طرفداران رابطه مقعدی(فاعل، مفعول) آیا بازم جوابی دارن !؟

• Amazing Boy  

• عضو از
    1391/5/17

• پست‌ها: 233

• 121

با سلام خدمت همه دوستان عزیز!!!
این تاپیک درمورد رابطه مقعدی و عوارضش هست!
امیدوارم این تاپیک مثل تاپیک قبلی، مورد حمله و هجوم برخی عزیزان قرار نگیره!
اگه کسی مطلبی برای کاملتر کردنش داره، بذاره!
اگه کسی دلیل علمی و پزشکی برای نقضش داره، بذاره!
بیاین در مورد همین موضوع صحبت کنیم!
تو تاپیک قبلیم، گفته بودم که شهوانی شده گی خونه... برخی اعتراض کردن که نه! کارمون درسته و ...! امروز چک کردم، دیدم برخی عزیزان، بازم محب داشتن و نظراتی دادن! مجاب شدم تا تاپیکی بزنم، برای بررسی این موضوع! و صد البته این موضوع رو با بررسی همجنس بازی انجام ندادم! ذات رابطه ی مقعدی( چه دختر، چه پسر) رو مورد بررسی قرار دادم!
حالا مطالبی رو که پیدا کردم رو میذارم، شما خودتون قضاوت کنید!
لطفا بجای توهین، بحث رو از طریق صحیح انجام بدیم!!! چون توهین جوابی نداره، جز توهین متقابل(یا گاهی هم سکوت و ندیده گرفتن) . و بحث به جای صحیحی کشیده نمیشه!
شاد باشید و موفق...

ـــــــــــ

با نام کاربری جدید در خدمتتون هستیم... :)

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Amazing Boy  

• عضو از 1391/5/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 233

• 121

رابطه مقعدی چیست؟

رابطه مقعدی چیست؟

رابطه مقعدی، سکس مقعدی یا آنال سکس (Anal sex) نام نوعی از رابطه جنسی است که در آن از مقعد به عنوان عضو جنسی زنانه استفاده می‌شود. عوارض و مضرات رابطه مقعدی بر هیچکس پوشیده نیست و این رابطه هم از لحاظ شرعی و هم از لحاظ پزشکی نکوهش گردیده است. اساسا ساختار مقعد برای برقراری رابطه جنسی نمی‌باشد؛بلکه این عضو به گونه‌ای شکل یافته که برای خروج مدفوع کارایی داشته باشد نه برای دخول جسم خارجی؛ بنابراین رابطه جنسی مقعدی کاملا رابطه‌ای غیر طبیعی است؛ در ادامه این مطلب به عوارض، توصیه‌های پزشکی و شرعی و توصیه‌هایی در جهت کاهش درد به هنگام رابطه اشاره خواهیم کرد.

ـــــــــــ

• 6

• Amazing Boy  

• عضو از 1391/5/17

• 121

خطرات و عوارض رابطه مقعدی چیست؟

رابطه مقعدی (سکس مقعدی) یکی از خطرناک‌ترین روش‌های رابطه جنسی است که می‌تواند در انتقال بیماری‌های رابطه جنسی (STD) بسیار موثر باشد؛ با وجود استفاده از روان کننده‌ها، روغن، اسپری، ‌کاندوم و... و احتمال کاهش درد در حین رابطه مقعدی، این رابطه همچنان خطرناک خواهد بود و پزشکان آن را توصیه نمی‌کنند. زیرا در این روش احتمال زخم شدن و امکان انتقال خون آلوده بین زن و مرد بالا می‌رود. از دیگر عوارض این رابطه آسیب دیدن اسفنکتر مقعدی است که این موضوع می‌تواند در سنین بالا به عدم توانایی در کنترل مدفوع منجر شود. در این صورت مدفوع به صورت ناخواسته و غیر ارادی از دریچه مقعد خارج شده و همیشه آثاری از مدفوع در لباس زیر مشاهده می‌گردد. (مقعد توسط حلقه‌ای عضلانی به نام اسفنکتر کنترل می‌شود و از طریق باز و بسته شدن این اسفنکتر، کنترل حرکات دستگاه گوارش میسر می‌شود.) از سویی دیگر این اسفنکتر همانند واژن قابلیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری لازم برای نزدیکی و حرکت رفت و برگشتی آلت تناسلی مردانه را ندارد؛ در واقع وظیفه‌ی عضلات اسفنگتر اطراف مقعد بستن مجرا می‌باشد بگونه‌ای که به طور طبیعی و غیر ارادی از ورود آلت و فشاری که آلت تناسلی مرد به هنگام دخول وارد می‌کند ممانعت بعمل می‌آورد و بنا به طبیعت خود منقبض می‌گردد تا از ورود جلوگیری کند. بنابراین اصرار به ورود آلت تناسلی به داخل مقعد باعث احتمال خراش برداشتن و خون ریزی می‌شود. بسیاری پس از انجام این رابطه گمان می‌کنند که اتفاق خاصی نیفتاده است؛ در صورتی که زخم‌ها و خراش‌های حاصل از این عمل جنسی بسیار ریز و ظریف می‌باشند که در باقت مقعد ایجاد می‌شود و با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست. همچنین به دلیل اینکه محیط مقعد،‌ محیط مناسبی برای رابطه جنسی نیست،‌ احتمال خراش بر نوک آلت تناسلی مردان و خطر دریافت ویروس در آنان افزایش می‌یابد. این زخم‌ها اگر چه بسیار ریز باشند و دردی در اثر ایجاد آن‌ها ایجاد نشود، شاهراه فوق العاده بزرگی برای ورود باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک (اعم از ویروس‌های داخل روده و مدفوع و یا ویروس‌هایی که از طریق آلت مرد وارد می‌شوند) به داخل جریان خون می‌باشند. این میکروب‌ها می‌توانند بیماری‌های STD نظیر انواع عفونت‌های دستگاه گوارشی و عفونت های روده‌‌ای را ایجاد کنند.

به طور کلی امکان بروز عوارض زیر وجود دارد:

احتمال خونریزی‌ (کم یا زیاد) در مقعد و افزایش احتمال بروز بیماری‌های عفونی بروز مشکلات در گیرنده‌های احساسی موجود در کانال مقعد درد شدید بیماری بواسیر درد شکم احتمال بالای شکستن آلت تناسلی مردانه و پارگی در مقعد زن به دلیل نزدیکی زیاد مقعد به مهبل، کوچکترین دستکاری در مقعد (نه صرفا رابطه جنسی مقعدی) می‌تواند موجب ورود ویروس‌های موجود در روده به واژن شده و بیماری‌های عفونی در این ناحیه، همانند ترشحات بد بو در واژن، عفونت مثانه، زگیل تناسلی، تبخال، اختلال و عفونت کلیه‌ها و حتی سرطان را ایجاد نماید. افزایش احتمال ابتلا به ایدز: دیواره داخلی روده بزرگ (که همان بخش داخلی مقعد می‌باشد) دارای قابلیت جذب مستقیم مواد و انتقال مستقیم آن به خون می‌باشد. بر اساس آمار، انتقال ویروس اچ آی وی از طریق رابطه جنسی مقعدی، بالاترین میزان درصد خطر اننقال را به خود اختصاص می‌دهد. بنابراین هیچ نظریه پزشکی مبنی بر سالم بودن و بی‌ضرر بودن این رابطه جنسی وجود ندارد و همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است.

ـــــــــــ

• 6

• Amazing Boy  

• عضو از 1391/5/17

• 121

چرا رابطه مقعدی لذت بخش است و چرا مردان به آن تمایل دارند؟

علت احساس لذت در رابطه مقعدی وجود میزان زیاد پایانه‌های عصبی در این بخش است. اما باید در نظر داشت که در صورت تکرار مداوم این نوع رابطه جنسی، پایانه‌های عصبی موجود در مقعد آسیب دیده و عوارض خاص خود را به دنبال می‌آورد. از طرف دیگر ارتباط بین همین پایانه‌های عصبی فروان و کم توجهی و یا عدم آگاهی زوجین خود می‌تواند عامل درد شدید در این رابطه شود. بنابراین این رابطه توصیه نمی‌شود.

یکی از دلایلی که مردان به رابطه مقعدی فکر می‌کنند و تمایل به انجام آن دارند، عدم موفقیت آنان در ارگاسم کردن همسر خود می‌باشد. آنان احساس می‌کنند از این طریق می‌توانند همسر خود را از لذت رابطه جنسی به طور بیشتری بهره‌مند کنند؛ لذا متمایل می‌‌شوند که از پشت نزدیکی کنند. در چنین شرایطی، در صورت رضایت، زن می‌‌تواند با محبت به همسر خود کمک و او را راهنمایی کند تا او با لمس و بازی با نقاط تحریک پذیر جنسی‌اش، سریع‌‌تر آماده شده و به ارگاسم برسد. در این صورت «مرد» احساس قدرت و لذت می‌‌کند.

ـــــــــــ

• 2

• Amazing Boy  

• عضو از 1391/5/17

• 121

راه‌ های تشخیص رابطه مقعدی

پزشکی قانونی می‌تواند نسبت به تشخیص رابطه مقعدی همانند رابطه واژینال اقدام و اعلام نظر نماید که معمولا در تجاوزات جنسی این تشخیص می‌تواند موثر باشد. در صورت مکرر بودن، علایم دخول را می‌توان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت؛ در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین‌های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف‌تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین‌ها، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می‌یابد و گه‌گاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می‌گردد، دیده می‌شود.

اگر مفعول حرفه‌ای باشد ضخیم شدن پوست حتی به داخل رکتوم امتداد می‌یابد و فیسوزهای بهبود یافته قبلی به صورت خطوط کم رنگ در محل چین‌ها دیده می‌شود. در مفعولین حرفه‌ای مقعد شکل قیفی پیدا می‌کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد. در افراد حرفه‌ای و در مشاهده مقعدی اکثرا علائمی مشاهده نمی‌گردد مگر از مانور به خصوصی استفاده نمائیم.

مواقعی که شخصی در حالت معاینه قرار دارد انگشتان بزرگ را در فاصله کمی از مقعد قرار داده و با بقیه انگشتان باسن را گرفته و به طرف کناره ها می‌کشیم تا چین ها مقعدی به خوبی نمایان شوند. سپس به طور عمدی به اسفنکتر فشار آورده و تا فرد خود را جمع کند و اگر افکار او را به نکته دیگری جلب نمایید حرکت ارادی اسفنکتر از بین رفته و حالت آن مشحص می‌شود. علائم پارگی اسفنکتر چین‌ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه می‌باشد شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر می‌باشد.

در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد. دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی، ایجاد بواسیر و هموروئید، زایده‌های گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی، زگیل‌های کوچک، بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد، باز شدن مجرای مقعدی و… شود.

ـــــــــــ

• 4

• پو.یآن  

• عضو از 1395/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 573

• 66

نکنه

نکنه توبه کردی

عزیزم دوباره میرسه زمانی که

بزنه بالا

بیوفتی دنبال کون دادن

حداقل خودت باش

علم و گائیدم (biggrin)

ـــــــــــ

نیآزآر موری که دانه کش ست

• 0

• Amazing Boy  

• عضو از 1391/5/17

• 121

نقل از: پو.یآن

نقل از: پو.یآن نکنه توبه کردی عزیزم دوباره میرسه زمانی که بزنه بالا بیوفتی دنبال کون دادن حداقل خودت باش علم و گائیدم (biggrin)

دیشب که میگفتی دلیل پزشکی و علمی داری!؟ رو کن دیگه پسرم!؟ این تازه یه بخش کوچیکشه! هرچقد بخوای، از جاهای معتبر و با ارزش مطلب دارم واست! تو خلافشو ثابت کن!

منم شکر خدا، کیون ندادم! افتخارم اینه که کسی خایه نکرده تو چشمام نگاه کنه، کون بخواد ازم! چون میدونستن مادرو خواهرشونو باهم میگام! اون دوتا تخمی که لای پاهاته، نشون از مردونگیته! که تو به لجن کشیدیش بچه جان! نگاه نکن اونایی که فاعلن، با افتخار سرشونو بالا میگیرن میان چیزی مینویسن! شک نکن پشیزی برای شما مفعول ها ارزش قائل نیستن! تگرم تو روتون احترام میذارن و چیزی میگن که خوشتون بیاد، فقط برای اینه که بهشون بدین! دقیقا یه چیزی مث کص لیسیه پسرای دگرجنس گراست! شما جرات داری یبار یه حرف بزن که دوست ندارن! ببین ارزشت چقدره تو چشم فاعلایی که انقد دنبالشونی! این مطالبم گذاشتم، فقط بخونی، دیگه نگی دلیل پزشکی داری! چون همه دلایل، به ضررتن! یا بخونشون بفهم، یا نمیخونی، برو کل کل نکن بذار بقیه مطلب درست حسابی بخونن زیر این پست! نه کصشعرای تورو!

ـــــــــــ

• 7

• پو.یآن  

• عضو از 1395/6/24

• 66

تو صحبتات

نقل از: doodool talaa
نقل از: پو.یآن نکنه توبه کردی عزیزم دوباره میرسه زمانی که بزنه بالا بیوفتی دنبال کون دادن حداقل خودت باش علم و گائیدم (biggrin)

دیشب که میگفتی دلیل پزشکی و علمی داری!؟ رو کن دیگه پسرم!؟ این تازه یه بخش کوچیکشه! هرچقد بخوای، از جاهای معتبر و با ارزش مطلب دارم واست! تو خلافشو ثابت کن!

منم شکر خدا، کیون ندادم! افتخارم اینه که کسی خایه نکرده تو چشمام نگاه کنه، کون بخواد ازم! چون میدونستن مادرو خواهرشونو باهم میگام! اون دوتا تخمی که لای پاهاته، نشون از مردونگیته! که تو به لجن کشیدیش بچه جان! نگاه نکن اونایی که فاعلن، با افتخار سرشونو بالا میگیرن میان چیزی مینویسن! شک نکن پشیزی برای شما مفعول ها ارزش قائل نیستن! تگرم تو روتون احترام میذارن و چیزی میگن که خوشتون بیاد، فقط برای اینه که بهشون بدین! دقیقا یه چیزی مث کص لیسیه پسرای دگرجنس گراست! شما جرات داری یبار یه حرف بزن که دوست ندارن! ببین ارزشت چقدره تو چشم فاعلایی که انقد دنبالشونی! این مطالبم گذاشتم، فقط بخونی، دیگه نگی دلیل پزشکی داری! چون همه دلایل، به ضررتن! یا بخونشون بفهم، یا نمیخونی، برو کل کل نکن بذار بقیه مطلب درست حسابی بخونن زیر این پست! نه کصشعرای تورو!

اینطور فهمیدم که بریم با هم دکتر بازی

فدات شم خوب بگو گی دگ

دکتر بازی

بچه گیامون میگفتیم

البته همینم بگیم خوبه

حشری شدم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Amazing Boy  

• عضو از 1391/5/17

• 121

نقل از: doodool talaa

اینطور فهمیدم که بریم با هم دکتر بازی

فدات شم خوب بگو گی دگ

دکتر بازی

بچه گیامون میگفتیم

البته همینم بگیم خوبه

حشری شدم (biggrin)

خب دیگه! دکتری که دیروز زیرتاپیکم میگفت هیچی نمیدونی و هیچی نمیفهمی و من همه چیو میدونم و .... همه جور کصو شعری تحویل ملت داد، امروز اومده زیر تاپیک، به کصو شعراش ادامه میده! درضمن؟ من ن تنها همجنس باز نیستم، برفرض محال، اگرم بودم، تورو سگ نمیکنه! من بکنم!؟ نیازی ندارم ! شریک جنسی خودمو دارم! کیونه لق هرچی مفعوله! دیگم جوابتو نمیدم! چون فقط ادعا میکنی و تهش هیچ چیز مفیدی برای گفتن نداری. برو یکم مطالعه کن، ببین ریشه ی دادنت که دیروز میگفتی میدونی چیه، از نظر روانشناسی چیه، از نظر پزشکی چه مشکلاتی واست میاره، ... دیروز که اونجوریدفاع کردی، من اولش فک کردم فاعلی! بعد دیدم نه! مفعولی! نگاه کنی فاعلام هیچکدوم نیومدن با من کل کل کنن! اونا یه بخشی از همجنس بازی رو انجام میدن دیگه! پس چرا چیزی نمیگن؟ چون تو و امثال تو، پشیزی واسشون ارزش ندارین! اینارو نمیگم اعتماد بنفستو داغون کنما؟ نه! اینارو میگم که بدونی کیو دادن، از نظر اجتماعی، شخصیتی، پزشکی، روانشناسی ... از همه نظر کوچیکت میکنه! حد اقل فاعل باش! مث مرد بگو کردم! مفعول نباش! مث زن بگی دادم! مشکل اینه! به ضعیف بودن افتخار میکنی! به کم و پست بودنت! دیگه بسه! برو جواب نده! خستم میکنی تو بچه جان! انقد که واسه تو انرژی گذاشتم، روی کص انرژی نمیذارم!

ـــــــــــ

• 2

• پو.یآن  

• عضو از 1395/6/24

• 66

ناموسم حالیمه

ناموسمو قسم

پسر دادم و پسر نکردم

دختر که ازش میگی

زشته بگم خیلی کردم و ندیدی و از این جور کس شرا

ولی

خارجی اشو کردم

ندیدی هنوووو

فیلماشو میبینی

ـــــــــــ

• 0

• پو.یآن  

• عضو از 1395/6/24

• 66

زشت بد قسمم

از خودم بدم اومد

ـــــــــــ

• 1

• پو.یآن  

• عضو از 1395/6/24

• 66

بازی همیشه

به نفع منه

در حال رفتن

ناخواسته

تو حیله ی شکارت

شکارت کردم

هنوزم نفهمیدی

ـــــــــــ

• 0

• Amazing Boy  

• عضو از 1391/5/17

• 121

تنهایی بحث به این قشنگی رو به گند میکشن...

تنهایی بحث به این قشنگی رو به گند میکشن بعضیا! جالب اینجاست، کسی هم نمیاد حرف بزنه، جز این اقای وی! خیلی هم پرروعه! نه ممطالبو میخونه، نه جوابی داره! فقط میگه من کونی ام! میدم! کارمم درسته! مطالبتم نمیخونم! میدم! من کون ام. میدم.... تمام حرفاش همینه! من میگم بحثو علمی انجام بدیم، این میگه من کونی ام ... کل حرفش همینه! اقا باشه ! تو کونی ای! بچه ها این میده! کیر کم آورده، مغز مارو گاییده! بکش برو دیگه! بشین ببین یکی دیگه میاد نظر بده!؟ نظر بقیه رو بخون! تنهایی بر طبل نفهمی نکوب! شب همگی خوش...

ـــــــــــ

• 2

• پو.یآن  

• عضو از 1395/6/24

• 66

حرف حق

:)

حرف حق رو

در غالب طنز گفتم

اینم هنره

و هنرمه

که نتونستی قانعم کنی

اگه حرفات حق بود

من حتما قانع میشدم

چند نفری پست گذاشتن

تو تاپیکت

حرفاشون حق بود :)

دوسشون دارم

ـــــــــــ

• 0

• پو.یآن  

• عضو از 1395/6/24

• 66

خیلی کوتاه

جوابتو دادم و

باز هم

.... .... .... ....

علم و تاریخ تحریف شده رو

بیشتر از خیلیآ میدونم

یو که سهلی

ـــــــــــ

• 0

• پو.یآن  

• عضو از 1395/6/24

• 66

من

با یه مهره (اکانت) بازی میکنم

نه 200 تا مهره

خونت چرا جوش اومده؟؟؟ :)

تا حالا اینجوری ندیده بودمت

ـــــــــــ

• 0

• mardehoot  

• عضو از 1394/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 54

سلام داداش دمت گرم مطالبت واقعا مفیدن

سلام داداش دمت گرم مطالبت واقعا مفیدن

ـــــــــــ

*سکس یعنی طراوت یک زندگی خوب ... ***

• 2

• amirsh77  
  • عضو از 1395/1/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 1

سلام

سلام خیلی عالی بود..ممنون بابت این مطالب علمی و مفیدت

ـــــــــــ

• 1

• mas_ka7  

• عضو از 1394/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 36

دوست عزیز در مضر بودنش شکی نیست . و از نظر علم...

دوست عزیز در مضر بودنش شکی نیست . و از نظر علم پزشکی هم ثابت شده. اما روابط همجنسگراها فقط سکس مقعدی نیست. سافت و .... هم رابطه و منجر به ارگاسم طرفین میشه. افرادی ترجیح میدن فقط سکس مقعدی داشته باشند که همجنسگرا نیستند بلکه بایسکشوال ( گرایش به جنس مونث و مذکر) هستند. اونا برای اینکه در جامعه به هر دلیل با جنس مخالف اونطور که باید نمیتونن ارضا شن یا موقعیتشو ندارند ترجیح میدن با همجنسگراها رابطه داشته باشند . نکته دیگه اینه که شما از نظر پزشکی نظریات و گفتی ولی ایکاش از نظر علمی- پزشکی نظریات رو درباره همجنسگرا بودن میگفتی. که این نوع گرایش در وجود افزاد همجنسگرا وجود داره و نه بیماری محسوب میشه و نه چیز غیر طبیعی هست. و در آخر رابطه همجنسگراها به حریم شخصی خودشون مربوطه و دلیل نداره کسی که همجنسگرا نیست اونارو امر و نهی کنه (حریم خصوصی)/ توصیه آخر اگر در رابطه با همجنس قصد آنال سکس (سکس مقعدی ) داشتید حتما از کاندوم و ژلهای (برپایه آب) آمیزشی استفاده کنید. پیروز باشید

ـــــــــــ

فاعل لاغر یا فیت با شخصیت میخوام از کرج،اندیشه یا تهران-اسکایپ: peyman445566

• 4

• anna-m20  

• عضو از 1392/4/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 128

• 278

به نظر من یه سکس کثیف و فوق العاده چندش آوره ، و...

به نظر من یه سکس کثیف و فوق العاده چندش آوره ، و اگه برا بعضیا لذتی هم داشته باشه ، قطعا یه لذت یکطرفه به نفع مرد هستش نه زن !!

ـــــــــــ

• 1

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 4968

• 9360

والا ما زیاد در باسن بانوان گرامی فرو نمودیم و بعد...

والا ما زیاد در باسن بانوان گرامی فرو نمودیم و بعد از بیست و دو-سه سال در اینکار اوستا گشته ایم و ضرر زیادی به باسن مبارک بانوان وارد نمینماییم (biggrin) اصولاً در سکس با بانوان "کس" غذای اصلی و کون همان "دسر" میباشد.مشکل در رابطه مقعدی اینه که خیلیا درست و حسابی بلد نیستن و یوخده تف به کیر زده و همینجور کیر لخت میخوان بکنن اون تو.تو کون کنی اصلاً نباس زور تپونی بکنی.حداقل ده دقیقه باید با کون بازی کنی عضلاتش شل شه و سولاخش یوخده خودشو وا کنه بعدش حتماً با کاندوم(خیلی تأثیر داره در راحتتر فرو رفتن کیر) و ژل(اگه ژل مخصوص آنال سکس باشه که دیگه خیلی بهتره چون این نوع ژلها علاوه بر آنتی باکتریال بودن و لیز کردن یوخده لیدوکایین هم دارن) و پوزیشن های که آنال سکس با زن انجام میشه باس طوری باشه که زن رو کیر ننشسته باشه چون پوزیشن cowgirl برای سکس آنال به مهره های کمر زن فشار زیادی وارد میکنه

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما، تا چه میزان اجازه دارید در گرایشات یا عقاید مذهبی همسرتان (یا همسر آینده) دخالت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «