شهوانی, دوست قدیمی خدافظ

• Mahoor132  

• عضو از
    1396/10/19

• پست‌ها: 48

• 70

خب خب بعد دها اکانت از زمانی که ایران بودم و الان بالاخره به این نتیجه رسیدم که دیگه شهوانی شهوانی قبلی نیست و خراب شده.
چرا؟
چون هر ننه قمری که موبایل داره الان شهوانیو میشناسه بدون هیچ فرهنگی که این سایت برای چیه و چیکار میشه کرد باهاشو چه استفاده ای داره.
چون فکر میکنن با عکس کس و کون و کیر و ..... میتونن توجه بخرن. چون فکر میکنن با یه داستان فیک ۱۰ خطی مردم میگن اووف این چه بکنیه!.
چون توی تنها سایت سکسی ایرانی به جای فرهنگ سازی و اموزش روابط جنسی سالم هزار جور چرت و پرت بی ربط مثل دارک وبو تولید مشروب و ...... وجود داره.
چون اینجا جاییه که هنوز فرق گی و کونی و همجنسگرا و همجسنباز رو یاد نگرفتن.

مرسی بابت همه اونایی که توی تاپیکام نظرای قشنگ گذاشتن
مرسی از اون فیک اکانت هایی که کلی سرگرمم کردن
مرسی از میتی که کلی چیز بهم یاد داد نوکرتم داداش :)
مرسی از ادمین که حواسش به همه چی هست ;)
و در اخر علی, بهمون خیلی خوشگذشت نه؟

ـــــــــــ

مرا عهدیست با جانان که اصلا یادم نمی اید

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Jadogar_Sefid  

• عضو از 1396/4/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 606

• 770

:D تو 17 سالته بعد ده ها اکانت داشتی؟! عجب دیوثایی...

:D تو 17 سالته بعد ده ها اکانت داشتی؟! عجب دیوثایی هستن این دهه 80ی ها ... برو خوش باشی به سلامت عزیزم (dash) (dash) (biggrin)

ـــــــــــ

من سواد ندارم اثر انگشت میزنم :)

• 0

• mehri-talagg  

• عضو از 1397/2/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 147

• 81

خدا به همراهت. ان شا الله مه برنگردي هر چند بر...

خدا به همراهت. ان شا الله مه برنگردي هر چند بر ميگردي

ـــــــــــ

• 0

• Mahoor132  

• عضو از 1396/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 70

نقل از: Jadogar_Sefid

نقل از: Jadogar_Sefid :D تو 17 سالته بعد ده ها اکانت داشتی؟! عجب دیوثایی هستن این دهه 80ی ها ... برو خوش باشی به سلامت عزیزم (dash) (dash) (biggrin)

الان تو ۹۷ سالته عزیزم؟ (rolling) وقتی تو نمیدونستی شهوانی چیه ما اینجا داشتیم داستان دیس میکردیم برو عمو جون (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• Mahoor132  

• عضو از 1396/10/19

• 70

نقل از: mehri-talagg

نقل از: mehri-talagg خدا به همراهت. ان شا الله مه برنگردي هر چند بر ميگردي

(biggrin) (dash)

ـــــــــــ

• 0

• پپـــرو  

• عضو از 1394/10/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 54

.

گیتار رو با خودت نبر (biggrin) موفق باشی

ـــــــــــ

• 0

• Mahoor132  

• عضو از 1396/10/19

• 70

نقل از: پپـــرو

نقل از: پپـــرو

گیتار رو با خودت نبر (biggrin) موفق باشی

(biggrin) (inlove)

ـــــــــــ

• 1

• Uchiha_Sasuke  

• عضو از 1397/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 48

/:

بدون کارت پایان خدمت میذارن ادم از کشور خارج بشه (hypnotized)

ـــــــــــ

• 0

• Mahoor132  

• عضو از 1396/10/19

• 70

نقل از: Uchiha_Sasuke

نقل از: Uchiha_Sasuke بدون کارت پایان خدمت میذارن ادم از کشور خارج بشه (hypnotized)

جر خوردم تا شد پارتی داشته باشی میشه ۱۶ سالگی خارج شدم

ـــــــــــ

• 0

• Pro_boy  

• عضو از 1397/4/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 6

برو کونتو بده باو جقی دو روز بعد باز برمیگردی تو...

برو کونتو بده باو جقی دو روز بعد باز برمیگردی تو خیلی حالیته باو

ـــــــــــ

تُف... . گی نیستم :/

• 0

• P.parsa.P  

• عضو از 1397/4/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 144

• 88

اندر مزایای شکوت

نههههه نرررررو تورو خداااا نرو بعد تو چجوری با خلع نبودت کنار بیاااام (hypnotized) اومی جان شوخی کردم بود و نبودت برام فرقی نداره حتی میتونم بگنم ب.ک ک میری ولی اینو بدون فقط یه ابنه ای علکی ادعای خارج نشینی میکنه! تو که خارج نشینی بر سَرِ کیرُم نشینی؟ (drinks)

ـــــــــــ

اندر مزایای شکوت

• 0

• Siara  

• عضو از 1397/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 136

• 547

سایت دسته بندی شدی هم بخش فرهنگی سیاسی داره هم بخش...

سایت دسته بندی شدی هم بخش فرهنگی سیاسی داره هم بخش سکسی خود کاربرا هستن که انتخاب میکنن چیو دنبال کنن پس ایرادی به بخش غیر سکسی سایت نمیشه گرفت حتی اگه کسشر محض باشه!ترک این سایتم مثل درس خوندن از شنبه اس (dash) در کل موفق باشی.

ـــــــــــ

• 1

• Mahoor132  

• عضو از 1396/10/19

• 70

نقل از: Pro_boy

نقل از: Pro_boy برو کونتو بده باو جقی دو روز بعد باز برمیگردی تو خیلی حالیته باو

ارزش جواب دادن نداری یه مشت عقده ای که فحش دادن روش دفاعیشونه

ـــــــــــ

• 0

• Mahoor132  

• عضو از 1396/10/19

• 70

نقل از: P.parsa.P

نقل از: P.parsa.P نههههه نرررررو تورو خداااا نرو بعد تو چجوری با خلع نبودت کنار بیاااام (hypnotized) اومی جان شوخی کردم بود و نبودت برام فرقی نداره حتی میتونم بگنم ب.ک ک میری ولی اینو بدون فقط یه ابنه ای علکی ادعای خارج نشینی میکنه! تو که خارج نشینی بر سَرِ کیرُم نشینی؟ (drinks)

اولا با کسی که تئوری داروین رو قبول داره بحث کردن بی معنی ترین کار ممکنه دوما اینکه گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت بو میده سوما خارج نشینی ادعا نداره عزیزم لیاقت میخواد که تو نداری

ـــــــــــ

• 0

• Mahoor132  

• عضو از 1396/10/19

• 70

نقل از: Isfahan_cuteguy

نقل از: Isfahan_cuteguy من کاری با هیچ چیزت ندارم ولی چرا بحث کردن با کسی که داروین رو قبول داره بی معنی هست؟

الان دیگه همه میدونن داروین نظریش اشتباهه نمیگم غلط کرد اینو گفت ولی خب چیزیه که قدیمی شده و پوچه

ـــــــــــ

• 0

• P.parsa.P  

• عضو از 1397/4/9

• 88

اندر مزایای شکوت

نقل از: Mahoor132
نقل از: P.parsa.P نههههه نرررررو تورو خداااا نرو بعد تو چجوری با خلع نبودت کنار بیاااام (hypnotized) اومی جان شوخی کردم بود و نبودت برام فرقی نداره حتی میتونم بگنم ب.ک ک میری ولی اینو بدون فقط یه ابنه ای علکی ادعای خارج نشینی میکنه! تو که خارج نشینی بر سَرِ کیرُم نشینی؟ (drinks)
اولا با کسی که تئوری داروین رو قبول داره بحث کردن بی معنی ترین کار ممکنه دوما اینکه گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت بو میده سوما خارج نشینی ادعا نداره عزیزم لیاقت میخواد که تو نداری

غاز غولنگی هسیا نظریه ی داروینو قبول نداری چون بنظرت غیر منطقی میاد ولی اینو که دوتا آدم تو بهشت زندگی میکردن و بخاطر یه سیب تبعیدشون کردن به زمین برات منطقیه چون نمک پرورده ی آخوندای همین مرز و بومی. آدمایی مثل تو از منطق و فلسفه جیزی سر در نمیارن فقط با سفسته میخوان خودشونو به روشنفکرای حاله حاضر بچسبونن. من اسمتو میزارم پسرک خرافاتی خارج نشینی ام لیاقت نمیخواد جیگر پول میخواد که تو نداری باباتم نداره؛ اونم کجا!کانادا زرت بشین رو صندلیت زرته کونت کش نیاد پسرک خرافاتی...

ـــــــــــ

اندر مزایای شکوت

• 0

• Mahoor132  

• عضو از 1396/10/19

• 70

غاز غولنگی هسیا نظریه ی داروینو قبول نداری چون بنظرت غیر منطقی میاد ولی اینو که دوتا آدم تو بهشت زندگی میکردن و بخاطر یه سیب تبعیدشون کردن به زمین برات منطقیه چون نمک پرورده ی آخوندای همین مرز و بومی. آدمایی مثل تو از منطق و فلسفه جیزی سر در نمیارن فقط با سفسته میخوان خودشونو به روشنفکرای حاله حاضر بچسبونن. من اسمتو میزارم پسرک خرافاتی خارج نشینی ام لیاقت نمیخواد جیگر پول میخواد که تو نداری باباتم نداره؛ اونم کجا!کانادا زرت بشین رو صندلیت زرته کونت کش نیاد پسرک خرافاتی...

هه زرشک اولا کیرم دهن همون اخوندی که شماهارو هر روز داره بازی میده دوما اینکه من کی گفتم دوتا بشر سیب خوردو اومد پایین و ...... سوما من نظریه داروین برام بی معنیه چون به یک چیز دیگه معتقدم اگه خواستی بفهمی کجام بگو بهت ثابت کنم عزیز دلم

ـــــــــــ

• 0

• P.parsa.P  

• عضو از 1397/4/9

• 88

اندر مزایای شکوت

هه زرشک اولا کیرم دهن همون اخوندی که شماهارو هر روز داره بازی میده دوما اینکه من کی گفتم دوتا بشر سیب خوردو اومد پایین و ...... سوما من نظریه داروین برام بی معنیه چون به یک چیز دیگه معتقدم اگه خواستی بفهمی کجام بگو بهت ثابت کنم عزیز دلم

نمیخواد مکانتو ثابت کنی بگو به چی معتقدی!

ـــــــــــ

اندر مزایای شکوت

• 0

• Uchiha_Sasuke  

• عضو از 1397/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 48

.

.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻭﻗﻮﻉ ﺍﻧﻘﻼﺏ ، ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﭼﻪ ﺷﺨﺺ ﯾﺎ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺭﺍ به ﺩﺳﺖ ﮔﯿﺮﺩ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «