شیطان و نیروهای تاریکی - استفاده از انرژی ماده ی تاریک

1395/02/10

کسی در مورد انرژی و ماده ی تاریک چیزی میدونه؟
از این **ماده ی تاریک **حتی تو قرآن کتاب مسلمونا هم به عنوان یکی از نشانه های الله استفاده شده اما تا به امروز ماهیت این تاریکی ناشناخته مونده و جالب اینجاست که حتی با وجود نور زیاد هم این تاریکی از بین نمیره و انرژیش اونقدر قویه که با انرژی های زمینی و فضایی مثل الکترو ماگنتیک و جاذبه قابل مقایسه نیست… اگه خورشید در وسط این تاریکی قرار بگیره دیگه کورسوی نوری نخواهد داشت.

خلاصه ی کلام این که :

این انرژی تاریکی همون انرژی lucifer یا شیطان بزرگه ، همون انرژی تاریکیها ، انرژی و نیرویی که هیچ نوری نمیتونه از بینش ببره و روز به روز داره بزرگتر میشه .

چرا هیچ کسی به فکر استفاده از قدرت تاریکیها نیست ؟ چشماتونو بازتر کنید و ببینید قدرت بزرگی رو که میتونه مردم رو نجات بده ، از خرافات بیاین بیرون ، برای قدرتمند شدن باید پا به دنیای تاریکیها گذاشت .
هر کسی اطلاعات بیشتری داره در خدمتم ، و اگه مدرک روشنی که بتونه نظرمو عوض کنه هم بازم در خدمتم !

5141 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-29 10:02:54 +0430 +0430

0 ❤️

2016-04-29 10:04:19 +0430 +0430

ساقیت کیه؟

این کسشرارو نوشتی آخرشم میگی «از خرافات بیاین بیرون»؟!

4 ❤️

2016-04-29 10:05:06 +0430 +0430

سیاهچاله هم مثل همین انرژی تاریکه…از این انرژیها نمیشه استفاده کرد…غیرقابل مهار

0 ❤️

2016-04-29 10:06:44 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری ساقیت کیه؟

دوست من.ساقیت کیه و فازت چیه و این حرفا…این شخصی کردن بحثه… تمسخر بحثه… اگه مخالف هستی…مثل آدم مخالفت کن دوست من… بحث رو شخصی نکن…ما ایرانیها تا کی میخواهیم این ضدفرهنگ رو حفظ کنیم.!!؟

1 ❤️

2016-04-29 10:14:19 +0430 +0430
نقل از: kirkolofteh

دوست من.ساقیت کیه و فازت چیه و این حرفا…این شخصی کردن بحثه… تمسخر بحثه… اگه مخالف هستی…مثل آدم مخالفت کن دوست من… بحث رو شخصی نکن…ما ایرانیها تا کی میخواهیم این ضدفرهنگ رو حفظ کنیم.!!؟

_

درمورد “فرهنگ” قبلن به حد کافی برات توضی دادم اقای شومبول به سر. جنابالی هر وخ خایه داشتی بجا گزارش رد کردن، وجودشو داشته باشی تو تاپیک خودت مث آدم جواب بدی بعد بیا اینجا درس اخلاق به ما بده. وکیل مدافع صاحب این تاپیک تو نیسی فعلن ?

1 ❤️

2016-04-29 10:14:27 +0430 +0430

اینها خرافات نیست و وجود ماده ی تاریک عین حقیقته ، میتونید برید مطالعه بکنید .

ماده ی تاریک از انرژی تاریک درست شه ، کسی ماهیت این انرژی ناشناخترو نمیدونه اما قوی ترین انرژی و تیز ترینش با بالاترین سرعت که نور هست (ماده ی روشنایی) نمیتونه درونش نفوذ کنه ،
هر انرژی قابل استفادست ، همونجوری که از انرژی روشنایی (نور) استفاده میکنیم میتونیم از این انرژی هم استفاده کنیم اما استفاده از این انرژی چیزی فراتر از علم میخواد و اون هم نیروهای فراطبیعی و متافیزیکه …

1 ❤️

2016-04-29 10:17:58 +0430 +0430
نقل از: Power_of_Darkness اینها خرافات نیست و وجود ماده ی تاریک عین حقیقته ، میتونید برید مطالعه بکنید .

ماده ی تاریک از انرژی تاریک درست شه ، کسی ماهیت این انرژی ناشناخترو نمیدونه اما قوی ترین انرژی و تیز ترینش با بالاترین سرعت که نور هست (ماده ی روشنایی) نمیتونه درونش نفوذ کنه ،
هر انرژی قابل استفادست ، همونجوری که از انرژی روشنایی (نور) استفاده میکنیم میتونیم از این انرژی هم استفاده کنیم اما استفاده از این انرژی چیزی فراتر از علم میخواد و اون هم نیروهای فراطبیعی و متافیزیکه …

دوست عزیز سوال من اینه که آیا شما مدرک تحصیلی در رابطه با فیزیک کوانتوم دارید. و این که منابع شما برای استخراج این موضوع چیه؟

0 ❤️

2016-04-29 10:19:46 +0430 +0430

الان میخوای بگی بریم شیطان پرستش کنیم بهمون نیرو بده ؟
میخواستم اینکارو کنم میرفتم خدارو میپرستیدم خب
شیطان کونیه آخرش میماله درت ?

0 ❤️

2016-04-29 10:20:09 +0430 +0430
نقل از: Power_of_Darkness اینها خرافات نیست و وجود ماده ی تاریک عین حقیقته ، میتونید برید مطالعه بکنید .

_

بعله «ماده تاریک» هس. ولی ربطش به نیروهای شیطانی و ماوراطبیعی میشه خرافات و خزعبلات! چیزی که هنو کشف نشده در رده ناشناخته‌ها قرار میگیره، نه مافوق طبیعت.

پیشنهاد میکنم این صفه رو مطالعه کن: «ماده تاریک چیست؟»

1 ❤️

2016-04-29 10:21:00 +0430 +0430

من یه مسلمان هستم. در مورد این مسائل هیچگونه تحقیقی نکردم.
دین اسلام هم معنی خاصی نداره بجز تسلیم در برابر خدای یکتا
که دعای همه پیامبران در مورد مرگ خود همین بوده که خدایا من را تسلیم بمیران.

در مورد علوم غریبه که پیامبران و امامان که مخصوصا حضرت علی (ع) عالم به این علوم بودن، باید بگم که همین چیزهاییه که الان تو فیزیک داره به اثبات میرسه.
من از دوستی شنیدم که میگفت کتاب راز رو بخون. اونجا از طریق فیزیک و فرمولهاش وجود خدا را ثابت میکنه. و در مورد این چیزی که شما میگین، فیزیک همه چیز رو ثابت کرده. ولی مطمئنم علم شیطانی نمیتونه که نجات بخش انسانها باشه. اگر میتونست این کار رو بکنه، خودش رو نجات میداد…
انسانها اشرف مخلوقات هستن و مرتبه انها ازشیاطین بیشتر است.
شما هیچوقت توی دعوا، از یک فرد ضعیف و نحیف که خودش با یه مشت یک هفته میفته کف بیمارستان کمک نمیخوای. شیطان اگر بر آدم سجده میکرد، نجات می یافت. (clap)
ما انسانها برتریم و از همه والاتریم. پس تاریکی و شیطان نمیتونه به ما کمکی بکنن.

0 ❤️

2016-04-29 10:23:04 +0430 +0430

این ها نظریات فیزیک نظری هست و نظریات مختلف ارائه میشه و چیزهای تازه پیدا میشه. به دلیل این که ما نتونستیم دستگاهی برای دیدن ماده یا انرژی تاریک کشف کنیم دلیل نیست که اون ماده تاریک هست. شما در تاریکی کهکشان با دستگاه های مادون قرمز و ماورای بنفش چیزهایی میبینید که در حالت عادی برای چشمان ما تاریکی هستند. بله برای اینکه قسمت بزرگ کهکشان ناشناخته هست اسمش رو گذاشتن ماده تاریک. در حالی که شاید صد سال دیگه دستگاهی کشف بشه که بتونه ماهیت این ماده تاریک رو آشکار کنه.
تا سالها پیش باور بر این بود که سیاهچاله همانطور که از اسمش مشخصه سیاهه در حالی که کشفیات جدید به این نتیجه میرسه که سیاهچاله واقعا سیاه نیست و پرتوهای نوری ازش به بیرون پرتاپ میشه. شیطان یه خرافاته. یه خرافاتی که وقتی جوابی برای ناشناخته هایی پیدا نشده بهش ربط میدیم.
زیاد به خرافات افراد شیطان پرست توجه نکن. اینها مثل همون مسلمونایی هستن که به خرافات دینشون متعصب هستن.

0 ❤️

2016-04-29 10:25:29 +0430 +0430

من که اطلاعاتی ندارم لطفا شما که راجبش تاپیک زدین با مدرک اطلاعاتتونو در اختیار ما هم بزارین در غیر این صورت تاپیکتون فقط برداشتای شخصی خودتون محسوب میشه و تمام ?

1 ❤️

2016-04-29 10:29:32 +0430 +0430

مثل اينكه به حرفاي اين موجود متوهم بدبخت (رائفي پور) زياد گوش ميدي.اينكارو نكن.مغزت بگا ميره.

0 ❤️

2016-04-29 10:32:03 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

_

درمورد “فرهنگ” قبلن به حد کافی برات توضی دادم اقای شومبول به سر. جنابالی هر وخ خایه داشتی بجا گزارش رد کردن، وجودشو داشته باشی تو تاپیک خودت مث آدم جواب بدی بعد بیا اینجا درس اخلاق به ما بده. وکیل مدافع صاحب این تاپیک تو نیسی فعلن ?

اینکه عکس کیرمو گذاشتم اینجا…کمترین ربطی به تو و اجدادت نداره… من نمی فهمم تو کی میخواهی این مساله رو درک کنی که بتو ربطی نداره مسائل خصوصی بقیه!؟ خودت رو ضددین میدونی…در حالیکه دقیقا اخلاق یک دیندار رو داری…!!! اینکه تو به من درس فرهنگ بدی… واقعا خنده دار و جالبه…!!! مثل اینه که یک طوطی به یک انسان بخواد حرف زدن یاد بده! دیگه هم بحث رو ادامه نده…در ضمن…من گزارشی به ادمین نداده بودم…ادمین خودش فهمیده بود…بحث رو ادامه نده…و فرهنگ داشته باش

1 ❤️

2016-04-29 10:35:33 +0430 +0430

در دنیا یوفوها رو همیشه بعنوان جن و ملائکه و شیطان قلمداد کردند… اینها یوفو ها هستند که آدمای بی دانش بهشون شیطان و فرشته و جن لقب داده اند… یک یوفو دیده اند و میگویند جن دیدیم…!!! شاید هم شیشه مصرف کرده باشن و اصلا چیزی ندیده باشند ولی در توهم خودشان…شیطان را دیده باشند! در هر صورت یا واقعا یک یوفو دیده اند… یا در توهم هستند و به نظرشان آمده

0 ❤️

2016-04-29 10:41:56 +0430 +0430

حدس میزدم کار به دعوا کشیده بشه(متاسفانه!).
آها تا یادم نرفته بگم شیطان لزوما به معنی یه موجود خبیثی که یه گوشه نشسته آدمو گول میزنه،یا مثلا ارباب اجنه و تاریکی ها نیست.
شیطان از کلمه ((شطن)) به معنی موجود(یا نیرو) طغیان گر و مهاجم میاد. همونجور که آدم،حیوانات،ویروس ها و … هم میتونن شیطان باشن. اتفاقا بهترین واژه برای ناشناخته هایی که ممکنه آسیب برسونن همین واژه شیطانه.

1 ❤️

2016-04-29 10:45:28 +0430 +0430

_

اینکه عکس کیرمو گذاشتم اینجا…کمترین ربطی به تو و اجدادت نداره… من نمی فهمم تو کی میخواهی این مساله رو درک کنی که بتو ربطی نداره مسائل خصوصی بقیه!؟ خودت رو ضددین میدونی…در حالیکه دقیقا اخلاق یک دیندار رو داری…!!! اینکه تو به من درس فرهنگ بدی… واقعا خنده دار و جالبه…!!! مثل اینه که یک طوطی به یک انسان بخواد حرف زدن یاد بده! دیگه هم بحث رو ادامه نده…در ضمن…من گزارشی به ادمین نداده بودم…ادمین خودش فهمیده بود…بحث رو ادامه نده…و فرهنگ داشته باش

_

عاقای کیری محترم، اینی که اول خودشو عین تاپاله انداخ وسط بحثو شخصی کنه خود افلیجت بودی. من که کاری با تو و این عکس کیریت نداشتم. درضم اگه یه شومبول‌مغز کیربدستی مث تو که منو یاد فلجا میندازه بخواد ضد دین باشه، من ترجیح میدم مسلمون پیرو خط عمام باشم! ? جنابالی هروقت شعور ناقصت رسید که عکس این هیبت عن‌آورتو جای مناسبش بذاری که ما همه جا مجبور به تحمل جمال عن‌تر از خودِ عن نباشیم که تو هرتاپیکی میریم اسهالمون بگیره، اون وخ بیا از فرهنگ حرف بزن. ?

0 ❤️

2016-04-29 11:17:03 +0430 +0430
نقل از: charlatan1375

دوست عزیز سوال من اینه که آیا شما مدرک تحصیلی در رابطه با فیزیک کوانتوم دارید. و این که منابع شما برای استخراج این موضوع چیه؟

کارشناسی فیزیک نجوم رو تو تهران خوندم و ارشد هم گرایشم کیهان شناسی بوده اما خیر متاسفانه تحصیلات آکادمیک متافیزیک ندارم ! اما در این باره زیاد مطالعه کردم ؛ گرایشات دینیمم در ابتدا متریالیست - بعدش اتئیست بوده اما الان طی یسری مطالعات تغییر کرده ،
در ارتباط با فیزیک نجوم دو پدیده ی شگفت انگیز وجود داره که هنوزم تحقیق روشون به جواب درستی نرسیده اولی مرگ و تولد ستاره ها و پیدایش سیاهچاله ها و دومی همین ماده ی تاریکه ،

0 ❤️

2016-04-29 11:18:03 +0430 +0430

ماده ی تاریک (برای توضیح دادن به کسایی که نمیشناسنش) فضای خلا و خالی در کهکشانه که از انرژیه تاریک و نشناخته و جرم تشکیل شده و قوی ترین انرژی منکنه که همون نور هست بهش داخل نمیشه و هیچ جوری نمیتونن ماهیت اصلیش رو تشخیص بدن ، جالب توجهه که این تاریکی رو به گسترشه و با انبساط فضای مابین کهکشانی و ستاره ها رو یا به اصطلاح همون (اینتراستالر) رو داره به طرز غریبی افزایش میده ، از لحاظ کاراکتر و سیاهی و تاریکی عمیقی که حتی دیده نمیشه (اما میدونیم که هست) با سیاهچاله ها وجوا مشترکی داره اما سیاهچاله نیست!

0 ❤️

2016-04-29 11:19:14 +0430 +0430

بعله درسته استفاده از لفظ "شیطانی" راهکار خوبیه برا توجیه عوام که هرچیو نمیفمن یه پاسخ فراطبیعی میبندن به نافش خیال خودشونو راحت میکنن. صرف نظر از اینکه ریشه یه واژه (اونم به زبون غیرمادری) چی باشه، شناختی که ازش بوجود اومده مهمه. من الان بت بگم «دیدگاهت به شدت مزخرفه» یقینن بت برمیخوره. ولی "مزخرف" هم از ریشه عربی "زخرف" (زر، طلا) میاد، لذا "مزخرف" به عربی میشه "با ارزش". لاکن ما اونو تو فارسی به معنای برعکسش میشناسیم.

0 ❤️

2016-04-29 11:34:35 +0430 +0430

بعله درسته استفاده از لفظ "شیطانی" راهکار خوبیه برا توجیه عوام که هرچیو نمیفمن یه پاسخ فراطبیعی میبندن به نافش خیال خودشونو راحت میکنن. صرف نظر از اینکه ریشه یه واژه (اونم به زبون غیرمادری) چی باشه، شناختی که ازش بوجود اومده مهمه. من الان بت بگم «دیدگاهت به شدت مزخرفه» یقینن بت برمیخوره. ولی "مزخرف" هم از ریشه عربی "زخرف" (زر، طلا) میاد، لذا "مزخرف" به عربی میشه "با ارزش". لاکن ما اونو تو فارسی به معنای برعکسش میشناسیم.

والا بنده فقط به ریشه کلمه اکتفا نکردم و کاربردشم توضیح دادم. در ضمن چیزی که من گفتم دلیلش این بود که تا کلمه شیطان میاد به اشتباه برداشت نشه که همیشه منظور یه موجود ماوراء طبیعی. نکته دیگه اینه که خود کلمه شیطان حتی تو عصر حاضر هم معانی مختلف رو در برمیگیره و فکر نکنید کاربردش به اون معنی که من گفتم امروز منسوخ شده.(مگه غیر اینه که وقتی یه بچه بازیگوش رو شیطون خطاب میکنی،طغیان گر بودنشو خطاب قرار دادی؟) در آخر فکر میکنم اگه برداشت غلطی از یک کلمه میشه بهتره اون برداشت تصحیح شه و نه اصل مطلب.

0 ❤️

2016-04-29 11:37:24 +0430 +0430
نقل از: Power_of_Darkness ماده ی تاریک (برای توضیح دادن به کسایی که نمیشناسنش) فضای خلا و خالی در کهکشانه که از انرژیه تاریک و نشناخته و جرم تشکیل شده و قوی ترین انرژی منکنه که همون نور هست بهش داخل نمیشه و هیچ جوری نمیتونن ماهیت اصلیش رو تشخیص بدن ، جالب توجهه که این تاریکی رو به گسترشه و با انبساط فضای مابین کهکشانی و ستاره ها رو یا به اصطلاح همون (اینتراستالر) رو داره به طرز غریبی افزایش میده ، از لحاظ کاراکتر و سیاهی و تاریکی عمیقی که حتی دیده نمیشه (اما میدونیم که هست) با سیاهچاله ها وجوا مشترکی داره اما سیاهچاله نیست!

خیلی ممنون دوست عزیز ولی باز بنده متوجه ارتباط ماده تاریک با لوسیفر نشدم!

0 ❤️

2016-04-29 11:39:07 +0430 +0430

**اینم چشمه‌ی پرگوهر فرهنگ جوشان از این دوست کیربدست بافرهنگمون↓ **

0 ❤️

2016-04-29 11:45:34 +0430 +0430

والا بنده فقط به ریشه کلمه اکتفا نکردم و کاربردشم توضیح دادم. در ضمن چیزی که من گفتم دلیلش این بود که تا کلمه شیطان میاد به اشتباه برداشت نشه که همیشه منظور یه موجود ماوراء طبیعی. نکته دیگه اینه که خود کلمه شیطان حتی تو عصر حاضر هم معانی مختلف رو در برمیگیره و فکر نکنید کاربردش به اون معنی که من گفتم امروز منسوخ شده.(مگه غیر اینه که وقتی یه بچه بازیگوش رو شیطون خطاب میکنی،طغیان گر بودنشو خطاب قرار دادی؟) در آخر فکر میکنم اگه برداشت غلطی از یک کلمه میشه بهتره اون برداشت تصحیح شه و نه اصل مطلب.

_

جمله آخرو موافقم، ولی وقتی هزارو چارصد ساله مردم کلمه "شیطان" رو نیروی خبیث ماورائی فرض میکنن و صدالبته وابسه به ادیان، براساس این دیدگاه عمومی، چندان منطقی به نظر نمیرسه بیایم به موارد کشف نشده که هنو توجیه علمی براش پیدا نشده راحت لفظ "شیطانی" القاب کنیم. یه زمانی حالت "فلج خواب" رو هم وابسه میدونسن به نیروهای شیطانی (بختک)، طوری که طرف دچار همچین مشکلی میشد میگرخید فک میکرد یه جن غجیب غریب اومده نشسه رو سینش نمیذاره از جاش پاشه، و دس عاخرم متوسل میشد به جن‌گیر و دعانویس.

0 ❤️

2016-04-29 11:53:07 +0430 +0430

درضم "شیطون" با "شیطان" تو فرهنگ زبون ما فرق میکنه. به یه بچه کوچیک بازیگوش میگن «شیطون» نمیگن «شیطان». همین یه "الف" معنی رو زمین تا آسمون تغییر میده! این نکات ریزیه تو فرهنگ فکری مردم که نباس سرسری گرف ?

0 ❤️

2016-04-29 12:32:30 +0430 +0430
نقل از: kirkolofteh در دنیا یوفوها رو همیشه بعنوان جن و ملائکه و شیطان قلمداد کردند.. اینها یوفو ها هستند که آدمای بی دانش بهشون شیطان و فرشته و جن لقب داده اند.. یک یوفو دیده اند و میگویند جن دیدیم..!!! شاید هم شیشه مصرف کرده باشن و اصلا چیزی ندیده باشند ولی در توهم خودشان..شیطان را دیده باشند! در هر صورت یا واقعا یک یوفو دیده اند.. یا در توهم هستند و به نظرشان آمده

ولی به بشقاب پرنده ها میگن یوفو

0 ❤️

2016-04-29 12:32:53 +0430 +0430

درضم "شیطون" با "شیطان" تو فرهنگ زبون ما فرق میکنه. به یه بچه کوچیک بازیگوش میگن «شیطون» نمیگن «شیطان». همین یه "الف" معنی رو زمین تا آسمون تغییر میده! این نکات ریزیه تو فرهنگ فکری مردم که نباس سرسری گرف ?

حالا شاید مثال کاملی نزدم ولی همون مثالم اگه زیاد عصبانی باشی اتفاقا همون معنی شیطان رو میده!!
ولی واسه همون شیطان هم مثال زیاده که اگه بخوام مثال بزنم یوخده طولانی میشه.

0 ❤️

2016-04-29 12:36:08 +0430 +0430

حالا شاید مثال کاملی نزدم ولی همون مثالم اگه زیاد عصبانی باشی اتفاقا همون معنی شیطان رو میده!!

_

کاری نداره، میتونی از پدرمادرایی که غالبن به بچشون این لقبو میدن بپرسی موقع بیانش عایا اصلن به اون "شیطانِ ادیان" حتی فکر هم میکنن یا نه.

0 ❤️

2016-04-29 12:42:27 +0430 +0430

_

کاری نداره، میتونی از پدرمادرایی که غالبن به بچشون این لقبو میدن بپرسی موقع بیانش عایا اصلن به اون "شیطانِ ادیان" حتی فکر هم میکنن یا نه.

عرض شود ما یه فامیلی داریم بهش میگن شیطان(یوخده بگی نگی کلاه برداره طرف)(شیطون نه ها) ولی خب اونم همه میدونن که واقعا شیطان که نیست.
اونی هم که پدر مادرا میگن بالا توضیح دادم دیگه.

0 ❤️

2016-04-29 12:46:04 +0430 +0430

_

عرض شود ما یه فامیلی داریم بهش میگن شیطان(یوخده بگی نگی کلاه برداره طرف)(شیطون نه ها) ولی خب اونم همه میدونن که واقعا شیطان که نیست.
اونی هم که پدر مادرا میگن بالا توضیح دادم دیگه.

_

خب دیگه خودت جواب خودتو به درستی دادی، (بش میگن “شیطان”، نه “شیطون”)

0 ❤️

2016-04-29 12:48:13 +0430 +0430

یکم مخالفم چون مثلا خیلی از مریضی هارو شیطان فرض میکردن در صورتی هم خودشون میدونستن یه نوع مرضه هم گاهی حتی راه درمانشم میدونستن.
یا اینکه زمانی یه روستایی رفته بودم به چرک زیر nakhon شیطان میگفتن!!!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «