صندلی داغ با حضور steve.jobs

آن صندلی که استیـو با اون حال می گرفت ... شبـــح بَرِش داشت و استیو جنجال گرفت

استیــــــو که کون می سوزاندی همه عمر .... دیدی که شبـــــح کونت را رویش بگرفت؟ (devil)

ضمن عرض خیر مقدم خدمت ببیندگان صندلی داغِ برنامه دورهمی (biggrin) این بار بر آن شدیم تا خود سوزنده کان کاربران بیچاره رو به زور بنشونیم روش! :) ببندگان محترم هر سوالی هر پرسشی دارین بریزین سرش رگباری بپرسین (devil) وسیله ایاب ذهاب هم موجوده پس تا هر وقت جون در بدن و دستاتون دارین بپرسین و بپرسین و بپرسین (biggrin)

مدت زمان پرسش و پاسخ 3 روز هست هر سوالی دارین بپرسین کاربر دلش خواست جواب می ده دلش نخواست نه (هیچ اجباری در پاسخ دهی نیست) فقط سوالاتی نپرسین که باعث رنجش دوستون بشه

از قدیم گفتن نیم کیلو باش ولی آدم باش پس مودب بودن نشانه شخصیت شماست ! این تاپیک برای سرگرمی ایجاد شده پس اگه می خوای بد دهنی کنی فحش بدی یا چرت و پرت بگی لطفا نیا که سریع به ادمین گزارش داده می شه

بزن بریـــــــــــــــــــــــــــــــــــم (biggrin)

ـــــــــــ

!...your time is over

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

شبح سیاه

خب به عنوان شروع خودتو به طور کامل برای بینندگان معرفی کن و بگو هدفت از سوزوندن کون کار برا چیه؟؟؟

ـــــــــــ

!...your time is over

• 6

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 425

• 1470

(erection)

(erection)

ـــــــــــ

• 5

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 1470

...

نقل از: شبح سیاه پوش خب به عنوان شروع خودتو به طور کامل برای بینندگان معرفی کن و بگو هدفت از سوزوندن کون کار برا چیه؟؟؟

خب: آرین.۲۷ساله.متاهل.193قد.یه دختر کوچولوی بامزه هم دارم. هدفم از ایجاد تاپیک صندلی داغ فقط ایجاد یه سرگرمی برای کاربرای سایت بوده.

ـــــــــــ

• 7

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 1470

...

نقل از: mr.mola سلام استیو. چطوری استیو . از اونجا که من تاپیک بی نظیر مصاحبه ی بی رودروایسی رو دارم بنابراین در این تاپیک سوالی مطرح نمیکنم. موفق باشی. صندلی داغ هر کاریم بکنه به مصاحبه ی بی رودروایسی نمیرسه (biggrin)

هر جور راحتی

ـــــــــــ

• 2

شبح سیاه

1- در چه سنی ازدواج کردی؟
2- خودت انتخابش کردی یا خونواده ت مجبورت کردن ؟
3- چه سنی بچه دار شدی؟
4- قبل ازدواجت دوست دختر داشتی؟ چن تا؟
5- قبل ازدواجت سکس داشتی ؟ با چند نفر؟
فعلا همینا :)

ـــــــــــ

!...your time is over

• 3

• Sallomenta...  

• عضو از 1397/10/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 855

• 2180

بهرام که گور ميگرفتي همه عمر...ديدي که چگونه گور ،بهرام گرفت!!!

خب سوالات من از اين قراره...

1.لحظه ي تولد دخترت چه احساسي داشتي؟ آيا دلت ميخواد دوباره به اون روز برگردي و چيزايي رو تغيير بدي؟

2،به اين سوال جواب بده بي زحمت، آيا دخترت در يه شب باروني به دنيا اومده يا نه؟

3. چن وقت پيش يه امضاي جالب داشتي راجع به آرزو ها، آيا خودت به اون فلسفه رسيده بودي؟

4،کدوم کشور رو واس زندگي انتخاب ميکني ؟چرا؟

ـــــــــــ
an unhappy person   -_-

• 4

اگه تویه بیابون خشک وسوزان وبی آب وعلف گیرافتاده باشی

درحالی که برف میزنه وتو پات سربخوره ازبالای کوه پرت شی پایین وهواپیمایه موتورش ازکاربیوفته وشبح دم دستت باشه میدیش تاما بکنیم توکون مبارکش؟

ـــــــــــ

• 3

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 1470

...

نقل از: شبح سیاه پوش 1- در چه سنی ازدواج کردی؟ 2- خودت انتخابش کردی یا خونواده ت مجبورت کردن ؟ 3- چه سنی بچه دار شدی؟ 4- قبل ازدواجت دوست دختر داشتی؟ چن تا؟ 5- قبل ازدواجت سکس داشتی ؟ با چند نفر؟ فعلا همینا :)

22سالگی|به انتخاب خودم بوده|24سالگی|دوست دختر که فراوون تعدادش از دستم در رفته|قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشتم،اصلا از این کار خوشم نمیاد. منتظر سوالهای بعدی هستم.

ـــــــــــ

• 4

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 1470

...

نقل از: Sallomenta... خب سوالات من از اين قراره... 1.لحظه ي تولد دخترت چه احساسي داشتي؟ آيا دلت ميخواد دوباره به اون روز برگردي و چيزايي رو تغيير بدي؟ >2،به اين سوال جواب بده بي زحمت، آيا دخترت در يه شب باروني به دنيا اومده يا نه؟ 3. چن وقت پيش يه امضاي جالب داشتي راجع به آرزو ها، آيا خودت به اون فلسفه رسيده بودي؟ >4،کدوم کشور رو واس زندگي انتخاب ميکني ؟چرا؟

یه احساس فوق العاده که قابل وصف کردن در جملات نیست.چیزی نیست که بخوام تغییر بدم،همه چیز عالی پیش رفت|نه،اخه وسط تابستون بارون کجاست؟|راستش رو بخوای اره،چون من یکی هر چیزی رو که دارم،یا خودم تلاش کردم یا با کمک پدرم به دست اوردم|ایرانه بدون اخوند و اسلام رو انتخاب میکردم.چرا نداره،من کشور های پیشرفته اروپایی رو تقریبا رفتم،مناظر طبیعی هیچ کشوری مثل ایران نیست. ممنون بابت اینکه وقت گذاشتی و سوال طرح کردی.

ـــــــــــ

• 2

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 1470

...

نقل از: دایی.جون درحالی که برف میزنه وتو پات سربخوره ازبالای کوه پرت شی پایین وهواپیمایه موتورش ازکاربیوفته وشبح دم دستت باشه میدیش تاما بکنیم توکون مبارکش؟

همچین شرایطی امکان نداره به وجود بیاد،ولی اگه پیش بیاد:نه نمیدم.

ـــــــــــ

• 2

سلام اقای جابز،بهترین و بدترین خصوصیات اخلاقیتونو...

سلام اقای جابز،بهترین و بدترین خصوصیات اخلاقیتونو اگه بخواین بگین چیه،مرسی

ـــــــــــ

• 3

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5795

• 22453

..

بین خوردن آب کیر و آب دماغ کدومو ترجیح میدی استیو ^_^

ـــــــــــ

• 2

آباریکلا

نقل از: Steve.jobs
نقل از: دایی.جون درحالی که برف میزنه وتو پات سربخوره ازبالای کوه پرت شی پایین وهواپیمایه موتورش ازکاربیوفته وشبح دم دستت باشه میدیش تاما بکنیم توکون مبارکش؟
همچین شرایطی امکان نداره به وجود بیاد،ولی اگه پیش بیاد:نه نمیدم.

شما به مرحله بعد راه یافتید....چون شرایط جور نمیشه چنین شرطی گذاشته شد تادرجه رفاقت شما حتی در شرایط نامعقول وغیر ممکن سنجیده شود

ـــــــــــ

• 1

درووووووووووووووووووووووووووووود

نقل از: Lady_Ronaak بین خوردن آب کیر و آب دماغ کدومو ترجیح میدی استیو ^_^

آب دماغ که چیز خاصی نیست همه به ناچار میخوریم جانم وقتی سرما میخوریم و خلط از گلومون بالا پایین میره کمی هم شور مزه هست زارررررت

ـــــــــــ

• 1

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5795

• 22453

نقل از: گوزوی خوشبخت

آب دماغ که چیز خاصی نیست همه به ناچار میخوریم جانم وقتی سرما میخوریم و خلط از گلومون بالا پایین میره کمی هم شور مزه هست زارررررت

اونجوری که راحته معیار من اینه آب دماغی که تو خیابون افتاده رو هورت بکشه (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

شبح سیاه

من کون ندارم بچه (devil)

ـــــــــــ

!...your time is over

• 1

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: Lady_Ronaak

اونجوری که راحته معیار من اینه آب دماغی که تو خیابون افتاده رو هورت بکشه (biggrin)

اوه اوه چالش سختی بود پس !! منتظرم ببینم چه جوابی داره بده

ـــــــــــ

• 1

نقل از: شبح سیاه پوش

نقل از: شبح سیاه پوش
من کون ندارم بچه (devil)

اگه هم داشتی مانمی کردیم

ـــــــــــ

• 2

• Nimnima1990  

• عضو از 1397/8/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 1234

• 2017

به به جناب جابزه عزیز،اقا سوال من اینه زیاد وقتتو...

به به جناب جابزه عزیز،اقا سوال من اینه زیاد وقتتو نمیگیرم آینده ایرانو چطور میبینی

ـــــــــــ

• 1

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 1470

ممنون بابت اینکه وقت گذاشتین و سوال طرح کردین.

نقل از: سفیدبرفی74 سلام اقای جابز،بهترین و بدترین خصوصیات اخلاقیتونو اگه بخواین بگین چیه،مرسی

بهترین:همیشه سعی میکنم به همه کمک کنم. بدترین:خیلی زود اعتماد میکنم.

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «