شومبول به سرهای فتوشاپی

طی پژوهشی جدید دریاف شد برخی شومبول به سرها با فتوشاپ در تلاش‌اند تنها عضو افتخاربرانگیز خود را تکثیر داده تا شاید خرکیر فرض شوند.

نظرتون درمورد عکسا هام چیه

↓ اینم نظر ما درمورد عکسا ها!:

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• cdsboytbz  

• عضو از 1398/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 4

واقعا آفرین دمت گرم

واقعا آفرین دمت گرم

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

.

اَی خِدااااا (rolling) (dash) (clap)

ـــــــــــ

• 3

....

واقعا حوصله داری

طبق اطلاعات موثق در آینده شومبول به سری منقضی خواهد شد، دیگه از این چیز ها نیست

شما هم عزیز اینا ارزش ندارن تاپیک بزنی براشون

ـــــــــــ

• 2

• Mahyar_viz  

• عضو از 1398/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 541

• 1031

پلیس فتا حواسش به هم چیز هست

داداچ جوری تمرکز کردی رو کیرشون کع انیشتین رو کشف نسبیت اونجور تمرکز نکرد.دمت گرم (rolling) (rose)

ـــــــــــ

ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏ ᴛʜɪɴɢs ʏᴏᴜ ʟɪᴋᴇ ᴀɴᴅ ᴊᴜsᴛ ᴛʀʏ ᴛᴏ ᴇɴᴊᴏʏ ʏᴏᴜʀ ʟɪғᴇ

• 5

• Miss-newsha  

• عضو از 1396/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 289

(biggrin) (rolling)

(biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

Horror time Forbiden sex

• 1

عرض شود که

نقل از: الهه.همیشه.سبز واقعا حوصله داری طبق اطلاعات موثق در آینده شومبول به سری منقضی خواهد شد، دیگه از این چیز ها نیست شما هم عزیز اینا ارزش ندارن تاپیک بزنی براشون

واسه خنده ارزششو داره.

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4598

• 5229

دمت گرم! اوزگلا میان زیر هر تاپیکی هم زر میزنن که...

دمت گرم! اوزگلا میان زیر هر تاپیکی هم زر میزنن که دست خرشون دیده بشه! اونم دست خر فتوشاپی!

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

عرض شود به درزت که

نقل از: mashti.bash الان فکر کردی زرنگی ؟ تلگرام پیام بده تا برات فیلم بگیرم بفرستم تا بدونی مامان جونت اشتباهی زاییدتت تا انقدر ادعای زرنگ بودنت نشه میدونستم انقدر بهت فشار میاد عکس نمیزاشتم (rolling)

راس میگی همین جا فیلمشو بذار تا مام دریابیم کی اشتبا زائیده شده! خخخ
اگه تونسی حرفتو ثابت کنی تاپیکو حذف میکنم.

ـــــــــــ

• 1

عرض شود که

نقل از: mashti.bash
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: mashti.bash الان فکر کردی زرنگی ؟ تلگرام پیام بده تا برات فیلم بگیرم بفرستم تا بدونی مامان جونت اشتباهی زاییدتت تا انقدر ادعای زرنگ بودنت نشه میدونستم انقدر بهت فشار میاد عکس نمیزاشتم (rolling)

راس میگی همین جا فیلمشو بذار تا مام دریابیم کی اشتبا زائیده شده! خخخ

اتفاقا خواستم اینجا بفرستم تا بری گمشی فکر نکنی زرنگی ولی نمیزاره فیلم بزارم باید vip باشم

بیا تلگرام نترس کاری با کونت ندارم گی نیستم مثل تو (rolling)

من فقط دنبال مامانتم کون خوبی داره (cool)

بفرس پیوی یه کاربر vip تا واست اینجا بذارد.
(امتاحان خوبی هم هس واست تا ببینی کسی آدم حسابت میکند یا خیر!)

ـــــــــــ

• 2

• dr_nasim  

• عضو از 1394/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 17

درود

از کاربر با سابقه ای مثل شما بعید بود...

درود

از کاربر با سابقه ای مثل شما بعید بود واقعا انقدر براتون مهم بود که برای این مورد تاپیک زدید ؟ نمیخواستم چیزی بگم ولی دیدم انقدر براتون مهمه فقط میخوام بدونید دارید اشتباه میکنید

عکس برای این کاربر هست یا نه رو کاری ندارم ولی مواردی که برای فتوشاپ بودن مطرح کردید کاش کمی دقت میکردید که درست نیست

مخزن مشترکی که روی عکس زدید در آلت تناسلی طبیعیه اگر عکس آلت های دیگرم ببینید وجود داره

اگر همون مخزن مشترک رو در نظر بگیرید اون رگ بالایی هم باید دوباره در مخزن اولی تکرار میشد ولی در مخزن اولی (سمت راستی) اون رگی که علامت گذاشتید تکرار نشده پس یعنی فتوشاپ نشده چون اگر شده بود باید هر 2 مورد هم رگ و هم مخزن تکرار میشدن

در مورد عکس دوم و سایه هم همینطور

و اگر دقت کنید چیزایی که تو عکس اول گفتید در عکس دوم هم وجود دارن و این نشون میده عکس آلت طبیعیه و فتوشاپ نشده

در اخر اینکه عکس فتوشاپ نشده ولی احتمالا برای خودشون نیست

ـــــــــــ

• 2

• キング  

• عضو از 1398/4/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 99

• 146

..

شتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized)

ـــــــــــ

• 0

عرض شود که

نقل از: dr_nasim درود از کاربر با سابقه ای مثل شما بعید بود واقعا انقدر براتون مهم بود که برای این مورد تاپیک زدید ؟ نمیخواستم چیزی بگم ولی دیدم انقدر براتون مهمه فقط میخوام بدونید دارید اشتباه میکنید عکس برای این کاربر هست یا نه رو کاری ندارم ولی مواردی که برای فتوشاپ بودن مطرح کردید کاش کمی دقت میکردید که درست نیست مخزن مشترکی که روی عکس زدید در آلت تناسلی طبیعیه اگر عکس آلت های دیگرم ببینید وجود داره اگر همون مخزن مشترک رو در نظر بگیرید اون رگ بالایی هم باید دوباره در مخزن اولی تکرار میشد ولی در مخزن اولی (سمت راستی) اون رگی که علامت گذاشتید تکرار نشده پس یعنی فتوشاپ نشده چون اگر شده بود باید هر 2 مورد هم رگ و هم مخزن تکرار میشدن در مورد عکس دوم و سایه هم همینطور و اگر دقت کنید چیزایی که تو عکس اول گفتید در عکس دوم هم وجود دارن و این نشون میده عکس آلت طبیعیه و فتوشاپ نشده در اخر اینکه عکس فتوشاپ نشده ولی احتمالا برای خودشون نیست

دورود،
نمونه‌های کیر فتوشاپ شده که بسیار در این سایت یاف میشود، ولی این مشت نمونه خروار بود، نه این که صرفاً پرداختن به این کاربر خشتکپریش که خوشبختانه شعور و شخصیتش توسط بیانات خودش به حد کافی گویاس، مهم باشد.
درسته اطلاعات پزشکی از آناتومی کیر ندارم ولی تخصص فتوشاپ تا حدی دارم که تکرار فرم رو تشخیص بدم (صدالبته که این تشخیص میتواند اشتبا هم باشد و تردیدی هم درش نیس) اگر دقت شود در عکس دوم نیز این تکرار فرم به صورت مشهودتری هویداس!

ـــــــــــ

• 1

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 474

• 590

من همون روز اول که دیدم گفتم فتوشاپه برای همین...

من همون روز اول که دیدم گفتم فتوشاپه برای همین تلگرام با یه اکانت دیگه بهش پیام دادم گفتم اثباط کن فیلم بده و داد همین اندازه بود ولی رنگش تیره تر بود چون تو عکسا سفیدتره اصلا فتوشاپم باشه ماها کی میخوایم یاد بگیریم که تو زندگی بقیه دخالت نکنیم ؟ اسم این پسره حبیبه دنبال جلب توجه هستش قبول دارم وگرنه عکسشو نمیزاشت ولی شما هم این تاپیکو زدی نشون دادی بیشتر از اون دنبال جلب توجه هستی چون تاپیک زدی بگی اون فیکه 2 نفر بیان زیر پستت بگن آفرین وای چه خوبی تو

تو که خودت بدتر از اونی

ـــــــــــ

• 1

• dr_nasim  

• عضو از 1394/2/13

• 17

نقل از: dr_nasim درود از کاربر با سابقه ای مثل شما بعید بود واقعا انقدر براتون مهم بود که برای این مورد تاپیک زدید ؟ نمیخواستم چیزی بگم ولی دیدم انقدر براتون مهمه فقط میخوام بدونید دارید اشتباه میکنید عکس برای این کاربر هست یا نه رو کاری ندارم ولی مواردی که برای فتوشاپ بودن مطرح کردید کاش کمی دقت میکردید که درست نیست مخزن مشترکی که روی عکس زدید در آلت تناسلی طبیعیه اگر عکس آلت های دیگرم ببینید وجود داره اگر همون مخزن مشترک رو در نظر بگیرید اون رگ بالایی هم باید دوباره در مخزن اولی تکرار میشد ولی در مخزن اولی (سمت راستی) اون رگی که علامت گذاشتید تکرار نشده پس یعنی فتوشاپ نشده چون اگر شده بود باید هر 2 مورد هم رگ و هم مخزن تکرار میشدن در مورد عکس دوم و سایه هم همینطور و اگر دقت کنید چیزایی که تو عکس اول گفتید در عکس دوم هم وجود دارن و این نشون میده عکس آلت طبیعیه و فتوشاپ نشده در اخر اینکه عکس فتوشاپ نشده ولی احتمالا برای خودشون نیست

دورود،
نمونه‌های کیر فتوشاپ شده که بسیار در این سایت یاف میشود، ولی این مشت نمونه خروار بود، نه این که صرفاً پرداختن به این کاربر خاص که خوشبختانه شعور و شخصیتش توسط بیانات خودش گویاس، مهم باشد.
درسته اطلاعات پزشکی از آناتومی کیر ندارم ولی تخصص فتوشاپ تا حدی دارم که تکرار فرم رو تشخیص بدم (صدالبته که این تشخیص میتواند اشتبا هم باشد و تردیدی هم درش نیس) اگر دقت شود در عکس دوم نیز این تکرار فرم به صورت مشهودتری هویداس!
درنهایت اگه ثابت شد اشتبا میکنم تاپیک رو حذف خواهم کرد.

بنده هم از نظر پزشکی و هم از نظر فتوشاپی عرض کردم و اشاره هم کردم کجای کار اشتباه کردید چون هم از نظر آناتومی پزشکی و هم فتوشاپی ( هرچند اطلاعات زیادی در مورد فتوشاپ ندارم) عکس ایشون کاملا مشخصه فتوشاپ نشده و همه اجزا به صورت نامتقارن هستن اشاره هم به قسمتایی که خود شما علامت گذاشتید کردم و هر کاربر ساده ای هم باشه میتونه تشخیص بده شما دارید اشتباه میکنید چون حتی تکرار قسمت های آلت در عکس هم یکی نیستن نمونش همون مخزن و رگی که در قسمت اول سمت چپی هست ولی اگر با فتوشاپ تکرار میشد باید در قسمت دوم هم وجود داشتن که ندارن

و همینطور خود آلت که اگر فتوشاپ بود حالت قوسی که داره نباید به این شکل میشد

در هر صورت بنده دورادور پیگیر شما و شخصیتت بودم که با دیدن این تاپیک بسیاز جا خوردم و بیشتر اینکه وقتی خودتون هم با این توضیحات پی به اشتباهتون باید ببرید ولی دارید به خاطر اینکه خودتونو مثلا کوچیک نکنید روی اشتباهتون پافشاری میکنید !

هدفتون از ایجاد این تاپیک هرچی بوده کاری ندارم ولی بهتره یاد بگیریم اشتباه خودمونو قبول کنیم نه اینکه با پا فشاری بر اون بر آتش اشتباه اضافه کنیم

شبتون بخیر

ـــــــــــ

• 2

عرض شود که

نقل از: dr_nasim

دورود،
نمونه‌های کیر فتوشاپ شده که بسیار در این سایت یاف میشود، ولی این مشت نمونه خروار بود، نه این که صرفاً پرداختن به این کاربر خاص که خوشبختانه شعور و شخصیتش توسط بیانات خودش گویاس، مهم باشد.
درنهایت اگه ثابت شد اشتبا میکنم تاپیک رو حذف خواهم کرد.

بنده هم از نظر پزشکی و هم از نظر فتوشاپی عرض کردم و اشاره هم کردم کجای کار اشتباه کردید چون هم از نظر آناتومی پزشکی و هم فتوشاپی ( هرچند اطلاعات زیادی در مورد فتوشاپ ندارم) عکس ایشون کاملا مشخصه فتوشاپ نشده و همه اجزا به صورت نامتقارن هستن اشاره هم به قسمتایی که خود شما علامت گذاشتید کردم و هر کاربر ساده ای هم باشه میتونه تشخیص بده شما دارید اشتباه میکنید چون حتی تکرار قسمت های آلت در عکس هم یکی نیستن نمونش همون مخزن و رگی که در قسمت اول سمت چپی هست ولی اگر با فتوشاپ تکرار میشد باید در قسمت دوم هم وجود داشتن که ندارن

و همینطور خود آلت که اگر فتوشاپ بود حالت قوسی که داره نباید به این شکل میشد

در هر صورت بنده دورادور پیگیر شما و شخصیتت بودم که با دیدن این تاپیک بسیاز جا خوردم و بیشتر اینکه وقتی خودتون هم با این توضیحات پی به اشتباهتون باید ببرید ولی دارید به خاطر اینکه خودتونو مثلا کوچیک نکنید روی اشتباهتون پافشاری میکنید !

هدفتون از ایجاد این تاپیک هرچی بوده کاری ندارم ولی بهتره یاد بگیریم اشتباه خودمونو قبول کنیم نه اینکه با پا فشاری بر اون بر آتش اشتباه اضافه کنیم

شبتون بخیر

به نظر من که این تکرار عینی بعید است طبیعی باشد! به هر روی اگر ثابت شد اشتبا میکنم تاپیک رو حذف خواهم کرد.

ـــــــــــ

• 0

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 968

• 3712

ستوم

من که اسن نفهمیتم که شژوری تجخیص تادی ینی درس حسابی متبجه اون علامتا هم نشتم به نظرم که عکسش نرمال مویات اگه واخنی فوتوشاب باجه که خیلی عقابی (hypnotized)

ـــــــــــ

• 1

بدون استخوون و چربی

داداش بجان خودم این کاملا طبیعیه گوشت خالص بدون استخون و چربی

ـــــــــــ

• 0

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 206

• 1698

نکنید اینکارو
الان یه آن شک کردم کشیدم پایین...

نکنید اینکارو الان یه آن شک کردم کشیدم پایین ببینم فتوشاپ نباشه

در کل این فضا برای فان و شوخی هستش و هر چیزی صرفا نشون دهنده ی واقعی بودنش نیست قاعدتا اون کسی که پسند کنه درخواست اثبات میکنه و اگر طرف تونست اثبات کنه که خوشابحال هر دو طرف و اگر هم نتونست هم هیچ عملی انجام نمیشه

سر مال مردم دعوا نکنید

ـــــــــــ

Error 500

• 1

• Alt.Act  

• عضو از 1398/6/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 22

آنالیز کیریه خوبی کردی (biggrin)

آنالیز کیریه خوبی کردی (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• dr_nasim  

• عضو از 1394/2/13

• 17

پاسخ

در هر صورت بنده تمام موارد رو با ذکر دلیل بهتون گفتم در همین عکس هم کمی زوم کنید تکرارها شبیه هم هستن ولی با هم یکی نیستن و تفاوت هایی با هم دارن

در بر نامه a d o b e r u s h کاملا مشهوده که تعداد مویرگ در اولی 72 عدد هست در دومی 97 عدده

حالا شما مشکل شخصی یا هر چیزی با این کاربر دارید که نمیخواید اشتباه خودتون رو قبول کنید دیگه به خودتون مربوطه !

و اگر هم بعد از چند سال پستی دادم فقط به خاطر شخص خود شما بود که جا خوردم برای همچین تاپیکی !

متاسفانه تمام ذهنیتم نسبت به شما به هم ریخت

موفق باشید

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «