شماها چتون شده؟

• Y.m_writer  

• عضو از
    1398/6/8

• پست‌ها: 183

• 264

حیات اولین بار به شکل مولکول‌هایی ظاهر شد که میتونستن گرما و انرژی شیمیایی که از محیط میگرفتن رو با بازده بالاتر از بقیه به کار تبدیل کنن و در واقع بدنشون سیستمی بود که زمین رو از راکد شدن(مثل مریخ)نجات میداد و جلوی توزیع یکنواخت انرژی و زوال اون رو میگرفت.
بعد کم کم این مولکولها شروع به رقابت برای بقا کردن.اینطوری اونایی که گرما رو بیشتر میگرفتن یا بهتر به کار تبدیل میکردن بیشتر بقا پیدا کردن.ابعاد بعدی بقا رو ساخت مولکولهای شبیه به خودشون شکل میداد.یعنی تولید مثل.

در این مورد هم رقابت شد و دی ان ای به وجود اومد.

کم کم؛رقابت در عرصه هایی شروع شد که فراتر از غریزه بودن.مثل آموزش شکار به فرزندان در دوره کرتاسه توسط رپتورها.
این فراتر از غریزه بودن؛راهش رو در تولید مثل هم باز کرد:لذت جنسی

همین باعث میشه که برای بقا؛چیزی مثل تجاوز هم در انسان وجود داشته باشه.(پخش ژن‌ها در میان جمعیت)

اما انسان نوین به یکسری چیزهای دیگه که جمعا انسانیت خونده میشن هم باور داره...یعنی هرکاری رو برای بقا انجام نمیده.

این همه فلسفه بافتم(البته فلسفه نبود)تا به این جا برسم:اگر قراره طبق لذت جنسی عمل کنید دیگه دم زدن از اون قوانین به اصطلاح انسانی چیه؟

منظورم این نیست که لذت جنسی و انسانیت خلاف هم هستن.
بگذارید مثالی از همین سایت بزنم.

طرف وارد این سایت میشه و هر کاری برای ارضای اون لذت جنسی که به خاطر نبود آزاده کوه باروتی از عقده شده میکنه؛در پایان هم میگه دین من انسانیت است.

شخص داره برای ارضای لذت جنسیش؛به همجنسبازی روی میاره و دقیقا با اون حالات رواتی در اون لحظه قابلیت این رو هم داره که روی به تجاوز بگذاره.

طرف میاد میگه عکس فلان عضو خانواده‌م.بعد هم میگه که این یک علاقه‌ هست و انسانیت حق آزادی بیان میده.
خب اینکه ما علاقه‌ای داشته باشیم(درست یا غلط) فرق میکنه با اینکه اون کار رو برای لذت جنسی انجام بدیم.

میخوام بگم اینجا آزادی هست...اما نباید ذهنمون رو بخاطر عقده آزادی،بی قید و شرط بگذاریم.

من چیز زیادی از عشق نمیدونم و فکر نمیکنم همجنسگرا هم باشم اما به نظرم همجنسگراها یه مزیتی نسبت به بقیه دارن که عشق به طرفشون تعیین کننده و فیلتریه برای کاری که بخوان بکنن.
تفاوت بود و نبود این فیلتر رو در مقایسه همجنسگرایی و همجنسبازی میشه دید.

البته به نظرم الآن دگرجنسبازی هم داریم...اینکه دختر و پسری یا پسری با دختری دوست میشن صرفا برای سکس؛در حالی که با دروغ خام عشق که برآمده از انسانیت هست ظاهر سازی میکنن و اگر از رفتار هم خوششون نیاد بعد از همون رفع نیاز جنسی؛همدیگه رو از هفتادودوطریق بلاک میکنن یا همدیگه رو میشورن میندازن رو طناب تا خشک شه.

در واقع این چیز نوین به نام انسانیت چیزیه که ما رو از هوش و زرنگیمون که دست به دست لذت جنسی داده حفظ میکنه.پس لطفا آزادی و انسانیت رو بر عکس ندونین؛و هرجا آزادی بود؛باز هم شرم گفتار و شرم رفتار رو داشته باشید؛شرم کردار اما به خودتون مربوطه.

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Y.m_writer  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 183

• 264

نقل از: Nimakoonii25

نقل از: Nimakoonii25 اومدی یساعت کصشعر نوشتی و ادای آدم مدرن و انسان و اخلاق گرا و با سواد رو در اوردی که چی؟؟؟ اولش این که تو که میدونی اینجا چه خبره گوه میخوری میای اینجا ...دوما کسی که هنوز نمی دونه همجنس گرایی تو دنیای امروز به چه معنیه حرفی از انسانیت زدن براش به دوره....تو یه آدم مذهبی داغون و ترسویی که اومدی بقیه رو به اصطلاح به راه کجت هدایت کنی و ادای پیامبرا رو دربیاری....برو همون جغتو بزن گناهشم با من...خوبه؟؟

نه من مذهبی نیستم.قداست هم ندارم چون قبلتر یکی دوتا از این کارهایی که گفتم رو به هر دلیل انجام دادم. حرفی که زدم نه از ترس و نه از شرم دستی ماورایی به نام خدا بود. من میدونم اینجا چخبره اینجا یه فضای دو قطبی حآکمه بین دو گروه و دو محتوا.یکی کم تعداد و ارزشمنده و اون یکی بر عکس.یکی جای پایه ثابت های اینجاست و اون یکی جای اونایی که فقط وقتی قدرت تفکرشون رو از دست میدن میان اینجا.افرادی که یکساعت هم براشون فلسفه ببافی آخرش فکر میکنن چون خلاف فکرشون حرف زدی آدم مذهبی هستی.

حتما نباید مذهبی باشی تا بفهمی که کاری مثل قتل کردن بده.

و اینکه این متن شاید برای شما یکساعت طول بکشه.شاید هم معیار اندازه گیریتون برای همه چیز حتی مقدار متن؛ساعت هست. ضمنا مگه من در مورد منع همجنسگرایی صحبت کردم؟من از منع همجنسبازی به اسم همجنسگرایی حرف زدم که زیر تاپیکهای همجنسبازی این سایت؛بارها همجنسگراها تذکرش دادن.

و اینکه نمیدونم این برای شما چه چیز مدرن و باسوادمآبانه‌ای داشت؟فکر این رو هم بکن که شاید برای تو این حالت رو داشته...برای بقیه متن معمولیه.

یچیز دیگه.بالاخره کصشر نوشتم یا که شبیه آدمای از دید شما با سواد نوشتم؟

شما خودت به معیار خودت یه ربع متن نوشتی این همه ایراد و پیش داوری داشت.منع رطب میکنی؟

بعد هم اینکه شما بیا بگو‌فلان بخش حرفت این ایراد رو‌داشت به فلان دلیل من یا میپذیرم یا جواب میدم.نه اینکه از روی یه متن؛گوینده سخن رو‌ سعی کنی بشناسی یا قضاوت کنی بعد بر مبنای قضاوت غلطت که با یک شخص مذهبی یا ترسو از دین طرفی؛شروع به نقد ترس از دین بکنی.به خود حرف و دلیلی که زده میشه نگاه کن نه به گوینده‌ش.

در آخر هم باید به لحن اهانت آمیزت جواب بدم. چنین گفت او را سپهدار توس/که سگ ناوَرَد رُخَم سَندَروس

اعراب گذاریش هم کردم که از دید شما عجیب به نظر نیاد نفهمیش و بگی ادای آدمهای با سواد رو در آوردم. رخ به سندروس‌در اومدن هم به معنی زرد شدن چهره از ناراحتیه.خب؟

راستی معنی اعراب گذاری هم علامت گذاشتن مصوتهای کوتاه روی صامتهای هست.چیز عجیب و باسوادانه‌ای هم نیست.خب؟کافیه یه سر به کتاب ادبیات دوره دبیرستان علوم انسانی بزنی

اگه باز هم چیزی واست عجیب بود و حس کردی باسوادانه‌س و من یادم رفت برای شما معنیش کنم؛بزن توی سایت واژه یاب

ـــــــــــ

• 0

• Y.m_writer  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 183

• 264

خخخ

چی‌بود که درمورد بعضیاش؛شاعر میگفت از گریه غم انگیز تر است؟ آها یادم افتاد.خنده بود

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «