عاشق جندگی ام

بهترین کلمه برای توصیف من کلمه جننننده هست. عاشق این کلمه هستم چون خیلیییی خوب منو توصیف می کنه. دوست دارم کلی کیر بره تو کس و کونم. عاشق اینم که با مردایی که نمیشناسمشون و اسمشونم نمیدونم سکس گروهی کنم و چند تا کیر باهام ور برن و قبل سکس هم بشاشن روم و شاش همه شون رو کامل قورت بدم. هر چی کیر بیشتر، بهتر.
کیرهای مختلف از متوسط تا بزرگ...
میخوام وقتی چشمامو از لذت بستم چند نفر ممه هام و جاهای دیگه بدنم رو بمالن و همون موقع هم یه کیر تو کسم و یه کیر هم تو کونم باشه و جلو عقبم کنن. منی همه شون رو بخورم و یا توش غرق بشم.
اصلا دوست دارم برای مهمونی ها، یه خدمتکار لخت باشم که هم کلفتی کنم و هم هر کی رسید منو بماله و ببره یه گوشه بکنه اونم در حالی که همه میبینن.
به خانمها هم حس دارم و دوست دارم کسشونو لیس بزنم و زبونمو تا اونجا که میشه تو کسشون فرو کنم. همه خیسی کسشون رو هم میلیسم.
خوشم میاد باهام مثل حیوون رفتار شه و توله سگ عمومی باشم. مرد و زن هر کاری خواستن با من بکنن اونم بدون هیچ سوالی.
کفشای خانما رو لیس میزنم تا براق بشه و نیازی به دستمال نداشته باشن. قلاده بندازن گردنم و منو توالت ببرن به عنوان دستمال توالت. آقایون هم همین طور.
اصلا زن و مرد نداره. هممممه تون رو دوست دارم. (rose)

ـــــــــــ

• 50

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kochoo2021  
  • عضو از 1398/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 127

• 263

فدات عشقم منم تورو دوس دارم

ـــــــــــ

• 1

• payam9  

• عضو از 1392/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 640

• 595

من پایه ام اگه راست میگی بیا جلو

من پایه ام اگه راست میگی بیا جلو

ـــــــــــ

27 سالمه - سکس رو دوست دارم - زوج یا زن - هر کی پایه بود خصوصی بده - گی نیستم
عشق من Nicole Aniston

• 0

• werwolf69  

• عضو از 1395/3/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 186

• 69

گروپ ایدش باحاله ولی وقتی عملی میری سراغش وحشتناک...

گروپ ایدش باحاله ولی وقتی عملی میری سراغش وحشتناک سخته.حال میده ولی الان ۲ روزه کونم که هیچی کمرم هم گرفته...

ـــــــــــ

slave esf 23

• 3

• Tab.pesar  
  • عضو از 1397/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 34

بازم یه فیک دیگه

بازم یه فیک دیگه

ـــــــــــ

• 1

نقل از: werwolf69

نقل از: werwolf69 گروپ ایدش باحاله ولی وقتی عملی میری سراغش وحشتناک سخته.حال میده ولی الان ۲ روزه کونم که هیچی کمرم هم گرفته...

خب آخه پسری عزیزم. کون تا یه حدی توان داره ولی کس نه. من اگه با یه نفر هم باشم تا هفت هشت بار منو نکنه راضی نمیشم. تجربه گروهی زیاد داشتم و کیرهای زیادی رفته تو کسم ولی بازم تنگم. البته موقع دادن گشاد میشه به خاطر همین اول اونایی که کیرشون کوچیکتره شروع میکنن بعد کیر بزرگا. هر کدوم هم یک الی دو بار ارضا میشن.

ـــــــــــ

• 8

نقل از: Tab.pesar

نقل از: Tab.pesar بازم یه فیک دیگه

من عکسم با آی دی که روی سینم نوشتم رو گذاشتم. بعدا عکسای بیشتر میذارم با اثبات بیشتر :) تا باورتون شه که شهوانی حداقل یه دونه دختر رو داره.

ـــــــــــ

• 3

• werwolf69  

• عضو از 1395/3/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 186

• 69

نقل از: منیر_توله

نقل از: werwolf69 گروپ ایدش باحاله ولی وقتی عملی میری سراغش وحشتناک سخته.حال میده ولی الان ۲ روزه کونم که هیچی کمرم هم گرفته...
خب آخه پسری عزیزم. کون تا یه حدی توان داره ولی کس نه. من اگه با یه نفر هم باشم تا هفت هشت بار منو نکنه راضی نمیشم. تجربه گروهی زیاد داشتم و کیرهای زیادی رفته تو کسم ولی بازم تنگم. البته موقع دادن گشاد میشه به خاطر همین اول اونایی که کیرشون کوچیکتره شروع میکنن بعد کیر بزرگا. هر کدوم هم یک الی دو بار ارضا میشن.

فرقی نداره به اون صورت‌ هر دو بعد سکس شدید و زیاد کوفته میشه

ـــــــــــ

slave esf 23

• 1

عجبز

(hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) (hypnotized) یه گیف از خودت بزار (ok)

ـــــــــــ

• 2

• Saeidbokon1  

• عضو از 1398/12/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 1380

• 1447

از این مدل سبک خوشم میاد گرچه در تقابل با سما ماهم...

از این مدل سبک خوشم میاد گرچه در تقابل با سما ماهم نیشم یه پسر حنده چون نمیشه کم‌اورد در قبال یه دختر جنده

ـــــــــــ

امیرسعید هستم یه آدم معمولی و یه ماساژور حرفه ای برای برای همه مخصوصا‌سکس اولی‌ها درضمن مکان دارم.

• 2

• salar70095  

• عضو از 1397/5/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 474

• 611

خسته نباشی دلاور

خسته نباشی دلاور

ـــــــــــ

• 1

• gooydamar  
  • عضو از 1393/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 798

• 276

کی بهم میدی جنده؟؟؟

کی بهم میدی جنده؟؟؟

ـــــــــــ

شیرینی یکبار پیروزی به تلخی صد بار شکست می‌ارزد.

• 0

• Boyshzi73  
  • عضو از 1398/7/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 291

• 173

اگر شیراز بودی خودم جندت میکردمــ

اگر شیراز بودی خودم جندت میکردمــ

ـــــــــــ

شوهرای بیغیرت بیان تل AA713

• 0

نقل از: love_life_bmm

نقل از: love_life_bmm کاش واقعیییی بودی

واقعی بودن با حضوری بودن فرق داره. من نمیتونم حضوری با کسی تو اینجا قرار بذارم چون بلاخره ایرانه و هزار تا جاسوس و اطلاعاتی بین کاربرا هست ولی میتونم مجازی با فیلم و عکس بااثبات، به همه حال بدم :)

ـــــــــــ

• 2

• amiin0014  

• عضو از 1397/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 20

بیا قم تا ارزوت رو براورده بکنم با این کیرم

بیا قم تا ارزوت رو براورده بکنم با این کیرم

ـــــــــــ

دنبال ی کیس خوب از قم میگردم واسه کیر۲۰ سانتیم

• 0

نقل از: amiin0014

نقل از: amiin0014 بیا قم تا ارزوت رو براورده بکنم با این کیرم

عزییییزم چه کیر خوشگل دختر کشی داری. دوست دارم بشینم روش. میخوام دوستاتم باشن چون یه دونه کیر کمه :(

ـــــــــــ

• 0

• kian666  

• عضو از 1391/7/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 63

• 119

پس منم‌جنده پسرم
چون همه اینا که تو گفتی و منم...

پس منم‌جنده پسرم چون همه اینا که تو گفتی و منم دوسدارم باهام رفتار کنن مثل توله

ـــــــــــ

سیسی بودن یه گرایش نیست یه علاقه است

• 0

• Kiyan77  
  • عضو از 1398/12/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 3

اوووف پس ارتجاییه،فقط لذت خالصه ارتجایی

ـــــــــــ

میاد و میره،شاد باش و بخند

• 0

• Kiyan77  
  • عضو از 1398/12/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 3

نقل از: love_life_bmm کاش واقعیییی بودی
واقعی بودن با حضوری بودن فرق داره. من نمیتونم حضوری با کسی تو اینجا قرار بذارم چون بلاخره ایرانه و هزار تا جاسوس و اطلاعاتی بین کاربرا هست ولی میتونم مجازی با فیلم و عکس بااثبات، به همه حال بدم :)

حرف درسته جاسوس زیاد هست ولی کسی ک بشه اعتماد کرد هم هست،با چت به منم حال میدی ؟

ـــــــــــ

میاد و میره،شاد باش و بخند

• 0

نقل از: Kiyan77

نقل از: Kiyan77

اوووف پس ارتجاییه،فقط لذت خالصه ارتجایی

نمیدونم راستش من پردمو چند سال پیش زدن و خیلی هم خون اومد و با اینکه طرف کیرش کلفت بود و خیلی فشار میداد ولی به زور پاره شد. تا چند بار اول سکس هم باز هم درد داشتم از تنگی. الانم با اینکه کسم حسابی خیس شهوت میشه ولی هنوزم اولش خیلی سخت باز میشه و باید چند ثانیه رو کیر بشینم تا جاش باز شه. تو اون چند لحظه خیلی درد داره ولی بعدش حال میده. آخرشم گشاد میشه. چند ساعت بعد دوباره تنگی و درد اولیه. البته اگه تند تند کیر طرف بلند شه و کسمو بکنه خیلی به حالت تنگی برنمیگرده ولی اگه یه ساعت بگذره برمیگرده به حالت اولش. از یه طرف خوبه ولی از یه طرف دیگه هر بار سکس که میکنم اولش باید درد بکشم.

ـــــــــــ

• 4

• wolf killer  

• عضو از 1393/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

Jendeh jon khososit ro check kon

Jendeh jon khososit ro check kon

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حاضر هستید با کسی که تجربه‌ رابطه‌ کامل جنسی داشته است، ازدواج کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «