صندلی داغ با lady_ronaak

• Steve.jobs  

• عضو از
    1397/10/7

• پست‌ها: 213

• 487

سلام بر شهوانیون عزیز.
دیدم یکی از دوستان یه تاپیک صندلی داغ ساخته گفتم منم اسکی برم یه تاپیک صندلی داغ بزنم و با لیدی روناک و دیگر دوستان شوخی کنم(اگه ناراحت نمیشن).
هر 3 روز یکبار هم صندلی میچرخه و یه نفر دیگه باید بشینه و جواب بده.
دوستان بی احترامی نکنید.یه جوری هم سوال بپرسین که بندگان خدا بتونن جواب بدن.
تاپیک جنبه فان داره.دوستان ناراحت نشید

ـــــــــــ

هر آخوند را دوبار باید اعدام کرد:یک بار برای زندگی بیهوده و انگل وار،یک بار برای بلعیدن دست رنج مردم.
نادرشاه افشار

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

نقل از: kooniesf1234

نقل از: kooniesf1234 از اصفهان ۳۶ساله میخوام کون بدم بار اولمه فاعل ۲۳سال میخوام ترجیحا

تو همه تایپیکا گند میزنید میخوای بدی برو جای دیگه بده

ـــــــــــ

• 1

• rhap  

• عضو از 1392/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 52

داغش کنم یا خون بیارم؟ (biggrin)

داغش کنم یا خون بیارم؟ (biggrin)

ـــــــــــ

اهل سکسم روزگارم تخمی است (biggrin)

• 0

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 213

• 487

/:

2،3نفری گند زدن به تاپیک.

ـــــــــــ

هر آخوند را دوبار باید اعدام کرد:یک بار برای زندگی بیهوده و انگل وار،یک بار برای بلعیدن دست رنج مردم. نادرشاه افشار

• 2

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 487

Lady_ronaak

لیدی بیا یه حاظری بزن تا دوستان استارت بزنن.

ـــــــــــ

هر آخوند را دوبار باید اعدام کرد:یک بار برای زندگی بیهوده و انگل وار،یک بار برای بلعیدن دست رنج مردم. نادرشاه افشار

• 1

• moraba  

• عضو از 1390/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 428

• 1852

ФфФ

سلام آخ جووووون عشق من روی صندلی نشست.اذیتش نکنید لطفا

ـــــــــــ

ﺑﻐﺾ ﻫﺎ ﺭﺍ ﮔﺎﻫﻰ ﺑﺎﯾﺪ ﻗﻮﺭﺕ ﺩﺍﺩ ، ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺗﻒ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﻭﻯ ﻫﻤﻪ ﺑﺴﺖ … ﮔﺎﻫﻰ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﭼﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ

• 4

• shazde.org  
  • عضو از 1397/9/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 12

یکم سریع لطفا، فردا امتحان ترم دارم :|

یکم سریع لطفا، فردا امتحان ترم دارم :|

ـــــــــــ

اگه دکتر بودم جمعه‌ها واسه همه بغل تجویز میکردم!

• 0

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 487

مربا جان سلام

نقل از: moraba سلام آخ جووووون عشق من روی صندلی نشست.اذیتش نکنید لطفا

ما اذیتش نمیکنیم فقط باید به چند تا سوال جواب بدن.شما هم لطف کن چند تا سوال بپرس تا وقتی آنلاین شد جواب بده.ممنون

ـــــــــــ

• 2

• rhap  

• عضو از 1392/1/14

• 52

• اولین نام کاربریت در سایت چی بود و چرا اون نام...

• اولین نام کاربریت در سایت چی بود و چرا اون نام رو گذاشتی ؟ 2- لقبت چیه: 3- از نام کاربری حال حاظرت خوشت میاد ؟ چرا اینو گذاشتی ؟ 4- بهترین دوستت در سایت کیه ؟ ( فقط یه نفر باید بگی ) 5- الان در شهرتون هوا سرده یا گرم ؟ 6- اگه همین الان خبر برسه چند روز دیگه فضایی ها حمله میکنن و هرکدوم 100 نفرو حریفن چیکار میکنی و چی میگی ؟ 7- اگه انسان نبودی دوست داشتی چی بودی 8- اگه با زنجیر به صندلی ببندنت بعد صندلی رو آتش بزنن واکنشت در اون لحظه ؟ ( بشه صتدلی داغ واقعی خخ ) 9- حیوان مورد علاقت چیه و از کدوم حیوان خیلی نفرت داری ؟ 10- از فضایی ها خوشت میاد یا نه 11- به نظرت چرا همیشه در فیلم و کارتون ها، فضایی هارو شرور کامل، بی رحم و خونریز نشون میدن ؟ 12- یه عکس از خودت بذار 13- بهترین فیلمی که در این ماه دیدی چی بود و از 10 نمره بهش امتیاز بده 14- چرا بهترین فیلم این ماهت شد ؟ خلاصه ی داستان فیلمه رو هم بگو 15- بدترین فیلمی که در این ماه دیدی چی بود و از 10 نمره بهش امتیاز بده 16- چرا بدترین فیلم این ماهت شد ؟ خلاصه ی داستان فیلمه رو هم بگو 17- بهترین و بدترین انیمیشنی که در این ماه دیدی ؟ 18- اگه هروقت دروغ میگفتی دماغت مثل پینوکیو دراز میشد چیکار میکردی ؟ 19- یه اتفاقی که برات در این ماه افتاد رو بگو ؟ فرق نداره خوب باشه یا بد ولی اتفاق مهم و تاثر گذار یا عجیبی بوده باشه 20- بهترین فیلم عمرت چی بوده و چرا بهترین شد ؟ 21- بدترین فیلم عمرت چی بود و چرا بدترین شد ؟ 22- ترسناک ترین فیلم عمرت ؟ 23- خنده دار ترین فیلم عمرت ؟ 24- غم انگیز ترین فیلم عمرت ؟ 25- بهترین انیمیشن عمرت ؟ 26- بهترین سریال عمرت ؟ 27- بدترین انیمیشن عمرت ؟ 28 - بهترین بازی عمرت رو نام ببر و بگو چرا بهترین بود ( فقط یه بازی ) 29- بدترین بازی عمرت رو نام ببر و بگو چرا بدترین بود ( فقط یه بازی ) 30- با اشخاص قوی هیکل بیشتر حالی میکنی، لاغر یا متوسط ؟ 31- دوست داشتی چاق بودی، لاغر یا متوسط ؟ 32- اگه ورزشکاری چه ورزشی کار میکنی ؟ 33- خاطره انگیز ترین بازی عمرت چی بوده ؟ 34- یه خاطره ی ورزشی بگو ؟ 35- یه خاطره ی خوب بگو 36- یه خاطره ی بد بگو 37- بدترین اتفاق زندگیت چی بود 38- ترسناک ترین اتفاق زندگیت چی بود که واقعا شوکه ات کرد 39- بهترین فیلم ژاپنی که دیدی چی بوده 40- بدترین فیلم ژاپنی که دیدی چی بوده 41- اسم خواننده های مورد علاقت رو بگو 42- از کدوم خواننده ها بیشترین نفرت رو داری 43- بهترین اهنگ های عمرت رو بگو 44- بهترین موزیک ویدئوی عمرت چی بوده ؟ 45- بدترین موزیک ویدئوی عمرت چی بوده 46- بدترین اهنگ عمرت چی بوده 47- اگه کسی با لگد بزنه اونجات چیکار میکنی ؟ 48- خشن ترین فیلم عمرت رو بگو 49- بدترین اتفاقی که تا حالا برات افتاده چی بوده 50- بهترین کاربر سایت کیه ( یه نفر بگو پارتی بازی هم نکن ) 51- بدترین کاربر تاریخ سایت کیه 52- بهترین داستان سایت کدومه ؟ 53- ورزش مورد علاقت چیه ؟ 54- نظرت راجب ورزش کشتی کج 55- بهترین سری بازی تاریخ رو نام ببر ؟ با دلیل بگو 56- بهترین پایان رو کدوم بازی داشت و بدترین رو کدوم ؟ 57- قشنگ ترین نام کاربری سایت مال کیه 58- بدترین یا زشت ترین نام کاربری سایت مال کیه

ـــــــــــ

• 4

• rhap  

• عضو از 1392/1/14

• 52

• یه پیشنهاد به سایت بده

• یه انتقاد از سایت...

• یه پیشنهاد به سایت بده
  • یه انتقاد از سایت کن
  • یه انتقاد از مدیریت کن
  • از من یه انتقاد کن
  • در دنیای واقعی بیشتر از همه از کی نفرت داری
  • یه خاطره ی خوب و یه خاطره ی بد از خودت در سایت بگو
  • نظرت راجب مایکل جکسون چیه
  • نظرت راجب امینم
  • بهترین فیلم ایرانی عمرت رو اسم ببر
  • اگه میتونستی یه قدرت ویژه داشتی باشی یکی بگو
  • چه مدل مویی دوست داری
  • نظرت راجب آمریکایی ها چیه
  • نظرت راجب ژاپنی ها چیه
  • یه آرزو کن فرض کن همین الان براورده میشه
  • بهترین اواتار سایت رو کی داره
  • بهترین امضای سایت رو کی داره
  • خودت یه سوال بپرس خودت هم جواب بده

ـــــــــــ

• 3

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 3243

• 15122

..

اوه اوه چه شود (wanking)

ـــــــــــ

• 4

• rhap  

• عضو از 1392/1/14

• 52

بسه یا فشارو بیشترش کنم (biggrin)

بسه یا فشارو بیشترش کنم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 15122

نقل از: rhap

نقل از: rhap - اولین نام کاربریت در سایت چی بود و چرا اون نام رو گذاشتی ؟ 2- لقبت چیه: 3- از نام کاربری حال حاظرت خوشت میاد ؟ چرا اینو گذاشتی ؟ 4- بهترین دوستت در سایت کیه ؟ ( فقط یه نفر باید بگی ) 5- الان در شهرتون هوا سرده یا گرم ؟ 6- اگه همین الان خبر برسه چند روز دیگه فضایی ها حمله میکنن و هرکدوم 100 نفرو حریفن چیکار میکنی و چی میگی ؟ 7- اگه انسان نبودی دوست داشتی چی بودی 8- اگه با زنجیر به صندلی ببندنت بعد صندلی رو آتش بزنن واکنشت در اون لحظه ؟ ( بشه صتدلی داغ واقعی خخ ) 9- حیوان مورد علاقت چیه و از کدوم حیوان خیلی نفرت داری ؟ 10- از فضایی ها خوشت میاد یا نه 11- به نظرت چرا همیشه در فیلم و کارتون ها، فضایی هارو شرور کامل، بی رحم و خونریز نشون میدن ؟ 12- یه عکس از خودت بذار 13- بهترین فیلمی که در این ماه دیدی چی بود و از 10 نمره بهش امتیاز بده 14- چرا بهترین فیلم این ماهت شد ؟ خلاصه ی داستان فیلمه رو هم بگو 15- بدترین فیلمی که در این ماه دیدی چی بود و از 10 نمره بهش امتیاز بده 16- چرا بدترین فیلم این ماهت شد ؟ خلاصه ی داستان فیلمه رو هم بگو 17- بهترین و بدترین انیمیشنی که در این ماه دیدی ؟ 18- اگه هروقت دروغ میگفتی دماغت مثل پینوکیو دراز میشد چیکار میکردی ؟ 19- یه اتفاقی که برات در این ماه افتاد رو بگو ؟ فرق نداره خوب باشه یا بد ولی اتفاق مهم و تاثر گذار یا عجیبی بوده باشه 20- بهترین فیلم عمرت چی بوده و چرا بهترین شد ؟ 21- بدترین فیلم عمرت چی بود و چرا بدترین شد ؟ 22- ترسناک ترین فیلم عمرت ؟ 23- خنده دار ترین فیلم عمرت ؟ 24- غم انگیز ترین فیلم عمرت ؟ 25- بهترین انیمیشن عمرت ؟ 26- بهترین سریال عمرت ؟ 27- بدترین انیمیشن عمرت ؟ 28 - بهترین بازی عمرت رو نام ببر و بگو چرا بهترین بود ( فقط یه بازی ) 29- بدترین بازی عمرت رو نام ببر و بگو چرا بدترین بود ( فقط یه بازی ) 30- با اشخاص قوی هیکل بیشتر حالی میکنی، لاغر یا متوسط ؟ 31- دوست داشتی چاق بودی، لاغر یا متوسط ؟ 32- اگه ورزشکاری چه ورزشی کار میکنی ؟ 33- خاطره انگیز ترین بازی عمرت چی بوده ؟ 34- یه خاطره ی ورزشی بگو ؟ 35- یه خاطره ی خوب بگو 36- یه خاطره ی بد بگو 37- بدترین اتفاق زندگیت چی بود 38- ترسناک ترین اتفاق زندگیت چی بود که واقعا شوکه ات کرد 39- بهترین فیلم ژاپنی که دیدی چی بوده 40- بدترین فیلم ژاپنی که دیدی چی بوده 41- اسم خواننده های مورد علاقت رو بگو 42- از کدوم خواننده ها بیشترین نفرت رو داری 43- بهترین اهنگ های عمرت رو بگو 44- بهترین موزیک ویدئوی عمرت چی بوده ؟ 45- بدترین موزیک ویدئوی عمرت چی بوده 46- بدترین اهنگ عمرت چی بوده 47- اگه کسی با لگد بزنه اونجات چیکار میکنی ؟ 48- خشن ترین فیلم عمرت رو بگو 49- بدترین اتفاقی که تا حالا برات افتاده چی بوده 50- بهترین کاربر سایت کیه ( یه نفر بگو پارتی بازی هم نکن ) 51- بدترین کاربر تاریخ سایت کیه 52- بهترین داستان سایت کدومه ؟ 53- ورزش مورد علاقت چیه ؟ 54- نظرت راجب ورزش کشتی کج 55- بهترین سری بازی تاریخ رو نام ببر ؟ با دلیل بگو 56- بهترین پایان رو کدوم بازی داشت و بدترین رو کدوم ؟ 57- قشنگ ترین نام کاربری سایت مال کیه 58- بدترین یا زشت ترین نام کاربری سایت مال کیه

اولین نام کاربریم که محفوظه،لقبم که داداشم اسممو یچیزی گذاشته بود اها کلم بعد اون لقبی نداشتم،بهترین دوستم mind freak,هوا سرده،خب فصاییا بیان به یه ورم،حیوان دوس داشتم روباه باشم بخاطر رنگش،خب صندلی دآغ شه به فنا میرم ،بهترین سریال وایکینگز،حیوان مورد علاقه روباه نفرت انگیز مار وای مخم سوت کشید هیکلمم نرماله

بدترین فیلم عمرم زیاد بوده ترسناک ترین اینسیدیوس

بهترین اهنگ سولو میا از مالوما

ـــــــــــ

• 6

• salarxgayxmmf  

• عضو از 1396/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 290

• 73

سلام عزيزانم زوج هايي كه تمايل به ام ام اف دارند...

سلام عزيزانم زوج هايي كه تمايل به ام ام اف دارند وبه دنبال يه پسر خوشگل و خوش اندام و سكسي و البته حرفه اي هستند و با شخصيت كه هم كون خيلي سكسي داره كه دوست داره با ديلدو زناتون و كير شوهراتون بكنيدش و هم كير عالي داره خصوصي مسيج بدن بهم

ـــــــــــ

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 15122

نقل از: -_-fury

نقل از: -_-fury هههههه لیدی یه سه روزی وقت باید بزاری جواب اینو بدی چقدر سوال داری تو بشر

هنوز دارم سوالاشو بررسی میکنم هخخخخخ

ـــــــــــ

• 3

• rhap  

• عضو از 1392/1/14

• 52

نقل از: -_-fury

نقل از: -_-fury هههههه لیدی یه سه روزی وقت باید بزاری جواب اینو بدی چقدر سوال داری تو بشر

بوخودا هر کی دیگه بود عین خیالم نبود (biggrin)
تا دیدم لیدیه کرمهای درونم احساس تولید مثل کردن (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• rhap  

• عضو از 1392/1/14

• 52

واستا بینم این چه طرز جواب دادنه سه تا یکی:/
اصن...

واستا بینم این چه طرز جواب دادنه سه تا یکی:/ اصن نوموخام (angry)

ـــــــــــ

• 1

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• 487

D;

من منتظرم ببینم سوالای موفو چجوری.(=

ـــــــــــ

• 3

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 15122

بوخودا هر کی دیگه بود عین خیالم نبود (biggrin) تا دیدم لیدیه کرمهای درونم احساس تولید مثل کردن (biggrin)

(dash)

ـــــــــــ

• 1

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 15122

نقل از: Steve.jobs

نقل از: Steve.jobs من منتظرم ببینم سوالای موفو چجوری.(=

میشه بلاکش کنی نیاد :|

ـــــــــــ

• 2

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• 15122

نقل از: rhap - یه پیشنهاد به سایت بده - یه انتقاد از سایت کن - یه انتقاد از مدیریت کن - از من یه انتقاد کن - در دنیای واقعی بیشتر از همه از کی نفرت داری - یه خاطره ی خوب و یه خاطره ی بد از خودت در سایت بگو - نظرت راجب مایکل جکسون چیه - نظرت راجب امینم - بهترین فیلم ایرانی عمرت رو اسم ببر - اگه میتونستی یه قدرت ویژه داشتی باشی یکی بگو - چه مدل مویی دوست داری - نظرت راجب آمریکایی ها چیه - نظرت راجب ژاپنی ها چیه - یه آرزو کن فرض کن همین الان براورده میشه - بهترین اواتار سایت رو کی داره - بهترین امضای سایت رو کی داره - خودت یه سوال بپرس خودت هم جواب بده

بهترین اواتار فقط خودم اینو نتونستم جواب ندم شرمنده ولی بقیشو مخم نکشید (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تا به حال با فکر *سکس با محارم* خودارضایی کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «