عشق سكس با زندايي

• Kaktus1  

• عضو از
    1395/9/3

• پست‌ها: 94

• 55

رفقا سلام
من يه زندايي دارم بدجور هيكلش سكسيه
ازتون ميخوام تجاربتون را باهام در ميان بزاريد تا بتونم منم با جيگر سكس داشته باشم.
باور كنيد هر موقع ميبينمش تا يه هفته حالم خرابه...
ممنون عزيزان????

ـــــــــــ

ID telgeram: @cacy1234

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• بوف_بور  

• عضو از 1396/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 137

داداش حالا کاری با اینکه ایشون شوهر دارن ندارم اما...

داداش حالا کاری با اینکه ایشون شوهر دارن ندارم اما چندتا نکته رو بهت بگم یه یهو به گا نری. اکثر اشخاصی که میان و میگن با زن دایی و زن عمو و خاله و... سکس داشتیم کسشر میگن و همشون تو کفن! حالا شاید با دختر دایی و دختر عمو و دختر....رو بشه باور کرد اما سکس با زن های شوهر دار فامیل یه مقدار بعیده که عرض میکنم چرا. اصولا زن دایی ها خواهر زاده شوهرشون رو دوست دارن ( البته همین مساله در مورد زن عمو و خاله و... هم صدق میکنه) و اکثر رفتارهاشون ( که ما فکر میکنیم دارن نخ میدن و حشری هستن) از روی محبت و علاقه است نه حَشَر! درضمن چون رفت و آمد خانوادگی باهاشون دارید و خانواده ها معمولا به هم نزدیک هستن شاید جلوی شما لباس های باز بپوشن و پوشش آزادی داشته باشن که باز هم دلیل نمیشه که بخواد با شما سکس کنه و در واقع به خاطر اعتماد و نزدیکی که با شما داره جلوی شما راحت میگرده. حتی امکان داره هر از گاهی با شما شوخی های ریزِ جنسی هم بکنه و باز هم دلیل بر نخ دادن نمیشه و باید به سنتون توجه کنید. مثلا من با زن داییم اختلاف سنی زیادی ندارم و متاهل هم هستم و خیلی وقتها با زن داییم دو نفری میریم بیرون برای خرید یا توی جمع تیکه های سکسی به هم میندازیم و شب های جمعه شوخی های لفظی مورد دار داریم و یا حتی در مورد یک سری مسائل زناشویی با هم صحبت کردیم و ازش سئوال پرسیدم و حتی چند باری هم برای تولد همسرم با هم رفتیم خرید و به سلیقه اون براش لباس زیر خریدم. (من با خواهر زنم هم همین روابط رو دارم) اما اصلا دلیل نمیشه که اون بخواد نخ بده و دوست داشته باشه با من سکس کنه چون در شوخی ها و حرف زدن ها یک سری خط قرمزهایی داریم و زیاده روی نمیکنیم. خلاصه عین دو تا انسان بزرگسال رفتار میکنیم و این رفتارها به معنای چراغ سبز برای سکس به شمار نمیرود. اما بزرگترین دلیل و مانعی که برای سکس شما وجود داره. همین قوم و خویش بودنه که باعث ترس طرفتون میشه و اگه بر فرض محال هم تمایلی به سکس داشته باشه از این مساله میترسه که یهو آبروش تو فامیل بره و شما این مساله رو برای دوستان نزدیک یا پسرهای هم سن و سالِ توی فامیل تعریف کنید و همه چیز بر باد بره. اما مهمترین خطری که شما رو تهدید میکنه!! فرض میکنیم که موفق شدی باهاش سکس کنی و همه چیز هم تموم شد. بالاخره چون زن شوهر داره از بابت سکسی که انجام داده دچار عذاب وجدان میشه( هرچند عذاب وجدان کوچیکی باشه) به مرور تو روابطش با شوهرش دچار مشکل میشه و اگه شوهرش یا دایی شما آدم تیزی باشه متوجه تغییر رفتار همسرش تو سکس میشه (البته برای متوجه شدن این تغییر رفتار خیلی هم لازم نیست آدم تیزی باشه) و کافیه یکی از این شبها زیادی احساساتی بشه و ماجرا رو به شوهرش لو بده.... که متاسفانه کم هم اتفاق نیوفتاده. به عنوان مثال زوج هایی که mfm انجام میدن و کاملا هم راضی هستن. از خیلی از دوستانی که نفر سوم بودن این رو شنیدم که میگن با زوجی بودن و چند سری هم سکس داشتن و یه مرتبه همه چیز رو کنسل کردن و ارتباطشون رو قطع کردن و بعضا دلیلی نیاوردن و یه سری از زوج ها هم گفت که پشیمون شدن (برای اطلاع بیشتر از MFM میتونید به کانال Sexology سر بزنید و صحبت های روانشناسانی که در این زمینه مراجعه کننده داشتن رو بشنوید- بعضی از صحبت ها هم با voice زوج در کانال گذاشته شده) خلاصه اینکه احتمال پشیمونی زن دایی شما بعد از سکس وجود داره و چون عموما زن ها احساسات بیشتر و تحریک پذیرتری نسبت به مردها دارن. احتمال اینکه برای رها شدن از عذاب وجدان، ماجرای سکس با شما رو برای همسرش تعریف (اعتراف) کنه وجود داره و بقیه ماجرا هم که نیاز به بیان کردن نداره. خلاصه اینکه با خوندن چندتا داستان، آینده ات رو به خطر ننداز و عاقلانه تر بهش فک کن. سپاس از وقتی که گذاشتین. موفق باشین..

ـــــــــــ

• 4

• Kaktus1  

• عضو از 1395/9/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 94

• 55

Tnx

ممنونم از همه كسايي كه پيام دادن و نظراتشون را گفتند. ولي اكيدا خواهش ميكنم كه به آيدي تلگرامم واسه جواب دادن به اين تاپيك پيام نديد. تجارب و نظراتتون را داخل همين تاپيك بزاريد تا بقيه دوستان هم استفاده كنند.

ـــــــــــ

• 0

• Kaktus1  

• عضو از 1395/9/3

• 55

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

من داشتم

البته خیلی طول کشید تا انجام بشه و صد در صدم واقعی ولی بالاخره به سرانجام رسید

ـــــــــــ

• 0

• Kaktus1  

• عضو از 1395/9/3

• 55

نقل از: tanhatarintanha123456

نقل از: tanhatarintanha123456 البته خیلی طول کشید تا انجام بشه و صد در صدم واقعی ولی بالاخره به سرانجام رسید

ممكنه بيشتر توضيح بدي خيليا مثل من و خودت دوست دارن با زنداييشون رابطه داشته باشن

ـــــــــــ

• 0

بیا

نقل از: Kaktus1
نقل از: tanhatarintanha123456 البته خیلی طول کشید تا انجام بشه و صد در صدم واقعی ولی بالاخره به سرانجام رسید
ممكنه بيشتر توضيح بدي خيليا مثل من و خودت دوست دارن با زنداييشون رابطه داشته باشن

بیا خصوصی

ـــــــــــ

• 0

• Kaktus1  

• عضو از 1395/9/3

• 55

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر تو خیابون شاهد کتک خوردن و بی احترامی به دختری توسط گشت ارشاد و عوامل حکومتی باشید،واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «