عشقت رو میکنی؟

• Metiam68  

• عضو از
    1398/8/8

• پست‌ها: 7

• 4

ی سوالی ک ذهنم رو درگیر کرده اینه ک آدم باید عشقش رو بکنه یا نکنه؟
اگه نکنه عشقش ب یکی دیگه میده؟
اگه عشقش رو نکنه پس کیو بکنه؟
جواب قانع کننده دارید براش؟

ـــــــــــ

امضا:نقاش سورئال

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

ذهن منم درگیر کردی بگم خدا چکارت کنه

ذهن منم درگیر کردی بگم خدا چکارت کنه

ـــــــــــ

معرفی خانوم دارم از تهران اصفهان شیراز و قم ساخت اکانت اینجا و شماره مجازی هر کی خواست پیم بده تلمهelikhanom26

• 0

• Metiam68  

• عضو از 1398/8/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 4

نقل از: سميراخانوم...

نقل از: سميراخانوم... ذهن منم درگیر کردی بگم خدا چکارت کنه

تو میخوای دوست پسرت بکنی؟

ـــــــــــ

• 0

والا خیلی سوال رو نفهمیدم چون مطلب کاملا، و به...

والا خیلی سوال رو نفهمیدم چون مطلب کاملا، و به درستی، داره می‌گه که آدم باید عشقش رو بکنه

ـــــــــــ

• 0

• Hooman.Afjeh  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 717

• 1952

به قول گابریل گارسیا مارکز که میگه سعی که به اونی...

به قول گابریل گارسیا مارکز که میگه سعی که به اونی که دوست داری بدی وگرنه مجبوری اونی که بهش میدی رو دوست داشته باشی

ـــــــــــ

Dont Regret The Past, Just Learn From It

• 0

• Amirsultan  
  • عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 2

نقل از: Hooman.Afjeh

نقل از: Hooman.Afjeh به قول گابریل گارسیا مارکز که میگه سعی که به اونی که دوست داری بدی وگرنه مجبوری اونی که بهش میدی رو دوست داشته باشی

داش والا من ۱۰ سال کتابای گابریل مارکز و خوندم همچین حرفی نزده

ـــــــــــ

• 1

• Hooman.Afjeh  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 717

• 1952

;)

نقل از: Amirsultan
نقل از: Hooman.Afjeh به قول گابریل گارسیا مارکز که میگه سعی که به اونی که دوست داری بدی وگرنه مجبوری اونی که بهش میدی رو دوست داشته باشی
داش والا من ۱۰ سال کتابای گابریل مارکز و خوندم همچین حرفی نزده

داداش قرار نیست گفته باشه که، شوخی بود، طنز اون جمله معروف که میگه سعی کن چیزی که دوست داری رو به دست بیاری وگرنه مجبوری چیزی که داری دوست داشته باشی!

ـــــــــــ

Dont Regret The Past, Just Learn From It

• 0

• 021mehrdads  

• عضو از 1397/10/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 175

• 116

از کجایی که هنوز نمیدونی اینو؟
سکس عشقو بیشتر...

از کجایی که هنوز نمیدونی اینو؟ سکس عشقو بیشتر میکنه اگه سکس نکردی چطور اصلا میگی عشق

ـــــــــــ

• 0

• arashmh  
  • عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 133

• 114

سلام.سکس جزوی از عشق و از لازمه هاش هستش.البته به...

سلام.سکس جزوی از عشق و از لازمه هاش هستش.البته به شرطی که خیانت نباشه واقعا در محدوده عشق و علاقه باشه نه هیجان و اتش زود گذر

ـــــــــــ

• 1

• Metiam68  

• عضو از 1398/8/8

• 4

نقل از: iiiiiilAliiiiii

نقل از: iiiiiilAliiiiii والا خیلی سوال رو نفهمیدم چون مطلب کاملا، و به درستی، داره می‌گه که آدم باید عشقش رو بکنه

من ک دلم نمیاد

ـــــــــــ

• 0

• Metiam68  

• عضو از 1398/8/8

• 4

نقل از: Saraprzz

اولش داشتم فکر می کردم این سوال جدیه یا نه. با اینکه مدل بیانت رو دوست ندارم اما اگر سوالت جدیه باید بگم مشکل اصلی پسرا و فرهنگ ایران اینه که تو ذهنشون سکس یه چیز کثیف و زن رو توی سکس جنس دوم و سرویس دهنده می دونن. طرفتو دوست داری، به قول خودت عشقته اما دوست نداری اونو زیر (از نظر روانی) ببینی. هیچ راهی نداری جز اینکه ذهنت رو نسبت به سکس درست کنی و زن و مرد رو از نظر روانی برابر و صاحب حق یکسان ببینی. یعنی درسته که دختر خودش رو در اختیار پسری که دوستش داره می زاره اما این نشون دهنده پایینتر بودن او و مورد استفاده قرار گرفتن او نیست. تو صاحب دختر نیستی، دختر با اینکه ساختار ذهنی و فیزیکیش با پسر فرق داره اما او هم مثل پسر سکس رو دوست داره و بش نیاز داره، سلیقه سکسی داره که باید بش احترام گذاشته بشه. من مطمئنم اگر پسری و ایرانی هستی این فکر که مادر شما یا خواهر شما برای لذت با شوهرش سکس می کنه اذیتتون می کنه. چون حس می کنید اونها دارن مورد استفاده قرار می گیرند. در حالیکه در دنیا صاحب زن بودن دیگه هیچ جایی نداره. من تو چندتا تاپیک اثرات طرز فکر ایرانیها و فرهنگ ایران نسبت به جنسیت بررسی کردم. فکر می کنم اینا همه آسیبهای طرز فکر ناموسی و دیدگاه نه چندان خوب نسبت به زنهاست. متاسفانه این دیدگاه جزء فرهنگه و هم زنها توش نقش دارن و هم مردا و نه فقط مردها.

پی نوشت: بعد از هر پست اینجوری اینباکسم از پیامهای پسرهای ایرانی با فرهنگ ناموسی منفجر می شه که درخواست سکس می کنن (biggrin) چرا که به خاطر همون فرهنگی که اشاره کردم بهش تصور می کنن حضور دختر در شهوانی برابره با خراب بودن او. چه برسه به اینکه این پستها رو هم بزاره.

دمت گرم ک اینقدر وقت گذاشتی جواب دادی ولی چیزی که آدم رو آزار میده سرزنش هایه بعد سکسه از جانب دختر

ـــــــــــ

• 0

نه باهاش دعای ندبه بخون

نه باهاش دعای ندبه بخون

ـــــــــــ

• 0

اولش داشتم فکر می کردم این سوال جدیه یا نه. با اینکه مدل بیانت رو دوست ندارم اما اگر سوالت جدیه باید بگم مشکل اصلی پسرا و فرهنگ ایران اینه که تو ذهنشون سکس یه چیز کثیف و زن رو توی سکس جنس دوم و سرویس دهنده می دونن. طرفتو دوست داری، به قول خودت عشقته اما دوست نداری اونو زیر (از نظر روانی) ببینی. هیچ راهی نداری جز اینکه ذهنت رو نسبت به سکس درست کنی و زن و مرد رو از نظر روانی برابر و صاحب حق یکسان ببینی. یعنی درسته که دختر خودش رو در اختیار پسری که دوستش داره می زاره اما این نشون دهنده پایینتر بودن او و مورد استفاده قرار گرفتن او نیست. تو صاحب دختر نیستی، دختر با اینکه ساختار ذهنی و فیزیکیش با پسر فرق داره اما او هم مثل پسر سکس رو دوست داره و بش نیاز داره، سلیقه سکسی داره که باید بش احترام گذاشته بشه. من مطمئنم اگر پسری و ایرانی هستی این فکر که مادر شما یا خواهر شما برای لذت با شوهرش سکس می کنه اذیتتون می کنه. چون حس می کنید اونها دارن مورد استفاده قرار می گیرند. در حالیکه در دنیا صاحب زن بودن دیگه هیچ جایی نداره. من تو چندتا تاپیک اثرات طرز فکر ایرانیها و فرهنگ ایران نسبت به جنسیت بررسی کردم. فکر می کنم اینا همه آسیبهای طرز فکر ناموسی و دیدگاه نه چندان خوب نسبت به زنهاست. متاسفانه این دیدگاه جزء فرهنگه و هم زنها توش نقش دارن و هم مردا و نه فقط مردها.

پی نوشت: بعد از هر پست اینجوری اینباکسم از پیامهای پسرهای ایرانی با فرهنگ ناموسی منفجر می شه که درخواست سکس می کنن (biggrin) چرا که به خاطر همون فرهنگی که اشاره کردم بهش تصور می کنن حضور دختر در شهوانی برابره با خراب بودن او. چه برسه به اینکه این پستها رو هم بزاره.

قشنگ بود

ـــــــــــ

• 0

• Metiam68  

• عضو از 1398/8/8

• 4

نقل از: Pesar_hashariii97

نقل از: Pesar_hashariii97 نه باهاش دعای ندبه بخون

فکر کنم شب جمعه دعا کمیل باید خوند

ـــــــــــ

• 0

• Metiam68  

• عضو از 1398/8/8

• 4

??

ـــــــــــ

• 0

• Metiam68  

• عضو از 1398/8/8

• 4

??

ـــــــــــ

• 0

• -iliya-  
  • عضو از 1397/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 394

• 425

خخخخخخ

باربارا دی انجلس، سکسولوژیست معروف آمریکایی میگه : تا زمانی که کسی درک درستی از سکس نداشته باشه، نمی تونه عشق رو درک کنه.

حالا خودت تا ته ماجرا رو برو...

موفق باشی

ـــــــــــ

الهی مپسند که گدا معتبر شود/گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

• 1

• mmad123456  

• عضو از 1398/8/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 726

• 290

از قدیم گفتن

دیوار و تیر نگه میداره دخترو کیر

نکنی یکی دیگ میکنتش پس بجمب تا از کفت نرفته

ـــــــــــ

• 0

• Sepidarsal  
  • عضو از 1397/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 319

• 238

خودت بخای با علاقه یکی ر ا بکنی بهتر ه یا یکی را...

خودت بخای با علاقه یکی ر ا بکنی بهتر ه یا یکی را از روی مجبوری بکنی باعلاقه بکنی بهتره یا از مجبوری یکی را بکنی؟

ـــــــــــ

• 0

• Ballasa  

• عضو از 1398/9/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 167

• 232

Ballas

شهوت ذاتا چیز پاکی نیست .. واسه همینه که راهبای بودایی ازش دوری میکنن ..

اگه عاشق بشین میفهمین .. دلتون نمیاد پاکی عشقتون رو با شهوت کثیف کنین ... مشکل عشق همینه ...

ـــــــــــ

• 0

• Sepidarsal  
  • عضو از 1397/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 319

• 238

با علاقه بکنی بهتره یا بعدش یکی را از ناچاری بکنی...

با علاقه بکنی بهتره یا بعدش یکی را از ناچاری بکنی بعد حالتو بد کنه پس عشقتو بکن بچسبه به بدنت

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تابحال از کانالهای صیغه یابی برای پیداکردن شخص موردنظرتان استفاده کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «