شده تا حالا دلتون بخواد با یک فرد متاهل رابطه داشته باشید؟

شده تا حالا دلتون بخواد با یک فرد متاهل رابطه داشته باشید. اگر معتقدید کار غیر اخلاقی هست اگر یکی بهتون پیشنهاد بده چیکار میکنید؟ تا حالا تجربه ای در این زمینه داشتید؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mahmood212  
  • عضو از 1391/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 7

متاهل

تکلیفش معلومه وقتی پابده یعنی سکس لازمه و ناز و گوز نداره فقط باید در مسیر مدیریتش کرد

ـــــــــــ

• 3

• Saman199933  

• عضو از 1398/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 88

کاکولدم

نقل از: anjelinazero49 نوچ ، مگه میخاره؟

من ک خیای دوس دارم زنمو لخت تو بغل رفیقم ببینم ببینم ک داره تو آغوشش ارضا میشه و لذت میبره حیف ک نمیدونم چجوری حرف دلمو بش بگم @samiiii_1993

ـــــــــــ

• 3

• Saman199933  

• عضو از 1398/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 88

نقل از: anjelinazero49

نقل از: Saman199933
من ک خیای دوس دارم زنمو لخت تو بغل رفیقم ببینم ببینم ک داره تو آغوشش ارضا میشه و لذت میبره حیف ک نمیدونم چجوری حرف دلمو بش بگم @samiiii_1993

مث آدم دو پا :)

منظور؟

ـــــــــــ

• 0

• Haamedd_MT  

• عضو از 1397/8/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 67

هر کس این کار رو می کنه سر زنش بیاد

در ضمن تا...

هر کس این کار رو می کنه سر زنش بیاد

در ضمن تا مجرد هست چه نیاز به متاهل ؟ کلی مجرد هست که حاضرن پردشونم بزنی

ـــــــــــ

تو به من خندیدی و من سال هاست که با خنده ات زندگی می کنم

• 2

خوب طرف متاهله

طرف متاهله وبا که نداره ... خوب قطعا کمبودی داره وگرنه مریض ک نیست درضمن خیلی ها بخاطر شرایط خانوادگی شون فقط تحمل میکنن چرا؟ چون فرهنگ غنی ولی پوچ ی ایرانی طلاق رو بد می‌دونه. ولی اخیرا خانواده ها دارن قبول میکنن حالا اگر خانمی یا آقایی خانواده اش قبول نکنن تکلیف چیه؟

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 1

اگه خودت نمیتونی

یک نفر دیگه می‌تونه این موضوع رو بهش بگه که قبول کنه

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 0

• oshtolak  
  • عضو از 1396/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 677

• 346

منظور؟

کمک خواستی بگو ب ارزوت برسونمت

ـــــــــــ

yahoo: f_les_bahal@yahoo.com

• 0

نقل از: mahmood212

نقل از: mahmood212 تکلیفش معلومه وقتی پابده یعنی سکس لازمه و ناز و گوز نداره فقط باید در مسیر مدیریتش کرد

خوب دوست عزیز منظورت از مدیریت چیه؟

ـــــــــــ

• 0

همسرت مذهبیه؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Haamedd_MT

نقل از: Haamedd_MT هر کس این کار رو می کنه سر زنش بیاد در ضمن تا مجرد هست چه نیاز به متاهل ؟ کلی مجرد هست که حاضرن پردشونم بزنی

دوست عزیز اگر فردی متاهل باشه به خصوص مرد، زنهای متاهل بیشتر راه بهش میدن تا مجردا

ـــــــــــ

• 1

منظور؟

منظورم اینه برو بهش بگو بی رودر وایستی ، یا دسته بیل میکنه تو کونت که دیگه از این فکرا نکنی ، یا راضی میشه و تو هم به ارزوت میرسی بدبخت (ok) تفهیم شدی یا ترجمه میخای (biggrin)

دوست عزیز اونقدرا هم سخت نیست تو سایت ها خیلی از اوقات خانم ها و اقایون متاهل خودشون پیشنهاد میدن و گاهی هم پنهان میکنند تاهلشون رو وقتی خرشون از پل گذشت میگن

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 104

من همه نوع سکس از محارم گرفته تا عادی رو بی اشکال...

من همه نوع سکس از محارم گرفته تا عادی رو بی اشکال میدونم و انجام دادم فقط و فقط خط قرمزم تجاوز هست که طبیعتا سکس با کودکم شامل تجاوز میشه بقیه همه بی اشکالن. دوتا آدم عاقل با رضایت سکس میکنن

ـــــــــــ

• 4

نقل از: @shab

نقل از: @shab من همه نوع سکس از محارم گرفته تا عادی رو بی اشکال میدونم و انجام دادم فقط و فقط خط قرمزم تجاوز هست که طبیعتا سکس با کودکم شامل تجاوز میشه بقیه همه بی اشکالن. دوتا آدم عاقل با رضایت سکس میکنن

جالبه یعنی مخ محارم هم زدی؟ مثلا کی؟

ـــــــــــ

• 0

من خودم تا حالا با چندین نفر سکس کردم که همشون...

من خودم تا حالا با چندین نفر سکس کردم که همشون متاهل بودن

خیلی هم لذت بخشه

ولی خیلی دوست دارم که یبار تو عمرم لااقلش با خواهرزنم سکس کنم

ـــــــــــ

• 3

نقل از: منه.کون.سفید

نقل از: منه.کون.سفید من خودم تا حالا با چندین نفر سکس کردم که همشون متاهل بودن خیلی هم لذت بخشه ولی خیلی دوست دارم که یبار تو عمرم لااقلش با خواهرزنم سکس کنم

خوب این رابطه ها با متاهل ها ادامه دار بوده یا قطع شده؟

ـــــــــــ

• 0

• mboy2019  

• عضو از 1398/5/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 8

خیلی زیاد.
ولی جور نشده (dash)

خیلی زیاد. ولی جور نشده (dash)

ـــــــــــ

درسته اندام هرکول ندارم و داشاقم دو متر نیست، ولی حداقل چیزایی که واسه خودمه آپلود میکنم

جویای خانوم مشهدی برای دوستی و رابطه

• 0

نقل از: mboy2019

نقل از: mboy2019 خیلی زیاد. ولی جور نشده (dash)

نمیدونم بگم از بدشانسیت بوده یا خوش شانسیت

ـــــــــــ

• 1

• aliss63  

• عضو از 1397/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 127

• 66

من این قضیه خیلی برام تابو بود ولی وقتی یه زن...

من این قضیه خیلی برام تابو بود ولی وقتی یه زن شوهردار خیلی خوشگل و هات اومد سراغم و گیر داد نتونستم مقاومت کنم در واقع تا وقتی تو موقعیت قرار نگیری نمیتونی زر زر کنی

ـــــــــــ

br></br

• 3

• 1tabriz_hotsex  
  • عضو از 1397/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 4

نقل از: Haamedd_MT

نقل از: Haamedd_MT هر کس این کار رو می کنه سر زنش بیاد در ضمن تا مجرد هست چه نیاز به متاهل ؟ کلی مجرد هست که حاضرن پردشونم بزنی

کو کجاس؟ پرده رو بزنی بعدم راهش رو بکشه بره و خودش رو تحمیل نکنه؟ ?

از اینا که رفاقتی میدن که دوطرفه لذت ببریم پیدا کردی به منم بگو هرکی رو دیدیم جنده پولی بود ?

ـــــــــــ

• 1

نقل از: aliss63

نقل از: aliss63 من این قضیه خیلی برام تابو بود ولی وقتی یه زن شوهردار خیلی خوشگل و هات اومد سراغم و گیر داد نتونستم مقاومت کنم

باهات موافقم. خیلی از کسایی که شدیدا این کارو محکوم میکنند خودشون ممکنه دچارش بشن. فقط به نظر من مهمه ادم نسبت به دیگران سیاه و سفید نگاه نکنه. اون موقع خودشم بهتر میتونه کنترل کنه.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «