شما با تن فروشی پسر ها موافقید؟؟؟

• KarbarKhas  

• عضو از
    1398/2/2

• پست‌ها: 489

• 710

سلام
شما با تن فروشی پسر ها که هر روز داخل سایت میبینیم موافق هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا میگن واس زنتون پسر بخواید یا برده میشم یا به هر روشی میخوان به دلیل یک سکس ، رایگان و بدون ارزشی خودشون رو وارد آغوش یک زن کنن
بنظرتون این تن فروشی ها که خیلیا بهش افتخار هم میکنن چون تونستن سکس کنن عوارضی بر جامعه نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• dojensgera  

• عضو از 1398/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 24

مطمئنا عوارض داره و بدترینش از بین رفتن چهارچوبهای...

مطمئنا عوارض داره و بدترینش از بین رفتن چهارچوبهای زندگی و حتی سکس هستش - ولی باید قبول کرد تو جامعه این نوع تنوع طلبی داره رایج میشه

ـــــــــــ

• 2

بنده عرض کنم که ظاهرا خیلی مخالف نیستم. البته به...

بنده عرض کنم که ظاهرا خیلی مخالف نیستم. البته به نحوه دیگه

ـــــــــــ

• 4

• Life-cycle  
  • عضو از 1398/11/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 75

• 64

با این وضعیت جامعه نه دیگه

با این وضعیت جامعه نه دیگه

ـــــــــــ

• 1

نقل از: گل_رز_تنها

نقل از: گل_رز_تنها نه اصلا موافف نیستم. خیلی هم ناراحت میشم وقتی این چیزا رو میبینم.

شما عجب دوگانگیی دارید؟ اینجا چه میکنی پس؟ مگر ممکنه خودت تجربشو نداشته باشی؟.مگر ممکنه یا خودارضایی یا سکس یا حتی معاشقه های یواشکی نداشته باشی؟ مگر ممکنه آرزوی خیلی بیشتر و تعداد بیشتر این تجربیات رو نداشته باشی؟ شما دخترا هم عین بعضی پسرها هستید. دقیقا بعد از جق احساس گناه و شرمساری و توبه فرداش با روش جدید جق مجدد. حداقل با خودتون روراست باشید بابا

ـــــــــــ

• 5

نقل از: گل_رز_تنها نه اصلا موافف نیستم. خیلی هم ناراحت میشم وقتی این چیزا رو میبینم.

شما عجب دوگانگیی دارید؟ اینجا چه میکنی پس؟ مگر ممکنه خودت تجربشو نداشته باشی؟.مگر ممکنه یا خودارضایی یا سکس یا حتی معاشقه های یواشکی نداشته باشی؟ مگر ممکنه آرزوی خیلی بیشتر و تعداد بیشتر این تجربیات رو نداشته باشی؟ شما دخترا هم عین بعضی پسرها هستید. دقیقا بعد از جق احساس گناه و شرمساری و توبه فرداش با روش جدید جق مجدد. حداقل با خودتون روراست باشید بابا

ـــــــــــ

• 2

• geology1382  
  • عضو از 1397/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 172

• 138

کاملا مخالفم. مرد یک نقشی داره. زن هم یک نقشی. هر...

کاملا مخالفم. مرد یک نقشی داره. زن هم یک نقشی. هر دو باید مکمل هم باشند. الان کلا نظم اجتماعی به هم ریخته. پسر ها کون میدن و دخترها دیلدو میبندند. البته دیلدو بستن دخترها هم تقصیر پسر هاست. پسری که کون میده حقشه با دیلدو فاکیده و تحقیر بشه.

ـــــــــــ

دنبال یک خانم پایه رفاقت و گردش هستم. مکان دایمی هم در شاهین شهر اصفهان دارم. با ماساژ. خانم ها لطفا خصوصی پیام بزارید هماهنگ بشیم.

• 2

• Zposh  
  • عضو از 1398/3/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 388

من قبلا برای سکس با اونی دوسش داشتم هزینه ای...

من قبلا برای سکس با اونی دوسش داشتم هزینه ای دریافت نمی کردم و الان به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم هر کس که زیبایی و اندام منو می خواد باید براش هزینه کنه تا قدر چیزی رو بدست آورده بدونه

ـــــــــــ

• 3

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 489

• 710

من هم همینطور ، واقعا ناراحتی میاره

ـــــــــــ

• 0

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• 710

نقل از: dojensgera

نقل از: dojensgera مطمئنا عوارض داره و بدترینش از بین رفتن چهارچوبهای زندگی و حتی سکس هستش - ولی باید قبول کرد تو جامعه این نوع تنوع طلبی داره رایج میشه

درسته ولی بنظر من این اسمش تنوع طلبی نیست ، بنظرم طرف انقدر بی سکسی رو تجربه کرده که حالا حاضره به هرنوع سکسی تن بده ، بدون توجه به سن و موقعیت طرف مقابلش؟ نظر شما اینطور نیست؟

ـــــــــــ

• 3

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• 710

نقل از: آقای بلند

نقل از: آقای بلند بنده عرض کنم که ظاهرا خیلی مخالف نیستم. البته به نحوه دیگه

ظاهرا مخالف نیستی؟ یعنی باطنا مخالفی؟:)

ـــــــــــ

• 0

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• 710

نقل از: Life-cycle

نقل از: Life-cycle با این وضعیت جامعه نه دیگه

این وضعیت جامعه بنظر شما به وجود آورنده هاش همین دختر ها و پسرهای تن فروش نبودن؟یا افرادی ک با تبلیغات دروغ که مثلا من با فلانی سکس کردم و شما نتونستید بکنید ، بقیه رو عقده ای کردن؟

ـــــــــــ

• 0

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• 710

نقل از: geology1382

نقل از: geology1382 کاملا مخالفم. مرد یک نقشی داره. زن هم یک نقشی. هر دو باید مکمل هم باشند. الان کلا نظم اجتماعی به هم ریخته. پسر ها کون میدن و دخترها دیلدو میبندند. البته دیلدو بستن دخترها هم تقصیر پسر هاست. پسری که کون میده حقشه با دیلدو فاکیده و تحقیر بشه.

به قول شما پسره کون میده ، بنظرتون این جو اجتماعی خراب تقصیر دوران مدرسه پسره نیست؟ توی مدارس پسرونه آخه همش به هم نظر دارن با اینکه پسرن ، مخصوصا اگر همکلاسیشون خوشکل باشه

ـــــــــــ

• 1

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• 710

نقل از: Zposh

نقل از: Zposh من قبلا برای سکس با اونی دوسش داشتم هزینه ای دریافت نمی کردم و الان به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم هر کس که زیبایی و اندام منو می خواد باید براش هزینه کنه تا قدر چیزی رو بدست آورده بدونه

(drooling) آفرین به تو ، ولی تن فروشی ، تن فروشی هست چه پولی گرفته بشه چه نشه ، چرا اصلا شخصی باید خودش رو در اختیار عده ای قرار بده بدون اینکه شخص براش خاص باشه یا فقط با یک نفر باشه؟

ـــــــــــ

• 0

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• 710

نقل از: Leylamom

نقل از: Leylamom خیلی بده واسه یه پسر که واسه یه سکس خودشو خرد کنه البته ا‌گه دوس داره باهاش سکس بشه یا یه زن با روشای مختلف بکنتش که هیچی علاقشه

درباطن درسته واس پسرا خیلی بده چون شهوتشون زیاده ولی در ظاهر میبینیم که حتی کسی که تونسته سکس بیشتری کنه با دخترای مختلف ، بین پسرا خفن تر و باحال تره و این تشویق های الکی باعث شده که پسرا هم لاشی بشن بعضیاشون هم به هر رابطه ای تن بدن ! با زن متاهل و دوجنسه تا گی و حتی گاهی پریزبرق اتاقشون ... بنظر شما دخترا باید چیکار کنن که پسرا بفهمن اصلا هم جذاب نیستن توی این زمینه؟ من فکر میکنم مقصر وضع الان پسرا خود دخترا هستن که تشویقشون کردن تو این زمینه؟

ـــــــــــ

• 1

کیرم ۲۱ سانته کلفتو داغ چتی در خدمت خانوما و...

کیرم ۲۱ سانته کلفتو داغ چتی در خدمت خانوما و زوجهایی که میخان یه سکس داغ داشته باشن هستم عکس کیرم پروفم گذاشتم ..منتظرتونم حشریای داغ من

ـــــــــــ

• 0

:///

خب فرق داره تا گرایش جنسیشون باشه یا تن فروشی! گرایش جنسی باشه که خب مهم نیست هرکسی یجوری از زندگیش لذت میبره! ما برا چی ناراحت بشیم اما اگه تن فروشی باشه که خب ناراحت میشم....خیلی ناراحت میشم و به این فکر میکنم که یعنی چه اتفاقی تو زندگیشون افتاده که مجبور به تن فروشی شدن.... خیلی ناراحت کنندس خیییلی

ـــــــــــ

به نام آن خدایِ بی رحمی که جهنم را ساخت!و ما او را با عشق پرستیدیم...

• 1

• esf20  

• عضو از 1398/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 43

از دید شخصی و سلیقه ای من خب نه، ولی منطقی بخوام...

از دید شخصی و سلیقه ای من خب نه، ولی منطقی بخوام بگم هر کسی اختیار بدن خودشو داره با دلایل خاص خودش

ـــــــــــ

• 2

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 1195

• 4623

یعنی چی موافقید؟

مگه کسی با تن فروشی دخترا...

یعنی چی موافقید؟

مگه کسی با تن فروشی دخترا موافقه؟

ـــــــــــ

رویای من اینه دنیای بی کینه ، دنیای بی کینه رویای من ایییینه!

• 1

یعنی با پول گرفتنشون مشکل داری؟ یه جا نوشتی...

یعنی با پول گرفتنشون مشکل داری؟ یه جا نوشتی رایگانشم مشکل داری.

ـــــــــــ

• 1

• KarbarKhas  

• عضو از 1398/2/2

• 710

نقل از: Sanazsissy

نقل از: Sanazsissy نه به نظر من همش توی زهنشونه این موضوع وجود خارجی نداره

نه اینطور نیست ما دقیقا همین افکار و عمل هارو داخل خیابون هم میبینیم ، اگر فقط توی ذهنشون بود که الان وضعیت جامعه این نبود :)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما کدام مورد زیر در مورد ویروس کرونا صحیح است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «