طبق تحقیقات سکس بیشتر باعث پیشرفت شغلی تان میشود

1400/05/09

طبق تحقیقات سکس بیشتر به پیشرفت شغلی تان کمک میکند

تحقیقی که اخیرا انجام شده نشان میدهد که یک زندگی جنسی سالم میتواند مشارکت شما در محل کارتان را بیشتر کند.


اگر به دنبال بهانه ی دیگری برای داشتن سکس هستید تحقیق اخیر دانشگاه “اورگان” نشان میدهد که داشتن یک زندگی جنسی فعال در خانه میتواند رضایت و مشارکت کاری تان را بهبود ببخشد.

این تحقیق که در مجله “Journal of Management” به چاپ رسیده است با مشارکت 159 زوج شاغل انجام شد. شرکت کنندگان هر روز به مدت دو هفته به نظر سنجی ای را در مورد عادت های جنسی و حس و حال شان پاسخ میدادند.

بعد از بررسی جواب ها محققان به این نتیجه رسیدند که وقتی افراد با پارتنرشان سکس داشتند روز بعد حس و حال روحی بهتری داشتند و نتیجتا احتمال اینکه وظایف کاری شان را با لذت و اشتیاق بیشتری انجام دهند زیاد تر میشد. دکتر “لویت” سرپرست این تحقیق و دانشیار دانشکده بیزنس OSU میگوید : “وقتی در محل کار به شوخی میگوییم کسی “شاد و شنگوله” خیلی هم بی راه نیست و باید بیشتر به تاثیر سکس در روحیه افراد توجه کنیم.”

از طرفی این تحقیق همچنین نشان میدهد که آوردن استرس محل کار به خانه تاثیر منفی ای روی زندگی جنسی فرد دارد. این مسئله هم برای مردان و هم زنان صدق میکند ، حتی بعد از اینکه محققان متغیرهای رضایت افراد از ازدواج شان و کیفیت خواب شان را هم در نظر گرفتند.

اینکه سکس شب قبل باعث میشود تا فردا روز بهتری داشته باشید خیلی سوپرایز کننده نیست چون از قبل میدانستیم که سکس روش عالی ای برای بهبود حس و حال افراد است ( با تشکر از هورمون دوپامین!). ولی هنوز هم لازم است تحقیقات بیشتری در مورد تاثیر سکس روی عملکرد شغلی افراد انجام شود.

دکتر “لویت” به اینکه تحقیقات آینده تاثیر مثبتی روی ارزشی که برای یک زندگی جنسی سالم قائل هستیم داشته باشد خوشبین است. او میگوید : “این تحقیق نشان میدهد که سکس دارای فواید اجتماعی ، احساسی و فیزیولوژیکی است و اولویت دادن به آن اهمیت زیادی دارد. تلاش آگاهانه تر برای حفظ یک زندگی جنسی سالم باید به عنوان یک مسئله در ثبات زندگی انسان و نتیجتا به عنوان یک مزیت شغلی احتمالی در نظر گرفته شود.”

او امیدوار است که کارفرمایان هم به این موضوع توجه کنند و سهم خودشان را برای ایجاد تعادل بین شغل و زندگی کارکنان شان انجام دهند. ولی تا وقتی که کارفرماها زمانی را برای سکس کارکنان در نظر بگیرند (شهری در سوئد اجرای آن را در نظر دارد) قطعا ضرری ندارد که توصیه ی دکتر “لویت” را در زمان شخصی خودتان امتحان کنید ، البته که این فداکاری را برای شغل تان انجام می دهید نه چیز دیگری!

منبع

2400 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-07-31 12:30:00 +0430 +0430

موافقم 🙏

2 ❤️

2021-07-31 13:48:33 +0430 +0430

خیلی اموزنده و عالی بود ممنونم از شما 🌷🌷🌹

1 ❤️

2021-08-01 02:03:50 +0430 +0430

کاملا موافقم هرچی سکس بهتر باشه فرداش روز بهتری

1 ❤️

2021-08-01 09:12:08 +0430 +0430

مقاله جالبی بود 👌

1 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «