شهوانی رو دوست دارم ، چون خودواقعیم هستم

• zenadost  

• عضو از
    1389/11/13

• پست‌ها: 299

• 466

«شهوانی» رو دوست دارم، چون خود واقعی ام اینجا هستش، بدون هیچ سانسوری و نقابی که دیگران خوششون بیاد یا نیاد. آزادم هرچه بنویسم و بخونمو ابراز عقیده کنم.
با تمام نقایص و مشکلاتش نسبت به بقیه شبکه های اجتماعی ولی باز جزو کارهای روزمره من سر زدن به اینجاست

ممنون از مسئولین سایت و خسته نباشید بابت زحماتشون

ـــــــــــ

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• zenadost  

• عضو از 1389/11/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 299

• 466

جالب از تاپیتک اصلا استقبال نشد!!!
اگر عکس کس...

جالب از تاپیتک اصلا استقبال نشد!!! اگر عکس کس زنمو میذاشتم حتما کلی لایک و کامنت داشتم !!! عجیب واقعا

ـــــــــــ

• 1

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 270

• 540

بگذریم که چاخان توش زیاده و جقی ها گاهی توهم های...

بگذریم که چاخان توش زیاده و جقی ها گاهی توهم های خفنی میزنن ، اما خود اینکه یارو میاد میگه: چهارساعت طبیعی سکس میکنم و آبم نمیاد ، یه دنیا خنده ست! روانمون شاد میشه (biggrin) تو این اوضاع دپرسی مملکت خیلی خوبه!

یا درنظر بگیرید چقد ماساژور داریم تو این مملکت!! این باعث نمیشه به خودتون ببالید؟؟؟ (rolling)

عکس کات شده از یه کوص زن افریقایی هم میذارن و زیرش مینویسن : کوص زنم یهویی!! و ۳۰۰ تا لایک میگیره و هزارتا به به و چه چه.. چون ملت جقی هستیم. اینا اگه پوئن مثبت نیست پس چیه؟

ـــــــــــ

• 3

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 140

• 200

نقل از: zenadost

نقل از: zenadost جالب از تاپیتک اصلا استقبال نشد!!! اگر عکس کس زنمو میذاشتم حتما کلی لایک و کامنت داشتم !!! عجیب واقعا

خوب معلومه چون یه مشت حشرزده کنار هم جمع شدیم که دنبال سوژه ایم نکته دوم لایک وکامنت من فک کنم تنها ملتی هستیم دنبال لایک و کامنتیم selena gomez با این همه دنبال کننده و لایک اکانتشو پاک کرد و گفت که اینستاگرام نسل منو نابود میکنه از اون طرف Justin Bieber اونم با این همه طرفدار میگه چن وقتی از اینستاگرام دور میشم افسردگی منو گاییده ... و ما میریم میگیم لایک کنم بک میدیم یا خودمونو میگاییم که صفحه مارو فالو کنن یا از برنامه های تخمی افزایش لایک استفاده میکنیم در چن روز قبل اینستاگرام اعلام کرد که لایک و کامنت رو مخفی میکنه تا نظر مخاطب بهتر جذب بشه و گفتش اونایی که قوانین رو نقص میکنن ممکنه حسابشون مسدود بشه امیدوارم ادمین اینجا هم که بعضی افراد تایپیک ها و سوالای تخمی میپرسن در قالب تایپیک مسدود کنه یا حداقل این لایک هارو پاک کنه که طرف نیاد لایک جمع کنه (cool) ....

ـــــــــــ

Amir Tataloo_Man(²) 1:50 ●━━────── 14:34 ㅤㅤㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ

• 1

• shahin_pk  
  • عضو از 1397/4/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 11

تو جامعه ای که زن و مرد از بچگی از هم جدا هستند و...

تو جامعه ای که زن و مرد از بچگی از هم جدا هستند و ادم ها بیمار جنسی بار میان باید هم شهوانی بهترین جا برای آرامش باشه و ادم ها من واقعیشون رو توش نشون بدن خود من هم اینجا احساس ارامش میکنم

ـــــــــــ

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2143

• 8949

اینجا آزادیم به انجام هرکار البته تاجایی که مزاحم...

اینجا آزادیم به انجام هرکار البته تاجایی که مزاحم کسی نباشیم و به حریم خصوصی اون کاربر لطمه نزنیم !

ـــــــــــ

من یه دخترم! امآ بیآ مردونگی بهت یآد بدم !

• 3

• zenadost  

• عضو از 1389/11/13

• 466

نقل از: hitler33

نقل از: hitler33 بگذریم که چاخان توش زیاده و جقی ها گاهی توهم های خفنی میزنن ، اما خود اینکه یارو میاد میگه: چهارساعت طبیعی سکس میکنم و آبم نمیاد ، یه دنیا خنده ست! روانمون شاد میشه (biggrin) تو این اوضاع دپرسی مملکت خیلی خوبه! یا درنظر بگیرید چقد ماساژور داریم تو این مملکت!! این باعث نمیشه به خودتون ببالید؟؟؟ (rolling) عکس کات شده از یه کوص زن افریقایی هم میذارن و زیرش مینویسن : کوص زنم یهویی!! و ۳۰۰ تا لایک میگیره و هزارتا به به و چه چه.. چون ملت جقی هستیم. اینا اگه پوئن مثبت نیست پس چیه؟

واقعا خوب گفتی دمت گرم تفریح خوبیه من یکی از سرگرمی هام تو سایت خوندن فحش‌های زیر داستان هاست

ـــــــــــ

• 1

• zenadost  

• عضو از 1389/11/13

• 466

نقل از: sarafraz9595

نقل از: sarafraz9595 این هم از مزایای جامعه دینی و مذهبیه که یه سایت سکسی میشه ارامش بخش خیلیا.حتی اونایی که دنبال سکس و اینجور مسایل نیستن.یا اگه هستن در اولویتشون نیست

دقیقا مشکل همینه که به اینجا پناه آوردیم از ترس سانسور و بگیر و ببند و قضاوت شدن

ـــــــــــ

• 2

• رضا39  

• عضو از 1398/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 47

ایول

نقل از: hitler33 بگذریم که چاخان توش زیاده و جقی ها گاهی توهم های خفنی میزنن ، اما خود اینکه یارو میاد میگه: چهارساعت طبیعی سکس میکنم و آبم نمیاد ، یه دنیا خنده ست! روانمون شاد میشه (biggrin) تو این اوضاع دپرسی مملکت خیلی خوبه! یا درنظر بگیرید چقد ماساژور داریم تو این مملکت!! این باعث نمیشه به خودتون ببالید؟؟؟ (rolling) عکس کات شده از یه کوص زن افریقایی هم میذارن و زیرش مینویسن : کوص زنم یهویی!! و ۳۰۰ تا لایک میگیره و هزارتا به به و چه چه.. چون ملت جقی هستیم. اینا اگه پوئن مثبت نیست پس چیه؟

دمت گرم

ـــــــــــ

من و همسرم عاشق سکسیم اگه تنوع تو سکس نباشه زیبا ترین و خوش رنگ ترین لذت دنیا روز به روز کمرنگ و کمرنگ تر می شه ؛بیاییم تا جوونیم از این نعمت شیرین و دوست داشتنیه خدا بیشترین بهره رو ببریم .

• 2

• haniko3  

• عضو از 1398/4/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 79

خود واقعی رو عشقه

نقل از: Maalèna خود واقعی رو باید دید خوبه یا نه ! وگرنه هر خود واقعی بدرد نمیخوره !

خود واقعی هرچی باشه بهتر از ماسک زیبا زدنه، خود واقعی چه بد چه خوب دوست داشتنی و قابل احرامه، چون واقعیه

ـــــــــــ

• 2

• Mardirani2020  
  • عضو از 1397/10/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 22

منم دقیقا به همین دلیل تو شهوانی میام خودم رو...

منم دقیقا به همین دلیل تو شهوانی میام خودم رو سانسور نمیکنم

ـــــــــــ

بیزار از خودسانسوری مگه چقدر میخوایم عمر کنیم

• 1

• zenadost  

• عضو از 1389/11/13

• 466

نقل از: Mardirani2020

نقل از: Mardirani2020 منم دقیقا به همین دلیل تو شهوانی میام خودم رو سانسور نمیکنم

اره خوبیش همینو ولی باز فک کنی با هویت اصلی خودمون نیستیم یه جورایی ، باز یه نقابی داریم ، عین بالماسکه هستش یه جورایی اینجا ...

ـــــــــــ

• 0

• zenadost  

• عضو از 1389/11/13

• 466

شهوانی اروپایی و امریکایی شده

دیگه شهوانی شده مختص بچه‌هایی که بیرون از ایران هستن، یه جورایی عین اخرالزمان شده و ماها تنهایی انگاری !!!

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

گرایش جنسی شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «