شما واقعا پیش متخصص رفتین !؟ (شخصی)

سلام دوست جونی هام ! (inlove) :-* من اومدم سالم سالم و پر از انرژی ! این یه مکالمه ساده بین من و آقای دکتر بود که واقعا ازش ممنونم خییییلییییی (inlove)

سلام "خانم" راد !

سلام "آقای" دکتر !:)

خوبین چطورین مشکل چیه ؟

ببخشید آقای دکتر زانوم خورده روی "وزنه" و این وضعی که دارین میبینین شده ! (dash)

آخی عزیزم خوب حالا چی کار از من برمیاد انجام بدم براتون !

هیچی زحمتتون تبر بیارین قطعش کنید ! ( مزاح بود بببخشید ) (angel)

خوب باید اول از زانوتون MRI بگیریم تا دقیق مشکلش رو بفهمیم !

MRI گرفتم دکتر همراهم آوردم ! (clap)

چقد خوب پس بدین تا ببینم ! ( دکتر 5 دقیقه محو MRI ) میشه !

خوشبختانه رباط زانوتون سالم هست !

واقعا ؟(hypnotized)

بله این عکس و این هم رشته های رباط که به هم وصل شده و پارگی مشهود نیست !

ولی آقای متخصص توی مشهد فرمودن که رباط پاتون پاره شده و باید عمل بشه ! (drooling)

شما مطمئن هستین پیش متخصص رفتین !؟

بله جناب یه متخصصی بودن توی احمد آباد که هزینه ویزیتشون شدیدا گرون بوده ! و به توصیه دوستان رفتم پیششون !(ok)

خانم رادمهر ایشون یا متخصص نبوده ! یا اینکه تشخیص اشتباهی دادن !

مگه میشه به همین راحتی اشتباه کنن اونم چیز به این مهمی رو ؟ (dash)

حالا چی کار کنیم جناب دکتر ؟! :)

زیاد سخت نیست زانوتون آب آورده باید آب داخل زانوتون رو تخلیه کنیم و جاش کورتون وارد زانوتون کنیم نهایت تا 48 ساعت آینده خوب میشین !

واقعا میگین ؟!(hypnotized) (clap)

بله خانم مشکل شما اصلا حاد نیست و متاسفانه تشخیص اشتباهی و عمل زانوتون میتونست پاتون رو مشکل دار کنه تا آخر !

واقعا ازتون ممنونم جناب دکتر ! ( نمیدونستم گریه کنم جیغ بزنم بخندم فقط محو مونده بودم ) (cry) (biggrin) (dash) (drinks)

پی نوشت : به همین راحتی ! به همـــــــــین راحتی با یه تشخیص اشتباه ممکن بود سلامت من به خطر بیوفته و متخصص محترم ! ناقصم کنه ! بعد میگن چرا مریض ها میرن تهران و تو شهر خودشون پیش متخصص نمیرن ! جناب دکتر از همین تریبون میگم تو روحت لَنَتی ! لااقل بلد نیستین روک و رو راست بگین نمیفهمین ! چرا با جون و سلامت مردم بازی میکنین ؟ چرا سلامت مردم براتون مهم نیست ! واقعا چرا ؟! سگ توی پروانه طبابتون ! این یه داستان واقعی بود که ممکن به ناقص شدن یه آدم ختم بشه ! واقعا چرا باید یه دکتر به همین راحتی اشتباه کنه ! شغل به این مهمی و اشتباه ! معلوم نیست روزانه چه بلاهایی سر مردم میارن با این تشخیص های اشتباه !

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• earthking  

• عضو از 1398/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 14

(biggrin)

حرص نخور خدا رو شکر سالمی

ـــــــــــ

• 0

• Kooni177777  

• عضو از 1397/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 254

واقعا نمیدونی چطور اشتباه میکنن؟
مدرک های تخمی و...

واقعا نمیدونی چطور اشتباه میکنن؟ مدرک های تخمی و تخیلی دانشگاه های پردیس و بقیه

ـــــــــــ

• 0

• Tupac_Shakur  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 156

:////

بعد 16 17 روز بستری شدن و تجزیه و تحلیل سقف بیمارستان. n سی سی آنتی بیوتیک که وزنمو 10 کیلو کم کرد و هزار بدبختی برای خونوادم تو اون روزا. چند روز بعد ترخیص حالم از اولش هم بدتر شد و آخر با عوض کردن دکترم فهمیدیم همش الکی بوده و تشخیص اشتباه و ... .

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 123

سلام من در یه جای پزشکی و دولتی کار میکنم حالا...

سلام من در یه جای پزشکی و دولتی کار میکنم حالا نمیتونم بگم کجا ولی باور کنید چیزهایی رو که دیدم باور نمیکنم. بیشتر این دکترها به بیمار یا بلانسبت به چشم یک حیوان یا یک منبع پول در اوردن نگاه میکنن و سلامت بیمار اصلا براشون مهم نیست. بارها شاهد نقص عضو و حتی مرگ افراد بر اثر سهل انگاری دکترها یا کادر درمانی بودم و خب کاری از دستم بر نمی اومد. هیچ .وقت با نظر یک دکتر تصمیم نگیر حتی دو دکتر هم کم هست موفق باشی

ـــــــــــ

• 1

• Arash_bushehri  

• عضو از 1398/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 121

• 22

قضاوت

اگه این موردی که گفتی (بیماری) حقیقت داره حداقل باید پیش ۵ تا متخصص یا سه تا فوق تخصص کاربلد بری تا بشه تصمیم بگیری . اگه هم همینطوری نوشتی که هیچی .

ـــــــــــ

همینه که هست

• 0

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1502

• 6410

.

نقل از: earthking حرص نخور خدا رو شکر سالمی

:) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6410

.

نقل از: Kooni177777 واقعا نمیدونی چطور اشتباه میکنن؟ مدرک های تخمی و تخیلی دانشگاه های پردیس و بقیه

واقعا نمیدونستم به این مهمی هم نیاز به اشتباه پزشکان گرامی داره !

ـــــــــــ

• 1

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6410

نقل از: Arash_bushehri

نقل از: Arash_bushehri اگه این موردی که گفتی (بیماری) حقیقت داره حداقل باید پیش ۵ تا متخصص یا سه تا فوق تخصص کاربلد بری تا بشه تصمیم بگیری . اگه هم همینطوری نوشتی که هیچی .

خوبین شما ؟

5 تا متخصص !؟

وقتی شما پیش بهترین یه شهر میرین یعنی کل تخصص هارو ایشون داره !

شما هزینه MRI و تششع این دستگاه مخصوصا برای یه خانم رو متوجه هستین !؟

التماس تفکر ! :)

ـــــــــــ

• 1

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6410

.

نقل از: @shab سلام من در یه جای پزشکی و دولتی کار میکنم حالا نمیتونم بگم کجا ولی باور کنید چیزهایی رو که دیدم باور نمیکنم. بیشتر این دکترها به بیمار یا بلانسبت به چشم یک حیوان یا یک منبع پول در اوردن نگاه میکنن و سلامت بیمار اصلا براشون مهم نیست. بارها شاهد نقص عضو و حتی مرگ افراد بر اثر سهل انگاری دکترها یا کادر درمانی بودم و خب کاری از دستم بر نمی اومد. هیچ .وقت با نظر یک دکتر تصمیم نگیر حتی دو دکتر هم کم هست موفق باشی

بله متاسفانه به چشم دیدم و باور کردم چه جنایت هایی توی بخش پزشکی انجام میشه ! :)

ـــــــــــ

• 1

خوب این الان یعنی چی؟!

دکتر مگه وظیفه اش سلامت شماست؟! نگو این حرف‌ها رو! اذهان عمومی مخشوش میشه! دکتر درس خونده که شما بهش احترام بگذاری و به جای اینکه بهش بگی هوششه!!!! بهش بگی آقای دکتر. خلاص! کاربرد دیگه ای نداره... دیگه نبینم اینجوری با اذهان عمومی بازی میکنی که یه دست اسپنک مجلسی مهمونت میکنم (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6410

.

نقل از: Tupac_Shakur بعد 16 17 روز بستری شدن و تجزیه و تحلیل سقف بیمارستان. n سی سی آنتی بیوتیک که وزنمو از 10 کیلو کم کرد و هزار بدبختی برای خونوادم تو اون روزا. چند روز بعد ترخیص حالم از اولش هم بدتر شد و آخر با عوض کردن دکترم فهمیدیم همش الکی بوده و تشخیص اشتباه و ... .

مدرک های الکی و علمی ! :)

ـــــــــــ

• 3

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6410

.

نقل از: nima_arom من فوق تخصصم البته از نوع حشریش کوستون آب آورده و باید آبش تخلیه شه و به با کیرتون پر شه نهایتا تا 24 ساعت آینده مدام تلمبه بزنم براتون خوب خوب میشید DR nima مزاح بود ببخشید (biggrin)

ببخشید بلاک کردم ! :)

مزاح بود ناراحت نشین یه وقت ! (rose)

ـــــــــــ

• 1

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6410

.

نقل از: eyval123412341234 دکتر مگه وظیفه اش سلامت شماست؟! نگو این حرف‌ها رو! اذهان عمومی مخشوش میشه! دکتر درس خونده که شما بهش احترام بگذاری و به جای اینکه بهش بگی هوششه!!!! بهش بگی آقای دکتر. خلاص! کاربرد دیگه ای نداره... دیگه نبینم اینجوری با اذهان عمومی بازی میکنی که یه دست اسپنک مجلسی مهمونت میکنم (biggrin)

سلام شادی جان (rose)

چه خشن شدی نبودم ! (biggrin)

چیزایی دیدم که باورم نمیشه و خیلی خیلی خوشحالم که دیگه نخواهم رفت اینجاها تنها چیزی که ارزش نداره سلامتی هست !

پول داشته باشی به طرز شگفت انگیزی همه برات کار میکنن :) نوبت من هفته آینده بود ! اما اومد جلو ! یه نمونه کوچولو :)

سالم خودتو تحویل بده ! داغون تحویل بگیر ! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

خوب عزیز من

نقل از: .Family4Ever.
نقل از: eyval123412341234 دکتر مگه وظیفه اش سلامت شماست؟! نگو این حرف‌ها رو! اذهان عمومی مخشوش میشه! دکتر درس خونده که شما بهش احترام بگذاری و به جای اینکه بهش بگی هوششه!!!! بهش بگی آقای دکتر. خلاص! کاربرد دیگه ای نداره... دیگه نبینم اینجوری با اذهان عمومی بازی میکنی که یه دست اسپنک مجلسی مهمونت میکنم (biggrin)
سلام شادی جان (rose) چه خشن شدی نبودم ! (biggrin) چیزایی دیدم که باورم نمیشه و خیلی خیلی خوشحالم که دیگه نخواهم رفت اینجاها تنها چیزی که ارزش نداره سلامتی هست ! پول داشته باشی به طرز شگفت انگیزی همه برات کار میکنن :) نوبت من هفته آینده بود ! اما اومد جلو ! یه نمونه کوچولو :) سالم خودتو تحویل بده ! داغون تحویل بگیر ! (biggrin)

اینا همه اش قسمته! مقدراته! گیریم دکتر اشتباه کرد. مگه چی میشد؟ قرار بود نهایت نهایتش خونه آخرش ناقصت کنه. چرا این سرگرمی رو از دکتر اونم نه فقط دکتر بلکه متخصص گرفتی؟ الان جواب دل دکتر چی میشه؟ کلی ذوق کرده بود که یکی دیگه رم قراره ناقص کنه. :-) میدونی فقط سر همین کار قراره بفرستنت جهنم؟

شاعر میگه دل شکستن هنر نمیباشد! برو دل دکترم به دست بیار و دستشم ببوس و بگو غلط کردم منو ببخش! (biggrin)

وگرنه تا قیام قیامت تو تاپیکهات از ممدآباد سلفی تبلیغ ماساژ میکنم!

ـــــــــــ

• 1

• farhadroshanayi  

• عضو از 1397/11/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 219

• 268

اولا ک خوش برگشتین و مزین کردین شهوانی رو با...

اولا ک خوش برگشتین و مزین کردین شهوانی رو با قدومتون و کلام نافذتون و اما بعد ....بله متاسفانه همین طوره ک میگین، الآن باید به دو سه متخصص مراجعه کرد چون تشخیص و درمانهای اشتباه زیاد شده، پسر داییم برا کمر درد رفته بود متخصص، گفته بود باید عمل بشی پیش یکی دیگه رفت و گفت خوب شد عمل نکردی وگرنه فلج میشدی و با دارو حله:/ من تو بیمارستان کار میکنم و میبینم متاسفانه مردم بیچاره ک میان ک فلان عمل روشون انجام بشه و به دست نامبارک فلان پزشک به چه عوارضی دچار میشن مدرکا همه از یک دم کشک، نه فقط تو پزشکی تو همه رشته ها

ـــــــــــ

• 2

حالا شانس آورده پسر داییتون

نقل از: farhadroshanayi اولا ک خوش برگشتین و مزین کردین شهوانی رو با قدومتون و کلام نافذتون و اما بعد ....بله متاسفانه همین طوره ک میگین، الآن باید به دو سه متخصص مراجعه کرد چون تشخیص و درمانهای اشتباه زیاد شده، پسر داییم برا کمر درد رفته بود متخصص، گفته بود باید عمل بشی پیش یکی دیگه رفت و گفت خوب شد عمل نکردی وگرنه فلج میشدی و با دارو حله:/ من تو بیمارستان کار میکنم و میبینم متاسفانه مردم بیچاره ک میان ک فلان عمل روشون انجام بشه و به دست نامبارک فلان پزشک به چه عوارضی دچار میشن مدرکا همه از یک دم کشک، نه فقط تو پزشکی تو همه رشته ها

که دکتره بهش نگفته یه شکم بزایی درست میشه نگران نباش. بیا خودم مجانی باردارت هم میکنم...

ـــــــــــ

• 1

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6410

!

نقل از: eyval123412341234
سلام شادی جان (rose) چه خشن شدی نبودم ! (biggrin) چیزایی دیدم که باورم نمیشه و خیلی خیلی خوشحالم که دیگه نخواهم رفت اینجاها تنها چیزی که ارزش نداره سلامتی هست ! پول داشته باشی به طرز شگفت انگیزی همه برات کار میکنن :) نوبت من هفته آینده بود ! اما اومد جلو ! یه نمونه کوچولو :) سالم خودتو تحویل بده ! داغون تحویل بگیر ! (biggrin)

اینا همه اش قسمته! مقدراته! گیریم دکتر اشتباه کرد. مگه چی میشد؟ قرار بود نهایت نهایتش خونه آخرش ناقصت کنه. چرا این سرگرمی رو از دکتر اونم نه فقط دکتر بلکه متخصص گرفتی؟ الان جواب دل دکتر چی میشه؟ کلی ذوق کرده بود که یکی دیگه رم قراره ناقص کنه. :-) میدونی فقط سر همین کار قراره بفرستنت جهنم؟

شاعر میگه دل شکستن هنر نمیباشد! برو دل دکترم به دست بیار و دستشم ببوس و بگو غلط کردم منو ببخش! (biggrin)

یک نفر از مذهبیون فامیل عرض کردن که به حرمت سوم امام ! شفا گرفتی والا باید عمل میشدی ! (biggrin) ( من عاشق این اعتقاداتم ) (biggrin)

میخوام برم پیششون بهش بگم آقای دکتر خیلی سپاس گذارم ازتون ! تو "روحت" ! با گفتن این جمله تو افق محوش کنم !

ممد آباد کجاست فکر میکنم روش کراش داشته باشم ! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• farhadroshanayi  

• عضو از 1397/11/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 219

• 268

نقل از: farhadroshanayi اولا ک خوش برگشتین و مزین کردین شهوانی رو با قدومتون و کلام نافذتون و اما بعد ....بله متاسفانه همین طوره ک میگین، الآن باید به دو سه متخصص مراجعه کرد چون تشخیص و درمانهای اشتباه زیاد شده، پسر داییم برا کمر درد رفته بود متخصص، گفته بود باید عمل بشی پیش یکی دیگه رفت و گفت خوب شد عمل نکردی وگرنه فلج میشدی و با دارو حله:/ من تو بیمارستان کار میکنم و میبینم متاسفانه مردم بیچاره ک میان ک فلان عمل روشون انجام بشه و به دست نامبارک فلان پزشک به چه عوارضی دچار میشن مدرکا همه از یک دم کشک، نه فقط تو پزشکی تو همه رشته ها
که دکتره بهش نگفته یه شکم بزایی درست میشه نگران نباش. بیا خودم مجانی باردارت هم میکنم...

واقعا هااااا باید بره دست متخصص محترم رو ببوسه ک باردارش نکرده خلاصه ک خطاهای پزشکی چه تو تشخیص چه تو درمان زیاده متاسفانه

ـــــــــــ

• 1

ممد آباد

یک نفر از مذهبیون فامیل عرض کردن که به حرمت سوم امام ! شفا گرفتی والا باید عمل میشدی ! (biggrin) ( من عاشق این اعتقاداتم ) (biggrin)

میخوام برم پیششون بهش بگم آقای دکتر خیلی سپاس گذارم ازتون ! تو "روحت" ! با گفتن این جمله تو افق محوش کنم !

ممد آباد کجاست فکر میکنم روش کراش داشته باشم ! (biggrin)

به ماساژورهای چشم و دل پاکش معروفه که ماساژ هلندی تایلندی کمربندی آب بندی رو با مهارت و بدون استفاده از دست انجام میدن. زوج هم هستن! ماساژ میدن توپ!

ـــــــــــ

• 1

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• 6410

.

نقل از: farhadroshanayi

واقعا هااااا باید بره دست متخصص محترم رو ببوسه ک باردارش نکرده خلاصه ک خطاهای پزشکی چه تو تشخیص چه تو درمان زیاده متاسفانه

:| اون متخصص بیخود کرده اولا ! :|

کامنتتون در خور شخصیت شما نبود ! :)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «