شعرهای مهتااااااا

• Mahtaa1380  

• عضو از
    1396/5/4

• پست‌ها: 917

• 2859

ستام من امشب دلم ترد موکونه و نوموتونم بخوابم دفتم بیام تابیک شعرهای موردعلاقمو راه بندازم تا شما هم لذت ببرین

اینجا هر شعری که خوشم بیاد و میزارم ^___^

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 917

• 2859

مورچه :-*

اتل متل يه مورچه ...

قدم ميزد تو کوچه ...

اومد يه کفش ولگرد ...

پاي اونو لگد کرد ...

مورچه ي پا شکسته ...

راه نميره نشسته .....

با برگي پاشو بسته .....

نميتونه کار کنه ...

دونه ها رو بار کنه ...

تو لونه انبار کنه ...

مورچه جونم تو ماهي ...

عيب نداره سياهي ......

خوب بشه پات الهي :-*

ـــــــــــ

• 7

• haaalkonim  

• عضو از 1397/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 134

• 187

اخی بزار انگش کنم تو سوراخ کونت ببینم چرا دلت درد...

اخی بزار انگش کنم تو سوراخ کونت ببینم چرا دلت درد موکونه

ـــــــــــ

دوستی و ادب و معرفته که باقی میمونه نه چیز دیگه (rose)

• 3

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

نقل از: ناپولئون

نقل از: ناپولئون درود بر تو ای مزخرفترین و مشمئز کننده ترین کاربر سایت.

چرا انخت حسودین آخه؟ (angel)

ـــــــــــ

• 1

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

نقل از: haaalkonim

نقل از: haaalkonim اخی بزار انگش کنم تو سوراخ کونت ببینم چرا دلت درد موکونه

بیجعووور انگشت کن تو سوراخ خوتت بی تلبیت بی فرهنگ چندش (angry)

ـــــــــــ

• 4

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 1692

:/

نقل از: Mahtaa1380 اتل متل يه مورچه ... قدم ميزد تو کوچه ... اومد يه کفش ولگرد ... پاي اونو لگد کرد ... مورچه ي پا شکسته ... راه نميره نشسته ..... با برگي پاشو بسته ..... نميتونه کار کنه ... دونه ها رو بار کنه ... تو لونه انبار کنه ... مورچه جونم تو ماهي ... عيب نداره سياهي ...... خوب بشه پات الهي :-*

از عمد داری عنشو درمیاری دیگه نه؟ والا من خودم شاگردای ۱۵ یا ۱۶ ساله دارم به خدا یکی از یکی خانوم تر :| هروقت میبینمشون یاد تو می افتم هرچی میخوام بگم رفتارات برای سنت عادیه نمیتونم قبول کنم :|

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 10

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 1692

....

نقل از: Lost_moon_ حال میکنی اینهمه ادمو ایسگا کردی ن؟تو یه فیکی،این اصلا عجیب نیست،اون کسخلایی که اینو قبول نمیکنن عجیبن.حقیقتا ازت بدم نمیاد،ولی حرصم میگیره از کسلیسیای بقیه.

گمون نمیکنم فیک باشه ولی تو اینکه سالم باشه واقعا جای شبهه وجود داره :|

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 1

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

کوووچه

بی تو، مهتاب‌شبی، باز از آن كوچه گذشتم،

همه تن چشم شدم، خیره به دنبال تو گشتم،

شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم،

شدم آن عاشق دیوانه كه بودم.

در نهانخانۀ جانم، گل یاد تو، درخشید

باغ صد خاطره خندید،

عطر صد خاطره پیچید:

یادم آمد كه شبی باهم از آن كوچه گذشتیم

پر گشودیم و در آن خلوت دل‌خواسته گشتیم

ساعتی بر لب آن جوی نشستیم.

تو، همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت.

من همه، محو تماشای نگاهت.

آسمان صاف و شب آرام

بخت خندان و زمان رام

خوشۀ ماه فروریخته در آب

شاخه‌ها  دست برآورده به مهتاب

شب و صحرا و گل و سنگ

همه دل داده به آواز شباهنگ

یادم آید، تو به من گفتی:

ـ «از این عشق حذر كن!

لحظه‌ای چند بر این آب نظر كن،

آب، آیینۀ عشق گذران است،

تو كه امروز نگاهت به نگاهی نگران است،

باش فردا، كه دلت با دگران است!

تا فراموش كنی، چندی از این شهر سفر كن!»

با تو گفتم:‌ «حذر از عشق!؟ - ندانم

سفر از پیش تو؟ هرگز نتوانم،

نتوانم!

روز اول، كه دل من به تمنای تو پر زد،

چون كبوتر، لب بام تو نشستم

تو به من سنگ زدی، من نه رمیدم، نه گسستم . . .»

باز گفتم كه : «تو صیادی و من آهوی دشتم

تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم

حذر از عشق ندانم، نتوانم!»

اشكی از شاخه فرو ریخت

مرغ شب، نالۀ تلخی زد و بگریخت . . .

اشک در چشم تو لرزید،

ماه بر عشق تو خندید!

یادم آید كه: دگر از تو جوابی نشنیدم

پای در دامن اندوه كشیدم.

نگسستم، نرمیدم.

رفت در ظلمت غم، آن شب و شب‌های دگر هم،

نه گرفتی دگر از عاشق آزرده خبر هم،

نه کُنی دیگر از آن كوچه گذر هم . . .

بی تو، اما، به چه حالی من از آن كوچه گذشتم!

ـــــــــــ

• 4

• haaalkonim  

• عضو از 1397/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 134

• 187

نقل از: Mahtaa1380

نقل از: haaalkonim اخی بزار انگش کنم تو سوراخ کونت ببینم چرا دلت درد موکونه
بیجعووور انگشت کن تو سوراخ خوتت بی تلبیت بی فرهنگ چندش (angry)

(rolling)

ـــــــــــ

دوستی و ادب و معرفته که باقی میمونه نه چیز دیگه (rose)

• 0

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

نقل از: Lost_moon_

نقل از: Lost_moon_ حال میکنی اینهمه ادمو ایسگا کردی ن؟تو یه فیکی،این اصلا عجیب نیست،اون کسخلایی که اینو قبول نمیکنن عجیبن.حقیقتا ازت بدم نمیاد،ولی حرصم میگیره از کسلیسیای بقیه.

من فیک نیستم اثلنم برام مهم نیست بخیه لاجبم شه فکرایی موکونن من هر کاری که دلم بخواتشو دومسش تاشته باجم میکنم ولی نمیدونم شماها شرا حسوتی میکنینو موخواین اذیتم کنین

ـــــــــــ

• 2

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

نقل از: Holy_man

نقل از: Mahtaa1380 اتل متل يه مورچه ... قدم ميزد تو کوچه ... اومد يه کفش ولگرد ... پاي اونو لگد کرد ... مورچه ي پا شکسته ... راه نميره نشسته ..... با برگي پاشو بسته ..... نميتونه کار کنه ... دونه ها رو بار کنه ... تو لونه انبار کنه ... مورچه جونم تو ماهي ... عيب نداره سياهي ...... خوب بشه پات الهي :-*

از عمد داری عنشو درمیاری دیگه نه؟ والا من خودم شاگردای ۱۵ یا ۱۶ ساله دارم به خدا یکی از یکی خانوم تر :| هروقت میبینمشون یاد تو می افتم هرچی میخوام بگم رفتارات برای سنت عادیه نمیتونم قبول کنم :|

من هرطوری دلم بخوااااااات رفتار موکنم دلم بخوات از بدنم عکس موزارم نخوادم نومیزارم دلم بخواد هر مردیو عااااجخ خوتم میکنم و دلمم نخوات نمیکنم و اگه دلمم بخوات با ۱۰۰ نفر میخوابم الانم دوس دارم شعرای مورد علاقمو انتشار بدم مگه جررررمه :؟-

ـــــــــــ

• 1

• mohsen9068  
  • عضو از 1397/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 12

...

بر درخت زنده بی برگی چه غم وای بر احوال برگ بی درخت ...

۱۹ مهر زادروز شاعر ارزشمند، دکتر شفعی کدکنی گرامیباد

ـــــــــــ

• 1

• moraba  

• عضو از 1390/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 514

• 2442

ﻣﻬﺪ ﮐﻮﺩﮎ ﻻﻟﻪ/
6 ﺗﺎ ﭘﺴﻞ ﺩﺍﻟﻪ/
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﻼ ﺧﯿﻠﯽ...

ﻣﻬﺪ ﮐﻮﺩﮎ ﻻﻟﻪ/ 6 ﺗﺎ ﭘﺴﻞ ﺩﺍﻟﻪ/ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﻼ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻨﻮ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﻟﻪ/ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﻣﯿﺒﯿﻞ ﻧﺪﺍﻟﻪ/ ﮔﻔﺘﻪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻟﻪ/ ﻣﻨﻢ ﻣﻤﻪ ﻧﺪﺍﻟﻢ/ ﺧﺪﺍﮐﻨﻪ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﻟﻢ.

ـــــــــــ

ﺑﻐﺾ ﻫﺎ ﺭﺍ ﮔﺎﻫﻰ ﺑﺎﯾﺪ ﻗﻮﺭﺕ ﺩﺍﺩ ، ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺗﻒ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﻭﻯ ﻫﻤﻪ ﺑﺴﺖ … ﮔﺎﻫﻰ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﭼﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ

• 20

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

نقل از: Different_man

ول کن بابا. بیخیال خودتو درگیر نکن آبجی. این تو نظرسنجی اول نشه دومو حتما از آن خودش میکنه.

کودوم نظرسنجی؟ @_@

ـــــــــــ

• 1

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

گمون نمیکنم فیک باشه ولی تو اینکه سالم باشه واقعا جای شبهه وجود داره :|

خییییلی هم سالمم

ـــــــــــ

• 1

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

نقل از: Mahtaa1380 بی تو، مهتاب‌شبی، باز از آن كوچه گذشتم، همه تن چشم شدم، خیره به دنبال تو گشتم، شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم، شدم آن عاشق دیوانه كه بودم. در نهانخانۀ جانم، گل یاد تو، درخشید باغ صد خاطره خندید، عطر صد خاطره پیچید: یادم آمد كه شبی باهم از آن كوچه گذشتیم پر گشودیم و در آن خلوت دل‌خواسته گشتیم ساعتی بر لب آن جوی نشستیم. تو، همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت. من همه، محو تماشای نگاهت. آسمان صاف و شب آرام بخت خندان و زمان رام خوشۀ ماه فروریخته در آب شاخه‌ها  دست برآورده به مهتاب شب و صحرا و گل و سنگ همه دل داده به آواز شباهنگ یادم آید، تو به من گفتی: ـ «از این عشق حذر كن! لحظه‌ای چند بر این آب نظر كن، آب، آیینۀ عشق گذران است، تو كه امروز نگاهت به نگاهی نگران است، باش فردا، كه دلت با دگران است! تا فراموش كنی، چندی از این شهر سفر كن!» با تو گفتم:‌ «حذر از عشق!؟ - ندانم سفر از پیش تو؟ هرگز نتوانم، نتوانم! روز اول، كه دل من به تمنای تو پر زد، چون كبوتر، لب بام تو نشستم تو به من سنگ زدی، من نه رمیدم، نه گسستم . . .» باز گفتم كه : «تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم حذر از عشق ندانم، نتوانم!» اشكی از شاخه فرو ریخت مرغ شب، نالۀ تلخی زد و بگریخت . . . اشک در چشم تو لرزید، ماه بر عشق تو خندید! یادم آید كه: دگر از تو جوابی نشنیدم پای در دامن اندوه كشیدم. نگسستم، نرمیدم. رفت در ظلمت غم، آن شب و شب‌های دگر هم، نه گرفتی دگر از عاشق آزرده خبر هم، نه کُنی دیگر از آن كوچه گذر هم . . . بی تو، اما، به چه حالی من از آن كوچه گذشتم!

دختر ی کم از رو برو ناموسا

من تازشم این شعرارو از حفظم چون خیلی دومسشون تارم

ـــــــــــ

• 1

یخده دیگه تلاش کنی قهرمان میشی

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 4

نقل از: moraba

نقل از: moraba ﻣﻬﺪ ﮐﻮﺩﮎ ﻻﻟﻪ/ 6 ﺗﺎ ﭘﺴﻞ ﺩﺍﻟﻪ/ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﭘﺴﻼ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻨﻮ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﻟﻪ/ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﻣﯿﺒﯿﻞ ﻧﺪﺍﻟﻪ/ ﮔﻔﺘﻪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻟﻪ/ ﻣﻨﻢ ﻣﻤﻪ ﻧﺪﺍﻟﻢ/ ﺧﺪﺍﮐﻨﻪ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﻟﻢ.

تصحیح میکنم:خدا کنه دل آلم

ـــــــــــ

• 8

ول کن بابا. بیخیال خودتو درگیر نکن آبجی. این تو نظرسنجی اول نشه دومو حتما از آن خودش میکنه.

کودوم نظرسنجی؟ @_@

https://shahvani.com/forum/topic/%DA%A9%D8%B3%D8%AE%D9%84-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B4%D9%85%D8%A7

ـــــــــــ

• 0

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 2859

من فیک نیستم اثلنم برام مهم نیست بخیه لاجبم شه فکرایی موکونن من هر کاری که دلم بخواتشو دومسش تاشته باجم میکنم ولی نمیدونم شماها شرا حسوتی میکنینو موخواین اذیتم کنین

من ب بهتریناش حسودی نکردم:|چرا حسودی کنم اخه،ولی حس میکنم فیکی

فیک نیسم بلو تابیک می میهامو ببین اونژا ثابت کلتم که فیییک نیستم بعدجم من دیییییگه خسته شتم انخت گفتم مگه من کسیو اینژا اذیت میکنم که انخت همه بهم کار دارن :(

ـــــــــــ

• 0

من ب بهتریناش حسودی نکردم:|چرا حسودی کنم اخه،ولی حس میکنم فیکی

فیک نیسم بلو تابیک می میهامو ببین اونژا ثابت کلتم که فیییک نیستم بعدجم من دیییییگه خسته شتم انخت گفتم مگه من کسیو اینژا اذیت میکنم که انخت همه بهم کار دارن :(

این حجم از کسخلی آدمو ما امید میکنه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حاضرید با دوست پسر/دختر خود ازدواج کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «