ضایع شدین وقت سکس؟یا شب عروس دامادی؟

• Dr.sooba  

• عضو از
    1398/6/5

• پست‌ها: 37

• 19

سلام .از ضایع بازی تون یا تو ذوق خوردنتون در حین سکس یا شب عروس دامادی تون بگید,نقطه عطف یا نکته ای که غیره منتظره براتون تو شب عروس دامادی به نوعی سورپرایز شد.
برا خودم اینگونه بود که با توجه به سن کم نامزدم در شب عروسی و استرسی که داشت قرار گذاشته بودیم شب زفاف ،بکارتش رو دست نزنم،خودم هم خیلی دوست دارم کارهای روتین عامه رو تکرار نکنم،قرار بود دو سه ماهی عروس خانمم باکره باشه و فقط عشق بازی و لاپایی و ... باشیم،وقتی ساعت دوازده رفتیم اتاق خودمون و ملافه و نایلون و دسمال رو دیدیم ،بد جور خورد تو برجکمون و ناچار قول قرار مون رو بی خیال شدیم ،/نکته خوب هم برا همون شب دامادی من بود که مثل اکثر جوان های اون وقت استرس و دلهره این رو داشتم که زود آبم بیاد و دیگه آلتم بلند نشه و نتونم سربلند بیرون بیام و که خوشبختانه از دوازده تا ساعت پنج و نیم صبح سه بار آبم اومد ،اما فوری دوباه آماده میشدم و سه راند پشت سر هم ،آرام آرام پرده عروس گلم رو زدم، و بهترین سکس و خاطره شد .

ـــــــــــ

Dr-tomسابق

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Dr.sooba  

• عضو از 1398/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 19

جقی ها هم عالمی دارن

اگه عکس لخت یه زن بود روزی صد کامنت و .....نظر میدادن

ـــــــــــ

Dr-tomسابق

• 0

سلام دوست عزیز این موفقیتو بهت تبریک میگم ک پرده...

سلام دوست عزیز این موفقیتو بهت تبریک میگم ک پرده زنتو زدی امیدوارم ماهم پرده های دیگه زنتو بزنیم ی روزی و به گرمی ببوسیمش با تشکر از خاطره زیبای شما

ـــــــــــ

• 0

خوابم میاد!

داستان ازین قرار بود که تو پونزده سالگیم موقع کلش اف کلنزم یه دختر 26 ساله تور کردم رفتم لاین شروع کردیم چتو اینا بعدا چون من شبا زود خوابم میبرد صفحه لپ تاپم روشن میموند موقع اومدن اب دختره من خواب بودم سه شب این گونه گذشت و جداشدیم ازونجا ب بعد تصمیم گرفتم خوابالو نباشم دخترا دقت کنین خوابالو نیستم .

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «