شهادت امام علی علیه السلام

در زمان خلافت حضرت معاویه علیه السلام، علی بن ابی طالب هم یابو ورش داشته بود که خلیفه است و در طویله خود دارالخلافه راه انداخته بود و چند نوچه هم برای خود دست و پا کرده بود. پس از مرگ پیغمبر اسلام (ص) علی (ع) که به کردن کیر پیغمبر در کون مبارک خود عادت کرده بود برای حضرت بی تابی می کرد. یک شب که علی (ع) خیلی بی تاب شده بود صدایی مانند وحی به گوشش رسید که :
یا علی! از کیرِ خر رسول الله در کونِ خود بهره بگیر!
علی علیه السلام که این را شنید فکر کرد به اون هم وحی می شود! اما فاطمه (س) فرمود: "کسخُل! منم، فاطی! کجا یابو ورت داشت علی کُسخول؟!"
و بدین ترتیب علی (ع) فهمید که از وحی خبری نیست. رو به فاطمه (س) فرمود:
فاطی جون! آخه کیرم راست شده بود فکر کردم از نشانه های وحی باید باشه!
فاطمه (س) فرمود:
آری علی جان! آن پدرزن کس- کش تو هم هر وقت راست می کرد وحیش می گرفت با من سکس می کرد!
علی (ع) فرمود:
آری فاطمه جان. می دانم. به من گفته بود که دهانت بوی بهشت می دهد. یک چیزهای دیگری هم گفته بود...
فاطمه (س): چی گفته بود اون مادرقَحبه؟
علی (ع): محمد همیشه می گفت دهان فاطمه بوی بهشت می دهد و کس فاطمه مزۀ کس خدیجه را می دهد و کونش مانند کون مادر عمر رضی الله عنه است!
فاطمه (س): زر میزد. ننه یِ جندۀ عمر با اون کون درشتش چه ربطی به کون من داره اخه؟ این محمد هم پیرِ خرفت شده بود گه مفت زیاد میخورداااا! اه!
علی علیه السلام فرمود: یا فاطی! خر محمد الان کجاست؟ گفتی کیرش جواب میده؟
فاطمه (س) فرمود: آری! من زیاد تو کس و کونم کردم، جواب میده!
از آن شب به بعد علی (ع) با حضرت الاغ (ص) جماع می نمود. هر شب دم غروب که همه برای نماز خواندن قنبل می کردند خر (ص) بر کون علی بن ابی طالب (ع) دخول می فرمود و ارضا می شد. اما کون علی باز هم چیزهای درشت تر و مهیج تری می طلبید! یک شب علی (ع) بسیار بی تابی می کردند. رو به حضرت ابن ملجم (ع) کرده و فرمودند: ابی! یه حالی به کون ما میدی لطفاً؟ ابن ملجم (ع) فرمودند: قنبل کن یا علی! حضرت بی درنگ قنبل کردند. حضرت ابن ملجم علیه السلام شمشیر از نیام برکشیده و بر کون علی بن ابی طالب (ع) فرو کرده و تا ته فشار دادند. به طوری که از فرق سر علی (ع) زد بیرون! زینب که این صحنه را می دید و جلق می زد فریاد زد: به الله قسم که علی ارضا شد!
آن شب شب 19 ماه مبارک رمضان بود. حسن و حسین جنازۀ متعفن پدرشان را برداشتند و بردند وسط طویله، مثل کفتار جیغ و داد کردند که پدرمان ارضا شد! زینب که در بغل یزید (ع) کسشعر گفتن را خوب آموخته بود عرض کرد:
به الله قسم که علی شهید راه کون شد!
سجاد پسر حسین (ع) عرض کرد: یا عمه! من هم باید مانند علی بن ابی طالب یک کونی تمام عیار بشوم! روزی 1700 بار قنبل می کنم!
زینب (س) عرض کرد: ای قربونت بره عمه! سپس یکی به کون سجاد زد و ادامه داد: خودم با دیلدو باهات تمرین می کنم که کونی بشی! سپس شمشیر را از تویِ کون علی(ع) بیرون کشید و در کس خود فرو کرد و مشغول خود ارضایی شد.
والله اعلم انشاءالله

ـــــــــــ

دارم جلق می زنم، برو کنار آب کیرم روت نریزه

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1240

• 3145

هیچ وقت

اینا به اندازه کافی مداحُ و احساساتِ کصِ شر جهادی دارن،لطفا هیچ وقت با گفتن این داستانا انگیزه بهشون نده،بزار وقتی که خوابن ترتیبشون بدیم:/

پس با این داستانت کاملا مخالفم

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم،په پوله

• 4

• شاش باز  

• عضو از 1392/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 237

• 418

نقل از: abbbbbcc

نقل از: abbbbbcc اینا به اندازه کافی مداحُ و احساساتِ کصِ شر جهادی دارن،لطفا هیچ وقت با گفتن این داستانا انگیزه بهشون نده،بزار وقتی که خوابن ترتیبشون بدیم:/ پس با این داستانت کاملا مخالفم

احساسات جهادیشون کجا بود یه مشت بچه کونی! طرف تو پروفایلش نوشته کونی بی غیرت روی مامانشه، بعد میاد از اسلام دفاع می کنه! احساسات جهادیشون با یه جلق ساده فروکش می کنه نگران نباش

ـــــــــــ

دارم جلق می زنم، برو کنار آب کیرم روت نریزه

• 3

• mmb923  

• عضو از 1396/6/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 254

• 149

دعا کن پیدات نکنم
وگرنه روزی هزار بار آرزوی مرگ...

دعا کن پیدات نکنم وگرنه روزی هزار بار آرزوی مرگ خواهی کرد کون بچه

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• Ryder  

• عضو از 1396/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 2048

• 5403

عجب !

پس قضیه سقط شدن علی ابن آب طالبی این بود ! (biggrin)

عزیز دل برادر اسلام رو به خطر انداختی با این داستانت ...!

ـــــــــــ

پا بزن آشغال !

• 5

• Amirammn1  
  • عضو از 1397/12/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

.

حرومزاده

ـــــــــــ

• 0

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 230

• 514

نقل از: mmb923

نقل از: mmb923 دعا کن پیدات نکنم وگرنه روزی هزار بار آرزوی مرگ خواهی کرد کون بچه

حالا مثلا پیداش کنی چه گهی میخوری نهایتا میری چهار تا اطلاعاتی که مثل خودت و پیغمبرت بازیچه دست سعید طوسی بودن رو ورمیداری میاری سرش میبری شکنجش میکنی بعد میکشیش تو خاوران خاکش میکنی بعد میای میری گه خوری میکنی اسلام دین محبت است دین گذشت است دین کیر خر است!

ـــــــــــ

• 8

• Ryder  

• عضو از 1396/11/15

• 5403

نقل از: Twink_boy

نقل از: mmb923 دعا کن پیدات نکنم وگرنه روزی هزار بار آرزوی مرگ خواهی کرد کون بچه
حالا مثلا پیداش کنی چه گهی میخوری نهایتا میری چهار تا اطلاعاتی که مثل خودت و پیغمبرت بازیچه دست سعید طوسی بودن رو ورمیداری میاری سرش میبری شکنجش میکنی بعد میکشیش تو خاوران خاکش میکنی بعد میای میری گه خوری میکنی اسلام دین محبت است دین گذشت است دین کیر خر است!

قشنگ فیت باند خودمی ! (biggrin)

ـــــــــــ

پا بزن آشغال !

• 3

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• 514

نقل از: Ryder

نقل از: Ryder

قشنگ فیت باند خودمی ! (biggrin)

دادا منو میشناسی خو من معاویه سابقم همشهریتم لره! (inlove)

ـــــــــــ

• 2

• Vahid2811  

• عضو از 1398/1/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 2

بیناموس. بعدا نتیجه داستانوتو میبینی

بیناموس. بعدا نتیجه داستانوتو میبینی

ـــــــــــ

• 0

• soonia_eps  
  • عضو از 1397/12/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 279

• 474

سر کیرشم نمیتونی بگیری بکنی تو کون مبارک حضرت علی (inlove) (inlove)

ـــــــــــ

• 6

• soonia_eps  
  • عضو از 1397/12/19

• 474

نقل از: Amirammn1

نقل از: Amirammn1 حرومزاده

با چندمین معصوم بودی این کلمه رو ؟؟؟

ـــــــــــ

• 6

• soonia_eps  
  • عضو از 1397/12/19

• 474

نقل از: Vahid2811

نقل از: Vahid2811 بیناموس. بعدا نتیجه داستانوتو میبینی

نتیجه داستانش 3 - 0 به نفع آتئیست هاس کسمشنگ . در کل اسلام ریده شد بهش حذف شد

ـــــــــــ

• 6

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• 514

نقل از: soonia_eps

نقل از: soonia_eps
نتیجه داستانش 3 - 0 به نفع آتئیست هاس کسمشنگ . در کل اسلام ریده شد بهش حذف شد

درود بر تو هر جای دنیا که هستی اورین (inlove)

ـــــــــــ

• 0

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• 514

نقل از: Vahid2811

اخه گوز اسهالی! اگه خدات خداس خودش از پس خودش ور میاد لازم نیس تو گه خوریشو بکنی! اگه خدات خدا نیس که کیرم توش با این خدات

ـــــــــــ

• 6

• soonia_eps  
  • عضو از 1397/12/19

• 474

اخه گوز اسهالی! اگه خدات خداس خودش از پس خودش ور میاد لازم نیس تو گه خوریشو بکنی! اگه خدات خدا نیس که کیرم توش با این خدات

مخلص کلام همینه . واقعا اگه این چند میلیارد گوساله انسان نمای دیندار این مطلب رو بفهمن یا کلا آدم دینداری نمیمونه یا همه ی دیندارا دینشون برای خودشون نگه میدارن و باعث آزار و اذیت دیگران نمیشن

ـــــــــــ

• 4

• 0_Mr  

• عضو از 1398/1/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

پیدات بکنم میدم از تخم دارت بزنن

بی همه چیز من به اسلام اعتقادی ندارم ولی علی و حسین خط قرمزمه پیدات بکنم از تخم دارت میزنم (devil) (devil)

ـــــــــــ

• 0

• mmb923  

• عضو از 1396/6/18

• 149

خواهی دید ازین به بعد از سایه ی خودتم باید بترسی

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• Ryder  

• عضو از 1396/11/15

• 5403

Twink_boy

عه نمیدونستم رفیق (rose)

ـــــــــــ

پا بزن آشغال !

• 0

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• 514

بیا برو تو کونم خودت با دینت و پیغمبرت

ـــــــــــ

• 2

• mmb923  

• عضو از 1396/6/18

• 149

واقعا؟

بیا برو تو کونم خودت با دینت و پیغمبرت

یعنی اینقدر دادی یا کردنت که این همه تو کونت جا میشه؟

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «