عاشق دختر افغان شدم چه کنم؟

• nike1992  

• عضو از
    1395/3/11

• پست‌ها: 18

• 13

دوستان عزیز مدتی هست با یه دختر افغان دوست شدم و الان شب و روز بهش فکر میکنم، توی طایفه ما ازدواج با افغانها مرسوم نیست و متاسفانه دید بالا به پایین بهشون دارن، و جالب هست خانواده ایشان هم احتمالا مخالف باشن، شما جای من بودین چی میکردین؟ صادقانه جواب بدین( دختر خانم متولد تهران هستن و من هم شرایط مالی ازدواجو تقریبا دارم)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 136

• 201

فرار کنین برین یجا کسی پیداتون نکنه اگه بچه دار...

فرار کنین برین یجا کسی پیداتون نکنه اگه بچه دار بشین دیگه کسی کیرتونم نمیخوره ولی چون افغانیا ادمای کسخلین نه به تو رحم میکنن نه به دختر خودشون اگه گیرتون بیاد درمورد خانوادتم اخر قبول میکنن ولی دختره خیلی تحت فشار قرار میگیره خیلی زیاد چون هم از خانواده خودش طرد شده هم از خانواده تو شاید بهش تهمت هرزه بهش بزنن

ـــــــــــ

Amir Tataloo_Man(²) 1:50 ●━━────── 14:34 ㅤㅤㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ

• 0

• Mahofoghi  
  • عضو از 1398/2/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 7

دوست عزیزم

فقط عشق کافی نیست برای ازدواجی که دوام داشته باشه.....باید شبیه هم باشید،بعلاوه ازواج وصلت دو خانوادس نه دو شخص ...اگر به زندگی بدون جدایی فکر میکنی حتما مشاور مراجعه کن....کتاب "مطلع مهر""بانکی پور"هم میتونه کمکت کنه....ازدواج فقط سکس نیس

ـــــــــــ

• 0

اگه دوسش داری بگیرش...
البته به الباقی فامیل هم...

اگه دوسش داری بگیرش... البته به الباقی فامیل هم بگو حرفتاتون به تخم چپم

ـــــــــــ

• 0

• Tanha9329  

• عضو از 1398/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 19

خاک تو سرت

خاک تو سرت

ـــــــــــ

• 0

• Ahoura777  

• عضو از 1397/11/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 27

سلام دادا

اگه واقعابه عشقت ایمان داری وفکرمیکنی ازروی هوس نیست...باحکم دادگاه باهاش ازدواج کن....بعدیک مدت خونواده هاتون کوتاه میان....

ـــــــــــ

دَرد یـعنے: دُنبــآلِ یِــه آهنگ باشےِڪِه حرفـ ـِ دِلـتـ ـ بــآشـ ـه? امـا خُب هیچڪـی در این حـَـد داغـون نخـوندِه

• 0

• parsabc  

• عضو از 1398/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 326

• 80

;) ;) ;)

راهنمایی های دوستان درسته، اما اگر جواب نداد آخرین راهت اینه که کون بدی، وقتی کونی شدی عشق از سرت می پره و فقط دنبال کیر میگردی.

ـــــــــــ

• 0

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• 201

بابا صحبت با یه دختر افغانیه ؟! چرا کسشعر میگین...

بابا صحبت با یه دختر افغانیه ؟! چرا کسشعر میگین خانواده افغانی دختر به ایرانی جماعت نمیدن اینو کن پرسیدن افغانی دختراشونو میفروشن یعنی شیربها میدن و میارن خونه اگه طلاق بدن دختره رو با دست خالی و یه چادر از خونه میندازن بیرون البته کم اتفاق میوفته طلاق بدن چون دخترای افغانی خیلی حوصلحه دارن

ـــــــــــ

• 0

• Mr.Nephilim  

• عضو از 1396/4/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 413

• 295

..

نقل از: parsabc راهنمایی های دوستان درسته، اما اگر جواب نداد آخرین راهت اینه که کون بدی، وقتی کونی شدی عشق از سرت می پره و فقط دنبال کیر میگردی.

(rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• 201

نقل از: هاتمن۰۲۱

نقل از: هاتمن۰۲۱ افغان ها خیلی خیلی خوبن وفادار و شوهر دوست بچه بیار ...

برتری کامل نسبت به همه زنا و دخترای ایرانی به کم قانع هستن یعنی نون خشک بهشون بده صداشون درنمیاد

ـــــــــــ

• 0

مخشو بزن ببر بکنش (cool)

مخشو بزن ببر بکنش (cool)

ـــــــــــ

• 0

• Moha9980  
  • عضو از 1397/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 14

افغان ها به ایرانی ها دختر نمیدن به هیچ وجه بخوای...

افغان ها به ایرانی ها دختر نمیدن به هیچ وجه بخوای هم فرار کنی احتمال زیاد قبول نمیکنه مشاوره هم بری احتمالا نتونه کاری بکنه پس بهتره یواش یواش از هم جداشین

ـــــــــــ

• 0

• Moha9980  
  • عضو از 1397/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 14

افغان ها به ایرانی ها دختر نمیدن به هیچ وجه بخوای...

افغان ها به ایرانی ها دختر نمیدن به هیچ وجه بخوای هم فرار کنی احتمال زیاد قبول نمیکنه مشاوره هم بری احتمالا نتونه کاری بکنه پس بهتره یواش یواش از هم جداشین

ـــــــــــ

• 0

• Hotboy5555  

• عضو از 1398/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 1

من خودم افغانم

و اینکه نفهمیدم گفتید دید بالا ب...

من خودم افغانم

و اینکه نفهمیدم گفتید دید بالا ب پایین می بینن یعنی چی؟؟ هیچ از کس از کس دیگه برتری نداره همه تو ی کره خاکی زندگی میکنیم و هیچ دلیل منطقی بر برتریت ی کشور بر کشور دیگه نیست

گذشته از این حرف ها دخترای افغان در مقابل سختی های زندگی خیلی تحمل و صبر دارن و در ضمن خیلی مطیع شوهر هستن و اینکه سر یکی دو تا دعوا فوری نمیگه بیار طلاقمو بده و فلان

برتری به نژاد نیست به انسانیته

موفق باشید.

ـــــــــــ

• 1

• Ebi.chocholkhor  

• عضو از 1393/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 121

• 201

دنیا یک دهکده است

واقعا متاسفم برای اینکه ایرانی بودن از بین رفته و فقط خودبینی و فخرش باقی مانده انسان ها همه یکی هستند و برتری به ندارند !! توی این کشوری که زندگی میکنم ، برخورد مردمانشون رو با من که خارجی عهستم رو میبینم شرمنده میشم که چرا ما ایرانی ها اینجوری نیستیم ما که از اروپایی ها تمدنمون قدیمی تر هست! نگید اونجا اروپاستو اینجا ایرانه یه زمانی دوست پسر دوست دختر داشتن گناه بزرگی بود و بد بود اما اللان چی ؟! از یه جایی باید شروع کرد کشورهای دیگه هم از یه جایی شروع کردن و نژادپرستی رو گذاشتند کنار !! دخترای خوشگل و سفید مثل برف رو میبینم اینجا که بقل یه پسر آفریقایی سیاهتر از زغال نشسته وبه هم عشق میورزند ، اون مهر و دلی که اون پسره داره براشون مهمه ونه قیافه و رنگ پوست و ملیت و برعکسش هم هست پسرای خوشگل با دخترهای هندی پاکستانی و آفریقایی !!! اگه واقعا همدیگه رو دوست دارید؟، برای هم بجنگید و این تاصبات بیجا رو کنار بزارید همه جا خوب و بد داره

من دوست دختر روسی، انگلیسی ، فرانسوی ، لهستانی ، عرب ، و آفریقایی یکی از قنا و یکی از اریتره داشتم ، سیاه ها مهربونتر بودند خوشبخت باشی *

ـــــــــــ

• 0

• movahed  
  • عضو از 1389/11/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 22

این که سوال کردن نداره برو خاستگاریش دیگه که...

این که سوال کردن نداره برو خاستگاریش دیگه که بعدها افسوس نخوری که من کاری نکردم اگه کاری میکردم ممکنبود برسم بهش

ـــــــــــ

• 0

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• 201

چرا من حرسم میگیره چرا یه موقعه میخام فوش بدم چرا...

چرا من حرسم میگیره چرا یه موقعه میخام فوش بدم چرا ذهن هاتونو بسته نگه میدارید وقتی شخصی چیزی دارد که من ندارم یعنی اون برتر از منه و هروقت بهش رسیدم برتری از بین میره و هیچ ربطی به نژادپرستی و ازین کصشعرایی که تفت میدین نداره ۲ نژادپرستی یعنی من ایرانی تو نونوایی به یه افغانی نون ندم و تو کشورم خدمات انسانی دریغ کنم ۳تنها راه حل همینه که گفتم فرار به دنیا اوردن بچه بعدش کسی تخم نداره چیزی بگه چه ایرانی چه افغانی چون بچه دارین

ـــــــــــ

• 0

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• 201

چرا من حرسم میگیره چرا یه موقعه میخام فوش بدم چرا...

چرا من حرسم میگیره چرا یه موقعه میخام فوش بدم چرا ذهن هاتونو بسته نگه میدارید وقتی شخصی چیزی دارد که من ندارم یعنی اون برتر از منه و هروقت بهش رسیدم برتری از بین میره و هیچ ربطی به نژادپرستی و ازین کصشعرایی که تفت میدین نداره ۲ نژادپرستی یعنی من ایرانی تو نونوایی به یه افغانی نون ندم و تو کشورم خدمات انسانی دریغ کنم ۳تنها راه حل همینه که گفتم فرار به دنیا اوردن بچه بعدش کسی تخم نداره چیزی بگه چه ایرانی چه افغانی چون بچه دارین

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حرف های سپاه در مورد اینکه ایران بعد از جمهوری اسلامی تبدیل به سوریه و ... میشود را باور دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «