صندلی داغ شهوانی سری 2

دوستان صندلی داغ خیلی شلوغ شده بود و به درخواست خودتون سری جدیدشو را انداختم امیدوارم تالار خوبی بشه

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

اول یه سری اطلاعات بدم راجع به صندلی داغ برای کسایی که تازه وارد هستن صندلی داغ رو دختر داغ راه انداخت هر دفعه با رای گیری بچه ها یکی میاد رو صندلی و هر کی سوال ازش داشت میپرسه و فرد رو صندلی هم جواب میده اگه هم خوشش نیومد و خواست جواب نمیده

ـــــــــــ

• 0

• Super XxX  
  • عضو از 1390/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 725

• 3

ساینا خانومی من که پیدا کردم آدرس رو =)) فقط نفر بعدی مهمه،من به پیر پسر رای دادم تا بجزونمش =))

ـــــــــــ

• 0

این لینک صندلی داغ قبلیه http://shahvani.com/content/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%B4%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C از صفحه 2 تا 20 ساینا جون4(خودم)رو صندلی بودم از صفحه 20 تا 28 سیما مجد از صفحه 22 تا 42 سیاوش از صفحه 43 تا 53 دخمل نانازی از صفحه 54 تا 59 سوپر 3 ایکس
از صفحه 59 تا 63 اردیمنیش از صفحه 64 تا آخر می می جون

ـــــــــــ

• 0

خواهشا مثل تالار قبل اینجا دعوا نکنید و فقط رای و سوال باشه اینم لینک تالار 90 شهوانی هر کی قصد دعوا داشت بره اینجا http://shahvani.com/content/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8790%D8%B4%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%89

ـــــــــــ

• 0

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

هاى م عليكم الان بايد راى داد يعنى من به اون تنهاترين راى ميدم:دى ميخوام حسابى نمايانده بشه:دى 112تا تو اد ليستش داره اما ادعاى تنهايى ميكنه:دى دارم براش (محسن دادا آواتارت رو خريدارم:دى ميخوام هديه كنم به يكى كه صاحب واقعيشه:دى ولى بعد فروش حق استفاده رو نداريا:دى فى بده دادا)

ـــــــــــ

• 0

• سعید70  
  • عضو از 1390/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2251

• 1

من هنوزم می گم میتراسم

ـــــــــــ

• 0

• Bulldozer  
  • عضو از 1390/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 489

ساینا جون چون تالار شماست اجازه ورود می خوام یه پیشنهادکوچولو داشتم

ـــــــــــ

• 0

• سعید70  
  • عضو از 1390/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2251

• 1

[quote=mimi joon]ساینا اگه کسی نمیاد بشینه من خودم حاضرم دوباره بشینم :D[/quote] خیلی موافقم البته اگه میتراسم نیاد

ـــــــــــ

• 0

•  

من به لاور رای میدم loverskiss

ـــــــــــ

• 0

• zanbour  
  • عضو از 1390/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

:T رفته تالار بقلی دعوا

ـــــــــــ

• 0

• nok.narenji  
  • عضو از 1390/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 2

صندلي داغها رو به اسم ميزدين تاپيك هاش رو كه مشخص بشن واسه ي كيه :X

ـــــــــــ

• 0

• rude.man  
  • عضو از 1389/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 718

رای من لاور یا میتراسم

ـــــــــــ

• 0

بچه ها ببخشید چند روز نبودم یه کار بد کردم ادمین عزیز اسپمم کرده بود بیشترین رای برای میتراسم یا loverskiss عزیز هستش بعد از اونم پیر پسر لاور فکر نکنم بتونه بیاد فعلا از پیر پسر میخوام بیاد بشینه تا مشکل لاورز حل بشه پیر پسر نظر موافق یا مخالفتو بیا بگو

ـــــــــــ

• 0

پیر پسر خصوصیتو چک کن

ـــــــــــ

• 0

از امشب تا سه شب پیر پسر میشینه رو صندلی داغ

ـــــــــــ

• 0

• Bulldozer  
  • عضو از 1390/4/4

سایناجون

ازت خواستیم بااجازه ات وارد شیم جواب ندادی

ـــــــــــ

• 0

[quote=Bulldozer]سایناجون

ازت خواستیم بااجازه ات وارد شیم جواب ندادی[/quote] واقعا معذرت میخوام متوجه نشدم خیلی خوش اومدید بفرمایید احتیاج به اجازه نیست شماها خودتون سرور هستین

ـــــــــــ

• 0

• Bulldozer  
  • عضو از 1390/4/4

ادب حکم میکنه بدون اجازه وارد نشیم پست های ارسالیت توی تالارهاخیلی بامرامه

ـــــــــــ

• 0

ممنون دوست خوبم با لطفتون حسابی شرمنده کردید

ـــــــــــ

• 0

•  

قابل توجه دوستان گرامی: تعدادی از بچه های سایت و بخصوص این تالار از جمله محسن عزیز ( سوپر 3 ایکس ) به علت مشکلی که در نرم افزار اپرا و یا فیلترشکن دارن نمی تونن به سایت بیان برای همین بنده مأمور شدم تا به اطلاع شما عزیزان برسونم و همینجا تمام شایعات ایجاد شده در این زمینه رو از بیخ و بن تکذیب کنم . و من الله توفیق‎ ‎

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حرف های سپاه در مورد اینکه ایران بعد از جمهوری اسلامی تبدیل به سوریه و ... میشود را باور دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «