داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

عشقت رو میکنی؟

1398/09/04

ی سوالی ک ذهنم رو درگیر کرده اینه ک آدم باید عشقش رو بکنه یا نکنه؟
اگه نکنه عشقش ب یکی دیگه میده؟
اگه عشقش رو نکنه پس کیو بکنه؟
جواب قانع کننده دارید براش؟

2942 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-11-25 21:02:37 +0330 +0330

ذهن منم درگیر کردی بگم خدا چکارت کنه

0 ❤️

2019-11-25 21:12:14 +0330 +0330
نقل از: سميراخانوم... ذهن منم درگیر کردی بگم خدا چکارت کنه

تو میخوای دوست پسرت بکنی؟

0 ❤️

2019-11-25 22:42:56 +0330 +0330

والا خیلی سوال رو نفهمیدم چون مطلب کاملا، و به درستی، داره می‌گه که آدم باید عشقش رو بکنه

0 ❤️

2019-11-25 22:50:20 +0330 +0330

به قول گابریل گارسیا مارکز که میگه سعی که به اونی که دوست داری بدی وگرنه مجبوری اونی که بهش میدی رو دوست داشته باشی

0 ❤️

2019-11-25 23:00:06 +0330 +0330
نقل از: Hooman.Afjeh به قول گابریل گارسیا مارکز که میگه سعی که به اونی که دوست داری بدی وگرنه مجبوری اونی که بهش میدی رو دوست داشته باشی

داش والا من ۱۰ سال کتابای گابریل مارکز و خوندم همچین حرفی نزده

1 ❤️

2019-11-25 23:03:12 +0330 +0330
نقل از: Amirsultan
نقل از: Hooman.Afjeh به قول گابریل گارسیا مارکز که میگه سعی که به اونی که دوست داری بدی وگرنه مجبوری اونی که بهش میدی رو دوست داشته باشی

داش والا من ۱۰ سال کتابای گابریل مارکز و خوندم همچین حرفی نزده

داداش قرار نیست گفته باشه که، شوخی بود، طنز اون جمله معروف که میگه سعی کن چیزی که دوست داری رو به دست بیاری وگرنه مجبوری چیزی که داری دوست داشته باشی!

0 ❤️

2019-11-25 23:05:41 +0330 +0330

از کجایی که هنوز نمیدونی اینو؟
سکس عشقو بیشتر میکنه
اگه سکس نکردی چطور اصلا میگی عشق

0 ❤️

2019-11-26 00:00:54 +0330 +0330

سلام.سکس جزوی از عشق و از لازمه هاش هستش.البته به شرطی که خیانت نباشه واقعا در محدوده عشق و علاقه باشه نه هیجان و اتش زود گذر

1 ❤️

2019-11-27 10:20:34 +0330 +0330
نقل از: iiiiiilAliiiiii والا خیلی سوال رو نفهمیدم چون مطلب کاملا، و به درستی، داره می‌گه که آدم باید عشقش رو بکنه

من ک دلم نمیاد

0 ❤️

2019-11-27 10:23:35 +0330 +0330
نقل از: Saraprzz

اولش داشتم فکر می کردم این سوال جدیه یا نه. با اینکه مدل بیانت رو دوست ندارم اما اگر سوالت جدیه باید بگم مشکل اصلی پسرا و فرهنگ ایران اینه که تو ذهنشون سکس یه چیز کثیف و زن رو توی سکس جنس دوم و سرویس دهنده می دونن. طرفتو دوست داری، به قول خودت عشقته اما دوست نداری اونو زیر (از نظر روانی) ببینی. هیچ راهی نداری جز اینکه ذهنت رو نسبت به سکس درست کنی و زن و مرد رو از نظر روانی برابر و صاحب حق یکسان ببینی. یعنی درسته که دختر خودش رو در اختیار پسری که دوستش داره می زاره اما این نشون دهنده پایینتر بودن او و مورد استفاده قرار گرفتن او نیست. تو صاحب دختر نیستی، دختر با اینکه ساختار ذهنی و فیزیکیش با پسر فرق داره اما او هم مثل پسر سکس رو دوست داره و بش نیاز داره، سلیقه سکسی داره که باید بش احترام گذاشته بشه. من مطمئنم اگر پسری و ایرانی هستی این فکر که مادر شما یا خواهر شما برای لذت با شوهرش سکس می کنه اذیتتون می کنه. چون حس می کنید اونها دارن مورد استفاده قرار می گیرند. در حالیکه در دنیا صاحب زن بودن دیگه هیچ جایی نداره. من تو چندتا تاپیک اثرات طرز فکر ایرانیها و فرهنگ ایران نسبت به جنسیت بررسی کردم. فکر می کنم اینا همه آسیبهای طرز فکر ناموسی و دیدگاه نه چندان خوب نسبت به زنهاست. متاسفانه این دیدگاه جزء فرهنگه و هم زنها توش نقش دارن و هم مردا و نه فقط مردها.

پی نوشت: بعد از هر پست اینجوری اینباکسم از پیامهای پسرهای ایرانی با فرهنگ ناموسی منفجر می شه که درخواست سکس می کنن 😁 چرا که به خاطر همون فرهنگی که اشاره کردم بهش تصور می کنن حضور دختر در شهوانی برابره با خراب بودن او. چه برسه به اینکه این پستها رو هم بزاره.

دمت گرم ک اینقدر وقت گذاشتی جواب دادی ولی چیزی که آدم رو آزار میده سرزنش هایه بعد سکسه از جانب دختر

0 ❤️

2019-11-27 10:24:10 +0330 +0330

نه باهاش دعای ندبه بخون

0 ❤️

2019-11-27 10:25:35 +0330 +0330

اولش داشتم فکر می کردم این سوال جدیه یا نه. با اینکه مدل بیانت رو دوست ندارم اما اگر سوالت جدیه باید بگم مشکل اصلی پسرا و فرهنگ ایران اینه که تو ذهنشون سکس یه چیز کثیف و زن رو توی سکس جنس دوم و سرویس دهنده می دونن. طرفتو دوست داری، به قول خودت عشقته اما دوست نداری اونو زیر (از نظر روانی) ببینی. هیچ راهی نداری جز اینکه ذهنت رو نسبت به سکس درست کنی و زن و مرد رو از نظر روانی برابر و صاحب حق یکسان ببینی. یعنی درسته که دختر خودش رو در اختیار پسری که دوستش داره می زاره اما این نشون دهنده پایینتر بودن او و مورد استفاده قرار گرفتن او نیست. تو صاحب دختر نیستی، دختر با اینکه ساختار ذهنی و فیزیکیش با پسر فرق داره اما او هم مثل پسر سکس رو دوست داره و بش نیاز داره، سلیقه سکسی داره که باید بش احترام گذاشته بشه. من مطمئنم اگر پسری و ایرانی هستی این فکر که مادر شما یا خواهر شما برای لذت با شوهرش سکس می کنه اذیتتون می کنه. چون حس می کنید اونها دارن مورد استفاده قرار می گیرند. در حالیکه در دنیا صاحب زن بودن دیگه هیچ جایی نداره. من تو چندتا تاپیک اثرات طرز فکر ایرانیها و فرهنگ ایران نسبت به جنسیت بررسی کردم. فکر می کنم اینا همه آسیبهای طرز فکر ناموسی و دیدگاه نه چندان خوب نسبت به زنهاست. متاسفانه این دیدگاه جزء فرهنگه و هم زنها توش نقش دارن و هم مردا و نه فقط مردها.

پی نوشت: بعد از هر پست اینجوری اینباکسم از پیامهای پسرهای ایرانی با فرهنگ ناموسی منفجر می شه که درخواست سکس می کنن 😁 چرا که به خاطر همون فرهنگی که اشاره کردم بهش تصور می کنن حضور دختر در شهوانی برابره با خراب بودن او. چه برسه به اینکه این پستها رو هم بزاره.

قشنگ بود

0 ❤️

2019-11-27 10:27:59 +0330 +0330
نقل از: Pesar_hashariii97 نه باهاش دعای ندبه بخون

فکر کنم شب جمعه دعا کمیل باید خوند

0 ❤️

2019-11-27 10:31:45 +0330 +0330

??

0 ❤️

2019-12-12 17:53:15 +0330 +0330

خودت بخای با علاقه یکی ر ا بکنی بهتر ه یا یکی را از روی مجبوری بکنی باعلاقه بکنی بهتره یا از مجبوری یکی را بکنی؟

0 ❤️

2019-12-12 17:57:08 +0330 +0330

شهوت ذاتا چیز پاکی نیست … واسه همینه که راهبای بودایی ازش دوری میکنن …

اگه عاشق بشین میفهمین … دلتون نمیاد پاکی عشقتون رو با شهوت کثیف کنین … مشکل عشق همینه …

0 ❤️

2019-12-12 18:03:06 +0330 +0330

با علاقه بکنی بهتره یا بعدش یکی را از ناچاری بکنی بعد حالتو بد کنه پس عشقتو بکن بچسبه به بدنت

0 ❤️

2019-12-12 18:11:22 +0330 +0330

کسی رو که عاشقشی رو با عشق و تمام وجودت باید بکنی …

تکامل عشق تو کردن با عشقه

اتفاقاً من یک دوستی دارم که عاشق یک دختری بود اونم بشدت و توی چند سالی که این دوتا بشدت عاشق هم بودن بارها پیش اومده بود که شب تا صبح تو بغل هم بخوابن این دوست من از شدت و عاشقی تنها حرکتی که میکرد لب بازی بود و قربون صدقه رفتن بعد از ۶ سال عاشقی همون دختری که این همه ادعای عاشقی میکرد رو اتفاقی در حال ساک زدن تو ماشین دید …

اره عزیزم نکنی میکنن پس بکن تا بدونه عاشقشی

0 ❤️

2019-12-12 18:26:43 +0330 +0330

بلاک؟ 😁

0 ❤️

2019-12-12 18:58:25 +0330 +0330

حرفهای جالب و تامل برانگیزی زدی…

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom