داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

عصر طلایی اسباب‌بازی‌های جنسی

1398/10/20

در دوران انقلاب‌اسباب‌بازی‌های جنسی زندگی می‌کنیم. اینگونه می‌توانید به آن بپیوندید

by Jess Joho Nov 4, 2019

دفترچه راهنمایی درباره‌ی عصر طلایی لرزاننده‌ها (وایبریتور) برای افراد تازه کار

دنیای اسباب‌بازی‌های جنسی هرگز به این اندازه‌ به روی همگان باز نبوده است. برای هر کسی با هر نیازی محصولی وجود دارد و استفاده از این محصولات دیگر قبح و ننگ به شمار نمی‌آید. در این دنیای جدید برای همه‌ی سلایق جنسی راهکارهایی برای اکتشاف امیال و هویت جنسی‌شان وجود دارد یا حداقل در تئوری باید اینگونه باشد.
در چند سال گذشته موج بزرگی از شرکت‌های طرفدار حقوق زنان با پیشرفته‌تر کردن اسباب‌بازی‌های جنسی وارد این بازار به ظاهر در کنترل مردان شده‌اند و این عقیده که استفاده از این اسباب‌بازی‌ها کاری کاملاً بهداشتی و سالم است را با عقاید قبلی که استفاده از آنها را نوعی انحراف جنسی قلمداد می‌کرد جایگزین کرده‌اند. با ورود محصولات کاملاً جدیدی که برای استفاده در انواع بدن‌ها مهندسی و طراحی شده‌اند. پیام‌های تبلیغاتی که امروزه بدون خجالت در همه جا پخش می‌شوند. طراحی‌های زیبایی که هر روز قدرتمندتر می‌شوند و محصولاتی که به وضوح برای بی‌نیاز کردن زنان از نظر جنسی نسبت به مردان طراحی شده‌اند.
شرکتهایی مانند شرکت “خانم مدیر” یا “مود” یا “اشتیاق/رغبت درونی” یا “رها شده” که ما را به عصر جدید پر از لذتی از اسباب‌بازی‌های جنسی هدایت می‌کنند.

آقای ‘ایان کرنر’ روانشناس و مشاور امور جنسی و نویسنده‌ی کتاب معروف “خانمها مقدم‌اند” گفته‌ است: «ما در دوران عصر طلایی اسباب‌بازی‌های جنسی زندگی می‌کنیم، نوعی رنسانس که ما در آن به اسباب‌بازی‌هایی که به طرز خلاقانه‌ای طراحی و بسیار خوش ساخت تولید شده‌اند دسترسی داریم»


ما در دوران عصر طلایی اسباب‌بازی‌های جنسی زندگی می‌کنیم

امروزه هیچ نشانه‌ای از تمایل مردم به توقف خرید اینگونه اسباب‌بازی‌ها دیده نمی‌شود. گزارش آماری بازار جهانی در سال 2018 نشان می‌دهد که ارزش خالص این بازار اسباب‌بازی‌های جنسی تا سال 2023 به ۳۵/۵میلیارد دلار آمریکا خواهد رسید. این گزارش رشد روز افزون این بازار را مبتنی بر اضافه کردن اصلاحات جدید بر روی محصولات قدیمی و فروش آنها با نامی تازه‌تر می‌داند. در این میان بازتر شدن فکر مردم، تمایل به ماجراجویی و هیجان بیشتر در سکس، اشتیاق به تجربه‌ی محصولات جدید و کنجکاوی و رغبت درونی برای امتحان کردن چیزهای تازه (تنوع طلبی) به طور عمومی از طرف جامعه نیز در رشد این بازار بی‌تاثیر نیست.
اگر بخواهیم از دیدگاه جامعه‌شناسی به این موضوع نگاه کنیم، اعتقاد به ننگ بودنِ استفاده از محصولات جنسی، هر روز بیشتر کمرنگ شده و منسوخ می‌شود اما هنوز به طور کامل از بین نرفته است.

خانم ‘هالی لیبرمن’ نویسنده‌ی کتاب “سروصدا: یک تاریخچه‌ی شبیه‌سازی شده از اسباب‌بازی‌های جنسی” می‌گوید: «شرمندگی استفاده از این محصولات تا حد زیادی کم شده است اما این که بعضی زنان صرفاً برای استفاده‌ی شخصی خودشان (نه برای استفاده در سکس با شریک جنسیشان) این محصولات را خریداری کنند، هنوز قدم بزرگی به شمار می‌آید… هنوز خیلی از بانوان فکر می‌کنند لیاقت لذت بردن به تنهایی از سکس را ندارند یا این که خرید این اسباب‌بازی‌ها برای وجه‌ی آنها به عنوان یک بانوی قابل احترام صورت خوشی ندارد (ننگ به شمار می‌آید)

برای این که نسبت به ما منصفانه قضاوت کنید، این را در نظر بگیرید که تاثیر قرنها یا هزاران سال تعصبات عمومی در شرمنده کردن بانوان در جامعه‌ی پدرسالارانه‌ای که دگرجنس‌گرایی را پسندیده و هم‌جنس‌گرایی را باعث ننگ می‌داند، بسیار عمیق است. خیلی از ما حتی نمی‌دانیم که تردیدمان در آزمایش کردن اسباب‌بازی‌های جنسی ریشه در کجا دارد.

وقتی یک نظر سنجی عمومی برگزار شده توسط کمپانی تولید اسباب‌بازی‌های جنسی “تنگا” از کسانی که هرگز از این اسباب‌بازی‌ها استفاده نکرده بودند درمورد دلیل خود ارضایی نکردن با این اسباب‌بازی‌ها پرسید که چرا تاکنون از این محصولات استفاده نکرده‌اند؟، پاسخ ۴۹٪ از آنها شرمندگی و خجالت بود اما ۴۵٪ آنها پاسخ دادند زیرا نیازی به استفاده از این محصولات نمی‌دیدند. اگر بخواهیم از روی تحقیقات قابل اطمینانی که بر روی ارگاسم هر دو جنس (مرد و زن) در سکس‌هایی که بین دو جنس مخالف اتفاق می‌افتد، انجام شده قضاوت کنیم، مشخص می‌شود عقاید افراد نسبت به این که چه کسانی نیاز دارند (یا حق دارند) در هنگام سکس به ارگاسم برسند متفاوت است.

خانم ‘پولی رودریگز’ مدیر عامل و موسس کمپانی اسباب‌بازی‌های جنسی “رها شده” می‌گوید: «یکی از عکس‌العمل‌های خیلی رایج درباره‌ی ایده‌ی استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی برای اولین بار بین مردم این است: اسباب‌بازی‌های جنسی به درد من نمی‌خورند، خود من هم قبل از این که اولین ویبراتورم را بخرم و همراه با روان‌کننده از آن استفاده کنم، چنین عقیده‌ای داشتم.»

  • تذکر: این که بیشتر تمرکز این مقاله روی زنان دگرجنسگرا و زوج‌هاست به این دلیل است که نظرسنجی‌های تنگا و نظرسنجی ملی رفتار و بهداشت جنسی که توسط دانشگاه ایندیانا برگزار شده، هر دو اعلام می‌کنند که افراد رنگین کمانی یا همان LGBT — به خصوص آن دسته از آنها که دارای کُس هستند — در این زمینه از بقیه افراد جامعه جلوتر هستند (از نظر باز بودن افق ذهنی در زمینه‌ی سکس)
    آمار افرادی از گرایش‌های مختلف که اکنون از اسباب‌بازی‌های جنسی استفاده می‌کنند و در پیشبرد انقلاب اسباب‌بازی‌های سکسی موثر هستند نسبت به نوع گرایش‌ها متفاوت است اما درمورد دگرجنس‌گرایان کار سخت‌تر است، زیرا این افراد برای ریختن شرم و خجالتشان در استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی نیاز به کمک بیشتری دارند، برای افراد رنگین کمانی که در جستجوی راهنمایی و اطلاعات هستند، سایت‌های شرکت‌های تولید اسباب‌بازی‌های جنسی “خانم مدیر” یا “رها شده” مقالات و راهنمایی‌های مفیدی که به ویژه برای این دسته از افراد جامعه به عرصه تحریر درآمده منتشر کرده است.

آن طوری که مشخص شده با وجود سالها راهپیمایی با بدن لخت و حرکت‌های اجتماعی که بر علیه تفکر «سکس بدون ازدواج کار غلطی‌ست و افرادی که این کار را انجام می‌دهند هرزه هستند» انجام گرفته، هنوز بعضی بانوان از این که به عنوان یک زن حشری شناخته شوند هراس دارند، اما عدم تمایل به این مطلب که به عنوان یکی از زنانی که به اسباب‌بازی‌های سکس نیاز دارند شناخته شوند، دلایلی عمیق‌تر نیز دارد. ریشه‌ی این طرز تفکر به این تاریخچه‌ی قدیمی و از دور خارج شده (و اگر بخواهیم صریح باشیم؛ ضد همجنسگرایانه) برمی‌گردد که لذت جنسی زنان فقط باید از طریق مردان تامین گردد و یک زن فقط توسط سکس دخولی با یک مرد اجازه دارد حشری شود!

خانم لیبرمن در این باره می‌گوید: «مانند این است که بگوییم اگر من برای ارضای جنسی از اسباب‌بازی‌های سکسی استفاده کنم معنایش این است که انگار در امر زن بودن بی‌کفایت و بازنده هستم!»

تمرکز روی کیر مردان به عنوان یک روش طبیعی رساندن زنان به ارگاسم دلیل این است که صنعت تولید اسباب‌بازی‌های جنسی در سالهای گذشته اینقدر روی تولید کیر مصنوعی با ظاهر طبیعی (رگ‌های برجسته) تمرکز داشته، با وجود این که اسباب‌بازی‌های جنسی دیگری — مثلاً آنهایی که برای بازی کردن با کلیتوریس ساخته شده‌اند — در رساندن زنان به ارگاسم بسیار موفق‌تر بوده‌اند.
بخشی از شرمنده کردن زنان به دلیل داشتن اسباب‌بازی‌های جنسی به دلیل دورویی و دروغگو بودن فردی است که به اشتباه این تئوری را مطرح کرد که ارگاسم‌هایی که از طریق کلیتوریس انجام می‌شود به دلیل رشد نیافتن و ناقص بودن واژن بعضی از خانم‌هاست. یک واژن کامل و تکامل یافته صرفاً از طریق ورود کیر به مجرای داخلی آن به ارگاسم می‌رسد! ایشان هرگز نفرمودند که چطور چنین چیزی ممکن است اما هنوز این عقیده در بین مردم رایج است که ارگاسم‌هایی که از طریق کلیتوریس حاضل می‌شوند ارگاسم واقعی نیستند!


ارگاسم زنان با اسباب‌بازی‌های جنسی

در همین بین تحقیقات نشان می‌دهند ۳۷٪ از کسانی که کُس دارند برای رسیدن به ارضای جنسی نیاز به بازی با کلیتوریسشان دارند. فقط ۱۸٪ آنها گفتند که ورود کیر به داخل کُس آنها برای رسیدنشان به ارگاسم کافی است. با این وجود صاحبان عقایدی به این مضمون که ارگاسم یک زن باید چگونه باشد و گفته‌هایشان هیچ ارتباطی هم با حقیقت ندارد هنوز روی صحیح بودن طرز تفکرشان اصرار دارند.
حتی این حقیقت که اکثر انسان‌هایی که دارای کُس هستند درمورد طرز رسیدن به ارگاسم حرف آنها را رد می‌کنند نیز برای صاحبان آن عقاید دلیل تغییر طرز تفکرشان نیست!

«آنگونه که من شنیده‌ام زنی که ویبراتور را وارد سکس خود کند، به این معناست که به طور غیر مستقیم اعلام می‌کند که کُس او مشکلی دارد! یعنی این که سکس شامل ورود کیر به کُس او تاثیری به حال او ندارد و چیزی احساس نمی‌کند!» گویندگان این نوع سخنان به جای این که به حرفهایشان فکر کنند، به جای این که بگویند خوب حتماً دلیلی دارد که ویبراتور برای من مناسب نیست و برای دیگری مناسب است، اصرار می‌کنند که کُس مصرف‌کنندگان اسباب‌بازی‌های جنسی به نحوی معیئب و ناقص است!

‘ایان کرنر’ می‌گوید: «اینگونه است که زنان زیادی به دکتر زنان مراجعه می‌کنند و می‌گویند: آیا کُس من اشکالی دارد؟ چرا نمی‌توانم به طریق عادی (ورود کیر در کُس) ارضا شوم؟ این ترس‌های درونی معمولاً به شایعه‌ی رایج غلط دیگری درباره‌ی اسباب‌بازی‌های جنسی گره خورده است که آنها قرار است جای شریک‌های جنسی (مردان به صورت پیش‌فرض) که نمی‌توانند در ارضا کردن زنان با تکنولوژی رقابت کنند را بگیرند.»

چه کسی می‌تواند آن قسمت از سریال “Sex in the City” که در آن ‘شارلوت’ نیاز به یک جلسه‌ی خانوادگی درمورد ویبراتور خرگوش نشانش (همان خرگوش لینگوس معروف) داشت تا به جای صبح تا شب با آن ارضا شدن، به دنبال بودن در یک رابطه‌ی واقعی باشد را فراموش کند؟ (اینترونشن که در اینجا جلسه خانوادگی ترجمه شده، رسمی امریکایی است که وقتی کسی به چیزی معتاد می‌شود دوستان و افراد خانواده بدون اطلاع قبلی او جلسه‌ای تشکیل می‌دهند و ضمن غافلگیر کردن او سعی می‌کنند قانعش کنند که از اشتباهش دست بردارد ـ توضیح مترجم؛ shahx-1)

خانم لیبرمن حتی اشاره کرده است که اسباب‌بازی‌های جنسی در یکی از اولین نمایشنامه‌های یونان باستان به نام “لیسیستراتا” (Lysistrata) هم حضور داشته‌اند. در متن نمایشنامه زنها تهدید می‌کنند که در صورت رفتن شوهرانشان به جنگ، جای آنها را در رختخواب با کیر مصنوعی پر خواهند کرد!

در عصر مدرن این ترس که با عادت کردن بانوان به ابزارهای جنسی در محور زمان اولین تغییر رفتاری مقایسه مردان با اسباب‌بازی‌های جنسی خواهد بود یک مساله‌ی رایج است. مثلاً بازیگر شخصیت ‘کاردی بی’ در فیلم آمریکایی “Hustlers” (تیغ زنها) لاف می‌زند که ویبراتور صورتی رنگش بهترین و تنها دوست‌پسری است که تا آخر عمرش به آن نیاز دارد!

زنانی که با فردی از جنس مخالف در رابطه هستند، هنوز اغلب نگران این موضوع هستند که اگر پیشنهاد کنند که یک ویبراتور یا هر نوع اسباب‌بازی سکسی وارد رابطه‌شان شود غرور مردی که با او هستند جریحه‌دار شود و فکر کند به اندازه‌ی کافی مرد نیست! آقای کرنر در مکالماتی که با زوج‌ها داشته است به این نتیجه رسیده است که هرگز اینطور نیست.
او می‌گوید: «بیشتر مردان با آغوش باز از به وجود آمدن یک تجربه‌ی جدید که برای هر دو طرف لذت‌بخش‌تر باشد استقبال می‌کنند.»

اگر این نگرانی واقعیت داشته باشد بدان معناست که طرف مقابل دچار این تردید شود که شما با وارد کردن این اسباب‌‌بازی به سکستان در پی ارضا شدن خود و رها کردن او در نیمه راه هستید.

اسباب بازی پرطرفدار “کرسندو” یا “هلالی” ( که توسط زنان طراحی شده است) محصول کمپانی “لرزش اسرارآمیز” برای آن دسته از تازه‌کارانی که در جستجوی یک وسیله‌ی همه‌کاره هستند که هم برای افراد تنها مناسب باشد و هم برای زوج‌ها و قابلیت استفاده در پوزیشن‌های متفاوت و بدن‌های مختلف دارای گرایشات جنسی مختلف را هم داشته باشد یک اسباب‌بازی ایده‌آل است.

برای من چیزی که به طرز نبوغ‌آمیزی ساده باشد برای جنس مخالف تهدیدآمیز نباشد و به سادگی قابل درک باشد مانند ویبراتور “فین” (باله ماهی) ساخت کمپانی “خانم مدیر” چیزی کمتر از یک محصول انقلابی نیست. من اولین ارگاسم به وسیله‌ی اسباب‌بازی جنسی‌ام را در کنار شریک جنسی‌ام با این وسیله داشتم.

خانم لیبرمن می‌گوید: «موج جدید اسباب‌بازی‌های سکسی مردم را به باور این عقیده واداشته که داشتن یک اسباب‌بازی سکسی یا خودارضایی منافاتی با بودن در یک رابطه‌ی عاطفی و داشتن شریک عاطفی/سکسی ندارد و آنها مجبور نیستند از بین این دو یکی را انتخاب کنند. زیرا زنان در انجام سکس محدودیت انرژی ندارند.»

ولی هنوز افسانه‌های استفاده از محصولات جنسی اعتیادآور است یا استفاده از ویبراتور باعث عقیم شدن زنان به طور دائمی می‌گردد یا این که اگر به استفاده از اسباب‌بازی سکسی عادت کنید، دیگر هرگز نمی‌توانید با سکس با انسانها ارضا شوید! هنوز در بین مردم جریان دارد! خوشبختانه هیچ مدرک یا دلیلی برای باور کردن و جدی گرفتن این نگرانی‌ها وجود ندارد.


زنان در انجام سکس محدودیت انرژی ندارند

چیزی که خنده‌دار است این است که آنگونه که لیبرمن می‌گوید نگرانی بابت اعتیادآور بودن ویبراتورها در سال 1930 آغاز شد. زمانی که اسباب‌بازی‌های جنسی به جای این که در محدودیت دریافت شدن از پزشکان باشند به صورت عمومی در بازار (داروخانه‌ها) عرضه شدند!
از آن موقع بود که مفهوم اعتیاد به کیر مصنوعی وارد مکالمات بین مردم شد. مفهوم کلی آن حرفها این بود که این اسباب‌بازی‌ها باعث می‌شوند زنان دیگر نخواهند با شوهرانشان سکس داشته باشند. در حالی که بدترین اتفاقی که ممکن است بی‌افتد این است که استفاده بیش از حد شما از محصولات جنسی باعث عادی شدن ارگاسم برای شما شود و دیگر وقتی با شریک جنسی‌تان سکس می‌کنید و به ارگاسم می‌رسید شور و اشتیاق سابق را نداشته باشید. اما این هیچ فرقی با وقتی که یک مرد آنقدر خود ارضایی می‌کند که در اوایل سکس آبش می‌آید ندارد یا وقتی که انگشتانش را موقع خودارضایی آنقدر سفت به دور کیرش نگه می‌دارد که وقتی کیرش را داخل کُس شریک جنسی‌اش می‌کند برایش حالت گشاد بودن را دارد! هر دوی این مشکلات به آسانی با مدتی ترک عادت (خودارضایی مکرر) حل می‌شوند!

لیبرمن می‌گوید: «فقط چند روز از اسباب‌بازی جنسی‌تان استفاده نکنید. آن وسیله هروئین نیست به آسانی می‌توانید استفاده از آن را متوقف کنید می‌توانید با دستانتان خودارضایی کنید و یا در صورت نیاز جنسی با شریک جنسیتان سکس کنید و بعد از چند روز دوباره به اندازه‌ی سابق برایتان لذت‌بخش خواهد بود.»
یکی از نگرانی‌های بجا در زمینه‌ی بهداشت و سلامتی درمورد مواد اولیه‌ای هستند که اسباب‌بازی‌های جنسی از آنها تولید می‌شوند. خانم ‘رودریگز’ به اهمیت استفاده از سیلیکون ویژه محصولات بهداشتی به جای صرفاً سیلیکون با کیفیت تاکید می‌کند. برای این که بیشتر اوقات این اسباب‌بازی‌ها وارد آسیب‌پذیرترین نقطه‌ی بدن شما می‌شوند.

بهتر است در موقع خرید آنها بسیار هوشیار باشید در ضمن خیلی از کالاها تقلبی هستند.

چیزی که خودارضایی بیشتر برای بدن شما به ارمغان می‌آورد به طور کلی بالا بردن توانایی شما در رسیدن به ارگاسم است! و این که شما را به نقطه‌ای می‌ساند که دقیقاً بدانید که چه نوع احساس یا لمس شدن برایتان خوش‌آیندتر است و بعد از دریافتن این نکته می‌توانید آن را با شریک جنسی‌تان در میان بگذارید.
اما سوای منافع این اسباب‌بازی‌ها در سکس‌های بین دو شریک جنسی قدرت اصلی اسباب‌بازی‌ها در این است که به شما امکان می‌دهد به تنهایی کشف کنید لذت جنسی برا شما چه معنا و چه احساسی دارد.

خانم رودریگز ادامه دادند: «من فکر می‌کنم خودارضایی یکی از بهداشتی‌ترین کارهایی است که ما برای درک بهتر و دانستن قدر بدن‌هایمان می‌توانیم انجام دهیم. برای من و برای خیلی از افراد جامعه بانوان خودارضایی چیز مفیدی است چون به ما کمک می‌کند بدنهایمان را برای خود پس بگیریم.»
در سن ۲۱سالگی ایشان بعد از این که در نتیجه معایناتی که به تشخیص سرطان در رحم ایشان منجر شد به خاطر روند معالجه دچار یائسگی زودهنگام شدند و مجبور شدند با احساسات متفاوتی که این امر برای ایشان به وجود آورد مقابله کنند.

«برای بسیاری که در زندگی دچار حادثه‌ای شده‌اند، این می‌تواند بسیار شفابخش باشد که بتوانید بُعد سکسی بدنتان را از نو کشف کنید

یکی دیگر از نگرانی‌های قابل درک درمورد قیمت محصولات متعلق به کسانی‌ست که برای اولین بار اسباب‌بازی‌های جنسی را خریداری می‌کنند. این موضوع در هر دوی نظرسنجی‌های انجام گرفته توسط کمپانی‌های “رها شده” و “تنگا” مشاهده شده است. محصولات گرانقیمت می‌توانند به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.

به خاطر تنوع بیش از حد محصولات و احساسی که به شما منتقل می‌کنند یا ساختارشان ممکن است شما در موقع تصمیم گیری برای خرید محصول مناسب بدون دسترسی به اطلاعات راهگشا که در گرفتن صحیح ترین تصمیم یاری‌تان کنند، دچار شک و تردید شوید.
برای همین است که بهترین تصمیم برای اولین اسباب‌بازی جنسی آنهایی هستند که قیمتی مناسب دارند اسباب‌بازی‌هایی مانند “دسترسی مستقیم” یا “همه کاره” (برای فهمیدن کاربرد آنها به انتهای مقاله مراجعه نمایید)

انسانهایی که دارای کُس هستند معمولاً بیشترین موفقیت را زمانی کسب می‌کنند که کارشان را با ماساژدهندگان کلیتوریس مثلاً “فشنگ” یا “ماتیک لرزاننده” شروع می‌کنند. شرکت “رها شده” برای آن دسته از تازه‌کارانی که در ابتدای راه کشف نیازهای جنسی‌شان هستند و مایلند ماجراجویی‌شان را با این شرکت آغاز کنند. جعبه‌ای محتوی اسباب‌بازی‌هایی اقتصادی (قیمت مناسب) طراحی کرده است تا افق تجربیاتشان را گسترش داده و خواسته‌هایشان را بهتر درک کنند.
یکی از قوانین تجاری که شرکت “خانم مدیر” در طی روال توسعه‌اش ایجاد کرده و در نوع خود انقلابی به شمار می‌رود — زیرا برخلاف سیاست کلی این صنعت است — این است که آنان برای از بین بردن تردید مشتری‌ها برای خرید سیاست پس گرفتن کالای فروخته شده (مصرف شده) را برای اسباب‌بازی‌های جنسی در فروشگاه‌هایشان پیاده کرده‌اند (شر

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-01-10 12:07:00 +0330 +0330

مطالب علمیتون بسیار مفیده .
باید ببینیم نظر حوزه ی علمیه درباره ی این وسایل جدید چیه ؟!!!

5 ❤️

2020-01-10 12:09:57 +0330 +0330

برای من عکسی نیست

1 ❤️

2020-01-10 12:17:55 +0330 +0330

تشکر از نویسنده
منم همین مشکلو پارتنرم داره یعنی تو رابطه از دخول هیچ لذتی نمیبره و بیشتر احساس درد میکنه و فقط با کلیروتیس ارگاسم میشه
فکر کنم منم باید به فکر خریدن یکی ازین وسیله ها باشم
کسی پیجی سراغ نداره که ازین چیزا بفروشه؟ 😁

2 ❤️

2020-01-10 23:37:02 +0330 +0330

عالی بود مرسی برای عکسا حیف که این وسایل توی ایران خیلی سخت پیدا میشه :(

6 ❤️

2020-01-11 13:28:47 +0330 +0330
نقل از: 80Maryam80 عالی بود مرسی برای عکسا حیف که این وسایل توی ایران خیلی سخت پیدا میشه :(

خیر پیدا کردنشون بسیار هم اسان است فروشگاههای جنسی اینستا گرم و تلگرام همه این محصولات رو عرضه میکنن فقط دقت بفرمائید این فروشگاهها دو دسته هستند کلاهبرداران که پول میگیرن چیزی نمیفرستن و واقعی ها. راه تشخیصشون اینه بگید پول رو موقع تحویل کالا دم در میدم اگر کاسب باشن قبول میکنن سرویس تیپاکس همه کشور شعبه داره و گرفتن پول هنگام تحویل کالا برای مشتریهای دیوار جزو خدماتشونه شما هم فقط و فقط و فقط اینجوری خرید کنید. یا اینکه اگر شهرتون منطقه ثروتمند نشین داره به داروخانه های اونجا مراجعه کنید تهران داروخانه های بالا شهر محصولات سکسی رو به طور پنهانی میفروشن......

4 ❤️

2020-01-11 14:59:20 +0330 +0330

خانم رودریگز هم میده، شک نکنین 👿 😎

0 ❤️

2020-07-02 10:09:12 +0430 +0430

عصر جدید،عصری برای همدلی 🙄

0 ❤️

2020-07-03 13:11:59 +0430 +0430

واقعا حیف ک نمیشه با خیال راحت و ترس از کلاهبرداری وسایل جنسی خرید…

لذت کامل جنسی روح و روان رو جلا میده
و خیلی از مشکلات زناشویی رو از بین میبره

و واقعا استفاده ازین وسایل باعث تنوع توی رابطه میشه و شدیدا لذت بخشِ

3 ❤️

2020-07-05 10:56:07 +0430 +0430
نقل از: 80Maryam80 عالی بود مرسی برای عکسا حیف که این وسایل توی ایران خیلی سخت پیدا میشه :(

شما هرچی میخوای بگو واست بفرستم
حتی ویبراتور کنترل از راه دور

1 ❤️

2020-07-05 15:53:13 +0430 +0430

جالب بود ولی من همچنان به ارضا با کیر معتقدم بنظرم کیر واقعی ی لذت بسیار فراتر داره و ارضایی ک با اسباب بازی جنسی انجام میگیره کاملا محدود و موقتی هستش و حتی ممکنه حریص تر کنه فرد مورد نظر رو

0 ❤️

2020-07-08 19:41:19 +0430 +0430
نقل از: 80Maryam80 عالی بود مرسی برای عکسا حیف که این وسایل توی ایران خیلی سخت پیدا میشه :(

دقیقا از زیر سنگم نتونستم پیدا کنم :(
شما اگه پیدا کرین بفرستین واسم

1 ❤️

2020-07-08 21:45:53 +0430 +0430

این کس کشها نه کس واقعی گذاشتن بکنن ملت حتی کس مصنوعی وکیر مصنوعی رو هم نذاشتن ببینیم

1 ❤️‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom