رو بد میدونید و کسی ک مسلمانه رو فقط خوب میدونید ؟

ـــــــــــ

#قمبلعلی_خایمنی fuckputin

• 4

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• 263

نقل از: yasharamiri

نقل از: yasharamiri توکه مسلمون نیستی و خدا رو هم نمیشناسی بنظر من خفه شدن بهترین راه حل هستش برات ،تو که دوزار سواد حرف زدن نداری مگه مجبوری خودتو بخوای علامه نشون بدی ،برو دوغ ات رو بخور عموجون

اول اینکه من تو کشوری زندگی میکنم که افراد به ظاهر مسلمون و عرب پرستی مثل تو زندگی میکنند و حق ندارم امروز بخاطر قوانین مسخره اسلام و الله یه آب آزادانه و راحت تو این گرما در خیابان بخورم. دوم اینکه من نگفتم علامه هستم من هیچی نیستم و سواد هم ندارم تو که مسلمانی و ادعات میشه جواب سوالای من نه بلکه جواب سوالای خیلیا از جمله خودت رو بده منت به اینکه خودت هم جواب این 3 تا سوال رو نمیدونی پس لطفا خودت خفه شو بذار کسی که بلده بیاد حرف بزنه. درضمن تو اگه حرف نزنی کسی بهت نمیگه لالی

ـــــــــــ

عشق من Nicole Aniston

• 1

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• 263

نقل از: Korkak

نمیدونم اینهمه مسلمان تو این سایت چه گلی میخورن؟مگه حضور تو این سایت روح عرفانیتون رو کیری نمیکنه ؟ مگه گناه نیست؟ پس چرا باید اینجا باشید شماهایی که عالم و آدم رو بد میدونید و کسی ک مسلمانه رو فقط خوب میدونید ؟

درضمن روزه شون هم با نگاه به نامحرم باطل میشه

ـــــــــــ

عشق من Nicole Aniston

• 1

• Matinisf  

• عضو از 1398/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 155

• 188

احمق بیشعور شب قدر19-21-23رمضانه
تو که اطلاعی...

احمق بیشعور شب قدر19-21-23رمضانه تو که اطلاعی نداری بی جا میکنی نظر میدی (dash) (dash) (dash)

ـــــــــــ

• 0

• Matinisf  

• عضو از 1398/2/13

• 188

شما دقیقا بر عکسش رو گفتید ی ادم عاقل ی سری عدد نوشته و ی مشت ادم عقده ای دارن در مورد غلط بودنش بحث میکنم تو داری از کسی طرفداری میکنید که حتی نمیدونه مسلمونا به خاطر چی دارن شب قدر عزاداری میکنن

ـــــــــــ

• 0

• ترومن  

• عضو از 1392/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 7931

• 13419

انتظار داری که چه جوابی بدن دوست عزیز؟؟

تازینامه ای که طی ۲۳ سال انزال شده، برای چی دوباره باید ۳ شبه انزال بشه؟؟

بعد این مسلمون‌زاده‌های اَبلَه تمام ایام سال به دگراندیشان فحش میدن و توهین میکنن، نزول میخورن، از دیوار مردم بالا میرن بعد توقع دارن با یه قرعان به سر گرفتن تمام گناهان و کثافتکاریهاشون بخشیده شه:|

این چه خدای بی وجدانیه با این عدالت مُضحکش؟ (sick)

ـــــــــــ

عقابها همیشه تنهان؛ اون لاشخورهان که همیشه جمعشون جَمعه! (cool)

• 4

• Matinisf  

• عضو از 1398/2/13

• 188

ماها که داریم با نظر شما مخالفت میکنیم داریم از توهین به خدا و پیغمبر مون جلو گیری میکنیم. اینجا بودن ما دلیل بر ادم خوب یا بد بودن ما نمیشه

ـــــــــــ

• 0

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 250

• 350

من از صداقت صاحب تاپیک خیلی خوشم اومده همین اندازه...

من از صداقت صاحب تاپیک خیلی خوشم اومده همین اندازه که در سن ۲۷ سالگی نخواسته به دین موروثی تن بده خودش خیلی کار مهمی هست و همچنین صداقتی که در خواسته هاش هست خیلی منو میاره

ـــــــــــ

• 1

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• 263

نقل از: Matinisf

نقل از: Matinisf احمق بیشعور شب قدر19-21-23رمضانه تو که اطلاعی نداری بی جا میکنی نظر میدی (dash) (dash) (dash)

حالا هر گوهی چه فرقی میکنه حسن کچل یا کچل حسن تو تقویم ما که این تاریخا بود

ـــــــــــ

عشق من Nicole Aniston

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «