شوهرم بی غیرته ، منم میدم

• sr2425  

• عضو از 1391/12/15
  • پست‌ها: 22
  • 3

سلام. شوهرم بی غیرته ، معتاده . چند بار منو به دوستاش باخته.
منم دیگه آب از سرم گذشته. شبی 300 میگیرم. و تا چهار بار میدم. حرفه ای کس و کون میدم و ساک میزنم. فقط هم با کاندوم میدم و تمییزم و صد تومن از پولی که میگیرم رو خرج تمییزی و بهداشتم میکنم. کاندوم درجه یک آمریکایی هم خودم میارم که سوراخ نباشه. برنامه م اینه اگه کسی خواست همینجا بگه. مکان هم دارم ولی شوهرمم هست که کاری نداره . اگه مکان بخوای 50 تومن اضافه میشه.
شنبه 18 دی رزرو
یکشنبه 19دی رزرو
دوشنبه 20 رزرو
سه شنبه21 خالی
چهارشنبه22رزرو
پنجشنبه23رزرو
جمعه24رزرو
شنبه 25خالی
یکشنبه26خالی
دوشنبه27رزرو
سه شنبه28خالی
چهارشنبه 29خالی
پنج شنبه30رزرو
جمعه 1 بهمن رزرو

پیام هام فقط تا 11 امشب بازه

ویرایش:
همه ی شبها رزرو شد. راه های ارتباطیم بسته شد فعلا. تا تاریخ 26م که میام واسه بهمن ماه وقت رزرو میکنم براتون.

ـــــــــــ

کس طلامو میخوای بیا تو پروفایلم دنبالم کن.
سارا هستم از تهران

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• akbar_19  

• عضو از: 1392/10/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20

سلام امیر هستم سایز 22 سانت عکس رو پروفایلمه...

سلام سایز 22 سانت

عکس رو پروفایلمه

خصوصی چک کن

ـــــــــــ

• 0

• hamhero93  

• عضو از: 1395/9/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 56
  • 9

جای تاسف داره ک همچین مردایی پیدا میشن

جای تاسف داره ک همچین مردایی پیدا میشن

ـــــــــــ

زندگیمون سخت ولی دلامون ساده بود

• 1

• sr2425  

• عضو از: 1391/12/15
  • پست‌‌‌ها: ‌ 22
  • 3

سه شنبه 21م رزرو شد

سه شنبه 21م رزرو شد

ـــــــــــ

کس طلامو میخوای بیا تو پروفایلم دنبالم کن. سارا هستم از تهران

• 0

• behzad-mot-hot  

• عضو از: 1395/1/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 37
  • 10

من که جرات نمیکنم همچین جاهایی برم

من که جرات نمیکنم همچین جاهایی برم

ـــــــــــ

• 0

• kalumzaa  
  • عضو از: 1393/2/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 43
  • 9

اونی که میگی شوهر احتمالا جاکشته و میگی شوهرمه که...

اونی که میگی شوهر احتمالا جاکشته و میگی شوهرمه که واست دردسر نشه هوم؟

ـــــــــــ

• 1

• sr2425  

• 3

نقل از: behzad-mot-hot

نقل از: behzad-mot-hot من که جرات نمیکنم همچین جاهایی برم

نترس جوجو (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• mamadalijani  

• عضو از: 1392/5/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 23
  • 3

دینگ دینگ
به سامانه فوق پیشرفته رزواسیون کسطلا...

دینگ دینگ به سامانه فوق پیشرفته رزواسیون کسطلا خوش آمدید اگر مایل به کردن کص هستید کلید 1 اگر کون کلید 2 اگر هر دو کلید 3 در غیر اینصورت منتظر اپراتور نباشید چون داره ساک میزنه (dash) (erection)

ـــــــــــ

• 2

• Mt25052  
  • عضو از: 1391/4/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20

سلام سارا یه شبم واس من رزو کن اگه میشه

سلام سارا یه شبم واس من رزو کن اگه میشه

ـــــــــــ

• 0

• Saeee66eeed  
  • عضو از: 1395/5/24
  • پست‌‌‌ها: ‌ 15
  • 40

ک ی ر م دهنت.. یاد برنامه استیج افتادم که خطارو تا...

ک ی ر م دهنت.. یاد برنامه استیج افتادم که خطارو تا ی ساعتی باز میزارن.. ج ن د ه ی مدیری هستی، حقتو بگیر از خاله الکسیس

ـــــــــــ

• 0

• amir_donya  

• عضو از: 1395/6/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 138
  • 9

تف تو کون شوهرت

کونم میده شوهرت؟

ـــــــــــ

• 0

• Sam.1354  
  • عضو از: 1395/9/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 5

قطعا ايشون ايدز دارن

كسي كه معتاده اونم در اين سطح قطعا ايدز داره زنش هم ايدز داره .... وقتي ميگه كاندومم خودم دارم چون نميخوام سوراخ باشه يعني خودش كاندومي ميزاره كه يوراخش كرده و مردم رو آلوده به ايدز ميكنه .... لطفا مراقب باشين .... ايدز شوخي بردار نيست

ـــــــــــ

• 0

• sr2425  

• 3

نقل از: Sam.1354

نقل از: Sam.1354 كسي كه معتاده اونم در اين سطح قطعا ايدز داره زنش هم ايدز داره .... وقتي ميگه كاندومم خودم دارم چون نميخوام سوراخ باشه يعني خودش كاندومي ميزاره كه يوراخش كرده و مردم رو آلوده به ايدز ميكنه .... لطفا مراقب باشين .... ايدز شوخي بردار نيست

عزیزم من هر ماه ازمایش کامل میدم. سالمم. هر کی خواست میتونه با کاندوم خودش بکنه. اگه کاندوم جنس خوب داشته باشه واسه من فرقی نداره.

ـــــــــــ

• 0

• Sam.1354  

ايدزي شعر و مفت نگو

نقل از: sr2425
نقل از: Sam.1354 كسي كه معتاده اونم در اين سطح قطعا ايدز داره زنش هم ايدز داره .... وقتي ميگه كاندومم خودم دارم چون نميخوام سوراخ باشه يعني خودش كاندومي ميزاره كه يوراخش كرده و مردم رو آلوده به ايدز ميكنه .... لطفا مراقب باشين .... ايدز شوخي بردار نيست
عزیزم من هر ماه ازمایش کامل میدم. سالمم. هر کی خواست میتونه با کاندوم خودش بکنه. اگه کاندوم جنس خوب داشته باشه واسه من فرقی نداره.

آخه ديوس ايدزي چرا حرف مفت ميزني .... اصلا كاندوم آمريكايي تو ايران وجود داره ؟ همه كاندوما ساخت مالزي هستن . هر ماه ميري آزمايش خون ميدي كه چيو بفهمي ؟ تو كه اگه سالم باشي و هميشه با كاندوم سكس كني نگران چي هستي ؟؟؟ نگران پيشرفت ايدزي كه داري هيتي .

ـــــــــــ

• 0

• Sam.1354  

ايدزي شعر و مفت نگو

آخه ديوس ايدزي چرا حرف مفت ميزني .... اصلا كاندوم آمريكايي تو ايران وجود داره ؟ همه كاندوما ساخت مالزي هستن . هر ماه ميري آزمايش خون ميدي كه چيو بفهمي ؟ تو كه اگه سالم باشي و هميشه با كاندوم سكس كني نگران چي هستي ؟؟؟ نگران پيشرفت ايدزي كه داري هيتي .

ـــــــــــ

• 0

• Mehrshad6969  

• عضو از: 1395/8/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 38
  • 4

ایدز از ۵ تا ۱۵ سال طول میکشه تا خودشو نشون بده چرا چرت میگی اخه همش دروغه خودتو خر کن

در ضمن یه منشی بگیر برات وقت رزرو کنه تو زحمت نیفتی

ـــــــــــ

تیغ باش تا محتاج نوازش نباشی (rose)

• 0

• Mehrshad6969  

• عضو از: 1395/8/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 38
  • 4

ایدز از ۵ تا ۱۵ سال طول میکشه تا خودشو نشون بده چرا چرت میگی اخه همش دروغه خودتو خر کن

در ضمن یه منشی بگیر برات وقت رزرو کنه تو زحمت نیفتی

ـــــــــــ

تیغ باش تا محتاج نوازش نباشی (rose)

• 0

• kalumzaa  
  • عضو از: 1393/2/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 43
  • 9

خوار توهّم.

ـــــــــــ

• 0

• Khshyr  

• عضو از: 1394/9/24
  • 3

slm

alan baraye reserve bayad ta bahman sabr konim? nemishe zoodtar biyay?

asan chetor bayad resevre konam? khosoosi?

ـــــــــــ

• 0

• mmmmmm666666  
  • عضو از: 1395/10/21
  • پست‌‌‌ها: ‌ 3

کیرم تو وجناتت با ای کسشعرات

کیرم تو وجناتت با ای کسشعرات

ـــــــــــ

• 0

من یک بسته کیت تست ایدز و هپاتیت خریدم.در عرض 5...

من یک بسته کیت تست ایدز و هپاتیت خریدم.در عرض 5 دقیقه جواب رو با احتمال 99/8درصد نشون میده.همین 4شنبه هفته قبل رفتم پیش یک زوج با خودم بردم همونجا 3تایی تست دادیم.پیشنهاد میکنم بگیرین داشته باشین

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کدوم حس رو دوست نداری تجربه کنی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «