عاشقان سکس ابجی و داداش

یکی از بهترین سکس هاست سکس با خواهر همیشه دم دسته و هر وقت موقعیت باشه یه حالی میکنی فقط باید زرنگ باشی و بتونی ابجی جونتو راضی کنی سه سال زحمت گشیدم و تا دلتون بخواهد براش جق زدم تمام فکرم شده بود رسیدن بهش و هر کاری که میشد براش میکر دم و هواشو داشتم و دست ماایش میکردم و سر کمد شورت وخ کرستاش میرفتم و یواشکی دیدش میزدم و گلی کارهایی دیگه ولی جرات گفتن این که داداشی عاشقته را نداشتم ولی یه روز که تو خونه تنها بودیم و مم و دل را زقدم به دریا و بهش گفتم البته خودش شک کرده بود با کارام و بهش گفتم که اگه با هم باشیم میتونیم لدت ببریم ک حال کنیم و هواسم هست که به دختریت اسیب نرسه و التماسش گردم که فقط یه بار اخه من نمام فکرم شده تو وخ کارم شده جق زدن و میدونم تو هم دوست داری تجربه کنی و بهش گفتم هر چی بگی گوش میکنم و هواتو دارم فقط خیلی حرف دیگه بهش زدم و دمش گرم که گفت بزار فکر گنم وخ ازش خواستم که به گسی نگه و جوابشو به من بگه که چند روز بعد که من نا ان م وقع لحظه شماری میکردم که قربونش برم و جوابش مثبت بود و الان چند ماهه گه با هم هستیم و هر دو راضی از این اتفاق لدت بخش و ذهههههاااددآذا۶۶اآااا۶اا۶اااااا۶ااا۶آااا۶اااا۶۶اااااا۶ا۶آا۶اااآاآآآآااآ۶۶آهآءپپپپپ

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• fuckerofpouria  

• عضو از 1396/10/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 23

خصوصی

پی ویت چک میکنی عزیزم؟

ـــــــــــ

(cool)

• 0

• امیر_  

• عضو از 1398/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 169

• 39

عجب عجب عجب

عجب عجب عجب

ـــــــــــ

قم هستم برای ساک تو ماشين 200ميدم فقط دخترا و خانوما به کسی توهین نشه پیشنهاد پول فقط ی هدیه از طرف منه اینم تلمه amir18191

• 0

• Mr.Cacalier  

• عضو از 1398/4/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 12

دیوث

کوص ریخته کف خیابون بعد تو تو کف خواهرتی؟؟ قطعا اون خبر نداره از این کوصفکرای تو. جقتو بزن مچت قوی شه کیری.

ـــــــــــ

(dash)

• 2

• Fantasysister  

• عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 88

• 68

خواهرم

به تاپیک منم سر یزن

ـــــــــــ

دوستان عزیز.لطفا قبل از اینکه سوال کنید.پروفایلمو بخونید. (خواهرم تقریبا شبیه این بازیگره)

• 0

• Eshghe_Khaahar  
  • عضو از 1398/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 17

من عاشق آبجیمم خیل یکوصه اندامش خوبه با عکسش همیشه...

من عاشق آبجیمم خیل یکوصه اندامش خوبه با عکسش همیشه جق میزنم سوژه عکسام آبجیمه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «