شریک زندگی

• shohre@J  

• عضو از
    1398/7/18

• پست‌ها: 28

• 99

سلامم ....با ارزوی بهترین لحظات و ایام برای همه دوستان و خوانندگان این تاپیک.......ایا در ایام نامزدی و قبل از شب زفاف ترجیح می دین که با شریک زندگیتون سکس داشته باشین و و یا این اتفاق شیرین رو واسه شب عروسیتون نگه میدارین و و در واقع ایا با رابطه جنسی و عشق بازی با نامزد تون در قبل از ازدواج موافق هستین و یا نه و اگه هم هر کدومو قبلا داشتین لطفا اظهار نظر بکنین ...مرسی ......شب و روز به کامتون همچون عسل شیرین باشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

:///

بحث عشق جداست....خب!!!! منم تا چندوقت پیش فک میکردم باس فقط با یه نفر بود!!!!خخخ اما جدیدا کشف کردم بکن بگو نفر بعدی کی صبر میکنه تا عشق زندگیش رو پیدا کنه!!!بعد سکس کنه!!! اقاااا برید حالتونو بکنید که خودتون مهمید هیچکس ارزش نداره بخاطرش همچین فداکاری بکنین هااا و اما بعد نامزد همسایه هررررکی گیرتون اومد که اهلشه رو بکنین رحم نکنین.

ـــــــــــ

به نام آن خدایِ بی رحمی که جهنم را ساخت!و ما او را با عشق پرستیدیم...

• 1

• Mmmmozheab  

• عضو از 1398/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 316

• 194

با اینکه خودم آقا هستم،ااما ازخانمها میخام که...

با اینکه خودم آقا هستم،ا اما ازخانمها میخام که هیچ وقت قبل ازدواج با نامزدشون سکس نکنن. چون آقایون نسبت به چیزی که بهش نرسیده اند تلاش میکنند و حریص هستن. اگر سکس کنید میفهمن که بهتون رسبدن و تلاششون برای ازدواج و زندگی باهاتون کم میشه.البته بعضیا هستن که سر عهدشون میمونن و بهش پایبندن که تعدادشان محدوده و استثنا بشمار میان.

ـــــــــــ

مردم اگه ارزش وقت خودشونو می‌دونستن کفش بندی نمیپوشیدن. تلگرامم @mozheab

• 0

هههههه
به طرف بستگی داره
باید ازش مطمین بود که...

هههههه به طرف بستگی داره باید ازش مطمین بود که وقتی به خواسته اش رسید نامردی نمیکنه و نمیره وگرنه شب عروسی با اون همه دوندگی روز عروسی کسی حس و حال دادن و کردن نداره (ok)

ـــــــــــ

• 0

بنظرم

باید قبل از شب عروسی زد تا فقط شب عروسی به عشق بهم رسیدن فقط و فقط کرد و قطعا اون روز برات پر از استرس و خستگی وجود داره که شب عروسی با اون همه خستگی تازه بخوایی پرده بزنی ....

البته الان فکر نکنم پرده ای باشه ....

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «