شده مشکل جدی این روزهام :(

• LeonBoy  

• عضو از
    1398/6/9

• پست‌ها: 45

• 20

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه، آقا من یه مشکلی که دارم و این روزها دارم باهاش سر و کله میزنم این نداشتن خلاقیت هست.

در تایپیک های قبلی گفتم من کارم طراحی گرافیک و سایت هست، نمیدونم چرا من نسبت به بقیه خلاقیت ندارم و اصلا نمیتونم طراحی کنم.

مثلا طرح‌های بقیه رو میبینم بعد پیش خودم میگم چرا اینا به ذهن من نمیرسه خدایا

جریان دوتا سه تا تایپیک قبلی خودم میشه که گفتم فکر تو کس و کیر تو کار (biggrin)

حالا به نظرتون چیکار کنیم ؟

ـــــــــــ

سکس سکس و سکس چیزی که هر روز توی ذهن میاد و دائم تکرار میشه و هیچوقت ازش سیر نمی‌شیم فقط از روشی به روش دیگه، واقعا چرا ؟

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2141

• 2538

نقل از: LeonBoy

نقل از: axm432 یک پاسخ جدی; کار خلاقانه احتیاج داره که هر چند وقت یکبار روتین زندگیت رو عوض کنی و کارهایی کاملا متفاوت بکنی. مسافرت بری, کتابهایی کاملا متفاوت بخونی, طبیعت گردی کنی, با آدمهای جدیدی آشنا بشی... خلاصه زندگی روتین قاتل خلاقیته.
متاسفانه و بدبختانه من هیچکدوم اینا رو ندارم چون در آمدی ندارم چون کاری نیست و اگر کار نتونم بکنم پس در آمدی هم نیست که بخوام کارهای متفاوت بکنم و زندگی روتین داشته باشم ...

دوست من همش به درآمد بر نمیگرده...شما میتونی بری کوه! میتونی از دوستات کتاب قرض کنی! میتونی تمرین کنی با دست چپ کارهات رو انجام بدی (اگه راست دست هستی)... اما تنها راهش واقعا همینه!

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 1079

• 2236

لِگو بخر بازی کن. با مداد تو دفترت سعی کن طرح...

لِگو بخر بازی کن. با مداد تو دفترت سعی کن طرح نامفهوم بکشی. یه آدرس و از یه مسیر نرو . در جواب سلام خوبی نگو سلام ممنون . اینستا ول بچرخ . و در آخر با لحن مهران مدیری بخون : کپی نکن حیواااااااااان (biggrin)

ـــــــــــ

و میدانیم که گاهی از حرف های آنان دلت میگیرد.. پس به آغوش ِِ ما پناهنده شو..

• 2

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 20

نقل از: axm432

نقل از: axm432
نقل از: axm432 یک پاسخ جدی; کار خلاقانه احتیاج داره که هر چند وقت یکبار روتین زندگیت رو عوض کنی و کارهایی کاملا متفاوت بکنی. مسافرت بری, کتابهایی کاملا متفاوت بخونی, طبیعت گردی کنی, با آدمهای جدیدی آشنا بشی... خلاصه زندگی روتین قاتل خلاقیته.
متاسفانه و بدبختانه من هیچکدوم اینا رو ندارم چون در آمدی ندارم چون کاری نیست و اگر کار نتونم بکنم پس در آمدی هم نیست که بخوام کارهای متفاوت بکنم و زندگی روتین داشته باشم ...

دوست من همش به درآمد بر نمیگرده...شما میتونی بری کوه! میتونی از دوستات کتاب قرض کنی! میتونی تمرین کنی با دست چپ کارهات رو انجام بدی (اگه راست دست هستی)... اما تنها راهش واقعا همینه!

اینم حرفیه حتما باید انجام بدم

ـــــــــــ

سکس سکس و سکس چیزی که هر روز توی ذهن میاد و دائم تکرار میشه و هیچوقت ازش سیر نمی‌شیم فقط از روشی به روش دیگه، واقعا چرا ؟

• 0

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• 20

نقل از: Jison

نقل از: Jison جا این ک بیای شهوانی با ی مشت جقی حرف بزنی برو با 4تا ادم خلاق نشستو برخاست کن یا با ی ادمی ک خلاقیت داره شریک شو

خب حرفت منطقیه اما تنها جایی که بهم جواب میدن و حس میکنم به حرفام اهمیت مبدن و دیده میشم همین شهوانی هست بعدم همه که لزوما واسه جق اینجا نمیاند

ـــــــــــ

• 0

• Jison  

• عضو از 1391/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 142

• 66

خوشبینانش اینه ک شاید ی درصد خیلی کمی اینجا بهت...

خوشبینانش اینه ک شاید ی درصد خیلی کمی اینجا بهت راهکار تخصصی بدن بنظر من برو تو سایتا و انجمنای طراحی سایت یا مرتبط ب اینجور چیزا اونجا مشکلتو مطرح کن قبلا ی سایت هک و امنیت بود ب اسم a sh i y a n e h . o r g ک خیلی درمورد برنامه نویسی و طراحی سایت و اینا درموردش بود واقعنم مفید بود. متاسفانه ب دلایلی از دسترس خارج شد ولی سایتای دیگه ایم هستن سرچ کنی میاد بری اونجور جاها بیشتر ب نتیجه میرسی تا اینجا ک همه سرشون تو کس و کونه

ـــــــــــ

• 1

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• 20

نقل از: Jison

نقل از: Jison خوشبینانش اینه ک شاید ی درصد خیلی کمی اینجا بهت راهکار تخصصی بدن بنظر من برو تو سایتا و انجمنای طراحی سایت یا مرتبط ب اینجور چیزا اونجا مشکلتو مطرح کن قبلا ی سایت هک و امنیت بود ب اسم a sh i y a n e h . o r g ک خیلی درمورد برنامه نویسی و طراحی سایت و اینا درموردش بود واقعنم مفید بود. متاسفانه ب دلایلی از دسترس خارج شد ولی سایتای دیگه ایم هستن سرچ کنی میاد بری اونجور جاها بیشتر ب نتیجه میرسی تا اینجا ک همه سرشون تو کس و کونه

آره راست میگی . اینم خودش یه جور وقت تلف کردنه ... راست میگی اگه وقتی که اینجا میزارم برم‌ اونجور جاها فعالیت کنم خیلی بهتر به نتیجه میرسم ... ممنون که انگیزه دادی

ـــــــــــ

• 0

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• 20

کسی دیگه نظری نداشت ؟

کسی دیگه نظری نداشت ؟

ـــــــــــ

• 0

• Khadive  

• عضو از 1398/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 3

سلام... حقیقتش منم در حوزه درسی و کاری خودم مدتی دچار این مشکل بودم... علت این مساله دقیقا انتخاب خود ماست... ببینید یه فرمولی هست که میگه ((میخوام، میتونم، میشه)) شاید بگین کلیشه یا شعاره... منم اولش فکر میکردم همینجوریه اما بعدش که خوب نشستم تجزیه تحلیلش کردم، دیدم تنها راهی که دارم اینه که هر جور شده به این فرمول عمل کنم... فارغ از اینکه من تو چه جامعه ای، با چه قوانینی و... زندگی میکنم. مثلا اینکه شما خودتون گفتین مدام توی سایت ها میچرخین و وقت زیادی ازتون میگیره،دقیقا همین انتخاب خودتونه در ناخودآگاهتون... شاید الان بگین خب آخه من (کیرم تو کاره و فکرم تو کس) اما اینهم در راستای همون انتخاب غلط شماست که تهش منتهی میشه به عدم تعادل و توازن... فرض کنیم شما نمی‌تونید از فکر کردن به مسائل سکسی بگذرید... اشکالی نداره یه پوشه شخصی مخفی برای خودتون درست کنید و من بعد طرح هایی که میخواید طراحی کنید رو در این زمینه طراحی کنید... یعنی از یه چیز ظاهرا منفی در راستای رسیدن به یه چیز درست استفاده کنید... از طرفی از آثار دیگران هم در همین راستا برای خودتون کپی کنید، هیچ اشکالی نداره... اینجوری هم دو تا چیز رو تلفیق کردین... هم بعد از یه مدت خلاقیتتون بیشتر خودشو نشون میده و می ره سمت کار درست تر و اینکه به مرور زمان هم تعادل و توازن رو یاد می گیرید

ـــــــــــ

شریک جنسی نمیخوام... در اصل دنبال رفاقتم

• 1

گاهی خیلی مهمه

وقتی به خلاقیت میرسه باید به ذهنت یه استراحت بدی. شاید دو روز سه روز. سعی کن کارهای جدید بکنی. اصولا چون خلاقیت یه چیز شخصیه حداقل برای خودم اینجوریه که باید خودمو تو چیزهای جدید محک بزنم. اون دیدگاه جدیدی که نسبت به خودم پیدا میکنم روی خلاقیتم هم تاثیر میذاره... سعی کن اصلا به کار بقیه نگاه نکنی. استرس و خلاقیت دشمن همدیگه ان. :-) سعی کن کاری باشه که بلد نیستی و بخوای از اول یادش بگیری. نمیدونی چه تاثیر جالبی داره روی فکر. حداقل برای خودم که کار میکنه :-)

ـــــــــــ

• 2

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• 20

نقل از: Khadive

نقل از: Khadive سلام... حقیقتش منم در حوزه درسی و کاری خودم مدتی دچار این مشکل بودم... علت این مساله دقیقا انتخاب خود ماست... ببینید یه فرمولی هست که میگه ((میخوام، میتونم، میشه)) شاید بگین کلیشه یا شعاره... منم اولش فکر میکردم همینجوریه اما بعدش که خوب نشستم تجزیه تحلیلش کردم، دیدم تنها راهی که دارم اینه که هر جور شده به این فرمول عمل کنم... فارغ از اینکه من تو چه جامعه ای، با چه قوانینی و... زندگی میکنم. مثلا اینکه شما خودتون گفتین مدام توی سایت ها میچرخین و وقت زیادی ازتون میگیره،دقیقا همین انتخاب خودتونه در ناخودآگاهتون... شاید الان بگین خب آخه من (کیرم تو کاره و فکرم تو کس) اما اینهم در راستای همون انتخاب غلط شماست که تهش منتهی میشه به عدم تعادل و توازن... فرض کنیم شما نمی‌تونید از فکر کردن به مسائل سکسی بگذرید... اشکالی نداره یه پوشه شخصی مخفی برای خودتون درست کنید و من بعد طرح هایی که میخواید طراحی کنید رو در این زمینه طراحی کنید... یعنی از یه چیز ظاهرا منفی در راستای رسیدن به یه چیز درست استفاده کنید... از طرفی از آثار دیگران هم در همین راستا برای خودتون کپی کنید، هیچ اشکالی نداره... اینجوری هم دو تا چیز رو تلفیق کردین... هم بعد از یه مدت خلاقیتتون بیشتر خودشو نشون میده و می ره سمت کار درست تر و اینکه به مرور زمان هم تعادل و توازن رو یاد می گیرید

ممنونم از نظر و توضیحات ارزشمندتون

ـــــــــــ

• 0

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• 20

نقل از: eyval123412341234

نقل از: eyval123412341234 وقتی به خلاقیت میرسه باید به ذهنت یه استراحت بدی. شاید دو روز سه روز. سعی کن کارهای جدید بکنی. اصولا چون خلاقیت یه چیز شخصیه حداقل برای خودم اینجوریه که باید خودمو تو چیزهای جدید محک بزنم. اون دیدگاه جدیدی که نسبت به خودم پیدا میکنم روی خلاقیتم هم تاثیر میذاره... سعی کن اصلا به کار بقیه نگاه نکنی. استرس و خلاقیت دشمن همدیگه ان. :-) سعی کن کاری باشه که بلد نیستی و بخوای از اول یادش بگیری. نمیدونی چه تاثیر جالبی داره روی فکر. حداقل برای خودم که کار میکنه :-)

مرسی از نظرتون آره بهتره چند روزی کارهای متفاوت بکنم تا حالم خوب بشه

ـــــــــــ

• 0

• sunny_girll  

• عضو از 1398/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 105

• 965

تمرکز

احتمالا به خاطر اینه که تمام تمرکزتو رو کارت نمیزاری مثلا همین که به این سایت سر میزنی میتونه نشونه این باشه که فکرت(حداقل قسمتی از فکرت) جای دیگست.

ـــــــــــ

• 1

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 69

با تمرین و مرور زمان درست میشه بنظرم
تمرین فقط...

با تمرین و مرور زمان درست میشه بنظرم تمرین فقط تمرین

ـــــــــــ

• 1

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• 20

نقل از: sunny_girll

نقل از: sunny_girll احتمالا به خاطر اینه که تمام تمرکزتو رو کارت نمیزاری مثلا همین که به این سایت سر میزنی میتونه نشونه این باشه که فکرت(حداقل قسمتی از فکرت) جای دیگست.

والا کل فکرم جای دیگه اس . اونجای که تنهام و از تنهای رنج میبرم‌ اونجای که هیچکسو واسا درد دل و صحبت کردن . گردش کردن ندارم اونجای که فقط به فکر ارتباط و سکس هستم ... نمیشه گفت قسمتی باید بگی کل ذهنم

ـــــــــــ

• 1

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• 20

نقل از: xmanotoma

نقل از: xmanotoma با تمرین و مرور زمان درست میشه بنظرم تمرین فقط تمرین

مرور زمان که الان خیلی وقت هست شاید چندسال و تمرین چی؟ وقتی حوصله نیست و فکرم هزارجا هست غیر از تمرین نمیشه کرد که ...

ـــــــــــ

• 0

• mehrass1  

• عضو از 1398/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 58

چون فکرت تو کسه، کیرت تو کار

چون فکرت تو کسه، کیرت تو کار

ـــــــــــ

لالا کن دختر زیبای شبنم//لالا کن روی برگای شقایق بخواب تا رنگ بی مهری نبینی//تو بیداری که تلخه حقایق به یاد سحر عزیز؛دختر آبی ایران

• 0

• LeonBoy  

• عضو از 1398/6/9

• 20

نقل از: mehrass1

نقل از: mehrass1 چون فکرت تو کسه، کیرت تو کار

تو تایپیک های قبلی هم در مورد همین حرف زدم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «